برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,910
دوستان، میخوام با پست و مکاتبات از طرق اداره پست نامه/برگه/کارت ایثارگری بگیرم، یه جا خوندم یکی از راهای اقدام اداره پست هه، کسی هست راهنمایی کنه؟!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,910
از کسانی که کارت پایان خدمت/معافی ندارن 2 و 15 میلیون وثیقه میگیرن, برای سراز های فرار هم قابل استفاده هست؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,910
یکمی واضح تر بگو،
قضیه وثیقه چیه؟؟؟
طرف میخواد بره زیارت خشخاش های افغانستان به عنوان سفر زیارتی دو میلیون و برای سفر تفریحی 15 میلیون گرو میزاره چون کارت پایان خدمت/معافی نداره.

eternal9400

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
طرف میخواد بره زیارت خشخاش های افغانستان به عنوان سفر زیارتی دو میلیون و برای سفر تفریحی 15 میلیون گرو میزاره چون کارت پایان خدمت/معافی نداره.
همه چیز به پول ختم میشه!!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,910
دوستان، بعضی از قسمت های ستاد که داخل پادگان هست قبل از ورود استعلام حفاظتی میگیرن و گیر میدن، کدوم قسمت های ستاد هیچ چیزی نداره که نیاز به حفاظت و اینطور چیزا باشه؟(من قبلا جاکش بودم برام دردسر پیش میاد استعلام کنن)

reza_17173

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوستان. ارشد عمران دارم 1 تیر اعزاممه و افتادم پادگان نیرو انتظامی جهرم، معاف از رزم هستم. ممنون میشم اگه کسی از دوستان اخیرا تجربه خدمت تو اونجارو داشته بهم اطلاعاتی از وضعیت سربازهای اونجا بده

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
سلام دوستان. ارشد عمران دارم 1 تیر اعزاممه و افتادم پادگان نیرو انتظامی جهرم، معاف از رزم هستم. ممنون میشم اگه کسی از دوستان اخیرا تجربه خدمت تو اونجارو داشته بهم اطلاعاتی از وضعیت سربازهای اونجا بده

من اونجا بودم . خوش بود ، سخت بود ولی کیف میداد ... نگران نباش جای خوبیه.

reza_17173

Registered User
لایک‌ها
9
من اونجا بودم . خوش بود ، سخت بود ولی کیف میداد ... نگران نباش جای خوبیه.
مرسی بابت پاسخ. یه جا خوندم که اونجا هیچ فرقی نداره مدرکت چی باشه و معاف ار زرم باشی و اینم خوندم که روز آخر موقع تقسیم اگه پارتی نداشته باشی احتمالا سر مرز می ندازنت! حتی معاف از رزم ها رو. خواستم ببینم اینا درسته داداش؟

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
مرسی بابت پاسخ. یه جا خوندم که اونجا هیچ فرقی نداره مدرکت چی باشه و معاف ار زرم باشی و اینم خوندم که روز آخر موقع تقسیم اگه پارتی نداشته باشی احتمالا سر مرز می ندازنت! حتی معاف از رزم ها رو. خواستم ببینم اینا درسته داداش؟
سلام دوست گرامی
بدترین وضعیت ممکن اینه که 1تیر اونجا آب پز میشید ( به معنای حقیقی کلمه )
در دوره ی آموزشی معاف از رزم خیلی امتیازات داره که توی پادگان جهرم به درستی اعمال میشه برای مثال معافیت از رژه ، معافیت از میدان تیر، اردو ، ورزش صبح گاهی ، خشم شب ، نگهبانی با اسلحه و ... فقط نگهبانی با دست خالی داره که یه کم کسل کننده هست. مثلا نگهبانی دم در دستشویی دم در حموم و ...
ولی در کل آموزشی بد میگذره و سخته چون خیلی مقرراتی هست
بعد از تقسیم در یگان خدمتی مدرک لیسانس و پایین تر ارزش نداره
منتها شما چون ارشد هستید جریان فرق میکنه و درجه ستوانسومی بهتون میدن
مدارک تحصیلی ارشد و دکتری طبق قانون میافتن شهر خودشون و نیاز به پارتی ندارید و بعد از اون هم یه جای اداری بهتون میدن خدمت میکنید خیلی راحت نگران نباشید ( البته اگر قوانین تغییر نکرده باشند )

reza_17173

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوست گرامی
در دوره ی آموزشی معاف از رزم خیلی امتیازات داره که توی پادگان جهرم به درستی اعمال میشه برای مثال معافیت از رژه ، معافیت از میدان تیر، اردو ، ورزش صبح گاهی ، خشم شب ، نگهبانی با اسلحه و ... فقط نگهبانی با دست خالی داره که یه کم کسل کننده هست. مثلا نگهبانی دم در دستشویی دم در حموم و ...
مدارک تحصیلی ارشد و دکتری طبق قانون میافتن شهر خودشون و نیاز به پارتی ندارید و بعد از اون هم یه جای اداری بهتون میدن خدمت میکنید خیلی راحت نگران نباشید ( البته اگر قوانین تغییر نکرده باشند )
خیلی ممنون بابت پاسختون. خیالم راحت شد با اطلاعاتی که دادین. خودمم چون مال اهوازم، گرما زیاد اذیتم نمی کنه(با اینکه ترجیحم بود جای خنک بیوفتم). خب پس امیدوارم بعداز آموزشی هم با توجه به مدرکم شهر خودم بیوفتم. بازم ممنون از شما

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
سلام دوست گرامی
اطلاعاتتون قدیمیه یکم.
ربطی به مدرک نداره هر جا بدون پارتی امکان داره بیفته.
خشم شب که دگ‌ مرد،خشم شب نداریم اصلا.
نگهبانی با اسلحه اونم اموزشی؟اسلحه نمیدن تو‌ اموزشی برای نگهبانی

reza_17173

Registered User
لایک‌ها
9
اطلاعاتتون قدیمیه یکم.
خب به هر حال با توجه به حرف ایشون و شما کلا نگهبانی با اسلحه نخواهم داد. امیدوارم میدون تیر هم نبرن معاف ار رزم هارو.
شما خودتون هم اونجا بودین؟ چندتا سوال دیگه داشتم اینکه موهارو حتما باید با 4 بزنیم یا 8 هم میشه و آیا میشه اونجا هم موهارو زد یا باید از قبلش بزنیم؟ ودیگه اینکه اجازه میدن وسایلی مثل تیغ ژیلت یا ریش تراش و mp3 player با خودت ببری یا اجازه هیچکدوم رو نداری؟
ممنون

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527

کاری به پارتی نداره و گروهان ما یک سوم زاهدان ، یک سوم خراسان و یک سوم هرمزگان بودیم . من هرمزگان افتادم . هر جا باشی خدمت نیرو انتظامی سخت و شیرینه .

معاف از رزم ها اگه شل بازی در بیارم تحقیر میشن ، ولی بسیار جو مودبی و تمیزی هست . اصلا نگران نباش.

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
اطلاعاتتون قدیمیه یکم.
بنده 95 رفتم و الان خدمتم تموم شده
عرض کردم اگر قوانین تغییر نکرده باشه زمان ما که اینطور بود

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
خب به هر حال با توجه به حرف ایشون و شما کلا نگهبانی با اسلحه نخواهم داد. امیدوارم میدون تیر هم نبرن معاف ار رزم هارو.
شما خودتون هم اونجا بودین؟ چندتا سوال دیگه داشتم اینکه موهارو حتما باید با 4 بزنیم یا 8 هم میشه و آیا میشه اونجا هم موهارو زد یا باید از قبلش بزنیم؟ ودیگه اینکه اجازه میدن وسایلی مثل تیغ ژیلت یا ریش تراش و mp3 player با خودت ببری یا اجازه هیچکدوم رو نداری؟
ممنون
نگهبانی با اسحله کلا برای معاف از رزم ها ممنوع هست خصوصا معافیت اعصاب و روان ( در آموزشی )
ولی خب توی یگان هر جا سرباز کم باشه دیگه قوانین معنا ندارند و همه شبیه هم میشن
موها را بزنید برید چون اونجا اگر کچل نباشید نمیزارند وارد پادگان بشید
و همون حدود 4 نگه میدارند توی یگان بر اساس مدرک تحصیلی فرق میکنه معمولا برای لیسانس به بالا تا 16 میشه باشه ولی حالت دار نه
ژیلت میتونید ببرید.و تمامی وسایل مورد نیاز را خودشون میدن
mp3 پلیر تلفن همراه تخمه سیگار چاقو و ... اجازه ورود نمیدن و هر کدوم را بگیرن اضافه خدمت داره
زیاد نمیخواد بهش فکر کنید . همون مدرک بالا و معاف از رزمی باعث میشه خدمت راحتی نسبت به بقیه داشته باشید ( به صورت کلی اینطوره ولی بعضی یگان ها ممکنه این شرایط باعث بشن خدمتتون سخت تر بشه )
فقط پلیس +10 مراجعه کنید ببینید هنوز هم ارشد و دکتری شهر خودشون میافتن یا نه.

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
توی یگان بر اساس مدرک تحصیلی فرق میکنه معمولا برای لیسانس به بالا تا 16 میشه باشه ولی حالت دار نه

شما مطمئنی ؟ من که هر چی عکس سربازه میبینم درجه بالا دارن ، موهاشون همه حالت داره تو یگان !

ehsan_db

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام، کسی اطلاع داره نیروی انتظامی مشگین شهر، بیگلری، جدیدا بعد تقسیم بچه ها کجا میوفتن؟ من فوق لیسانس، از گیلان، مجرد، تک پسرم نیستم! شرایط انتقالی چیه؟ ممنون.

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
شما مطمئنی ؟ من که هر چی عکس سربازه میبینم درجه بالا دارن ، موهاشون همه حالت داره تو یگان !
بستگی به یگان خدمتی داره
ما توی ستاد مرکزی بودیم خیلی سخت میگرفتن و همه کچل بودن ولی سرباز جاهای دیگه موهاشون بلند بود.
اصل قانونش شماره 4 برای سرباز صفر و درجه دارها تا16 و دکتر ها را کلا کاری نداشتن با موهاشون

reza_17173

Registered User
لایک‌ها
9
کاری به پارتی نداره و گروهان ما یک سوم زاهدان ، یک سوم خراسان و یک سوم هرمزگان بودیم . من هرمزگان افتادم . هر جا باشی خدمت نیرو انتظامی سخت و شیرینه .

معاف از رزم ها اگه شل بازی در بیارم تحقیر میشن ، ولی بسیار جو مودبی و تمیزی هست . اصلا نگران نباش.
بسیار مچکر بابت اطلاعتتون

نگهبانی با اسحله کلا برای معاف از رزم ها ممنوع هست خصوصا معافیت اعصاب و روان ( در آموزشی )
ولی خب توی یگان هر جا سرباز کم باشه دیگه قوانین معنا ندارند و همه شبیه هم میشن
موها را بزنید برید چون اونجا اگر کچل نباشید نمیزارند وارد پادگان بشید
و همون حدود 4 نگه میدارند توی یگان بر اساس مدرک تحصیلی فرق میکنه معمولا برای لیسانس به بالا تا 16 میشه باشه ولی حالت دار نه
ژیلت میتونید ببرید.و تمامی وسایل مورد نیاز را خودشون میدن
mp3 پلیر تلفن همراه تخمه سیگار چاقو و ... اجازه ورود نمیدن و هر کدوم را بگیرن اضافه خدمت داره
زیاد نمیخواد بهش فکر کنید . همون مدرک بالا و معاف از رزمی باعث میشه خدمت راحتی نسبت به بقیه داشته باشید ( به صورت کلی اینطوره ولی بعضی یگان ها ممکنه این شرایط باعث بشن خدمتتون سخت تر بشه )
فقط پلیس +10 مراجعه کنید ببینید هنوز هم ارشد و دکتری شهر خودشون میافتن یا نه.
بسیار ممنون و مچکر بابت اطلاعات کاملتون برادر

بالا