• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اخباردنیای خودرو ...

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
کاری به کپی بودنش ندارم
اما بنظر من ماشین خوبیه و شیک هم هست.
(البته در پست اول هم گفتم کلا زیاد از محصولات کیا خوشم نمیاد) اما از این یکی خوشم اومد.

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
حال نکردم باهاش
مخصوصا طراحی بدنه اش
جلوش خوبه اما عقبش بدجور تو ذوقه مثل پیکانه عقبش
ماشین فقط اون جگواره که گفتم جگوار

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
قیمتش 53 تومن درمیاد ...که تو این رنج قیمت من سانتافه رو انتخاب میکنم!

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
حال نکردم باهاش
مخصوصا طراحی بدنه اش
جلوش خوبه اما عقبش بدجور تو ذوقه مثل پیکانه عقبش
ماشین فقط اون جگواره که گفتم جگوار
بنظر من عقبش هم قشنگه!
از نزدیکی ببینی جالبتره.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
بيخود ترينننننننننننننننننن مزخرف تريننننننننننننن ماشيني كه تا حالا ديدم ... بشيني توش ميگي خدا وكيلييييي

20 تا بيشتر نميرزه ... يعني موندم 55 پول چيههههههههههههههههههههههههه ؟ يه ماشين لش كه نه راه ميره

نه شتاب داره نه خوشگل نه ديزاين درست يعوي سوناتا و ماكسيما جدا سگشون به اين ميرزه

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
پویا جان قیمت این چقدر در میاد؟
Jaguar Luxury (4.2L 300 hp (220 kW) V8, $49,975
توی ایران یعنی یکی از دبی بگیره گمرکی چقدر می خوره کلا اینجا بدستم بیاد
ممنون

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
بيخود ترينننننننننننننننننن مزخرف تريننننننننننننن ماشيني كه تا حالا ديدم ... بشيني توش ميگي خدا وكيلييييي

20 تا بيشتر نميرزه ... يعني موندم 55 پول چيههههههههههههههههههههههههه ؟ يه ماشين لش كه نه راه ميره

نه شتاب داره نه خوشگل نه ديزاين درست يعوي سوناتا و ماكسيما جدا سگشون به اين ميرزه
قیمتش که همون حدود 20 تومنه ولی در اثر سیاست های تحسین برانگیز کشور عزیزمون ! خریدار بیچاره باید 53 تومن بالای این پول بده و خوشحال باشه که ماشین لوکس خریده!

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
بنظر من عقبش هم قشنگه!
از نزدیکی ببینی جالبتره.

عقبش شبیه پژو ار دی یه...
کلا بدنه اش رو ببین از بغل اصلا ماشینی نیست که با لکسوری جگوار مقایشه بشه

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
پویا جان قیمت این چقدر در میاد؟
Jaguar Luxury (4.2L 300 hp (220 kW) V8, $49,975
توی ایران یعنی یکی از دبی بگیره گمرکی چقدر می خوره کلا اینجا بدستم بیاد
ممنون
کلا" بالای 110% قیمت ماشین باید عوارض و مالیات و خرج گمرگ کنی یه ماشین قراضه رو هم از رده خارج کنی!

البته این چون تو ایران نمایندگی نداره و ساپورت نمیشه اجازه وارد کردن رو بهت نمیدن و باید بصورت گذر موقت وارد کنی ...مگر اینکه پارتی کلفت داشته باشی و کلی خرج کنی!

یه لامبورگینی مورچیالگو تو تهران شماره شده که میگفتن مال پسر یکی از وارد کننده های موبایل ـه

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
یعنی این ماشین تو ایران نیست؟ اجازه ورود اصلا نداره؟ ای بابا
اینا دیگه چه مرگی هستن
گذر موقت چجوریه؟ همونه که توی یه شهر فقط میتونه بچرخه؟

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
یعنی این ماشین تو ایران نیست؟ اجازه ورود اصلا نداره؟ ای بابا
اینا دیگه چه مرگی هستن
گذر موقت چجوریه؟ همونه که توی یه شهر فقط میتونه بچرخه؟
نمیخوام تاپیک منحرف شه ولی جوابت رو میدم بعد 10 مین پاک میکنم :دی

واسه اینکه یه ماشینی رو وارد کنی و پلاک دایمی بگیری قانونه که کمپانی سازنده ماشین تو ایران نمایندگی پس از فروش داشته باشه! مثلا" نمیتونی یه آستون مارتین رو دایمی وارد کنی (البته صرفنظر از بند پ !!) البته یه سری قوانین هم مربوط به حجم موتور و تعداد سیلندر و قدرت موتور هم موجوده! مثلا" BMW های سری M اجازه ورود دایمی رو ندارن!

فقط میتونی واسه مدت محدود وارد کنی (گذر موقت) و بعد یه ماه خارج کنی. واسه اینکار هم باید مقداری وثیقه تو گمرگ بذاری . هزینه ورود و 1 ماه گذر موقت یه ماشین تو ایران از مرز ترکیه برای یک ماه حدود 600 تومنه ، پول بنزین جدا!!!

بعد برمیگردونی به کشور مبدا و وثیقه رو از گمرگ پس میگیری.

البته کسی که تو یه منطقه آزاد تجاری مثل کیش ساکنه بخواد با ماشینش بیاد داخل کشور اونم باید پلاک گذر موقت بگیره و 400 تومنم ایشون باید پیاده بشن!

Last edited:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
كلا ماشين تقريبا 110 % گمركش ... پويا من گفتم 20 تومن اون قيمت به ايران رسيدش اين قدر بود تازه :lol:

وگرنه كه 4 تومن هم تو خارج نميرزه ... كلا خدا ترين ماشين لامبورگينيه و بس ... البته يه بنز ميباخ هم هستش

كه يكي از شاهزاده هاي عرب داره كه قيمت سفارشيش چيزي حدود 600 هزار يورو شده ... فيلمش تو يوتوب

ديده بودم قبلا گرخيدم

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
كلا ماشين تقريبا 110 % گمركش ... پويا من گفتم 20 تومن اون قيمت به ايران رسيدش اين قدر بود تازه :lol:

وگرنه كه 4 تومن هم تو خارج نميرزه ... كلا خدا ترين ماشين لامبورگينيه و بس ... البته يه بنز ميباخ هم هستش

كه يكي از شاهزاده هاي عرب داره كه قيمت سفارشيش چيزي حدود 600 هزار يورو شده ... فيلمش تو يوتوب

ديده بودم قبلا گرخيدم
نه دیگه :دی اونقدرام که نیست :دی مثلا" تو همین دبی 20-22 تومن میتونی بخری منتها یه چیزی که هست اونه که اونا رنج انتخابشون خیلی زیاده تو هر محدوده قیمتی واسه همین به ندرت سراغ همچین چیزی میرن!

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
نه دیگه :دی اونقدرام که نیست :دی مثلا" تو همین دبی 20-22 تومن میتونی بخری منتها یه چیزی که هست اونه که اونا رنج انتخابشون خیلی زیاده تو هر محدوده قیمتی واسه همین به ندرت سراغ همچین چیزی میرن!

ميدونم تو بدي 20 اما ميگم اين قدر ايم ماشين آشغالههههههههه كه بگن خدايي پرشيا يا 206 ميخواي يا اينو

من اونارو انتخاب ميكنم با چشم بسته ... اين قدر اين ماشين مزخرفه كه حد نداره ... قيافش كه كلا تعطيله

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
ميدونم تو بدي 20 اما ميگم اين قدر ايم ماشين آشغالههههههههه كه بگن خدايي پرشيا يا 206 ميخواي يا اينو

من اونارو انتخاب ميكنم با چشم بسته ... اين قدر اين ماشين مزخرفه كه حد نداره ... قيافش كه كلا تعطيله

شما واسه مسئول ضد تبلیغ خوبی :دی

من این ماشینو از نزدیک دیدم با صاحبشم حرفیدم و راضی بود و گفت قبل از این کمری 2007 داشته و اینو تازه خریده ... کار نداریم

اما اینطور هم که شما می فرمایید نیست.
به هر حال از نظر ظاهر هم هر کسی سلیقه ای داره ...

Sina Tanha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

برادر من این حرفا کدومه میزنی ؟
این ماشین با آزرا مقایسه میشه و از نظر آپشن از اون قوی تره ...
پرشیا یا 206 رو خوب اومدی !! :blink:

یعنی هیچ کسی این ماشین رو از نزدیک ندیده بود از قبل یا اطلاعی نداشته ؟ :blink:

Last edited:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
شما واسه مسئول ضد تبلیغ خوبی :دی

من این ماشینو از نزدیک دیدم با صاحبشم حرفیدم و راضی بود و گفت قبل از این کمری 2007 داشته و اینو تازه خریده ... کار نداریم

اما اینطور هم که شما می فرمایید نیست.
به هر حال از نظر ظاهر هم هر کسی سلیقه ای داره ...

تو اگه با صاحبش حرفيدي من خودم اينو 3 روز روندم عزيز دل برادر ... تو تهران الان آزارا و سوناتا و سانتافه و كمري

و پرادو بيشتره يا اپيروس ؟ من از ماشين 39 تومني تا 90 تومني برات مثال زدم اما يك صدم اين ماشينا تو ميتوني

اپيروس ببيني ... بلاخره كسايي پيدا ميشن كه از اين ماشين خوششون بياد اما دارم ميگم اين ماشين همه چيش

آشغاله ... حالا قيافه ميگيم من سليقم با اين جور نيست ... بشيني باهاش بروني لش بودن و سنگيني ماشين

بد جورييييي تو ذوق ميزنه 3 روز كامل اين ماشين دستم بود ... بلاخره پروتون قديمي كه آشغال بود هم تعدادي بودن

كه بخرنش اما واقعا از هر 1000 ميليون ماشين چند تاش پروتون بود ؟ با اين جور مقايسه ها ميتوني بفهمي كه اين

ماشين محبوب يا بدرد بخور هست يا نه ;)

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
من هم نظر شخصیم رو گفتم دوست عزیز

وگر نه من این ماشین رو ندارم روش تعصبی هم ندارم

pany

Registered User
لایک‌ها
19
من هم نظر شخصیم رو گفتم دوست عزیز

وگر نه من این ماشین رو ندارم روش تعصبی هم ندارم

علی جان خیلی اینجا صحبت از kia شد , این عکس رو برای ریلکس کردن و تمدد اعصاب بعد از عکسهای kia opirus میزارم . زود برش میدارم.

CADILLAC CTS

2008-cadillac-cts.jpg

imgCadillac%20CTS4.jpg

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
علی جان خیلی اینجا صحبت از kia شد , این عکس رو برای ریلکس کردن و تمدد اعصاب بعد از عکسهای kia opirus میزارم . زود برش میدارم.

CADILLAC CTS

2008-cadillac-cts.jpg

imgCadillac%20CTS4.jpg

:D
این تو چه رنج قیمتی هست اونجا؟

بالا