برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,019
همجنسگرایی مثل اینکه معافی داره !!!!!
میدونم معافی داره! حتی دیدم چند نفر معافی گرفتن, تضمینی! ولی قانون معافی یه چیزی میگه قانون اساسی یه چیز دیگه، ممکنه نامه گی بگیرم و خودم برای خودم سند جرم درست کنم، شانس که نداریم!! مگرنه یه سال پیش نامه اش را گرفته بودم الان با کارت معافی خودم رو باد میزدم و به ریش بقیه میخدیدم، ولی هر جا برم شانسم همرامه :-/

Last edited:

shahin12

Registered User
لایک‌ها
141
میدونم معافی داره! ولی قانون معافی یه چیزی میگه قانون اساسی یه چیز دیگه، ممکنه نامه گی بگیرم و خودم برای خودم سند جرم درست کنم، شانس که نداریم!! مگرنه یه سال پیش نامه اش را گرفته بودم الان با کارت معافی خودم رو باد میزدم و به ریش بقیه میخدیدم، ولی هر جا برم شانسم همرامه :-/
نمیدونم اخوی واقعا همجنسگزایی یا نه ولی اگه ادا در اوردی برای معافیت نکن . چون روی کارتت درج میشه. توی قانون 93 دیگه همجنسگرایی طبق بند اعصاب و روان معاف نمیشن. یه بند جدا براش ساختن . ک روی کارتت مشخص میکنن. ممکنه برای شغل و ازدواجت مشکل بشه.
اگرم .اقعا هوسکشوالی . سعی کن خدمتتو بری .

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,019
یه ترول ساختم برای سربازی دی
واترمارک هم گذاشتم
unti25tled-png.1023403

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
سلام.مرزبانی همینجوری هست/فکر کردی چجوریه؟
من 21 ماه رفتم تمومش کردم.تا بخوای بری دنبال معافی واینکارا.
میبینی 1سالش رفت
اگر واقعا معاف میشی.برو معاف بشو.اگر نمیشی زودتر برو خدمت.خودت راحت کن
من چندروز خدمتم تموم شده

shahin12

Registered User
لایک‌ها
141
سلام.مرزبانی همینجوری هست/فکر کردی چجوریه؟
من 21 ماه رفتم تمومش کردم.تا بخوای بری دنبال معافی واینکارا.
میبینی 1سالش رفت
اگر واقعا معاف میشی.برو معاف بشو.اگر نمیشی زودتر برو خدمت.خودت راحت کن
من چندروز خدمتم تموم شده
میدونم چه حس خوب و چه حس بدی داری. حس خوبه تموم شدن این دوره طولانی بدون پول و حس بد بیکاری . تا یه مدتی هم نظامی گری تو خونته.

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,739
همجنسگرایی مثل اینکه معافی داره !!!!!

میدونم معافی داره! حتی دیدم چند نفر معافی گرفتن, تضمینی! ولی قانون معافی یه چیزی میگه قانون اساسی یه چیز دیگه، ممکنه نامه گی بگیرم و خودم برای خودم سند جرم درست کنم، شانس که نداریم!! مگرنه یه سال پیش نامه اش را گرفته بودم الان با کارت معافی خودم رو باد میزدم و به ریش بقیه میخدیدم، ولی هر جا برم شانسم همرامه :-/
از کجا میفهمن ؟؟ معاینه چطوریه؟
رفتم تو فکرش :D

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,739
برای خرید سربازی از اخرین مدرک حساب میشه؟؟ یعنی من الان دانشجو هستم سال 90 دیپلم گرفتم الان 7 سال غیبت حساب میشه اگه از دانشگاه انصراف بدم؟؟؟

خرید سربازی 8سال غیبته یا 5 سال؟؟؟

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
برای خرید سربازی از اخرین مدرک حساب میشه؟؟ یعنی من الان دانشجو هستم سال 90 دیپلم گرفتم الان 7 سال غیبت حساب میشه اگه از دانشگاه انصراف بدم؟؟؟

خرید سربازی 8سال غیبته یا 5 سال؟؟؟

شما غیبت نداری، انصراف هم بدی غیبت حساب نمیشه. تا یک سال بعد از انصراف مهلت داری دفترچه بفرستی.
یعنی شما الان انصراف بدی 9 سال دیگه میشی 8 سال غیبت!!

Amoo Navid

Registered User
لایک‌ها
27,114
3- تک پسری دیگه هیچ تاثیری روی سربازی نداره تک پسری تک فرزندی همون اولش شایه ای بیش نبود
4- شانسیه! با فوق لیسانس احتمال بالا نمیره میگن برو ببین چند تا دکترای بیکار هست! حالا شما که هیچ، باز هم بستگی داره مثلا فوق لیسانس یه رشته کاربردی و مهم با فوق لیسانس ادبیات یه دنیا با هم فاصله دارن
2- ده روز قبل از اعزام
1- هر جایی احتمال داره ولی فوق لیسانس لب مرز نمیزارن
0- خواستی بیا با من جابجا کن من برج هشتم

مرسی
نه بابا جا به جایی چیه
زودتر بریم راحت شیم

alireza.civil

Registered User
لایک‌ها
107
از کجا میفهمن ؟؟ معاینه چطوریه؟
رفتم تو فکرش :D
نیازی نیست اعلام کنی که مشکل قانونی هم واست پیش بیاد

وقتی همون شب اول در عمل پیاده کردی خودشون میان دنبالت میبرن معافت میکنن. :general108::general106:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,019
امروز در مورد کارت سبز پرسیدم گفتن بعد از تموم شدن دوره، دو سال بعد کارت سبز را تحویل میدن!!!!! این همه مدت سرکارمان گذاشتن

shahin12

Registered User
لایک‌ها
141
امروز در مورد کارت سبز پرسیدم گفتن بعد از تموم شدن دوره، دو سال بعد کارت سبز را تحویل میدن!!!!! این همه مدت سرکارمان گذاشتن
نبابا همچین چیزی نیست. برای ما درجا ظرف چند روز صادر کردند. منتها دیگه مث قبل آموزشیو حذف نمیکنن . فقط روی کسریا تاثیر داره

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,019
نبابا همچین چیزی نیست. برای ما درجا ظرف چند روز صادر کردند. منتها دیگه مث قبل آموزشیو حذف نمیکنن . فقط روی کسریا تاثیر داره
مسئول اینکار در حالتی که عقلش سالم بود به من این جواب رو داد من هم دوباره سوال رو تکرار کردم و همین جواب رو شنیدم, حرفش را قبول نکنم چکار کنم؟! به هر حال مجبور دور همه این ها رو خط بکشم
fav28-gif.1008756

بالا