• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اخباردنیای خودرو ...

eole

Registered User
لایک‌ها
132
شما منظور من رو درست متوجه نشدی
من میگم اونجا کشور آرومی هست طبیعت زیبایی داره یک میلیون از آلودگی هوا اینجا رو نداره خوش قیافگی افراد هم ناخودآگاه برا آدم خوشایند است کسی که بخواد بره مسجد میره و کسی هم که نخواد ....
مثل ایران نیست که همیشه دغدغه اعصاب دعوا و ترس از جنگ تحریم باشه کاری هم به بحث سیاسیش ندارم دخواهش می کنم در مورد کشوری که اطلاعات صحیح ندارید و خودتون به چشم ندید قضاوت عجولانه نکنید
اگه بحثی هم مونده تو پخ بکنید تا تاپیک پیکان به گند کشیده نشه:D

یک بار دیگه خط آخر رو بخون به قول معروف یعنی bazinga نمیدونم چیه اون جمله های طعنه آمیز من انقدر ثقیله :D منم چیزی غیر این نمیگم

هیچ وقت به هیچ عنوان چیزی از ارزش های پیکان کم نمیشه

http://uploadtak.com/images/t3394_Paykan_Brochures_029.jpg

فیلم خط تولید پیکان رو هم لینک میذارم اینجا مال بیشتر از 30~40 سال پیشه فیلم

frzn87

Registered User
لایک‌ها
79
آقا برای خرید نقدی باید اول رفت فرم پر کرد و بعد بریم بریزیم حساب نمایندگی ؟
کلا مراحلش چطوره برای خرید نقدی ؟
با کارت بانکی میشه خرید کرد ؟

khodroreview

Registered User
لایک‌ها
7
سایت khodroreview: مرسدس بنز جدیدترین مدل خود به نام CLA را رونمایی کرد. این مدل که اشتراک زیادی با کلاس A دارد، کوپه چهار در کوچکی است که مرسدس بنز امیدوار است بتواند با آن خریداران جوان را به این مارک جلب کند.

CLA براساس کانسپت «استایل کوپه» ساخته شده است که سال گذشته نمایش داده شد و واکنش بسیار خوبی به همراه داشت. بعد از کلاس B و کلاس A، این سومین خودرویی است که براساس پلتفرم جدید دیفرانسیل جلوی بنز ساخته می‌شود. این ساختار با موتور افقی و دیفرانسیل جلو است. قرار است مدل CLA45 AMG دو دیفرانسیل باشد.

files_articles_mb_cla_01[e240b5935c99db051ca0354b32eff563].jpg

مدل سی‌ال‌ای در راستای سیاست کاهش میانگین سن خریداران مرسدس بنز ساخته شده است. سیاستی که با ساخت کوپه چهاردر بزرگ سی‌ال‌اس آغاز شد. مرسدس بنز می‌گوید با چنین مدل‌هایی متوسط سن خریدارانش در آمریکای شمالی از ۵۴ سال به ۵۱ سال کاهش یافته است.

files_articles_mb_cla_02[52c4dfb38f9b2697af1bde26b3eca7be].jpg

کارخانه آلمانی اکنون می‌گوید سی‌ال‌ای را برای کسانی ساخته است که تاکنون تجربه رانندگی با بنز را نداشته‌اند و از این طریق می‌خواهد ارتباطش با مشتریان را از سنین پایین‌تری آغاز کند.

پنج مدل از این خودرو یا سه موتور مختلف عرضه می‌شود که شبیه به ترکیب موتورهای کلاس A است. ضعیفترین مدل CLA 180 است که موتور ۱۵۹۵ سی‌سی با قدرت ۱۲۲ اسب بخار دارد و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعتش ۹.۳ ثانیه است و حداکثر سرعتش۲۱۰ کیلومتر در ساعت است. حجم موتور قوی‌تر بنزینی ۱۹۹۱ سی‌سی است که قدرتش ۲۱۱ اسب بخار است. شتاب این مدل ۶.۷ ثانیه و حداکثر سرعتش ۲۴۰ کیلومتر در ساعت است. یک موتور دیزل ۲۱۴۳ سی‌سی هم برای این مدل در نظر گرفته شده است که شتابش ۸.۲ ثانیه و حداکثر سرعتش ۲۳۰ کیلومتر در ساعت است.

سی‌ال‌ای از نظر ابعاد ۴ سانتی‌متر کشیده‌تر، هفت میلی‌متر پهن‌تر و ۴۳ میلی‌متر کوتاه‌تر از کلاس C مرسدس بنز است. (طول ۴۶۳۰ میلی‌متر، عرض ۱۷۷۷ میلی‌متر و ارتفاع ۱۴۳۷ میلی‌متر). اگرچه در کوتاه مدت این مدل می‌تواند خطری برای فروش کلاس سی‌ باشد اما به نظر می‌رسد مرسدس بنز تصمیم گرفته نسل بعدی کلاس سی را متناسب با تقاضا در بازار چین و آمریکای شمالی، کمی بزرگ‌تر طراحی کند.

files_articles_mb_cla_03[8ffd020948fb1814faac55f4d0562e0f].jpg

مرسدس بنز می‌گوید با رسیدن به شاخص آیرودینامیک ۰.۲۲ بهترین رکورد را در این کلاس به دست آورده است. همین باعث شده که مصرف ماشین کمتر شود و در مدل CLA 180 BlueEfficiency مصرف ماشین به پنج لیتر در هر صد کیلومتر برسد.

داخل اتاق تقریباً بدون تغییر از سری A گرفته شده است و تکنولوژی‌های به کار رفته در ماشین هم با کلاس A و B مشابه است. سیستم رادار تشخیص خطر و جلوگیری از تصادف به طور استاندارد روی همه مدل‌هانصب شده و سیستم چندرسانه‌ای ماشین، تلفن‌های هوشمند اپل، اندروید یا مایکروسافت را تشخیص می‌دهد و با آن کار می‌کند.

فهرست بخش‌های سفارشی ماشین بسیار طولانی است. از جمله می‌توان ماشین را با سقف شیشه‌ای یا نورپردازی فایبراپتیک برای اتاق سفارش داد. قیمت پایه ارزانترین مدل CLA بیست و هشت هزار و ۹۷۷ یورو اعلام شده است.
منبع: khodroreview.com

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
dsf3.jpg
همچنان منتظر خودروهای ژاپنی و آمریکایی هستیم نه فرانسوی مونتاژ :D....اونم در سایز بند انگشتی نه در سایزه فخر فروشی

dual-core

Registered User
لایک‌ها
51
همچنان منتظر خودروهای ژاپنی و آمریکایی هستیم نه فرانسوی مونتاژ :D....اونم در سایز بند انگشتی نه در سایزه فخر فروشی

ماشین امریکایی که توش حرفی نیست
من خودم اگه کم راه میرفتم با ماشین یا پول بنزینش برام مهم نبود ی پونتیاک ترنس ام برمیداشتم 3>
ولی خودا رو شکر ماشین من همیچیش فرانسویه مونتاژ نیست ;)
نگا به سادگیش نکن
0-80 تو 6 ثانیه
0-100 تو 7.5 ثانیه :))
نمیگم چیکار کردم که ریا نشه :))

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
ولی خودا رو شکر ماشین من همیچیش فرانسویه
از فلاپ هاش معلومه:lol:
نمیدونم لابد رفتی فرانسه صفر خریدی:blush:
xxyb740hhektfkq4ghjv.jpgعکسی که تو پست دوم گذاشتم نیست شده..اینجا پیوست کردم...

dual-core

Registered User
لایک‌ها
51
ای خدا :))
منظورم موتور و جعبه دنده و تجعیزات فنی بود :lol:

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
ای خدا :))
منظورم موتور و جعبه دنده و تجعیزات فنی بود :lol:

پس اون مونتاژیها رو باز کردی .از این فرانس کار کرده ها بستی به اسم فرانسوی هم میخوای بفروشی:lol:ای زبر و زرنگ:lol:
(جوخی میکنم باوو داووش)

dual-core

Registered User
لایک‌ها
51
:دی
نه چیزی باز نکردم
ماشین به نظرت واسه چه سالیه؟ :lol:

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
اوخه !!چرا نمیگن با همکاری چینی ها از رو لکسوس اسکی رفتیم...بره فیس لیفت ساده ی پژو 405 خدا تومن دادن طراحای درجه 3 چینی...همچنان در دوره ای هستیم که از قالپاق استفاده میکنیم..!.بنا به طراحی باشه دانش آموزان متوسطه ی خیلی از کشور ها هر روز یه ماشین طراحی میکنن..هر کسی به راحتی متوجه میشه که رو این طراحی اصالتی از یه کشور نیست........و این خیلی بده....... تو مراسم رو نمایی یه چهار تا کت شلوار میپوشدین با لوگوی لکسوس بد نمیشد//..یه دستگیره هم بره درب های عقب یادشون رفته بذارم مثل این که اگه کلاس cهست چرا چهار تا در داره با دوتا دستگیره!....اسمش هم که بماند...نیست که فورد اسم میذاره شلبی یا کبرا...ایناهم گفتن یه اسم آمریکایی پسند بذاریم.....البته مجله ماشین قراره در یک ویژه نامه بته ِ اینارو بریزه رو آب....
7.gif

لکوسی ی که 2011طراحی شده 2012 تولید شده..

Lexus-LF-CC.jpg

قبل از بروز رسانی..
12-11-05-lexus-lf-cc-concept.jpg

در ضمن هیچ وقت همچین طرحی همین پیتون به تولید نمیرسه...کشوری که همیشه مونتاژکار بوده هیچ وقت نمیتونه تو لید کننده مادر باشه

mohammad_84

Registered User
لایک‌ها
192
مثل سیبی میمونه که از وسط نصف کردن
منتها رو یه نصفش سگ ری....

بالا