برگزیده های پرشین تولز

آخرین اخبار فوتبال

saba10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
برنامه معارفه کوتینیو در بارسلونا مشخص شد
مراسم معارفه فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی و جدید بارسلونا، روز دوشنبه در استادیوم نوکمپ برگزار خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، دیشب و بعد از کش و قوسهای فراوان بالاخره انتقال فیلیپ کوتینیو به بارسلونا رسمی شده و این بازیکن با 160 میلیون یورو راهی بارسا شد.

01274420.jpg

این مراسم روز دوشنبه آغاز شده و در 30 دقیقه ابتدایی تست های پزشکی کوتینیو در بیمارستان بارسلون به انجام خواهد رسید. فراموش نکنیم که این ستاره برزیلی 2 دیدار آخر لیورپول را به دلیل مصدومیت از دست داده بود. در ادامه از فیلیپ کوتینیو عکاسی شده و بعد از آن این بازیکن قرارداد خود را تا سال 2023 در کنار بارتومئو امضا خواهد کرد.

کنفرانس مطبوعاتی در سالن کنفرانس 1899

اگر اتفاق خاصی رخ نداده و تاخیری به وجود نیاید، کوتینیو در ساعت 13:45 دقیقه پیراهن بارسا را بر تن کرده و در مقابل هواداران ظاهر خواهد شد و نهایتا در ساعت 14:30، اولین کنفرانس مطبوعاتی این بازیکن در سالن کنفرانس سال 1899 در مراسمی خصوصی برگزار خواهد شد که تنها مدیران، نمایندگان و همراهان برزیلی او و رسانه ها حضور خواهند داشت.

saba10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نیمکت‌نشینی عابدزاده مقابل اسپورتینگ
دروازه‌بان ایرانی ماریتیمو در دیدار با اسپورتینگ لیسبون جزو نفرات ذخیره است.

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از مسابقات هفته هفدهم و پایانی دور رفت لیگ برتر پرتغال تیم ماریتیمو از ساعت ۲۱:۳۰ امشب در استادیوم خوزه آلوالاده لیسبون مهمان اسپورتینگ رده سومی است.

امیر عابدزاده که در جام حذفی مقابل اسپورتینگ بازی کرده بود، همانند دیدارهای گذشته لیگ برتر پرتغال امشب هم جزو نیمکت‌نشینان ماریتیمو قرار گرفته است.

یاران عابدزاده با ۲۷ امتیاز در رده ششم جدول لیگ پرتغال هستند.

persian6

Registered User
لایک‌ها
18
به گزارش "ورزش سه"، امروز باشگاه اینتر رسما اعلام کرد روبرتو گالیاردینی که در دیدار هفته قبل برابر کالیاری در نیمه اول آسیب دیده و تعویض شده بود، به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ یک ماه از میادین دور خواهد بود.

01297009.jpg

با توجه به اینکه اینتر تنها در سری آ حضور دارد، به نظر می رسد فصل برای این هافبک ایتالیایی به پایان رسیده باشد. گالیاردینی در فصل جاری تبدیل به یکی از مهره های مورد اعتماد اسپالتی شده بود و معمولا بروزوویچ روی نیمکت می نشست اما حالا این هافبک کروات فرصت بازی کردن خواهد داشت.

اینتر در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان قرار دارد و غیبت گالیاردینی می تواند برای اسپالتی گران تمام شود. در حال حاضر اینتر با یک امتیاز اختلاف نسبت به رم و لاتزیو در رتبه پنجم جدول سری آ قرار گرفته است.

persian6

Registered User
لایک‌ها
18
کد خبر: 1518661/30 زمان: 21:21 1397/01/30 بازدید: 44,214
ژولیو سزار:
مورینیو گفت با یک دست هم بهتر از کاسیاس هستم

ژولیو سزار، دروازه بان سابق اینتر، فاش کرد که ژوزه مورینیو یک بار به او گفت که حتی با یک دست هم از ایکر کاسیاس، دروازه بان سابق رئال مادرید، بهتر است.

به گزارش "ورزش سه"، مورینیو بین سال های 2010 تا 2013 هدایت رئال مادرید را برعهده داشت و در سومین فصل حضورش در سانتیاگو برنابئو با کاسیاس دچار مشکل شد و حتی در ماه های آخر حضورش در این باشگاه او را نیمکت نشین کرد.

این در حالی است که سزار زیر نظر مورینیو در اینتر پیشرفت زیادی داشت و توانست قهرمان چمپیونزلیگ شود. سزار همچنین با تیم ملی برزیل توانست در جام کنفدراسیون های 2013، با پیروزی مقابل اسپانیا در دیدار نهایی به قهرمانی برسد.

او که در پایان بازی پیراهنش را با کاسیاس عوض کرده بود و در جشن قهرمانی تیمش، این پیراهن را به تن داشت، به شبکه تلویزیونی برزیلی اسپورت تی وی گفت:" وقتی به رختکن رفتم، دیدم که یک پیامک از مورینیو دارم.

01297017.jpg

او نوشته بود "تو دیوانه ای. این کاسیاس است که باید پیراهن تو را بپوشد، نه تو پیراهن او را" و همچنین گفت "من با یک دست هم می توانم توپ های بیشتری از کاسیاس بگیرم."

سزار همچنین فاش کرد که در پایان همان بازی به کاسیاس توصیه کرد که جلسه ای با مورینیو داشته باشد؛ در حالی که پیش از آن مشخص شده بود که آقای خاص، سانتیاگو برنابئو را ترک می کند.

" ایکر به رختکن آمد تا با من صحبت کند و من به او گفتم که صحبتی با مورینیو داشته باشد و گفتم که می دانم سخت است اما باید این کار را بکند."

persian6

Registered User
لایک‌ها
18
منچستریونایتد نباید پوگبا را بفروشد
دوایت یورک، ستاره سابق منچستریونایتد، معتقد است که این باشگاه نباید در تابستان پیش رو، پل پوگبا را بفروشد.

به گزارش "ورزش سه"، پوگبا در تابستان 2016 با انتقالی 105 میلیون یورویی از یوونتوس به منچستریونایتد پیوست اما نتوانست در الدترافورد انتظارات را برآورده کند و به تازگی شایعاتی در مورد تیره شدن رابطه او با ژوزه مورینیو و احتمال جدایی اش از منچستریونایتد در تابستان پیش رو هم مطرح شده است.

01280925.jpg

اما یورک معتقد است که این ستاره فرانسوی همچنان می تواند کمک زیادی به شیاطین سرخ بکند. او به تاک اسپورت گفت:" نه، من فکر نمی کنم که او باید برود. وقتی به منچستریونایتد می روی تحت فشار زیادی قرار می گیری و اگر کمتر از حد انتظار ظاهر بشوی، همیشه کسانی هستند که از تو انتقاد می کنند. اما این بخشی از فوتبال است.

من فکر نمی کنم او تعمدا نمی خواهد برای تیم خوب بازی کند. فقط احساس می کنم که او نمی تواند خودش را ابراز کند."

persian6

Registered User
لایک‌ها
18
مورینیو دلیلی برای ثابت کردن خودش ندارد
مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، معتقد است که ژوزه مورینیو به خاطر عملکرد این فصل منچستریونایتد شایسته احترام بیشتری است.

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد این فصل هم با هدایت مورینیو نتوانست در لیگ برتر به قهرمانی برسد؛ ضمن اینکه در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا هم در مرحله یک هشتم نهایی با شکست برابر سویا از دور رقابت ها کنار رفتند.

اما پوچتینو معتقد است که تردیدی در کیفیت عملکرد آقای خاص وجود ندارد و او نیازی به ثابت کردن خودش ندارد.

01280289.jpg

او به خبرنگاران گفت:" به نظر من، ژوزه مورینیو یکی از بهترین مربیان دنیاست. فکر می کنم او نیازی به اینکه ثابت کند یکی از بهترین هاست، ندارد. به نظر من، منچستریونایتد فصل فوق العاده ای داشت. البته آنها، مانند ما، از اینکه از لیگ قهرمانان حذف شدند، ناراحت خواهند بود. این رقابت ها برای آنها و ما بسیار مهم بود.

بله، ما در شرایط مشابهی هستیم. آنها بهتر از ما هستند زیرا در لیگ برتر امتیازات بیشتری دارند. به نظر من، او در دومین فصل حضورش در منچستر، فوق العاده کار کرد."

persian6

Registered User
لایک‌ها
18
به گزارش "ورزش سه"، اتفاق عجیبی در فوتبال اروپا در حال رخ دادن است. سرعت این اتفاقات کند بوده ولی نتایجش هولناک است. در آلمان، بایرن مونیخ برای ششمین سال پیاپی قهرمان بوندس لیگا شده است. در ایتالیا، یووه در آستانه کسب هفتمین قهرمانی پیاپی است و همچنین چهارمین سال پیاپی است که دو جام می‌برد. در فرانسه، پاری سن ژرمن در 6 فصل اخیر، 5 بار قهرمان شده است. در اسپانیا، بارسلونا شکست ناپذیر است و به دنبال کسب دوگانه است. در انگلیس، منچسترسیتی در فاصله 5 بازی به پایان لیگ، قهرمان شده است. در صورتی که اتفاق غیرمنتظره ای در هفته های پیش رو در سری آ خ ندهد، این فصل در واقع در بین 5 لیگ برتر اروپا، رقابتی برای قهرمانی وجود نداشته و یک فصل بدون رقابت، هیچ ارزشی ندارد. حالا این سوال مطرح می‌شود که آیا هواداران این قهرمانان، از این اتفاقات خوشحالند؟

شاید هواداران منچسترسیتی خوشحال باشند. سیتی آخرین بار 4 سال پیش قهرمان شده بود و در حالی که تنها 5 جام در ویترین افتخارات باشگاه است، به نظر هوادارانش فاصله زیادی با ارضا شدن داشته باشند.

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,265
مورینیو دلیلی برای ثابت کردن خودش ندارد
مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، معتقد است که ژوزه مورینیو به خاطر عملکرد این فصل منچستریونایتد شایسته احترام بیشتری است.

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد این فصل هم با هدایت مورینیو نتوانست در لیگ برتر به قهرمانی برسد؛ ضمن اینکه در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا هم در مرحله یک هشتم نهایی با شکست برابر سویا از دور رقابت ها کنار رفتند.

اما پوچتینو معتقد است که تردیدی در کیفیت عملکرد آقای خاص وجود ندارد و او نیازی به ثابت کردن خودش ندارد.

01280289.jpg

او به خبرنگاران گفت:" به نظر من، ژوزه مورینیو یکی از بهترین مربیان دنیاست. فکر می کنم او نیازی به اینکه ثابت کند یکی از بهترین هاست، ندارد. به نظر من، منچستریونایتد فصل فوق العاده ای داشت. البته آنها، مانند ما، از اینکه از لیگ قهرمانان حذف شدند، ناراحت خواهند بود. این رقابت ها برای آنها و ما بسیار مهم بود.

بله، ما در شرایط مشابهی هستیم. آنها بهتر از ما هستند زیرا در لیگ برتر امتیازات بیشتری دارند. به نظر من، او در دومین فصل حضورش در منچستر، فوق العاده کار کرد."
مربی خوب یبود اما در زمان خودش

بالا