برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوباره سلام خدمت شما جناب ياسيني
اقاي ياسيني من طي پيگيري هاي زيادي كه داشتم دوباره نظر دكتر صلوتي و دكتر نيك نام را از طريق يكي از همكارانشان در مورد من جويا شدم و گفتند كه شرايط چشمانم خوب هست ٠ شماره چشم من حدود ٨ هست و ضخامت باقيمانده بعد از عمل با فلپ ٣٩٥ خواهد بود(( با محسبات دستگاه تكنولاس) شماره چشمم صفر مي شود) ولي از انجاييكه اين دو دكتر محكم كاري مي كنند و ٠٥ نمره بالاتر مي تراشند و ضخامت من هم ديگه جا ندارد پس اين دودكتر عملم نمي كنند٠ و در ضمن دكتر صلوتي گفته بوده كه اگر با ( فكر كنم فمتو الكان گفت )عمل كنم كه ضخامت كمتري برميدارد امكان لك قرنيه در اين شماره با ان دستگاه وجود دارد و با تكنولاس امكان لك قرنيه وجود ندارد٠  
حالا به نظرتون دستگاه ديگه اي ( مثلا visx) كه لك قرنيه در اين شماره نده و ضخامت كمتري هم بردارد وجود دارد؟؟؟؟ راستي دكتر اشرف هم عكسامو ديده و گفته براي prk ( با تكنولاس)قابل انجام هست٠

در هر صورت تصمیم آخر با شماست ولی دستگاه تکنولاس دستگاه بدی نیست. میشه گفت الان یکی از بهترین های بازاره(با خدمات دهی خیلی خوب شرکت فجر شاهد) میشه یک سری هم به دکتر جعفری بزنید. شماره مطبش رو پستهای قبلی گذاشتم. با ایشون همی کمشورت کنید (در شیراز هستند)

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام آقای یاسینی
من قرار در کلینیک نور تهران عمل لیزیک رو انجام بدم ولی جراحان آنجا رو نمی شناسم خود بیمارستان هم کسی رو معرفی نمی کنه فقط شنیدم دکتر هاشمی اونجا جز بهترینهاست ولی برای دو ماه آینده وقت عمل میده. من چون می خوام سریع تر عمل شوم با سرچ توی اینترنت دکتر محمدرضا طاهری رو انتخاب کردم ، میخواستم نظر شما رو درباره ایشون بدونم.
اگه دکتر بهتری توی این کلینیک میشناسید لطفاً بهم معرفی کنید.
با سپاس فراوان

دوست عزیز دکتر طاهری رو به خوبی میشناسم. اما شاید بهتر باشه با دکتر میرآفتاب اونجا عمل کنید.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام

من یک ماه پیش عمل پیوند قرنیه رو چشم شد هفته پیش که رفتم چکاب دکتر گفت چشت خشکه خلاصه امروز واسم لنز گذاشت که مرطوب بمونه.. در ضمن بهم گفت اگه قرمز شد فوری برو بیمارستان لبافی نژاد.
این چه معنی میده؟ یعنی پیوندم خوب نیست و داره پس می زنه؟؟؟ خود دکتر که نمی گه وضعیت چشم چیه؟ خیلی نگرانم

نه دوست عزیز نگران نباش. دکتری که عملت کرده اسمش چیه؟ قرمزی چشم می تونه علامت عفونت باشه که باید سریع درمان بشه. برای همین اگر در زمان اورژانس(مثلا شب) قرمز شد حتما ببرید لبافی.
اگر می تونید سه شنبه برید چشمتون رو به دکتر جوادی تو فرمانیه نشون بدید ایشون رییس بخش چشم لبافی هستند.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام من رفتم نوراز دکتر میرآفتادب هم مشاوره بگیرم گفت میتونی عمل مجدد کنی. گفت با visx عمل میکنه که ضخامت کمتری بر میداره اما یادمه شما انگاز یه جا گفته بودین این دستگاه تحریمه و قطعاتش وارد نمیشه نه؟ من علاوه بر پزشک دستگاه هم برام خیلی مهمه با توجه به شرایط خاص چشمم .نظر شما چیه ؟تکنولاس یا ویسیکس یا کدوم بهتره؟دکتر میر آفتاب کارش چطوره؟

دوست من دستگاه Visx تحریمه اما تا زمانیکه خراب نشده مشکلی نداره. همچنان دستگاه ویسکس از همه بهتره. دکتر میرآفتاب هم در نور بعد از دکتر هاشمی از همه بهترنو

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام.منم لیزیک کردم حدود 2سال پیش.اما اصلا راضی نیستم خیلی حساس شدن:(اگه خاکی چیزی بره تو چشمم هم سر درد میگیرم.هم به نور حساس میشن

اما فقط یه چشمم 0.5 برگشت داشته

دوست عزیز کجا عمل شدید و دکترتون کی بوده. سن عملتون چند بوده.
من فکر می کنم شما باید دکترتون رو عوض کنید و چشمتون رو به یک دکتر دیگه نشون بدید. کدوم شهر هستید.؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با توجه به ارزشی که نظرتون برام داره،کیلینیک پارسیان را کنسل کردم واز کیلینیک ابان برای هفته اینده وقت گرفتم .میخوام قبل از نوبت عملم،عینک افتابی مناسبی طبق پیشنهاد شما از اقای جعفری خریداری کنم ,شما توصیه خاصی برای خرید ندارید؟وجسارتا شما را چطور برای ایشون یاداور بشم؟
ممنون

دوست عزیز شاید ایشون خودش عینک نداشته باشه اما می تونه شما رو در اصفهان خوب راهنمایی کنه. اگر خودش نبود آقای ایهامی و آقای نباتی همکارش هم هست. در ضمن لازم به یادآوری نیست ایشون من رو خوب میشناسن اما اگر یادش نیومد بگید یاسینی مدیر فروش لنز تکنیس. راستی نگید فامیل من هستید بگید از دوستان من هستید.با تشکر

Last edited:

alirezaepanah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نه دوست عزیز نگران نباش. دکتری که عملت کرده اسمش چیه؟ قرمزی چشم می تونه علامت عفونت باشه که باید سریع درمان بشه. برای همین اگر در زمان اورژانس(مثلا شب) قرمز شد حتما ببرید لبافی.
اگر می تونید سه شنبه برید چشمتون رو به دکتر جوادی تو فرمانیه نشون بدید ایشون رییس بخش چشم لبافی هستند.

خیلی ممنون آقای یاسیتی. خود دکتر جوادی جراحم هستن . ولی یک کم نگرانم شد.

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
سلام؛ من قصد دارم کانتکت لنز بزارم، چندتا سوال ابتدایی دارم:

1- میخواستم ببینم که استفاده از کانتکت لنز (احتمالا نوع توریک به خاطر آستیگمات و نزدیک بینی همزمان)، میتونه باعث بشه که بعدا نتونیم چشم را عمل (لیزیک/لازیک و...) کنیم؟

2- بین کانتکت لنزهای یکبار مصرف، ماهانه، فصلی و... کدام را توصیه میکنید؟ مارک خاصی؟ تعادل همزمانی بین قیمت و بهداشت را مد نظر دارم.

4- مارک و مدل و مشخصات لنز را دکتر انتخاب میکنه یا خودمون؟

3- کارایی لنز برای آستیگمات چقدره؟ میشه دید 10/10 را گرفت؟

5- دکتر خوب برای تجویز لنز در اصفهان؟ (دکتر خودم تجویز لنز انجام نمیده و یه دکتر دیگه را برای معاینات بهم پیشنهاد داده.)

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
خیلی ممنون آقای یاسیتی. خود دکتر جوادی جراحم هستن . ولی یک کم نگرانم شد.

اگر دکتر حوادی عملتون کرده نباید نگران باشید از ایشون بهتر تو قرنیه کسی رو تو تهران نمی شناسم. می تونم بگم تقریبا هر کسی یه گندی می زنه دکتر جوادی درستش می کنه برای همینم نباید نگران بود. توی مطب دکتر جوادی آقایی عست به نام عقدایی. مرد خیلی خوبیه. ازش سوال کن ببین مشکلی هست یا نه. بگو از دوستان یاسینی هستم.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام؛ من قصد دارم کانتکت لنز بزارم، چندتا سوال ابتدایی دارم:

1- میخواستم ببینم که استفاده از کانتکت لنز (احتمالا نوع توریک به خاطر آستیگمات و نزدیک بینی همزمان)، میتونه باعث بشه که بعدا نتونیم چشم را عمل (لیزیک/لازیک و...) کنیم؟

2- بین کانتکت لنزهای یکبار مصرف، ماهانه، فصلی و... کدام را توصیه میکنید؟ مارک خاصی؟ تعادل همزمانی بین قیمت و بهداشت را مد نظر دارم.

4- مارک و مدل و مشخصات لنز را دکتر انتخاب میکنه یا خودمون؟

3- کارایی لنز برای آستیگمات چقدره؟ میشه دید 10/10 را گرفت؟

5- دکتر خوب برای تجویز لنز در اصفهان؟ (دکتر خودم تجویز لنز انجام نمیده و یه دکتر دیگه را برای معاینات بهم پیشنهاد داده.)

1- برای عمل لیزیک باید 2 ماه قبل از عمل از استفاده از لنز خودداری کنید.
2- لنز هایی یا زمان استفاده کمتر بهتر هستند. بنابراین بهترین روزانه و بعد فصلیه. سالی به هیچ عنوان توصیه نمیشه. مارک بوش اند لامب از همه بهتره البته مارک Aquvu هم خوب بود که واردنمیشه.
3- لنز های توریک (برای آستیگمات) خیلی خوب هستند تقریبا میشه دید کامل رو باهاشون بدست آورد اما به دلیل آستیگمات بودن چشم ممکنه کمی سردرد هم داشته باشند.
4- والا این سوال سخته مدل رو معمولا دکتر انتخاب می کنه و قیمت رو هم 300 برابر قیمت خرید می فروشن:lol:
5- بریر پیش دکتر ساووج تو کلینک صدرا سلام من رو هم برسونید.

Amin123456789

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در هر صورت تصمیم آخر با شماست ولی دستگاه تکنولاس دستگاه بدی نیست. میشه گفت الان یکی از بهترین های بازاره(با خدمات دهی خیلی خوب شرکت فجر شاهد) میشه یک سری هم به دکتر جعفری بزنید. شماره مطبش رو پستهای قبلی گذاشتم. با ایشون همی کمشورت کنید (در شیراز هستند)
مرسي از راهنمايي هاتون٠ چشم پيش دكتر جعفري هم ميرم
راستي شما دكترحسين موحدان ( شيراز هست٠)هم مشناسيد؟؟؟؟

manager_66

Registered User
لایک‌ها
1,573
سلام . من باز اومدم با یک سوال دیگه :) 8/12/90 عمل کراس لینکینگ کردم . از دوشنبه 11/2/91 لنز سخت استفاده میکنم .

چشم راستم قوز قرنیه شدید و چپ متوسط داره . الان با لنز چشم راست خوب و چپ نزدیک رو تار میبینم . طبق گفته شما آقای یاسینی که گفتین خشکی شدید داری رفتم پیش دکتر موضوع رو بهش گفتم دوباره گفت برو برای تست لنز . مسئول تست لنز گفت خشکی چشم نداری فقط چشم چپت نیم نمره است و باز باید برای کار با کامپیوتر و مطالعه عینک بزنی :( گفت میشه لنز چشم چپ رو قوی تر کرد ولی واسه چشم راست بد میشه چون مغز بیشتر از چشم راست کار میکشه و اگه تصویر چشم چپ از راست بهتر باشه ممکنه بعد ها برای دید شب و رانندگیت در شب مشکل ساز بشه . یعنی من باز باید عینک بگیرم یا این بنده خدا لنز اشتباهی واسم تجویز کرده الان داره میپیچونه . اگر قرار به عینک باشه که دیگه واسه چی لنز بذارم . چه کنم آقای یاسینی ؟ البته وقتی میگم دور رو یخورده تار میبینم میگن بخاطر عمل کراسه . این کراس چقدر طول میکشه دید رو خوب کنه .. متشکرم

راستی زنگ زدم واسه دکتر صداقت وقت بگیرم یک مشورتی هم با ایشون بکنم که 3 خرداد وقت دادن .

Last edited:

sheida-j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز دکتر خورشیدیان از دوستان بنده هستند. من رو به خوبی می شناسن اما پیشنهاد می کنم اگر خیال دارید برید پیش یک دکتر دیگه برید پیش دکتر خانلری.
راستی می دونید که دکتر خورشیدیان زرتشتی هستند.خیلی آدم باحالیه.
بله من همیشه برای معاینه چشمم پیش دکتر خورشدیان میرم و ایشون یکی از دکترایی هستند که بسیار خوش برخورد و خوب هستند.

sanaz_ah

Registered User
لایک‌ها
1
اگر دکتر حوادی عملتون کرده نباید نگران باشید از ایشون بهتر تو قرنیه کسی رو تو تهران نمی شناسم. می تونم بگم تقریبا هر کسی یه گندی می زنه دکتر جوادی درستش می کنه برای همینم نباید نگران بود. توی مطب دکتر جوادی آقایی عست به نام عقدایی. مرد خیلی خوبیه. ازش سوال کن ببین مشکلی هست یا نه. بگو از دوستان یاسینی هستم.

آقای یاسینی پس چرا من که زنگ زده بودم از دکتر جوادی وقت بگیرم منشی گفت دکتر مریض عمل کرده دکتر دیگه رو فقط با نامه معرفی دکترش میبینه!! کدوم دکتری آخه همچین نامه ای میده؟!

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام . من باز اومدم با یک سوال دیگه :) 8/12/90 عمل کراس لینکینگ کردم . از دوشنبه 11/2/91 لنز سخت استفاده میکنم .

چشم راستم قوز قرنیه شدید و چپ متوسط داره . الان با لنز چشم راست خوب و چپ نزدیک رو تار میبینم . طبق گفته شما آقای یاسینی که گفتین خشکی شدید داری رفتم پیش دکتر موضوع رو بهش گفتم دوباره گفت برو برای تست لنز . مسئول تست لنز گفت خشکی چشم نداری فقط چشم چپت نیم نمره است و باز باید برای کار با کامپیوتر و مطالعه عینک بزنی :( گفت میشه لنز چشم چپ رو قوی تر کرد ولی واسه چشم راست بد میشه چون مغز بیشتر از چشم راست کار میکشه و اگه تصویر چشم چپ از راست بهتر باشه ممکنه بعد ها برای دید شب و رانندگیت در شب مشکل ساز بشه . یعنی من باز باید عینک بگیرم یا این بنده خدا لنز اشتباهی واسم تجویز کرده الان داره میپیچونه . اگر قرار به عینک باشه که دیگه واسه چی لنز بذارم . چه کنم آقای یاسینی ؟ البته وقتی میگم دور رو یخورده تار میبینم میگن بخاطر عمل کراسه . این کراس چقدر طول میکشه دید رو خوب کنه .. متشکرم

راستی زنگ زدم واسه دکتر صداقت وقت بگیرم یک مشورتی هم با ایشون بکنم که 3 خرداد وقت دادن .

دوست عزیز اینکه طرف اشتباه محاسبه کرده باشه احتمالش هست اما خیلی خیلی کمه. در مورد مغز دید چپ و راست شما بشنو و کمی خستگی در کن و بیخیال این حرف ها بشو. اما در مورد دید دورتون دقیقا به عمل کراس ربط داره و به مرور زمان درست میشه. حتمـــــــــــــــــــــــــا پیش دکتر صداقت برو.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
بله من همیشه برای معاینه چشمم پیش دکتر خورشدیان میرم و ایشون یکی از دکترایی هستند که بسیار خوش برخورد و خوب هستند.

برای عمل اما پیش دکتر دیگه ای برید. خورشیدیان دکتر خوبیه اما به نظر من بیشتر از تبجر به دلیل رفتار خوبش معروف شده. به هر حال من برای ایشون احترام خاصی قائلم.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
آقای یاسینی پس چرا من که زنگ زده بودم از دکتر جوادی وقت بگیرم منشی گفت دکتر مریض عمل کرده دکتر دیگه رو فقط با نامه معرفی دکترش میبینه!! کدوم دکتری آخه همچین نامه ای میده؟!

شما به نظر من نگید که دکتر دیگه ای شما رو عمل کرده. وقت بگیرید برید اونجا به خود دکتر بگید. در ضمن آقای عقدایی از دوستان من هستند. بهشون بگید از رفقای من هستید بهتون وقت میده.

sanaz_ah

Registered User
لایک‌ها
1
شما به نظر من نگید که دکتر دیگه ای شما رو عمل کرده. وقت بگیرید برید اونجا به خود دکتر بگید. در ضمن آقای عقدایی از دوستان من هستند. بهشون بگید از رفقای من هستید بهتون وقت میده.

من چیزی نگفتم خود خانم منشی همون اول پرسید قبلا عمل شدید یا نه؟ آقای عقدایی منشی هستن؟ دکتر جوادی که میگین همونه که مطبش فرمانیه هست دیگه؟

بالا