• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
دوباره باز یه تعداد تسک بوکمارکلتشون کار نمیکنه !
Encuesta financiera (Móvil)
کسی کد داره برای اینا ؟

@usef8000 @lonodn

------

دوستان برای شما هم کراود خیلی کند باز میشه ؟
بعضی اوقات هم اینو میزنه :
502 Bad Gateway
nginx/1.7.5
اره برامن هم همینجوره

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
این با اکانت کراوود که توی نئوباکسه فرق داره؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه اکانت جدا ساخت با همون آی پی اختصاصی؟؟؟؟؟
کلن مزایا و معایبش چیه یه توضیح کوتاه بدین ممنون میشم
اره یه کم فرق داره تسکاش نسبت به نئو کم تره ولی قیمت تسکاش بیشتره
با همون آی پی ن نمیشه
پرداختش فوری هست ولی با پی پال فقط

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دوباره باز یه تعداد تسک بوکمارکلتشون کار نمیکنه !
Encuesta financiera (Móvil)
کسی کد داره برای اینا ؟

@usef8000 @lonodn

------

دوستان برای شما هم کراود خیلی کند باز میشه ؟
بعضی اوقات هم اینو میزنه :
502 Bad Gateway
nginx/1.7.5
به پستم نخورده
به دلیل شلوغی سروره

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
امروز کلی فیشر برام اومد تو سایت الیت .تا الان 18 دلار زدم.یه چند تا هم کازینو زدم:D:general606:
آقا یوسف فیشر بیشتر برای کدوم کشورها میاد؟.من الان با کشور های امریکا ،انگلیس،هلند،فرانسه فیشر زدم
دیگه چه کشورهایی هستن؟
کازینو من فقط با کانادا دو 20 سنتی زدم با کشور های دیگه نبود
e15bc193252c94d6bfb5dc4f90d8b4acb019bbfb.png
فنلاند و المان هم خوبه
راستی اکانتت چند روزه ساختی

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
آقا خیلی جالبه من با 7-8-10 تا آی پی مختلف همشون آمریکا تو نئوباکس فعالیت کردم و کلیک کردم برداشت هم زدم پرداخت کرد
upload_2015-2-7_9-48-11.png

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
4 روز
نمیدونم چرا زود فیشر اومد توش
برا تو چها روز تا بحال اومده؟
بار اولی که تو نئو و کراد با آی‌پی آمریکا ثبت‌نام کردم، به محض ورود به لیست تسک‌ها، با انبوهی از تسک‌های مختلف روبرو شدم . . .
یادمه اون بالا نوشته بود Jobs Available : 124 :general707:
صفحه اول فقط ۱۰ سنتی بودن و صفحه بعدی هم ۸ سنتی (اون موقع هنوز نمی‌دونستم به این نوع تسک میگن فیشر!)
خلاصه تا چند روز اوضاع به این شکل بود به طوری که من تازه‌کار تونستم تو همون ۵ روز اول بیش از ۱۲۰ تا فیشر بزنم! :)
البته خیلی بیشتر از این‌ها می‌شد زد ولی چون من سرعتم پایین بود و هر فیشر رو متوسط تو ۵ دقیقه می‌زدم نمی‌شد همه تسک‌ها رو بزنم و می‌پریدن!
یادمه روزای اول فیشر‌ها رو یکی‌یکی باز می‌کردم، انجام می‌دادم و تموم که می‌شد، فیشر بعدی رو باز‌ می‌کردم :general208: و چیزی به نام شکار فیشر برام معنی نداشت! :D و مثل حالا نبود که فیشر ببینم امونش ندم ! :general106:
نمی‌دونم چرا اون شرایط تو اکانت‌های بعدی تکرار نشدن به طوری که تو اکانت‌های بعدی تو ۵ روز اول تسک چندانی نداشتم . . .

Last edited:

ارمین7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بار اولی که تو نئو و کراد با آی‌پی آمریکا ثبت‌نام کردم، به محض ورود به لیست تسک‌ها، با انبوهی از تسک‌های مختلف روبرو شدم . . .
صفحه اول فقط ۱۰ سنتی بودن و صفحه بعدی هم ۸ سنتی (اون موقع هنوز نمی‌دونستم به این نوع تسک میگن فیشر!)
خلاصه تا چند روز اوضاع به این شکل بود به طوری که من تازه‌کار تونستم تو همون ۵ روز اول بیش از ۱۲۰ تا فیشر بزنم! :)
البته خیلی بیشتر از این‌ها می‌شد زد ولی چون من سرعتم پایین بود و هر فیشر رو متوسط تو ۵ دقیقه می‌زدم نمی‌شد همه تسک‌ها رو بزنم و می‌پریدن!
یادمه روزای اول فیشر‌ها رو یکی‌یکی باز می‌کردم، انجام می‌دادم و تموم که می‌شد، فیشر بعدی رو باز‌ می‌کردم :general208: و چیزی به نام شکار فیشر برام معنی نداشت! :D و مثل حالا نبود که فیشر ببینم امونش ندم !
نمی‌دونم چرا اون شرایط تو اکانت‌های بعدی تکرار نشدن به طوری که تو اکانت‌های بعدی تو ۵ روز اول تسک چندانی نداشتم . . .
به نکته جالبی اشاره کردی.شایدم این رمزه موفقیته بعضیاس که خیلی دلار بدست میارن.:general711:و البته تا الان هم لو ندادن.:cool:

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان این تسک رو کسی انجام داده این تسک مشکل داره هر چی سعی میکنم بزنم نمیشه چون طبق عکس دو تا از این لینک ها داره و مشابه هست نمیدونم چیکار کنم تیکت هم زدم ولی جواب درست حسابی بهم ندادند

8888888888.PNG 7777777777777777777777.PNG

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
یادمه روزای اول فیشر‌ها رو یکی‌یکی باز می‌کردم، انجام می‌دادم و تموم که می‌شد، فیشر بعدی رو باز‌ می‌کردم :general208: و چیزی به نام شکار فیشر برام معنی نداشت! :D و مثل حالا نبود که فیشر ببینم امونش ندم ! :general106:
شانس و اتفاق همینه روال ثابتی نداره احتمالا دستی اکانتارو بررسی میکنن که کیلویی بیاد یا نه

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
دوستان این تسک رو کسی انجام داده این تسک مشکل داره هر چی سعی میکنم بزنم نمیشه چون طبق عکس دو تا از این لینک ها داره و مشابه هست نمیدونم چیکار کنم تیکت هم زدم ولی جواب درست حسابی بهم ندادند

مشاهده پیوست 755586 مشاهده پیوست 755587
واسه منم همین طوری شد.بیخیالش شدم :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا