برگزیده های پرشین تولز

آیفون بخرم یا نه؟

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
بالاخره خریدی یا فقط میخواستی شر درست کنی اینجا؟! :D

Sent from my F**king life
اره داداش یدونه 4 مشکی 32 ایشا.. فردا پس فردا میرسه.یکم استرس دارم نمیدونم میتونم باهاش کنار بیام یا نه.

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
اتفاقا اکثرموارد رده بالای اندروید رو داشتم و کار کردم. گوشیهای سامسونگ همه رابط مشابه دارند سونی و بقیه بماند.شما یه دونه سامسونگ بیار که تاریخ ساخت یا معرفیش 2010 باشه و به جدیدترین نسخه اندروید بروزرسانی شده باشه؟
اما ابفون 4 الان به 7.1.1 بروز رسانی شده.این یعنی پشتیبانی مناسب برای دیوایس.
خب حتما وارد نبودی همشهری :d
نگفته بوی بهشهری هستی :D

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
اگه منظورت به رام زدن و اینا باشه که یاد گرفتن و زدنش کاری نداره.
من کلا برای تنوع و تست کردن ای او اس خریدم نه اینکه اندروید بد باشه.مخلص همشهری هم هستم.

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
اگه منظورت به رام زدن و اینا باشه که یاد گرفتن و زدنش کاری نداره.
من کلا برای تنوع و تست کردن ای او اس خریدم نه اینکه اندروید بد باشه.مخلص همشهری هم هستم.
آره اینم حرفیه
فرهنگم الان طوریه که تو شهر دستت بگیری همه میگن دکتری مهندسی بچه دکتری چیزی هستی :d
ما چاکریم

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
منم قبل از اینکه گوشی بگیرم موندده بودم توش که چی بگیرم
هم آندروید HTC داشتم هم الان آیفون
باید بگم اصلا قابل مقایسه نیستن
فقط آیفون
اصلا کاری به کلاس و این چیزا ندارم من صحبتم کارایی قدرت و کیفیت جنسه
آیفون اصلا داغ نمیکنه به هیچ وجه ولی آندرویدو میتونی جای کباب پز ازش استفاده کنی
حالا Samsung S5 نمیدونم چطوریه
منوی اس ام اس فرستادن نوع ویبره خوردن گوشی کی برد و همه چیش مثل اسباب بازی میمونه در مقابل آیفون
تو ایفونو حس میکنی اما آندروید انگار اسباب بازی دستت گرفتی
سیستم Find my iPhone - iCloud - Apple ID و اینها واقعا فوق العادست
خیلیا میگن اپل آیدی محدودیت ایجاد میکنه عزیزم محدودیت نیست امنیته
ممکنه برای یه خونه که تمام وسایل زندگیت توشه به درش قفل رمزدار خاصی بزنی بعد بیای میای میگی این محدودیته ؟
در کل تو خریدش شک نکن که اصلا دنیای دیگریست عزیز دل برادر

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
منم قبل از اینکه گوشی بگیرم موندده بودم توش که چی بگیرم
هم آندروید HTC داشتم هم الان آیفون
باید بگم اصلا قابل مقایسه نیستن
فقط آیفون
اصلا کاری به کلاس و این چیزا ندارم من صحبتم کارایی قدرت و کیفیت جنسه
آیفون اصلا داغ نمیکنه به هیچ وجه ولی آندرویدو میتونی جای کباب پز ازش استفاده کنی
حالا Samsung S5 نمیدونم چطوریه
منوی اس ام اس فرستادن نوع ویبره خوردن گوشی کی برد و همه چیش مثل اسباب بازی میمونه در مقابل آیفون
تو ایفونو حس میکنی اما آندروید انگار اسباب بازی دستت گرفتی
سیستم Find my iPhone - iCloud - Apple ID و اینها واقعا فوق العادست
خیلیا میگن اپل آیدی محدودیت ایجاد میکنه عزیزم محدودیت نیست امنیته
ممکنه برای یه خونه که تمام وسایل زندگیت توشه به درش قفل رمزدار خاصی بزنی بعد بیای میای میگی این محدودیته ؟
در کل تو خریدش شک نکن که اصلا دنیای دیگریست عزیز دل برادر
ببین داداش منم قبول دارم آیفون خیلی عالی خیلی قدرتش خوبه
اما تو ایران به درد نمی خوره علاوه بر اون باید خیلی پولدار باشی که بتونی با آیفون کنار بیای
و نکته یز بعدی هم شاید بعضی ها دلیل ضعف آیفون ندونن اما من می گم و اون هم دوربینش هست
من با دوربین گلکسی اس فایو(کودم ندارم لطفا از هر گونه مسخره بازی خود داری فرمائید)
رویی شلوارم گرفتم دونه دونه نخ های شلوارم رو نشون داد اما آیفون فایو اس نه

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
ببین داداش منم قبول دارم آیفون خیلی عالی خیلی قدرتش خوبه
اما تو ایران به درد نمی خوره علاوه بر اون باید خیلی پولدار باشی که بتونی با آیفون کنار بیای
و نکته یز بعدی هم شاید بعضی ها دلیل ضعف آیفون ندونن اما من می گم و اون هم دوربینش هست
من با دوربین گلکسی اس فایو(کودم ندارم لطفا از هر گونه مسخره بازی خود داری فرمائید)
رویی شلوارم گرفتم دونه دونه نخ های شلوارم رو نشون داد اما آیفون فایو اس نه
الان قیمت پرچمدارها همشون دور و بر 2 تومن هستند.اگه نحوه استفاده کردن بلد باشی اصلا لازم نیست پول اضافی خرج کنی مگر اینکه برای کلاس بخری و هیچی ازش ندونی که بحثش جدا.
دوربین آیفون ها همیشه جزو بهترین ها بوده.دوربین جلوش هم که فوق العاده است.
شما دوربین آیفون بعدی که دو ماه بعد میاد با اس 5 مقایسه کن!همون طور که دوربین آیفون 5اس از گلکسی اس 4 بهتره.
سامسونگ و بقیه شرکت ها دنبال اعداد و ارقم هستند.هر سری 3 تا میذارن رو مگاپیکسل دوربینشون و عوام هم گول همین میخورن.
تو این لینک دوربین همه گوشی ها بازار میتونی مقایسه کنی:
http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=5685&idPhone2=6033&idPhone3=4910
بزار رو 8 مگاپیکسل و مقایسه کن.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
الان قیمت پرچمدارها همشون دور و بر 2 تومن هستند.اگه نحوه استفاده کردن بلد باشی اصلا لازم نیست پول اضافی خرج کنی مگر اینکه برای کلاس بخری و هیچی ازش ندونی که بحثش جدا.
شما دوربین آیفون بعدی که دو ماه بعد میاد با اس 5 مقایسه کن!همون طور که دوربین آیفون 5اس از گلکسی اس 4 بهتره.
سامسونگ و بقیه شرکت ها دنبال اعداد و ارقم هستند.هر سری 3 تا میذارن رو مگاپیکسل دوربینشون و عوام هم گول همین میخورن.
http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=5685&idPhone2=6033&idPhone3=4910
سلام. منم کاملا با فرمایش شما موافقم. چون عده ایی بلد نیستن باهاش کار کنن و از امکاناتش استفاده کنن فکر می کنن توی ایران کارآیی نداره. درحالیکه کسی که یه مقدار در مورد سخت افزار , هماهنگی قطعات , کیفیت(حتی شارژرش) , روانی سیستم عامل و عملکرد بدون نقص و ... میفهمه که S5 حتی Z2 و ... اصلا در حدی نیستن که بخوان باهاش مقایسه بشن.

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
این کارایی چیه که شما ایفونی ها ازش حرف میزنید و هیشکی چیزی نپرسیده تا حالا ؟! منظورتون از کارایی دقیقا کدوم زاویه از تکنولوژی این گووشیه ؟! چه چیز اضافه ای جز شایعات داره مگه ؟ کار خواصی میکنه که گلکسی نمیکنه ؟؟ کاراااااایییی !!! نه جدی سوال واسه من چطور توی یه بحث علمی شما میاین میگین کاراییش بیشتر بعدشم خداحافظی میکنید و میرین ؟؟!
خواهشا هم در جوابتون از این اراجیف روونتر بودن نگین که همتون فریز کردن های پیاپی فایو رو به خوبی دیدن !!
من الان با همین ال جی چوسکی دارم زندگی میکنم یادم نمیاد یه بار فریز کرده باشه امکانتاشم دوبرابره 4s !!
L7 II

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
بله فرمایش شما صحیحه ولی 99% ایرانی ها برابی کلاس می خرن

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
ای بابا اصلا بی خیال آیفون می خوای چی کار؟
20 تومن بده یه 1100 بخر بقیشم بده یه ps4 بخر باهاش بازی کن
:D

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
فقط یک جمله بگم :
فقط کیفیت صدای Face Audio و کیفت تصویر Face Time به کل گوشیهای دیگه میرزه
اونایی که ندارن تا تست نکنن نمیفهمن چی میگم
همینطور برنامه عکاسی 360 درجش که خودش بدون هیچی پاناروما عکس میگیره

Mr.Mostafa

Registered User
لایک‌ها
38
دوست عزیز آیفون مطمئنن یکی از بهترین گوشی های دنیا است . من خودم 5S دارم و تا الان آخ نکفته والا نمیدونم از گوشی چی میخوایین کیفیت عالی داره و طراحی ساده و مناسب شیک هم هستش
کم کم هم گوشی های سری آیفون تا 2 الی 3 سال براتون راحت کار میکنه و بعدا میتونین بفروشین
از نظر من حتما آیفون رو امتحان کن .

.aHMaD.

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
183
حداقل یه خوبی آیفون اینه روزی خواستی بدی بفروشی مطمئنی از ارزشش خیلی کم نشده و از قیمت نیوفتاده !

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
سلام راستش من با اينكه هيچ وقت پول بابت ايفون خرج نكردم ولي در استفاده چند ساعته از اون به اين نتيجه رسيدم كه به لنت خدا هم نمي ارزه.همه كساني هم كه از اين برند و سيستم عاملش دفاع ميكنن از روي هيجانات شخصي و ي جور جوگيري اپيدمي شده هست.
اين عكسي كه پايين گذاشتم رو دانلود كنيد و بعد با يه نرم افزار مثل پيكاسا تا اونجايي كه ميشه روش زوم كنيد. اين عكس با يك گوشي سوني كه الان قيمتش حدود 200ت هست گرفته شده!(wt19i) يعني چند سانت جلوتر ميبردم ميكروبها را هم نشون ميداد!
عكس از پارچه شلوار هست كه با ذره بين 40x هم اينطور ديده نميشه!

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
سلام راستش من با اينكه هيچ وقت پول بابت ايفون خرج نكردم ولي در استفاده چند ساعته از اون به اين نتيجه رسيدم كه به لنت خدا هم نمي ارزه.همه كساني هم كه از اين برند و سيستم عاملش دفاع ميكنن از روي هيجانات شخصي و ي جور جوگيري اپيدمي شده هست.
اين عكسي كه پايين گذاشتم رو دانلود كنيد و بعد با يه نرم افزار مثل پيكاسا تا اونجايي كه ميشه روش زوم كنيد. اين عكس با يك گوشي سوني كه الان قيمتش حدود 200ت هست گرفته شده!(wt19i) يعني چند سانت جلوتر ميبردم ميكروبها را هم نشون ميداد!
عكس از پارچه شلوار هست كه با ذره بين 40x هم اينطور ديده نميشه!
عزيز دوربين كامپكت ديجيتال استفاده خونگي هست كه 50ايكس زوم ميكنه!
دوربين فوق العاده حرفه اي عكاسي هم هست كه 3ايكس زوم ميكنه!
اينها براي كسانيست كه مي انديشند!! :D

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
منظورم زوم نبود استاد! بحثم سر كيفيت و قيمت بود.
به سوني ايمان بياوريد تا رستگار شويد :general601:

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
منظورم زوم نبود استاد! بحثم سر كيفيت و قيمت بود.
به سوني ايمان بياوريد تا رستگار شويد :general601:
سوني هم اوضاعش همچين بهتر از سامسونگ نيست!
از A تا Z برداشسته گوشي زده همه هم شبيه هم فقط يه صفحه يه اينچ بزرگ شده يا كوچيك شده....

بالا