برگزیده های پرشین تولز

آخرین عکسی که گرفتم - نسخه تصاویر دوربین (قوانین در پست اول)

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
24mz7g2.jpg

rez7

Registered User
لایک‌ها
597
اگر لطف کنید یک قانون محدودیت سایز و حجم قرار بدید عالی میشه. والا آدم رغبت نمیکنه بیاد سر بزنه، بعضی دوستان واقعا رعایت نمیکنن. عکساشون اینقدر عریضه از کنار مانیتورم میزنه بیرون !!!
کاملا تایید میشه حرفشون بعضی ها اصلا رعایت نمیکنند.
جهت خالی نماندن تاپیک
IMG_7560.jpg

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,685
اونطور که انتظار داشتم نشد. فعلا داریم تمرین میکنیم. یه منبع نور خوب پیدا کردم ولی سه پایم ضعیفه تحمل وزن ریل رو نداره حتی با سرعت 1/100 هم عکس شارپ نمیشه.
final-1.jpg

click.laptop

Registered User
لایک‌ها
870
اونطور که انتظار داشتم نشد. فعلا داریم تمرین میکنیم. یه منبع نور خوب پیدا کردم ولی سه پایم ضعیفه تحمل وزن ریل رو نداره حتی با سرعت 1/100 هم عکس شارپ نمیشه.
مشاهده پیوست 879087
درود. مصطفی جان لطفا از پشت صحنه هم یه عکس قرار بدید. البته در صورت امکان...

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,685
درود. مصطفی جان لطفا از پشت صحنه هم یه عکس قرار بدید. البته در صورت امکان...
خدمت شما:D
IMG_5654.JPG
اون چیزی که اون بالا آویزونه یه پروژکتور led هست با 7 وات قدرت. شدت نورش 100 برابر چراغ مطالعه ایه که قبلا استفاده میکردم وقتی زیر نورش میخواستم با لنز 50 و اکستنشن تیوب از یه چیزی عکس بگیرم نور اینقدر زیاد بود که میشد دیافراگم رو تا 16 هم بست و روی دست عکس گرفت.:general707: ولی خوب نور زیاد هم عکس رو خراب میکنه باید با پارچه سفید براش یه سافت باکس و رفلکتور درست کنم.

پ ن: میازار موری که دانه کش است.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,278
پست هایی که خودم و چند نفر از دوستان دیگه در مورد سایز و حجم عکس ها زده بودیم منتقل کردم به تاپیک پیشنهادات و انتقادات بخش عکس و عکاسی.

مجددا از دوستان خواهش می کنم عکس های بالای 400 کیلوبایت رو یه خورده ای کم حجم تر کنند و بعد در تاپیک بگذارند تا رعایت حال بچه هایی که سرعت اینترنت شون پایین تره بشه. راهنمای قرار دادن عکس در فروم هم در این تاپیک هستش. ممنون. :)

بالا