• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آخرین کتابی که خریدید چه بوده است؟

ferdowsi

Registered User
لایک‌ها
12
آخرین کتاب که گرفتم هفت عادت مردمان موثر بود
عالیه

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
انتظارات بزرگ از چارلز دیکنز
سکه سازان از آندره ژید
مردی که می خندد از ویکتور هوگو
صد سال تنهایی از گابریل کارسیا مارکز
جین آیر از شارلوت برونته
رساله توضیح المسائل از آیت الله سیستانی
برخورد تمدنها از ساموئل هانتینگتون

اینها همه رو امشب از نمایشگاه کتاب کرمان خریدم! جای همه خالی کلی هم دوست جدید پیدا کردم!:)

Last edited:

wonnin

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7,614
خوش به حالتون .... وقتی همه این نوشته ها ی شما رو میبینم و به شور و اشتیاقی که برای خواندن دارید نگاه میکنم واقعا حسرت میخورم ....... :(
متاسفانه من الان چندین سال هستش که اصلا کتاب نمیخونم و بعد از خاطرات تلخ دوران دانشگاه و شکستی توش خوردم , دیگه از درس و مدرسه و کتاب و خوندن ... همشون بدم میاد

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
خوش به حالتون .... وقتی همه این نوشته ها ی شما رو میبینم و به شور و اشتیاقی که برای خواندن دارید نگاه میکنم واقعا حسرت میخورم ....... :(
متاسفانه من الان چندین سال هستش که اصلا کتاب نمیخونم و بعد از خاطرات تلخ دوران دانشگاه و شکستی توش خوردم , دیگه از درس و مدرسه و کتاب و خوندن ... همشون بدم میاد
چرا آخه؟:( شروع کنید، از خوندن یه چیزی شروع کنید، الان هم به نظر ایبوک ها بهترین استارت باشند، برگردید به همون دوران اوج تون!

wonnin

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7,614
نمیدونم ... واقعا نمیدونم ... حتی چندبار مجله هایی که زمانی عاشقشون بودم رو هم خریدم ولی یه نیگا کردم و انداختمشون دور.....
ایبوک؟؟؟؟؟
فکر کنم بیشتر از 200 تایی ایبوک دانلود کردم و حتی به گوشی ام هم انتقال داده بودم .... گوشی هم گالاکسی نت بودش و واسه کتاب خوندن ایده ال .... ولی حتی بازشون هم نکردم :lol:

ایراد از یه جای دیگه هستش .... کیوبی نمیخواد بلند بشه .... همون گوشه توی تاریکی خودش مونده :D

neginolfat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
سری کتابهای نیکلا کوچولو، کتاب درباره ی یک پسر کوچولو هست که جیانای خیلی جالبی رو با دوستاش درست میکنن، شای بعضیا فکر کنن این کتاب مناسب بچه ها باشه ولی به نظر من هر کسی با هر سنی میتونه ازش لذت ببره فقط کافیه با نیکلا همراه بشیو خودتو بذاری تو دنیاش :) زبان طنز این کتاب معرکست، نویسندشم "گوسینی" هست.

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
سری کتابهای نیکلا کوچولو، کتاب درباره ی یک پسر کوچولو هست که جیانای خیلی جالبی رو با دوستاش درست میکنن، شای بعضیا فکر کنن این کتاب مناسب بچه ها باشه ولی به نظر من هر کسی با هر سنی میتونه ازش لذت ببره فقط کافیه با نیکلا همراه بشیو خودتو بذاری تو دنیاش :) زبان طنز این کتاب معرکست، نویسندشم "گوسینی" هست.
فکر کنم اینو خوندم، الان دقیق یادم نمیاد
یه کتاب دوران بپگی داشتم که مادرم برام خریده بود، ماجراهای یه پدر و پسر بود که با نقاشی مصّور شده بود، هر ماجرا در قالب چند صحنه نقاشی شده بود...فکر کنم نویسنده ی آلمانی داشت!
متاسفانه تو اسباب کشی خیلی وقت پیش گمش کردم، میشه یکی اسمشو راهنمایی کنه تا یه دونه واسه برادرم بخرم؟

neginolfat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
فکر کنم اینو خوندم، الان دقیق یادم نمیاد
یه کتاب دوران بپگی داشتم که مادرم برام خریده بود، ماجراهای یه پدر و پسر بود که با نقاشی مصّور شده بود، هر ماجرا در قالب چند صحنه نقاشی شده بود...فکر کنم نویسنده ی آلمانی داشت!
متاسفانه تو اسباب کشی خیلی وقت پیش گمش کردم، میشه یکی اسمشو راهنمایی کنه تا یه دونه واسه برادرم بخرم؟
این کتابی که شما میگین اسمش "من و بابام" بود :) من هم همه سریاشو داشتم،ولی نیکلا کوچولو یه چیزه دیگست

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
این کتابی که شما میگین اسمش "من و بابام" بود :) من هم همه سریاشو داشتم،ولی نیکلا کوچولو یه چیزه دیگست
ممنون، پس من اگر بودجه ام کشید هر دو شو واسه داداشم می خرم، خودمم مطالعه شون می کنم که فکر نکنم برسه "آخه من و بابام" خیلی قطور بود اون زمانها:دی

neginolfat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
ممنون، پس من اگر بودجه ام کشید هر دو شو واسه داداشم می خرم، خودمم مطالعه شون می کنم که فکر نکنم برسه "آخه من و بابام" خیلی قطور بود اون زمانها:دی
از خریدش پشیمون نمیشین :)

sedo

Registered User
لایک‌ها
1,574
درود

کتاب جلد گالینکوری 220 صفحه ای رو اگه شما هم با یک سوم قیمتی که می ارزه ببینید شک ندارم در برابر وسوسه خریدش تسلیم میشید!
این 4کتاب رو بیشتر به خاطر ارزانی فوق العاده آن و همچنین مرتبط بودن با رشته تحصیلیم هفته پیش از انقلاب خریدم...از یک کتاب فروشی که کتابهای چاپ سالهای گذشته (89-83) رو استثنائا خمیر نکرده بود و با همون قیمت های باور نکردنی عرضه می کرد.

-افکار عمومی و شیوه های اقناع آن
-مدیریت بحران و رسانه ها
-افکار عمومی
-ریشه های فرهنگی ارتباط در ایران

بدرود

greywarden

Registered User
لایک‌ها
2,080
سلام !
جدیدن یه ضایعاتی پیدا کردم کاغذ باطله و اینا میخره رفتم گاراژش دیدم یه شاهنامه داره فوری ازش خریدم (4 تومن بهش دادم) تصمیم گرفتم از این به بعد هر چند وقت یک بار برم ببینم کتاب خوب چی داره تو این گرونی که نمیشه کتاب نو خرید . به شما هم پیشنهاد میکنم همین کارو بکنید

habibmp3

Registered User
لایک‌ها
56
فکر کنم آخرین کتابی که خوندم "باشگاه مشت زنی" چاک پالانیک بود ...
در وصف این کتاب و فیلم بگم که هرکی نخونه نصف عمرش بر فناس ... دید من رو نسبت به زندگی عوض کرد خدایی ...

gaara13

Registered User
لایک‌ها
658
اخرین کتابی که خریدم البته اگه اسمش کتاب گذاشت
کتاب تست های کنکور ارشد مجموعه شیمی بود

Scotopia

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
12
دیروز های ما -ناتالیا گینز بورگ - ترجمه منوچهر افسری

روح پراگ -ایوان کلیما- خشایار دیهیمی

عاقبت کار- کینگزلی ایمیس-امید نیک فرجام

sedo

Registered User
لایک‌ها
1,574
سیر حکمت در اروپا
مرحوم فروغی

سیر حکمت در اروپا
مرحوم فروغی
درود
باعث شدی یه سری به کتابخونم بزنم و پیداش کنم و غبار از سر و رویش بروبم!
کتابی که فوق العاده مفید برای تمام دانشجویان فلسفه مقطع کارشناسی می باشد
برخی ویژگی های کتاب:
توسط مرحوم محمد علی فروغی در تیرماه 1317 نوشته شده
قیمتش در چاپ سوم که در سال 1372 بوده با وجود حجم زیاد 340 صفحه ای آن ،فقط 1200 تومان بوده!

بالا