• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اخباردنیای خودرو ...

hamid_khapid

Registered User
لایک‌ها
89
دیگه ذاریم سمتی میریم که همه ماشینا شبیه همن طرح های متفاوت دیگه کم میبینیم

بله حاجی
نمونش همین ۵۳۰ خودمون با این پراید ۱۳۱!
اصلا مثله سیبی میمونن که با مشت زدی روش :دی

Sent from my HTC Sensation Z710e

HOSS3!N

Registered User
لایک‌ها
22

khodroreview

Registered User
لایک‌ها
7
سایت khodroreview: کادیلاک در نمایشگاه خودروی دیترویت یک کوپه اسپرت هیبرید رونمایی کرد. این خودرو که ELR نام دارد از تکنولوژی استفاده می‌کند که قبلاً در مدل هیبرید ولت به کار گرفته شده بود.

files_articles_2014-Cadillac-ELR-018[1425b8a1673dab9b72a8553aaa3721a5].jpg

کادیلاک با این خودرو به بازار بسیار کوچکی از خودروهای لوکس با آلایندگی کم وارد می‌شود. این بازار اگرچه حجم بسیار کوچکی دارد اما برای کادیلاک بسیار مهم است. باب فرگوسن، یکی از مدیران کادیلاک ائی‌ال‌آر را مهمترین مدل حال حاضر کادیلاک معرفی می‌کند و می‌گوید «این ماشین توجه را جلب می‌کند، تکنولوژی پیشرفته‌ای دارد و هیچکدام از رقبای ما نمونه‌‌اش را ندارند.»

files_articles_2014-Cadillac-ELR-019[e72113eee9f3387e32ca2a6a6029029e].jpg

ماشین دیفرانسیل جلو است و برای چهار سرنشین با ترکیب ۲+۲ جا دارد و به این ترتیب جای سرنشینان عقب به مراتب کمتر است. قوای محرکه ترکیبی از یک موتور ۱.۴ لیتری ۲۰۷ اسب بخاری، باتری‌های لیتیوم-یون و یک موتور الکتریکی است که با نیروی باتری حرکت می‌کند. خودرو با باتری‌های شارژ شده می‌تواند ۵۶ کیلومتر حرکت کند که کمی از شورلت ولت کمتر است. باتری‌ها را می‌توان با برق خانگی یا ایستگاه برقی ۲۴۰ ولت شارژ کرد. شارژ کامل با برق ۲۴۰ ولت ۴.۵ ساعت طول می‌کشد. با کمک موتور بنزینی دامنه حرکت ماشین تا بیش از ۴۸۰ کیلومتر افزایش خواهد یافت.

داخل ماشین با ترکیبی از چرم، چوب و فیبرکربن طراحی شده است. بخش‌های مختلف ماشین از طریق نمایشگر هشت اینچی در داشبورد کنترل می‌شود. نگهدارنده لیوان داخل ماشین برقی است و با خواباندن صندلی‌های عقب می‌توان جای بار را بیشتر کرد. به دلیل اینکه ماشین در حالت برقی بی‌صدا است ماشین به طور مصنوعی صدایی تولید می‌کند تا عابران پیاده متوجه عبورش شوند.

files_articles_2014-Cadillac-ELR-020[e5b9dc331b1310ca3a954d80318d7ec0].jpg

ساخت ائی‌ال‌آر تنها ۱۸ ماه طول کشید. بخش زیادی از چهره خودرو از کانسپت کانورج (Converj) کادیلاک گرفته شد که در سال ۲۰۰۹ معرفی و استقبال خوبی از آن شده بود. طراحان کادیلاک تلاش کردند تا حد امکان به کانسپت وفادار بمانند.

جنرال موتورز می‌گوید تولید خودرو را در پایان امسال آغاز خواهد کرد و آن را از زمستان سال آینده به بازار عرضه می‌کند. پیش‌بینی می‌شود کادیلاک بتواند سالانه دو هزار و ۵۰۰ دستگاه از این مدل در آمریکا بفروشد اما پتانسیل بازار تا شش هزار و ۶۰۰ دستگاه هم پیش‌بینی می‌شود.
منبع: khodroreview.com

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
آقا این پیتون رو خوشمان آمد هر چند یه کوچولو خیلی عصبانیه ولی امیدوارم به تولید انبوه برسه , ولی قیمتش زیر 20 باشه لطفا
126fs2276022.gif

eole

Registered User
لایک‌ها
132
عمرا اين طرح عملی‌و به توليد انبوه برسه

آقا این پیتون رو خوشمان آمد هر چند یه کوچولو خیلی عصبانیه ولی امیدوارم به تولید انبوه برسه , ولی قیمتش زیر 20 باشه لطفا
126fs2276022.gif

اگر هم توی ایران به تولید نرسه ایمان مقصودی انقدر توی امریکا اعتبار داره که زحمت تیم طراحی هدر نره

Iman Maghsoudi LLC

masod2000

Registered User
لایک‌ها
314
چون باخبرم میگم شما بی خبری
تازه بی خبری بدبخت کی هست ما یا اونا
اسم چندتا کشور بدبخت رو میخوای بگم؟
لهستان سوریه آفریقای جنوبی عراق ....

بدونی با چه قیمت به دست اونا میرسه با چه قیمت به دست ما تازه میفهمی بدبخت واقعی ماییم یا اونا....

قیافه و تیپ دختر هایی لهستانی رو ندیدی که میگی بدبخت :Dچن سال پدرم برا یه شرکت پیمانکاری تو لهستان کار می کرد 2دفعه هم من رو برد حدوده 5 6 سال پیش اگه بدبخت مردم اونجان ای کاش من تو بدبختی غرق بودم
هوای و طبیعت خوب قیافه و مراکز تفریح آنچنانی فقط یه خورده سطح در آمد پایینه که با وضعیت فعلی ایران رفاه و سطح درامد اونجا خیلی هم از ایران هم بالاتره + دغدغه ها ومشکلات ملت ایران رو ندارن همش شادی و ر قص تفریح +_رشد اقتصادی بسیار بالا و تورم پایین

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
پیکان ماشین خیلی حوبیه خیلی خوب باشه منم یکی میگیرم

mok11

Registered User
لایک‌ها
249
منم یه همچین چیزی شنیدم
میگن برا یکی از کشورها همسایه فرستاده بود از اون موقع تو گمرک گیر کرده و اونا تحویل نگرفتن
در ضمن فکر نکنم اون تعداد باشه :دی

EHSAN™

Registered User
لایک‌ها
330
چون باخبرم میگم شما بی خبری
تازه بی خبری بدبخت کی هست ما یا اونا
اسم چندتا کشور بدبخت رو میخوای بگم؟
لهستان سوریه آفریقای جنوبی عراق ....

بدونی با چه قیمت به دست اونا میرسه با چه قیمت به دست ما تازه میفهمی بدبخت واقعی ماییم یا اونا....
LOL :D
مثلا شما خیلی مطلع هستی؟

فعلا که ارزش واحد پولی کشور عراق، افغانستان چندبرابر واحد پول ایرانه.

ارزش واحد پول عراق 28.5 برابر واحد پول ایرانه.
ارزش واحد پول افغانستان 66 برابر واحد پول ایرانه.
یعنی چی؟
یعنی شما باید 66 تومان بدی تا یک واحد پول افغانی بگیری!

محض اطلاع افریقای جنوبی جزو ثروت مند ترین کشورهای افریقایی ست.
از لحاظ رده بندی سازمان ملل آفریقای جنوبی کشوری با درآمد متوسط همراه با منابع غنی و توسعه یافته از نظر مالی، قانونی، ارتباطات، انرژی و بخش‌های حمل و نقل است و دارای بازار سهام ( بورس اوراق بهادار JSE ) است که بین ۱۰ بازار سهام بزرگ دنیا قرار دارد و همچنین زیر ساختهایی مدرن برای حمایت از تقسیم موثر کالا بین مراکز شهری در تمامی منطقه دارد. تولید ناخالص داخلی که اصلاحیه اصطلاح برابری قدرت خرید است این کشور را در بین ۵۰ کشور ثروتمند دنیا قرار می‌دهد.

Last edited:

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,350
قیافه و تیپ دختر هایی لهستانی رو ندیدی که میگی بدبخت :Dچن سال پدرم برا یه شرکت پیمانکاری تو لهستان کار می کرد 2دفعه هم من رو برد حدوده 5 6 سال پیش اگه بدبخت مردم اونجان ای کاش من تو بدبختی غرق بودم
هوای و طبیعت خوب قیافه و مراکز تفریح آنچنانی فقط یه خورده سطح در آمد پایینه که با وضعیت فعلی ایران رفاه و سطح درامد اونجا خیلی هم از ایران هم بالاتره + دغدغه ها ومشکلات ملت ایران رو ندارن همش شادی و ر قص تفریح +_رشد اقتصادی بسیار بالا و تورم پایین

کاری به بحث ندارم ,ولی ایشون ازنظر دختراش دقیقا درست میگه ! یکی از دوستان دورم اونجا درس میخوند,یه سفر اومده بود ایران..تو یه دور همی نشسته بودیم دیدم یهو همه ریختن سر موبایل این !! داشتن عکسای دوستاش و خوابگاه و همکلاسی و اینا رو نگاه میکردن...هنوز که یادش میوفتم یه نفس عمیق میکشم !!

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2

eole

Registered User
لایک‌ها
132

حالا معیار شما درباره بدبختی و خوش بختی اینجور چیزاست به بحث ربط نداره
شما وقتی معیارت از خوش بختی اینه دیگه....

LOL :D
مثلا شما خیلی مطلع هستی؟

فعلا که ارزش واحد پولی کشور عراق و افغانستان چندبرابر واحد پول ایرانه.
ارزش پول عراق 28.5 برابر واحد پول ایرانه.
ارزش پول افغانستان 66 برابر واحد پول ایرانه.

محض اطلاع افریقای جنوبی جزو ثروت مند ترین کشورهای افریقایی ست.
از لحاظ رده بندی سازمان ملل آفریقای جنوبی کشوری با درآمد متوسط همراه با منابع غنی و توسعه یافته از نظر مالی، قانونی، ارتباطات، انرژی و بخش‌های حمل و نقل است و دارای بازار سهام ( بورس اوراق بهادار JSE ) است که بین ۱۰ بازار سهام بزرگ دنیا قرار دارد و همچنین زیر ساختهایی مدرن برای حمایت از تقسیم موثر کالا بین مراکز شهری در تمامی منطقه دارد. تولید ناخالص داخلی که اصلاحیه اصطلاح برابری قدرت خرید است این کشور را در بین ۵۰ کشور ثروتمند دنیا قرار می‌دهد.

شما خط آخر پست بنده رو میخوندی اینجور اوج نمیگرفتی پسر
محض اطلاع افریقای جنوبی جزو ثروت مند ترین کشورهای افریقایی ست خوب هست که باشه محض اطلاع شما باید بدونی چند درصد این ثروت دست مردمش‼

با اوصافی که از ارزش پول کردی و تا حدی هم غلط هست ، من خط آخر نوشته بودم باید ببینی با چه مبلغی دست ما میرسه با چه پولی دست عراق و امثالهم اون وقت میفهمی بدبخت ماییم یا اونا

hosein.mahany

Registered User
لایک‌ها
83
راست و دروغش پای کسی که من از اون شنیدم

میگفت عموم با پارتی تونست از ایران خودرو یدونه پیکان صفر برداره

اگه بیاد قیمتش بالا 7 تومن فکر نکنم باشه

HOSS3!N

Registered User
لایک‌ها
22
راست و دروغش پای کسی که من از اون شنیدم

میگفت عموم با پارتی تونست از ایران خودرو یدونه پیکان صفر برداره

اگه بیاد قیمتش بالا 7 تومن فکر نکنم باشه

تو اين وضعيت كه پرايد 15 تومنه اگه پيكان هم بياد كمتر از 9_10 ميليون نميدن

eole

Registered User
لایک‌ها
132
تو اين وضعيت كه پرايد 15 تومنه اگه پيكان هم بياد كمتر از 9_10 ميليون نميدن

بنظر منم یه شایعه ای میندازن تا ببینن بازتابش چجوریه چقدر استقبال میشه
وگرنه به نظرم 5000 تعداد کمی برای ایران خودرو، این شرکتیه که توی این جور کارا دومی نداره

masod2000

Registered User
لایک‌ها
314
حالا معیار شما درباره بدبختی و خوش بختی اینجور چیزاست به بحث ربط نداره
شما وقتی معیارت از خوش بختی اینه دیگه....

شما خط آخر پست بنده رو میخوندی اینجور اوج نمیگرفتی پسر
محض اطلاع افریقای جنوبی جزو ثروت مند ترین کشورهای افریقایی ست خوب هست که باشه محض اطلاع شما باید بدونی چند درصد این ثروت دست مردمش‼

با اوصافی که از ارزش پول کردی و تا حدی هم غلط هست ، من خط آخر نوشته بودم باید ببینی با چه مبلغی دست ما میرسه با چه پولی دست عراق و امثالهم اون وقت میفهمی بدبخت ماییم یا اونا

شما منظور من رو درست متوجه نشدی
من میگم اونجا کشور آرومی هست طبیعت زیبایی داره یک میلیون از آلودگی هوا اینجا رو نداره خوش قیافگی افراد هم ناخودآگاه برا آدم خوشایند است کسی که بخواد بره مسجد میره و کسی هم که نخواد ....
مثل ایران نیست که همیشه دغدغه اعصاب دعوا و ترس از جنگ تحریم باشه کاری هم به بحث سیاسیش ندارم دخواهش می کنم در مورد کشوری که اطلاعات صحیح ندارید و خودتون به چشم ندید قضاوت عجولانه نکنید
اگه بحثی هم مونده تو پخ بکنید تا تاپیک پیکان به گند کشیده نشه:D

Last edited:
بالا