برگزیده های پرشین تولز

اطلاعاتي درباره علم جادو وجادوي سياه

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
ببخشيد كه مزاحم شدم ديگه هم اين جا پيدام نميشه چون همان طور كه گفتم بنظرم جادو وجود نداره
اگر هم باشه علميه كه 99 درصد از بين رفته و اون يه درصد ارزش وقت گذاشتن و دنبال كردن نداره
(كه مثلا با كلي وقت گذاستن بتونه شماره شناسنامه كسي و بگه ) اما علا قه دوستان براي من قابل احترامه
و بهتره برم يه تالاري كه با علا قه و دانسته هام جور در بياد پس براي اولين واخرين بار خدانگه دار
Today 03:39 PM
اينم يه نمونه آدم منطقي
:
Originally Posted by mehdvirus
شما كه دليل موجهي داري چرا هي داري چرا رو نميكني و به ما ميگي دليل موجه نداري
بعدشم كتاباي ايت الله و اينجور چيزا همشون معتبر نيستن يعني اكثرشون معتبر نيستن

مهدی جان من یه سالی که تو دانشگاه تدریس میکردم با همچین مواردی خیلی مواجه بودم
البته متاسفانه بین اساتید بیشتر و بین دانشجویان کمرنگ تر.
یه ادعایی میکردن و وقتی توضیح بیشتر میخواستی کلی حاشیه و قیافه حق به جانب و ... و نگاه عاقل اندر سفیه که اگه میخوای برو تحقیق کن.

نوشتی اکثرشون . من میگه هیچکدوم
ميشه بگين كدوماشون معتبرن ؟
لابد هر كدوم كه با طبع شما جور در بياد و قبولشون كنيد . ممنون مي شم اگه بگيد چطوري مشخص مي كنين كه يه منبعي معتبر هست يا نه چون بنظر مياد كه يكي از دوستان استاد دانشگاه تشريف دارن پس ما رو هم روشن كنيد كه منابع معتبر چي هستن .
البته موارد ديگه اي هم است كه به عنوان نمونه تو كتابهاي با منبع معتبر ميشه نام برد .
من يه نمونه مقاله ميذارم تا مشكل آقا مهدي حل بشه .
در ضمن آقا مهديه عزيز من ادعا نكردم كسي كه ادعا كرد شما و دوست مهترمتون بوديد كه اين مسائل رو به باد استهزائ گرفتين و خوب ما هم گفتيم لابد تو اين زمينه اطلاعات زيادي داريد و خواستيم با دليل و مدرك به ما هم اينو ثابت كنيد !
بهر حال خوشحال مي شيم ما رو هم روشن كنيد .
ما به وجود اين مسائل اعتقاد داريم و داريم تو اين تاپيك در موردش صحبت مي كنيم . پس طبق اصول شما كه بعنوان مخالف اينجا ميايد بايد دليلتون رو ذكر كنيد نه ما كه مشكلي با موضوع تاپيك نداريم .

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
بزار ساده بگم
فرضا ميگي هجي مجي يا ترجي و ميخواي يه صندلي تبديل به خرگوش بشه
اخه مگه اون صندلي گوش داره بشنوه چي ميگي تو
تازه فرضا گوش داره مگه بيكاره خودشو شكل خرگوش در بياره
اين دليل منه چون تاحالا نديدم تا حالا از يه جاي معتبر نشنيدم و فقط از كساني شنيدم كه خيالاتي بودن البته توهين نشه
حالا دليل شما چيه
حتما ميخواي بگي دليلم اينه كه يه عده باور نميكنن ميخواي بگي يه چند تا كتاب كه ايت الله نوشته تا جيباشو پر كنه
فكر نكن بيشتر ميدوني منم بچه بودم دنبال اينكارا بودم خوب بچه بودم دليل حاليم نميشد ولي الان فهميدم هرچي اتفاق ميفته يه دليل علمي داره
بخاطر اون عمرمو برا اين چيزا زياد هدر نميدم

mehdixp

Registered User
لایک‌ها
1
من نميدونم چرا هي بحث به كل‌كل كشيده ميشه؟اينجور بحثها اصولا جزو چيزهايي هست كه هيچكس نميتونه اون يكي رو قانع كنه.مثل بحثهاي مذهبي و سياسي.
مشكل دوستان هم اينجاست كه كه بحثها را با هم قاطي ميكنند.كي گفته جادو يعني اجي مجي؟يا صندلي را بكنن خرگوش؟:blink:
من فكر كنم اكثر دوستان نوستراداموس را بشناسند كه حدود 500 سال پيش بود و كارش پيشگويي بوده.هم اون موقع و هم الان قبولش دارن .حالا من كه اونو قبول دارم بايد هر فالگيري را هم ادعاي پيشگويي كردن دارد را هم قبول داشته باشم؟
جادو هم يك همچين چيزيه.ممكنه 1000 سال پيش بوده ولي الان ازش چيزي پيدا نيست و يا حداقل اگر كساني هم چيزهايي ازش ميدونند و يا بلدند دستشونو رو نميكنند.
همونطور كه اولاي تاپيك هم گفتم نديدن دليل بر نيودن نيست.خيلي چيزهايي هست كه هيچ توضيح علمي براشون وجود نداره ولي وجود دارند.شايدم اگر جادو الان بود و وجود داشت براش توضيح علمي هم پيدا ميشد.
والله اعلم بما لايعلمون.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
چرا نوسترا داموس رو قبول داري؟؟؟؟؟ كدوم حرفش راست بوده؟
نكنه ميخواي بگي يازده سپتامبر
اينكه تابلو بود كار امريكاييا بود
بعد از اينكه هواپيما خورد به برج نوسترا داموس يه پيشگوييي كرد كه يه هواپيما ميخوره به برج واقعا خنده داره خيلي خنده دار
خيلي خيلي خنده دار

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
خيلي عجيبه كه اين بحث ها پيش مي آيد .

اصلا عنوان تاپيك اشكال دارد .
علم كلمه مقابل و متضاد جادو است . اصلا علم جادو يعني چي ؟؟؟؟
علم به مفهومي اطلاق ميشود كه از طريق مشاهدات يا تجربياتي در اثر تكرر رخ ميدهند و بتوان بين آنها رابطه اي يافت

mehdixp

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mehdvirus :
چرا نوسترا داموس رو قبول داري؟؟؟؟؟ كدوم حرفش راست بوده؟
نكنه ميخواي بگي يازده سپتامبر
اينكه تابلو بود كار امريكاييا بود
بعد از اينكه هواپيما خورد به برج نوسترا داموس يه پيشگوييي كرد كه يه هواپيما ميخوره به برج واقعا خنده داره خيلي خنده دار
خيلي خيلي خنده دار

من كه از اول گفتم نميخوام كسي را قانع كنم.من در مورد اون دو تا كتاب خوندم به نظرم آدم خوبي اومد شما اون كتابها را نخوندي يا اگرم خوندي قبول نكردي.اين جور مسايل چيزهايي نيست كه بشه با دو خط نوشته كسي را قانع كرد.

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
خيلي عجيبه كه اين بحث ها پيش مي آيد .

اصلا عنوان تاپيك اشكال دارد .
علم كلمه مقابل و متضاد جادو است . اصلا علم جادو يعني چي ؟؟؟؟
علم به مفهومي اطلاق ميشود كه از طريق مشاهدات يا تجربياتي در اثر تكرر رخ ميدهند و بتوان بين آنها رابطه اي يافت
Yesterday 03:24 PM
:eek: :eek: :eek: جل دلخالق
بزار ساده بگم
فرضا ميگي هجي مجي يا ترجي و ميخواي يه صندلي تبديل به خرگوش بشه
اخه مگه اون صندلي گوش داره بشنوه چي ميگي تو
تازه فرضا گوش داره مگه بيكاره خودشو شكل خرگوش در بياره
اين دليل منه چون تاحالا نديدم تا حالا از يه جاي معتبر نشنيدم و فقط از كساني شنيدم كه خيالاتي بودن البته توهين نشه
حالا دليل شما چيه
حتما ميخواي بگي دليلم اينه كه يه عده باور نميكنن ميخواي بگي يه چند تا كتاب كه ايت الله نوشته تا جيباشو پر كنه
فكر نكن بيشتر ميدوني منم بچه بودم دنبال اينكارا بودم خوب بچه بودم دليل حاليم نميشد ولي الان فهميدم هرچي اتفاق ميفته يه دليل علمي داره
بخاطر اون عمرمو برا اين چيزا زياد هدر نميدم
دوست عزيز متغاعد كردن شما به اينكه بري و تحقيق كني كار واقعا سخت و تقريبا محاليه و شما با تمام توان سعي داري كه اين كار رو نكني چه برسه به اينكه بخوايم شما رو تو اين مسئله متغاعد كنيم كه از بعيدياته و شما با تمام توان سعي داري تو اين زمينه صحبت كني با وجود اينكه نوشته هات نشون ميده اطلاعاتت از اين موضوعات در چه حديه .

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
اينم يه مقاله براي دوستان علاقهمند

انسان موجود بسيار پيچيده‌اي است و داراي قدرتهاي عجيب و غريب فراوان مي‌باشد، كه اين خود نشانه و آيت عظمت خالق تواناست(فتبارك الله احسن الخالقين). از اين روست كه مي‌تواند كارهاي خارق‌العاده و غير طبيعي انجام دهد، اين گونه كارها معمولاً از ابعاد فيزيك و متافيزيك وجود بشر منشاء مي‌گيرد. در بعد فيزيك انسان مي‌تواند با كمك ابزار و با انجام تمرينات، سرعت خود را در انجام برخي كارها افزايش دهد و يا نسبت به برخي پديده‌ها عادت پيدا كند كه براي سايرين عجيب مي‌نمايد. در بعد متافيزيك انجام اين كار با استفاده از نيروي‌هاي رواني، فرارواني و روحي صورت مي‌گيرد. برخي افراد با بهره‌گيري از اين توانايي‌هاي خارق‌العاده اقدام به پيشبرد اهداف شوم خود مي‌كنند و يا حداقل اين امور را بهانه‌اي براي كسب درآمدهاي مالي و مادي قرار مي‌دهند. البته محدود افرادي نيز يافت مي‌شوند كه از اين توانمنديها براي خدمت به خلق و يا در انجام كارهاي خير و مثبت بهره مي‌گيرند.
در جامعه امروز علي‌رغم تمام پيشرفتهاي صنعتي و علمي، هنوز افراد زيادي براي حل مشكلات خود به اين روشها روي مي‌آورند و به اين بهانه‌ها مورد سوء استفاده قرار مي‌گيرند. لذا با تشريح و نقد و بررسي اين مقولات آگاهي لازم را به منتقل نموده تا جلوي سوء استفاده برخي افراد فرصت طلب گرفته شود، همچنين يادآور شويم كه يگانه قدرت مؤثر در عالم خداي قادر مي‌باشد(لله الواحد القهار)، لذا بهتر است براي حل مشكلات بجاي روي آوردن به سحر، طلسم، جادو و امثال آن به درگاه رحمت حضرت حق پناه بريم، جاي بسي تأسّف است كه هنوز در عمل، به اين مطلب مهم اعتقاد پيدا نكرده‌ايم كه«و من يتوكل علي الله و كفي بالله وكيلا».
انجام امور خارق‌العاده معمولاً از طريق علوم غريبه صورت مي‌گيرد. علوم غريبه داراي پنج شاخه اصلي مي‌باشد كه عبارتند از: علم كيميا، علم ليميا، علم هيميا، علم سيميا و علم ريميا. البته اين علوم داراي شاخه‌هاي فرعي نيز مي‌باشند كه از آن جمله مي‌توان به علم اعداد و اوفاق، علم احضار ارواح، علم تنويم مغناطيس و خافيه اشاره كرد. موضوع علم كيميا، چگونگي تبديل صورت يك عنصر به صورت عنصر ديگر مي‌باشد. اين همان است كه در طول تاريخ افراد زيادي به دنبال آن بوده‌اند و قصد تبديل خاك به طلا داشته‌اند. داستانهاي زيادي در ادبيات ملل مختلف دربارة كيميا وجود دارد، ظاهراً عرفا داراي اين قدرت بوده‌اند(آنان كه به يك نظر خاك را كيميا كنند). علم ليميا، علم تسخيرات است. در اين شاخه چگونگي تأثيرهاي ارادي در صورت اتصالش با موجودات ماورائي مورد نقد و بررسي قرار مي‌گيرد. ليميا منجر به كسب قدرت تسخير جن و روح مي‌شود. منظور از تسخير آن است كه موجودات در اختيار و به فرمان انسان باشند.
معمولاً افـراد سودجـو براي رسيدن به اهداف خود(كه عمدتاً اهداف غير معنوي و مادي است) از اين موجودات تسخير شده بهره مي‌برند.
در علم هيميا، تركيب قواي عالم بالا با عناصر عالم پايين مد نظر است و به آن علم طلسمات نيز مي‌گويند. در طلسم از طريق برخي ابزار و وسايل مادي(عناصر عالم پايين) نيروهاي ماورائي جهت انجام كارها به خدمت گرفته مي‌شوند. ظاهراً طالع‌بيني نيز زير مجموعة هيميا مي‌باشد. در طالع‌بيني اعتقاد بر اين است كه محل و موقعيت قرار گرفتن ستارگان در لحظه تولد نوزاد، بر سرنوشت و آينده او تأثير مي‌گذارد و از اين طريق نسبت به پيشگويي در مورد آينده اقدام مي‌شود. طالع‌بينان معمولاً با استناد به تأثيرات ماه، خورشيد و ستارگان ديگر پيشگويي مي‌كنند. در كل پيشگويي و اطلاع از اخبار آينده مورد تأييد نمي‌باشد، هر‌چند كه ممكن است اين كار عملي باشد. اگر لازم بود انسان از آينده با خبر باشد، مسائل آينده در حجاب و پوشش قرار نمي‌گرفت و يقيناً پوشيده بودن آن حكمت الهي داشته و خير عموم در آن است.
سيميا علم تركيب نيروهاي رواني و جسماني است. به عبارت ديگر هماهنگ ساختن و خلط كردن قواي ارادي با قواي مخصوص مادي مي‌باشد. از اين علم براي دست‌يابي و تحصيل قدرت در تصرفات عجيب و غريب در امور طبيعي استفاده مي‌شود. براي مثال تصرف در خيال مردم و تغيير آن از اين دسته است. علم ريميا استفاده از قواي مادي در انجام امور خارق‌العاده است. مانند كاري كه معمولاً شعبده‌بازان انجام مي‌دهند. اين افراد از توان نهفته در امكانات و وسايل مادي با ظرافت خاصي براي انجام كارهاي عجيب و غريب بهره مي‌گيرند. كهانت و سحر نيز از همين مقولات مي‌باشند. كهانت خبرگيري و يا طلب ياري از جن يا ارواح و امثال آن است.
در كلام مـعصومين از كـاهن به عنوان كافر ياد شده است. سحر، انجام امور خارق عادت از طريق دعا، افسون و طلسم مي‌باشد. سحر كفر به خداست و تصرف و دست يازيدن در عالم بر خلاف وضع عادي آن مي‌باشد. سحر ماية شر بوده، شوم‌ترين منابع فساد در اجتماع بشري است. منشاء سحر ابليس مي‌باشد و از اين طريق نيز به ساير شياطين(انسي و جني) منتقل شده است. كساني كه از سحر و جادو استفاده مي‌كنند با شياطين در ارتباط هستند. امروزه وجود و تأثيرات سحر، طلسم و امثال آن از ديدگاه دين و علم اثبات شده است ولي دين رفتن به سمت اين امور و استفاده از آن را شديداً نهي مي‌كند. مبين آن اينكه حضرت علي(عليه‌السلام)ـ امام عارف و آگاه به علوم غيب ـ مي‌فرمايند:«هر كه چيزي از جادو بياموزد، كم يا زياد، كافر است.» موضوع ديگر از اين مقولات نجوم مي‌باشد، كه از دو ديدگاه قابل بررسي است. اول علم نجوم كه توسط دانشمندان فيزيك، رياضي و ستاره‌شناسان و به صورت علمي و يا روشهاي تجربي مورد نقد و بررسي است. دوم علم نجوم كه بيشتر توسط طالع‌بينان و با روشهاي متافيزيك براي كشف امور پنهاني مورد استفاده مي‌باشد. ظاهراً حالت اول بلامانع و حالت دوم محل اشكال است. در حالت دوم مي‌توان به سه صورت به موضوع نظر داشت. اول اعتقاد به تأثير حركات كواكب در موجودات و عالم هستي كه تحريم شده است، دوم اعتقاد به خداي سبحان به عنوان تنها مؤثر در عالم هستي كه انديشه‌اي بسيار عالي است، سوم اعتقاد به اينكه ارتباط حركات كواكب با حوادث و رخدادها از نوع ارتباط كاشف و مكشوف است كه اين ديدگاه اشكال ندارد(تحريم نشده ولي تأييد نيز نشده است). خلاصة كلام آنكه اگر انسان، ستارگان و كواكب و حركات آنها را عامل مؤثر بر سرنوشت بداند(و يگانه قدرت مؤثر بر هستي را از ياد برد) و از اين طريق پيشگويي كند، راه را خطا رفته و از سبيل الي‌الله خارج شده است. در پاورقي صفحة 6235 كتاب گرانقدر“ميزان الحكمه” به نقـل از مبحث تنجيم كتاب مكاسب آمده است:«پيشگويي كردن از روي اوضاع كواكب و حركات آنها اشكال ندارد، به اين معنا كه كسي، با مشاهدة وضع معيني در ستارگان مانند نزديكي و دوري و مقابله و اقتران ميان دو ستاره، به صورت گمان و تخمين حكم به وقوع فلان حادثه در آينده بكند… و بلكه علي‌الظاهر، پيشگويي كردن به صورت قطع و جزم نيز اشكالي ندارد…» سحر و طلسم علي‌رغم وجود و تأثيرات غير قابل انكار آن، قابل ابطال است. ابطال سحر و طلسم از طرق مختلف امكان پذير است.
احتمالاً تنها كار مجاز در امور سحر و طلسم نيز ابطال آن به قصد كمك به خلق با نيت رضاي حق تعالي مي‌باشد. بهترين شيوه براي ابطـال طلسمات، توكـل به خداوند قهـار و جبار و پناه بردن به اقيانوس بي‌كران رحمت او، قرآن كريم مي‌باشد، چرا كه«و ننزل من القرآن ما هو شفاءٌ و رحمه للمؤمنين». براي جلو گيري از تأثيرات سحر و طلسم قرائت قرآن كريم بخصوص سوره‌هاي كافرون، اخلاص، فلق و ناس بسيار مؤثر است. بخصوص تلاوت سوره‌هاي فلق و ناس در ابطال تأثيرات سحر و طلسم بي‌نهايت مفيد مي‌باشد.
مطالعه منابع حديث مربوطه
امام علي(عليه‌السلام): هركه‌چيزي ‌از جادو بياموزد، كم ‌يا زياد، كافر است ‌و پايان ‌عهد او با پروردگارش ‌باشد و كيفرش ‌آن ‌است ‌كه ‌كشته ‌شود مگر توبه ‌كند. ميزان الحكمه، ص2413،ح8333
امام علي(عليه‌السلام): چشم‌زخم ‌و طلسم ‌و جادو و فال ‌نيك ‌زدن ‌واقعيت ‌دارد، اما فال ‌بد زدن ‌و سرايت(بدي) واقعيت ‌ندارد. ميزان الحكمه، ص2413،ح8334
امام علي(عليه‌السلام): منجم‌مانند كاهن ‌است ‌و كاهن‌مانند جادوگر و جادوگر مانند كافر و كافر در آتش ‌است. ميزان الحكمه، ص2413،ح8335
زني خدمت رسول خدا(صلي‌الله‌عليه‌وآله‌وسلم) آمد و عرض كرد: اي‌رسول ‌خدا! شوهري ‌دارم ‌كه ‌با من‌تند است ‌و من ‌كاري ‌كرده‌ام(جادو و جنبل) كه‌با من‌مهربان ‌شود؟ رسول ‌خدا(صلي‌الله‌عليه‌وآله‌وسلم) فرمودند: واي‌بر تو! دينت‌را تيره ‌كردي! نفرين‌فرشتگان ‌نيك ‌بر تو باد اين‌جمله ‌را سه ‌بار فرمودند:«نفرين ‌فرشتگان ‌آسمان ‌بر تو باد! نفرين‌فرشتگان ‌زمين‌بر تو باد.» ميزان الحكمه، ص2413،ح8336
امام علي(عليه‌السلام): چشم‌زخم‌، دعا و افسون، جادو و فال ‌خوب ‌زدن ‌حقيقت ‌دارد، اما فال ‌بد و واگيري ‌حقيقت ‌ندارد. ميزان الحكمه، ص4491،ح15586
پيامبر خدا(صلي‌الله‌عليه‌وآله‌وسلم): ـ فال ‌بد زدن‌، شرك ‌است. ـ از ما نيست ‌كسيكه ‌فال ‌بد زند يا برايش ‌فال ‌بد زده ‌شود(به ‌فال ‌بد ‌ديگران ‌نسبت ‌به‌خود اعتقاد داشته ‌باشد)، پيشگويي ‌كند يا برايش‌پيشگويي ‌شود، جادو كند يا برايش ‌جادو شود(به ‌پيشگو و جادوگر مراجعه ‌كند) ـ كفارة ‌فال ‌بد توكل ‌است.‌ ميزان الحكمه، ص3345،ح11336،11339و11346
امام صادق(عليه‌السلام): تأثير فال ‌بد به‌خودت ‌بستگي ‌دارد: اگر آن ‌را آسان ‌بگيري‌آسان ‌مي‌شود. اگر سخت‌بگيري ‌سخت‌مي‌شود و اگر آن‌را به ‌چيزي‌نگيري ‌چيزي ‌نخواهد بود. ميزان الحكمه، ص3345،ح11345
امام صادق(عليه‌السلام): در پاسخ ‌به ‌سؤال ‌محمدبن‌يحيي‌خثعمي ‌كه‌پرسيد: آيا علم ‌نجوم ‌حقيقت ‌دارد؟ ( فرمودند: ) آري، او مي‌گويد: عرض ‌كردم: آيا روي ‌زمين ‌كسي ‌است ‌كه ‌علوم ‌نجوم ‌بداند؟ فرمودند: آري، در روي ‌زمين ‌كساني ‌هستند كه ‌علم ‌نجوم ‌بدانند. ميزان الحكمه، ص6235،ح20017
امام صادق(عليه‌السلام): در پاسخ ‌به ‌سؤال ‌از علم ‌نجوم: آن ‌علمي ‌از علوم‌پيامبران ‌است. راوي ‌مي‌گويد: عرض ‌كردم: آيا علي‌بن‌ابي‌طالب(عليه‌السلام) آن ‌را مي‌دانست؟ فرمودند: او عالمترين ‌مردم ‌به ‌اين ‌علم ‌بود. ميزان الحكمه، ص6235،ح20018
امام علي(عليه‌السلام): هر قرآن‌داني‌، اگر شمه‌اي ‌از دانش‌نجوم ‌بداند. بر ايمان ‌و يقين ‌او افزوده ‌مي‌شود. حضرت ‌سپس‌اين ‌آيه ‌را تلاوت ‌كردند:«همانا درگردش‌شب ‌و روز» ميزان الحكمه، ص6235،ح20020
امام صادق(عليه‌السلام): به‌امام ‌صادق(عليه‌السلام) عرض‌شد: در بين ‌مردم ‌چنين ‌شهرت ‌دارد كه‌پرداختن ‌به‌علم ‌نجوم‌حرام ‌است ‌و به ‌دين ‌انسان ‌آسيب‌مي‌رساند. حضرت‌فرمودند: چنان ‌نيست ‌كه ‌مي‌گويند، به ‌دينت ‌آسيب‌نمي‌رساند. سپس‌فرمودند: شما به‌موضوعي ‌مي‌پردازيد كه ‌زياد آن ‌دست‌نيافتني ‌و اندك ‌آن ‌هم ‌كارآيي ‌ندارد. ميزان الحكمه، ص6235،ح20021

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
براي جلو گيري از تأثيرات سحر و طلسم قرائت قرآن كريم بخصوص سوره‌هاي كافرون، اخلاص، فلق و ناس بسيار مؤثر است. بخصوص تلاوت سوره‌هاي فلق و ناس در ابطال تأثيرات سحر و طلسم بي‌نهايت مفيد مي‌باشد.
ee yani cheeee?

حالا واقعا اينا معتبرن؟
قانع كردن من خيلي راحته كافيه فقط يكي بياد منو جادو كنه يا جلوم يه چشمه بياد:D
اصلا من نه جلوي خودت
تاحالا ديدي؟ اينا همه چيزايي هستن كه شنيدي يا خوندي كه نميتونه زياد قابل قبول باشه
اينجا يه نفر پيدا بشه بگه ديده همچين چيزي:blink:

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
ee yani cheeee?

حالا واقعا اينا معتبرن؟
قانع كردن من خيلي راحته كافيه فقط يكي بياد منو جادو كنه يا جلوم يه چشمه بياد
اصلا من نه جلوي خودت
تاحالا ديدي؟ اينا همه چيزايي هستن كه شنيدي يا خوندي كه نميتونه زياد قابل قبول باشه
اينجا يه نفر پيدا بشه بگه ديده همچين چيزي
دوست عزيز ،من از منابع معتبر استفاده كردم و شما باز هم انكار مي كني و مي گي فقط خودت بايد ببيني يا مثلا ما بيايم بگيم ديديم ولي مطمئنا اگر بگم كه اين موارد رو ديدم باز هم قبول نمي كني .
واقعيت اينه كه حتي اگه خداي نكرده براي خودت هم پيش بياد سعي ميكني اونو يه جوري به چيزاي ديگه ربط بدي .
يكم رو راست بودن با خود شايد سخت باشه اما از انكار بدون دليل بهتره .

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
ديدي خودتم نديدي
مشكل همينجاست كه تو هم نميخواي قبول كني
اره اگه من ببينم اولين كاري كه ميكنم اينه كه دنبال دليل علمي بگردم بعد قبول ميكنم
ولي اينجا كسي نديده و فقط شنيده همين
بهرحال بهتره به اين بحث پايان بديم كه تمومي نخواهد داشت;)

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
ديدي خودتم نديدي
مشكل همينجاست كه تو هم نميخواي قبول كني
اره اگه من ببينم اولين كاري كه ميكنم اينه كه دنبال دليل علمي بگردم بعد قبول ميكنم
ولي اينجا كسي نديده و فقط شنيده همين
بهرحال بهتره به اين بحث پايان بديم كه تمومي نخواهد داشت
مگه من گفتم كه نديدم .
اينو كجا گفتم .
با بخش آخر نوشتتون موافقم چون از اول گفتم كه به نتيجه نمي رسيم .

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ميزان الحكمه، این منبع موثقه؟ :lol:

مرد مومن که معتقد به این مسایلی اول منبع موثق رو شناسایی کن بعد بهش ایمان بیار.
تمامی اون احادیث و روایاتی که اوردی دوریال نمیارزه .

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
amirhoman ميزان الحكمه، این منبع موثقه؟

مرد مومن که معتقد به این مسایلی اول منبع موثق رو شناسایی کن بعد بهش ایمان بیار.
تمامی اون احادیث و روایاتی که اوردی دوریال نمیارزه
من براي ميزان الحكمه به چيزي ايمان نياوردم . در واقع جادو چيزي نيست كه من بخوام به اون ايمان بيارم .
در ضمن به شدت منتظرم تا دلايل رد اين منبع رو ببينم . در اينصورت من در مورد منابع ديگه صحبت مي كنم .
منتظر دلايل محكم رد اين منبع هستم .

arashcs

Registered User
لایک‌ها
4
اقا ادامه اين بحث چي شد.لابد وقتي روح و جن هست كه ملت تو تاپيكهاي ديگه احضارشون ميكنن جادو هم هست لابد ديگه .
خيلي پيچيده شد.:cool:

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
دوستان عزیز به نظر شما جادو چیه؟
آیا جادو یعنی درست کردن معجون . گفتن ورد و از این چیز وشعرها.
به نظر من جادو یعنی کمک...بابا به هر کسی که به او در موقعی که نیاز دارد کمک کنی از صد تا جادوگر جادوگرتری.
اما من اقاجونم یک کتاب داره خیلی قدیمیه ...توش عربی نوشته میگه مال روح و از این حرفاست بهش گفتم اگر روح بود تو تا حاا خواهر این روحرا چیز کرده بودی و اگر میتونی به من نشان بده.
البته بعضی از علوم غریبه مانند علم جفر وجود دارند.
به نظر من اگر این تاپیک را به عنوان علوم غریبه ادامه بدهیم بهتره تا پیرزنی سواره جارو.

mana-risk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم یه چیزایی شنیدم واقعیتش تو خوابگاهی که بودم جن و دیدم و حتی تا مدتها اذیتم میکردن پیش فردی رفتم و به من گفت که یه نیرویی دارم که اونا رو جذب میکنه و میتونم از نیروم استفاده کنم ولی من بی خیال شدم و از وقتی که دیگه ازشون نمیترسم در مواردی حتی کمکم هم میکنن
و اونا اجازه ندارن خودشون و به ما نشون بدن و ......
به هر حال من معتقدم آدم به هر چی که اعتقاد داشته باشه درست در میاد حتی به چوب به سنگ
بحث جادو هم همینطور شما دوستانی که نقض میکنید منطقی باشید و مثال نقض بیارید تا قانع شیم
من مدتهاست دنبال این جور مطالب میگردم و اینکه همه ریشه در خداوند داره
راستی اون دوستمون که معلومه اطلاعات زیادی دارن و دلشون نمیخاد به همین راحتی او نو در اختیارمون بذارن میشه اسم اون فیلم ها رو بگید و اون کتاب ها ترجمه ی فارسی هم دارن؟؟

peymanbahrami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اینجا چه بحث داغیییییییییییی!!!!!!:happy:
من خیلی وقته تو این جور مسائل سیر میکنم :blush: و بگم من در خرمشهر ساکنم که اینجور مسائل اینجا زیاد استفاده میشه چون اعراب از خبره ترین اقوام در این موردن که میتونید بقایاش رو در مصر ببینید
اینجا از راضی کردن تلبکار تا آدم کشی هست جدیدا تو برزیل اذیت آدما باب شده
کتاب اصلی و راست کم گیر میاد که کار بده و اکثر اینجا با جن کاراشون رو انجام میدن
حالا کی میخواد براش توضیح بدم البته تا اونجایی که بلدم چون این علم خیلی گسترده هست و اگه یهو وارد این علم بشی امکان جنون خیلی زیاده :f34r: :wacko: و ظرفیت بالایی برای مهار قدرت این علم میخواد و با تذکیه نفس خیلی کارا میشه کرد
خسته شدم و نمیدونم چی میخواید بدونید هرکی خواست بپرسه :blush: :happy:

mehdixp

Registered User
لایک‌ها
1
شما هرچي بلدي بگو.فقط چيزهايي كه ميگي مفيد باشه و زياد آزار و اذيت مردم را ياد نده.
مثلا زياد شدن مهر و محبت ، زياد شدن مال و موفقيت در كار و اينجور چيزها.
ممنون

peymanbahrami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یه کتاب هست برا این محبت و از این مسائل اسمش کنز الحسینی ههست من اینجا گرفتمش 4000 و یکی دیگه اسرار القاسمی که اینا کار میدن
بگم که کتاب الکی و دروغی زیاد هست و باید از آشنا بگیری یکی رو میشناسم که کتاب طلسم های خفن داره مثلا یه کتاب معروف در این زمینه طلسم الاحمر هست که فروختش 50000 :wacko: که کمیاب هست و به هر کسی هم نمیدن :f34r: حالا باید بگردی ببینی تو شهرتون کجاها این جور چیزا هست که بعید بدونم پیدا کنی :blush:

بالا