برگزیده های پرشین تولز

آگهي همكاري در مجله الكترونيكي

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
بابك جان اتفاقا اين باعث خوشحالي ما هست كه بتونيم از تجربه دوستاني چون شما در انجام كارهامون بهره مند بشيم.
aminweblog عزیز در هر زمینه ای از علم رایانه و اینترنت که شما مایل به فعالیت در اون باشین برای ما جای بسی افتخاره.
موفق باشید

aminweblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا هر جا مطلب کم آوردین یا نویسنده نداشتین من هستم. حالا قسمتهای کلی مجله را بگین ببینیم چی هست؟
بیشتر در موردش بگین.

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
امين جان همونطور كه پيش از اين هم عنوان شد اين نشريه الكترونيك قراره در زمينه جنبه هاي مختلف فن آوري اطلاعات راه اندازي بشه اما در صورتيكه به هر طريقي نشه براي تمام و يا بيشتر اين زمينه ها همكاري پيدا كرد ناچاريم كه اون رو به حوزه فعاليت علم رايانه و اينترنت محدود كنيم.

aminweblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا من پایه هستم در زمینه‌های مختلف فن‌آوری و اطلاعات هستم و با تا جایی که بتونم مطلب براتون جمع می‌کنم! حالا کی شروع به کار است؟!

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
امين جان از لطف شما متشكرم.
راستيش در حال حاضر بزرگترين مساله اي كه فكر من رو خيلي به خودش مشغول كرده اينه كه براي مديريت محتواي كارمون بهتره از چه برنامه اي استفاده كنيم.
البته يكي دو برنامه مدنظر هست كه بايد يه مقدار روشون كار بشه.
قصد من اينه كه وقتي مساله اين برنامه مديريت محتوا در همين چند روز آينده به طور كامل به سرانجام رسيد براي پشتيباني اين نشريه حتما يك انجمن كوچك در نظر گرفته بشه تا در اونجا چند مورد اصلي مثل زمينه هاي كامل فعاليت نشريه مشخص بشه و معين بشه كه هر كدوم از افراد قصد مديريت كدوم بخش يا بخش هارو دارن.
ضمنا ما حتما براي مديريت محتواي اين نشريه هم به يك مدير كارآمد نياز پيدا مي كنيم كه گزينش اون هم به خواست خدا صورت مي گيره.
در حال حاضر ما علاوه بر مديريت بخش هاي نشريه به هر ياري كه از سوي دوستان صورت بگيره نياز داريم لطفا اگر در زمينه ديگه اي هم مي تونين با ما همكاري داشته باشين حتما عنوان كنيد.
متشكرم

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
سيستم كه فقط ام تي
اگر طراحي هم خواستيد من مي‌تونم انجام بدم.
ولي مجاني نه!

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
بابک جان از راهنماییت متشکرم.
به نظر می رسه بهترین گزینه برای این منظور استفاده از سیستم MovableType باشه البته من خودم بیشتر با زبان برنامه نویسی PHP آشنایی دارم تا CGI و Perl .
به همین خاطر اگر لازم بشه تا برای مدیریت محتوا از این برنامه استفاده کنیم حتما وجود یک مدیر برنامه و یک مدیر امنیتی برای اون لازم به نظر می رسه.
البته فعلا منتظر یکی از دوستان هستم که قراره در زمینه پیدا کردن یک برنامه برای اینکار مارو راهنمایی کنه.

aminweblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من هم فقط ام تی! در مورد بخشها بهتر اول بیس و مبنای اولیه مجله را بگی و بگی می‌خوای به چند بخش تقسیم کنی بعد میهش نظر داد.

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
اگر بخوایم زمینه های کار نشریه رو به مسایل علم رایانه و اینترنت تقسیم کنیم می شه این چند بخش رو به عنوان بخش های پایه ای اون در نظر گرفت (به ترتیب الفبا)

آدرس های اینترنتی
آموزش
برنامه نویسی
خبر
سخت افزار
شبکه
گرافیک
نرم افزار

البته بخش های کار به هیچ وجه قرار نیست که به همین چند مورد خلاصه بشه اطمینان دارم که تا اين مسله به مرحله اجرا برسه روی این فهرست تغییر و تحول زیادي صورت می گیره و امکان اضافه شدن بخش های دیگه هم وجود داره.
اگر شما هم در این مورد نظر یا پیشنهادی دارید به گوش جان پذیرای اون هستم.
البته این رو هم باید بگم که اگر برای بخش های عمده فن آوری اطلاعات هم بشه همکار جذب کرد می شه زمینه های فعالیت رو به اون سمت هم گسترش داد.

aminweblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من بیشتر رو آموزش متمرکز شیم بهتره

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
البته آموزش که جای خودش رو داره اما به نظر من اگر قراره نشریه در این چند زمینه و یا زمینه هایی از این قبیل فعالیت داشته باشه باید پیشرفت همه بخش ها با هم همگون باشه تا از تعادل خودش خارج نشه.
شما هم اگر بخش دیگه ای رو برای این فعالیت در نظر دارین حتما پیشنهاد بدید.

aminweblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب نظر اکثریت خوبه!

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
امین جان واقعا جا داره همینجا از حسن نیت شما دوست عزیز و چند تن دیگه از دوستان که برای همکاری با نشریه اعلام آمادگی کردن تشکر کنم.
ولی متاسفانه مثل اینکه این مسله مورد توجه کمتر کسی قرار گرفته آقا کامیار هم که اولین کاربری بوده که به بنده برای انجام این پروژه اعلام آمادگی کرده بودن متاسفانه برای یکی از اعضای خانوادشون اتفاقی پیش اومده که من با تمام وجود با ایشون احساس همدردی می کنم.
هر چند که اگر نشریه در زمينه پرداختن به مسايل دنياي فن آوري اطلاعات فعالیت نکنه می شه اون رو در زمینه مسایل دنیای رایانه و وب راه اندازی کرد.
علاوه بر وجود چند همکار برای مسوولیت نویسنده نشریه که امکان فعالیت در زمینه موضوع های نشریه رو داشته باشن برای انجام اینکار به چند عنوان همکار دیگه چون : مدیر نشریه - برنامه نویس تحت وب و گرافیست هم نیاز پیدا می کنیم.
اما اگر قرار باشه که این فعالیت بنده و شما و چند تن دیگه از دوستان که اطمینان دارم همه این دوستان با حسن نیت و صداقت گفتار دعوت همکاری بنده و آقا کامیار عزیز رو پذیرفتن مورد توجه دیگران نباشه این فعالیت در حال رکود باقی خواهد موند.
اما امید به جذب همکار بیشتر برای انجام این پروژه همچنان وجود داره.
لازم به ذکره که در زمینه نام دامنه و اجاره فضا برای نشریه هم محدودی وجود نداره.

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
از اونجایی که نیاز به یه جمع بندی و اضافه کردن چند مورد که فکر کنم از قلم افتاده باشه رو لازم دیدم خواستم همه اون موارد رو در اینجا یادآور بشم :
1 - در صورت استفاده از برنامه MovableType برای مدیریت محتوای نشریه نیاز به یک مدیر که بتونه از هر نظر مدیریت این پروژه رو به عهده بگیره لازم دیده می شه.
خود بنده به دلیل عدم آشنایی کافی با برنامه MovableType و نبود وقت کافی به دلیل یک سری مشکلات کاملا خصوصی قادر به پذیرش این مسوولیت نیستم.
مدیر پروژه با درخواست خود شخص و با تایید سایر دوستان انتخاب می شه و بنده هم هیچ حقی رو برای اظهار نظر در این مورد جایز نمی بینم.
دوستان علاقه مند به پذیرش این مسوولیت لطفا تقاضای خودشون رو در همین موضوع بیان کنن.
2 - برای پذیرش مسوولیت نویسندگی در نشریه همونطور که شاهد هستید چند تن از دوستان در همین موضوع و خارج از اینجا اعلام آمادگی کردن که فعالیت همه این عزیزان قابل ستایشه.
3 - وجود یک نفر آشنا به مسایل گرافیک برای برخی موراد لازم دیده می شه البته کار عمده این شخص ایجاد یک قالب گرافیکی برای نشریه هست.
دوستان علاقه مند به پذیرش این مسوولیت لطفا تقاضای خودشون رو در همین موضوع بیان کنن.
4 - همونطور که پیش از این هم عنوان کرده بودم بنده در زمینه تامین فضای مورد نیاز برای انجام پروژه هیچگونه محدودیتی ندارم و این فضا به پیشنهاد و درخواست مدیر پروژه به مقدار مورد نیاز تامین می شود.
5 - دامنه مورد نیاز و پسوند این دامنه برای نشریه به پیشنهاد دوستان شرکت کننده در این پروژه و به صلاحدید این عزیزان انتخاب و در اولین فرصت بوسیله بنده ثبت می شود.
بنده هم مانند سایر دوستان فقط و فقط حق پیشنهاد برای نام دامنه و پسوند اون رو برای خودم محفوظ می دونم و انتخاب نهایی با دیدگاه جمع هست.
6 - هدف بنده از انجام این کار فقط و فقط یک علاقه شخصی هست که امیدوارم با همکاری بیشتر شما دوستان به مرحله اجرا در بیاد.
متاسفانه دیدگاه خیلی ها این هست که چون برفرض فلانی دکمه شروع کاری رو زد نتیجه کار هم به اسم اون باید تموم بشه در صورتیکه بنده سخت با این دیدگاه مخالفم.
7 - در صورتی که همه مراحل انجام کار با موفقیت سپری بشه می شه به آینده اینکار بیش از پیش امیدوار بود اما در غیر اینصورت اگر این موضوع در همینجا خاتمه پیدا کنه فکر کنم بهتر باشه.
همین ...

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
سلام محمد جان..
ظاهرا آف هاي من به كل نميرسه براي دوستان (كل فرند ليستم) :) من براي كار شما باز هم همون نظر قبلي را دارم.. يعني چيزي بهتر پيدا نكردم...

البته باز هم دارم ميگردم...

پ.ن : شرمنده من مسيج باكسم پر هستش و فرصت نكردم درستش كنم (دارم ميكنم) به ابوذر مشكل مسنجر من را بگيد بي زحمت ;) .

مخلصم
سايان

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
در مورده شماره 5...همينجا پيشنهاد بديم..!!

شروع كنيم.!!!

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
سایان جان بخاطر لطف و زحمتی که برای این منظور کشیدی واقعا متشکرم.
من از طرف شما پیامی در یاهومسنجر دریافت نکردم.
چشم حتما امشب برای ابوذرجان تماس می گیرم.
astm1834 جان من برای این منظور من حرفی ندارم شما پیشنهاد بدید بنده در خدمت هستم.

aminweblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من با تمام نیرو در انی امر همکاری می‌کنم و در مورد مدیریت می‌تونم پایه باشم. حالا نظر افراد چی باشه البته!

بالا