برگزیده های پرشین تولز

ازدواج پسران با دختران بزرگ ‌تر از خود + آمار

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
دوستان همسر موقت از کجا میشه پیدا کرد منظورم زن موقت هست؟
تا اونجایی که من شنیدم بعضی دفترخونه های ازدواج این مورد هارو به افراد معرفی میکنن.
گاهی وقتا هم دوستی،اشنایی،چیزی پیدا میشه!
ولی کار پسندیده ای نیست...
یا ادم باید بگیردش و عقد دائمش کنه،یا محلتیش نکنه.یه جوریه! انگار همون ف ا ح ش بازی خودمون،ولی روش پوشونده شده! من که به کل موافق نیستم.

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
نظر من در مورد دختر یزرگتر از پسر اینه که اصلا جالب نمیتونه باشه.
یه دختر از نظر عقلی و فهم حد اقل ۲-۳ سال از پسر هم سن خودش جلوتره.چون زودتر به بلوغ میرسه.
وقتی بخواد تمام بار تصمیم گیری روی زن باشه،عملا قوه مدیریت مرد میره زیر سوال! همیشه مدیریت مرد حالا ظاهر هم بخوایم بگیم،بهتره در ظاهر!!!! توسط مرد باشه،حالا دستای پشت پرده تپسط زن دیگه بسته به خود زن و شوهر داره.در کل جلوه زیبایی توی فامیل نمیتونه داشته باشه.اکثر اونایی که زن بزرگتر از مرده،از نظر من خوب مخ پسره رو زده!وگرنه پسر باید با دختر کوچکتر از خودش ازدواج کنه تا حد اقل تا سن ۵۰سالگیش،۴۵ سالگیش کاملا از همه نظر(مطمنن میدونید کدوم نظر!) محیا باشه و قصد تجدید فراش نکنه.
اگر دختر بزرگتر از پسر باشه،یه طور حس مادرانه :| حس اینکه از پسره بیشتر میفهمه و این چیزارو داره،همیشه توی هر تصمیمی مطمنن شوهره نقش گلابی داره =)))
چیزی هست که توی فامیل شاهدش هستم.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
اسم صیغه از زن فاحشه 2 ایران بدتر جا افتاده
بله از موقعی که دوستان ریش پشمی تایر به سر صیغه 1 ساعته و 1 روزه و این قبیل مسخره بازی ها رو حلال کردن باید هم زن صیغه رو مثل فاحشه دونست

vestlaif

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این آمار که میگه درصد طلاق رفته بالا نمیتونه اشتباه بودن امر ازدواج با اختلاف سنی بالا مرد و زن بصورتی که مرد کوچکتر از همسرم باشه رو تایید کنه . به فرض یک جوانی با زنی با اختلاف سنی 5 6 سال یا هرچی بزرگتر ازدواج کنه . این پسر فعالیت و غریزه جنسی قوی تری داره و جاذبه و جذب شوندگی بیشتری . الان کمتر پسری هست که دختری رو ببینه و عینه این غار نشینانه انسان ندیده بهش ذل نزنه . البته خدا این جشمای پاک رو از جوانا نگیره نگیره, این خانوما تو خیابون هم انگار دارن روی استیج فشن تی وی راه میرن . بخدا لخت توی خیابون بچرخن کمتر مردم جذبشون میشن . خب معلومه فرد از زنش زده میشه و جذب یه فرد دیگه میشه . حالا مرد هرچه جوونتر باشه این عملکرد بیشتر میشه و باز هم اگر زن سنش بالاتر باشه باز هم این قضیه سرد شدن فرد رو جلو تر میندازه . این دو بازخورد پشت سره هم باعث میشه فرد سریع از زندگی خودش و همسرش زده بشه. پس طرف زنشو ول میکنه به عشق بودن با یه کارکتر جدید دیگه .پس نمیشه گفت ازدواج با دختر سن بالاتر اشتباه و غیر ممکنه و 100 درصد جدایی داره. درسته حضرت محمد ص کوچکتر از حضرت خدیجه س بود اما اون جامعه کجا این جامعه کجا . حضرت محمد کجا مردای جامعه ما کجا !
یارو جلو پاشو زور میبینه ها بعد رفیقشو صدا میگه فلانی اون دختره رو که 5 کیلومتر اونور تر مانتوشو باد بلند کرده ...
میانگین جامعه ما ظریف این عمل ازدواج پسر جوان با دختر سن بالا رو نداره وگر نه گاهی این ازدواج ها اگه درست انجام بشه میتونه از صدتا ازدواج هم سن محکم تر باشه و باز خورد طلاق کمتری داشته باشه .
این نظر بنده بود . موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Last edited:

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
تا اونجایی که من شنیدم بعضی دفترخونه های ازدواج این مورد هارو به افراد معرفی میکنن.
گاهی وقتا هم دوستی،اشنایی،چیزی پیدا میشه!
ولی کار پسندیده ای نیست...
یا ادم باید بگیردش و عقد دائمش کنه،یا محلتیش نکنه.یه جوریه! انگار همون ف ا ح ش بازی خودمون،ولی روش پوشونده شده! من که به کل موافق نیستم.
خوب وقتی عقد دایم انقدر هزینش بالاست چه باید کرد؟

9372

Registered User
لایک‌ها
224
ممنون ار نظر کارشناسی
صیغه را با فاحشه یکی میدونید! !

وقتی یه خانمی برای مثلا یک ساعت و با تعیین مبلغ مشخصی به عقد شما درمیاد (که کاملا مشخصه برای چه هدفی) و بعد از گذشت مدت زمان مشخصی دوباره میتونه با همین شرایط به عقد کس دیگه ای دربیاد، میشه بگید شما اسمش رو چی میذارید دوست خوبم؟

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
وقتی یه خانمی برای مثلا یک ساعت و با تعیین مبلغ مشخصی به عقد شما درمیاد (که کاملا مشخصه برای چه هدفی) و بعد از گذشت مدت زمان مشخصی دوباره میتونه با همین شرایط به عقد کس دیگه ای دربیاد، میشه بگید شما اسمش رو چی میذارید دوست خوبم؟
این ک از فاحشه هم بدتره ولی گول زننده - بلاخره حلال است :) - متاسفانه از اسلام و دین سو استفده میکنند و کارامون را حلال و درست میدونیم
همه یه حمد و قوا الله می خونند و الهی ب امید تو

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
خوب وقتی عقد دایم انقدر هزینش بالاست چه باید کرد؟
والا ما هم داریم زحمت میکشیم تا بتونیم عقد دایم داشته باشیم.هرکسی باید زحمت بکشه واسه این امر...
شما اگر میبینی تحملش رو نداری،نمیتونی تحمل کنی و از این حرفا.
صیغه کن.
ولی صیغه کردن این چیزارو هم داره:
دادن نفقه
رسیدگی کامل به زن صیغه شده
تعیین کردن سرپرستی بچه به دنیا امده(ممکمه خطا بره،یه دفه بچه بیاد!!)
خیلی چیزا هست.به همین سادگی هم نیست که فکرش رو میکنید.
اگه صیغه تحت نظارت پدر و مادر باشه قاعدتا خوبه،در غیر این صورت یه جورایی حکم دزدکی کار کردن جلو اونهارو داره.وقتی نتونی زنت رو بیاری یه مهمونی خانوادگی،چه فایده داره ؟! یعنی صرفا به عنوان پایین کشاننده ش ه و ت هست؟!
و اینکه وقتی به صیغه یه نفر رضایت بده،از کجا معلوم بعدش دیگه با همین ا ر ض ا نشه و اصلا دیگه فکر تجدید فراش بیافته؟(یعنی به دلیل تامین شدن،ازدواج رسمی نکنه)
یا اینکه فرض کنیم یه نفر صیغه ی من نوعی باشه.بعد از اتمام اون مدت،از کجا معلوم اون عاشق من نشه؟از کجا معلوم اگر من ازدواج رسمی کردم اوشون نیاد و اخازی نکنه؟ از کجا معلوم اگر بچه ای به وجود اومد و شناسنامه خواستیم بگیریم واسه بچهه،بعدش این موضوع باعث اجتناب از ازدواج یه فرد باکره با ما نشه؟
خیلی موارد دیگه هست.
به نظر من اصلا ارزشش رو نداره.
البته این نظر منه،شاید واسه هرکسی این دلایلا مهم نباشه!

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
و اینکه وقتی به صیغه یه نفر رضایت بده،از کجا معلوم بعدش دیگه با همین ا ر ض ا نشه و اصلا دیگه فکر تجدید فراش بیافته؟(یعنی به دلیل تامین شدن،ازدواج رسمی نکنه)
یا اینکه فرض کنیم یه نفر صیغه ی من نوعی باشه.بعد از اتمام اون مدت،از کجا معلوم اون عاشق من نشه؟از کجا معلوم اگر من ازدواج رسمی کردم اوشون نیاد و اخازی نکنه؟ از کجا معلوم اگر بچه ای به وجود اومد و شناسنامه خواستیم بگیریم واسه بچهه،بعدش این موضوع باعث اجتناب از ازدواج یه فرد باکره با ما نشه؟.

با این احتمالات من تا دستشویی خونه خودمم نمیتونم برم:D

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
والا ما هم داریم زحمت میکشیم تا بتونیم عقد دایم داشته باشیم.هرکسی باید زحمت بکشه واسه این امر...
شما اگر میبینی تحملش رو نداری،نمیتونی تحمل کنی و از این حرفا.
صیغه کن.
ولی صیغه کردن این چیزارو هم داره:
دادن نفقه
رسیدگی کامل به زن صیغه شده
تعیین کردن سرپرستی بچه به دنیا امده(ممکمه خطا بره،یه دفه بچه بیاد!!)
خیلی چیزا هست.به همین سادگی هم نیست که فکرش رو میکنید.
اگه صیغه تحت نظارت پدر و مادر باشه قاعدتا خوبه،در غیر این صورت یه جورایی حکم دزدکی کار کردن جلو اونهارو داره.وقتی نتونی زنت رو بیاری یه مهمونی خانوادگی،چه فایده داره ؟! یعنی صرفا به عنوان پایین کشاننده ش ه و ت هست؟!
یا اینکه فرض کنیم یه نفر صیغه ی من نوعی باشه.بعد از اتمام اون مدت،از کجا معلوم اون عاشق من نشه؟از کجا معلوم اگر من ازدواج رسمی کردم اوشون نیاد و اخازی نکنه؟ از کجا معلوم اگر بچه ای به وجود اومد و شناسنامه خواستیم بگیریم واسه بچهه،بعدش این موضوع باعث اجتناب از ازدواج یه فرد باکره با ما نشه؟
خیلی موارد دیگه هست.
به نظر من اصلا ارزشش رو نداره.
البته این نظر منه،شاید واسه هرکسی این دلایلا مهم نباشه!
عزیز شما نفست از جای گرم در میاد
هنوز ماهیی 300 هزار تومن کرایه خونه ندادی
هنوز ماهی 100 هزار تومن پول اب و برق و گاز و تلفن و غیره ندادی
هنوز زن نگرفتی که بره مهریشو و اجرا بذاره بندازت گوشه زندان
یه جورایی کنار گود نشستی میگی لنگش کن
به نظرت کدوم جون بدش میاد از ازدواج دایم ولی اخه با چی؟وقتی میری خواستگاری بهت میگن تاریخ تولد دختر مهریه چه تضمینی هست فردا روز دختر خانوم مهریشو اجرا نذاره
شما یه دختر با مهریه 14 سکه به من معرفی کن تا من به جای یه بار دوبار عقد دایمش کنم

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
به نظرت کدوم جون بدش میاد از ازدواج دایم ولی اخه با چی؟وقتی میری خواستگاری بهت میگن تاریخ تولد دختر مهریه چه تضمینی هست فردا روز دختر خانوم مهریشو اجرا نذاره
شما یه دختر با مهریه 14 سکه به من معرفی کن تا من به جای یه بار دوبار عقد دایمش کنم
جنابعالی پسری؟یا دختر؟

اینکه میگی 300تومن کرایه خونه واقعا نمیدونم کجا ها میشه اجاره کرد با 300 تومن!شایدم پول پیش رو در نظر نگرفتی!

اما دختر دیدم که 14 سکه مهرش کردن.شما نمیبینی دلیل نیست که نباشند.
اما قبول دارم کمن!1در 10000هستند.

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
حالا این بحث سنی یک طرف این موووج منفی علیه اقلیتهای مذهبی هم طرف دیگه . من خودم با دختران سنی مذهب هم دوست شدم ولی هم ما و هم اونا حاضر نیستند با شیعه ازدواج کنند و متاسفانه این مشکل بعد از پیروزی انقلاب اسلامی روی داده باعث شده ما نتونیم بین اقلیتها خوب زندگی کنیم و یه دید منفی عمیقی هست !! این تابوها باید شکسته بشه ! در ثانی من با دخترایی که ازم بزرگتر هستند بیشتر تفاهم دارم تا هم سنام .

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
حالا این بحث سنی یک طرف این موووج منفی علیه اقلیتهای مذهبی هم طرف دیگه . من خودم با دختران سنی مذهب هم دوست شدم ولی هم ما و هم اونا حاضر نیستند با شیعه ازدواج کنند و متاسفانه این مشکل بعد از پیروزی انقلاب اسلامی روی داده باعث شده ما نتونیم بین اقلیتها خوب زندگی کنیم و یه دید منفی عمیقی هست !! این تابوها باید شکسته بشه ! در ثانی من با دخترایی که ازم بزرگتر هستند بیشتر تفاهم دارم تا هم سنام .
بله باید این تابوها شکسته بشه من برای پیوند ادیان قراره در اینده با یک دختر یهودی ازدواج کنم باشد که رستگار شویم :D
دخترها معمولا تو سن پایین عقل درست حسابی ندارن برا همینه با دخترهایی که سنشون بیشتره تفاهم داری

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
بله باید این تابوها شکسته بشه من برای پیوند ادیان قراره در اینده با یک دختر یهودی ازدواج کنم باشد که رستگار شویم :D
دخترها معمولا تو سن پایین عقل درست حسابی ندارن برا همینه با دخترهایی که سنشون بیشتره تفاهم داری
=)))) خیلی هم عالی...
اتفاقا دختر داریم تا دختر :|
بعضیاشون سن پایین اندازه یه خانم بالغ فهم و شعور دارن،بعضیا هم اندازه سن مادر بزرگ من،از بچه ۱۰ساله اسکلتر هستن :دی
همه چیز بسته به تربیت و نوع فضای بزرگ شدن فرد ربط داره...

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
هرچیزی خرج داره،زندگی خرج داره برادر من.
منم هیچی ندارم و دانشجو هستم و اس و پاس...
ولی هر چیزی زحمتی داره،هر کاری روشی داره.
هر دختری حقشه مهریه بالا بگه،شمام میتونی چونه بزنی! نشد،خدافظ...
بعدشم اگه ازدواج صرفا واسه تخلیه ج ن س ی باشه،همون صیغه کن.ولی به هرحال هرچیزی یه مشکلاتی بعدش هست...
خود دانی!

9372

Registered User
لایک‌ها
224
می گن برای دیگران هم اون چیزی رو بپسند که برای خود می پسندی. هر کس موافق صیغه کردن هست، فقط کافیه تصور کنه که خواهرش (یا اگر فرزند دختر داره، دخترش) قرار باشه با یه نفر صیغه موقت کنه... ببینید براتون قابل تحمله؟ اگر هست خودتون هم برید صیغه کنید.
ضمنا کمی هم از دید اون زن مسئله رو نگاه کنید. به نظرتون زنی که یک بار دو بار ضیغه شده، چقدر برای ازدواج دائم با شرایط نسبتا مناسب در جامعه ایران شانس داره؟

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,626
می گن برای دیگران هم اون چیزی رو بپسند که برای خود می پسندی. هر کس موافق صیغه کردن هست، فقط کافیه تصور کنه که خواهرش (یا اگر فرزند دختر داره، دخترش) قرار باشه با یه نفر صیغه موقت کنه... ببینید براتون قابل تحمله؟ اگر هست خودتون هم برید صیغه کنید.
ضمنا کمی هم از دید اون زن مسئله رو نگاه کنید. به نظرتون زنی که یک بار دو بار ضیغه شده، چقدر برای ازدواج دائم با شرایط نسبتا مناسب در جامعه ایران شانس داره؟
موافقم
متاسفانه استفاده های خیلی بدی هم از همین صیغه میشه
مثلن پیرمرد مسن و از پا افتاده میشناسم بچه هاش برای اینکه بعد از فوت پدره نخان چیزی به همسرش جدیدش بدن
رفتن صیغش کردن صد ساله :confused:
البته این فقط یکی از موارد هست
هرکسی رسیده یه پیچی داده. حالا شما خودت حساب کن بعد 1400 سال چه پیچ تو پیچی شده
درباره قسمت دوم هم کسی که به پس از طلاق یا فوت شوهرش دنبال ازدواج دائمه ک نباید صیغه این و اون بشه

بالا