برگزیده های پرشین تولز

>>انجمن طرفداران گوگل کروم<<

fanoostalaei

Registered User
لایک‌ها
132
کروم 25 برای من با سرعت خیلی بیشتری نسبت که کروم 23 صفحات رو لود میکنه
نمیدونم برای شما هم اینجوریه یا نه!!!!!!

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
این ورژن ۲۷ من ٫ عکس ها اگه نصفه لود بشن بعد stop رو بزنی ٫ نصفه ی عکس های که لود شده بودن رو هم برمیداره جاش ضربدر میذاره...
کسی تجربه مشابه داشته ؟ چاره ای نداره ؟

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
این ورژن ۲۷ من ٫ عکس ها اگه نصفه لود بشن بعد stop رو بزنی ٫ نصفه ی عکس های که لود شده بودن رو هم برمیداره جاش ضربدر میذاره...
برای من هم این مشکل تو نسخه جدید کروم وجود داره ! راه حلی وجود نداره به جز اینکه صفحه رو رفرش کنی و این بار منتظر بمونی تا پیج به صورت کامل لود بشه
snitch.gif

البته یه راه ساده تر هم هست ، روی عکسی که کامل لود نشده راست کلیک رو بزن و open image in new tab رو بزن تا عکس تو تب جدید باز بشه.درضمن تو این روزش عکس دیگه از اول لود نمیشه و از همونجا که استاپ شده بقیه اش رو لود میکنه و به شما تصویر کامل رو میده.

persianlicence

Registered User
لایک‌ها
105
دوستان من كروم ٢٧ دارم و ويندوز ٨
بسيار هنگ ميكنه و موقع لود شدن يا خوندن مطالب يه دفعه قفل ميكنه (فريز ميشه)
فلش پليرش هم دي اكتيو كردم اما درست نشد كسي پيشنهادي داره ؟
ممنون

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
برای من هم این مشکل تو نسخه جدید کروم وجود داره ! راه حلی وجود نداره به جز اینکه صفحه رو رفرش کنی و این بار منتظر بمونی تا پیج به صورت کامل لود بشه
snitch.gif

البته یه راه ساده تر هم هست ، روی عکسی که کامل لود نشده راست کلیک رو بزن و open image in new tab رو بزن تا عکس تو تب جدید باز بشه.درضمن تو این روزش عکس دیگه از اول لود نمیشه و از همونجا که استاپ شده بقیه اش رو لود میکنه و به شما تصویر کامل رو میده.

نه اینکه به درد نمی خوره :eek:
حالا جالبه تو نسخه جدید برای من بعضی سایت ها درست شدن نمی دونم رو چه حسابی و چه جوری :-؟؟
Chrome 28.0.1500.37 Beta Mac
دوستانی که نسخه اصلی دارن هم مشکل دارن ؟ نسخه ۲۷ منظورمه...

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
new tab ـه من اینجوری شده

8-1.jpg

وقتی کرومو باز میکنم یا نیوتب میزنم رو اعصابه. چجوری میشه برگردونمش به حالت قبلی؟

fanoostalaei

Registered User
لایک‌ها
132
من 23 نداشتم اما 25 که دارم واقعا عالیه :D

snitch.gif

ممنون

من از کروم 25 به 27 اومدم ولی خیلی پشیمون شدم کروم 27 به جای اینکه پیشرفت کنه بیشتر پسرفت کرد
الان بیشتر به جای کروم از اپرا 12.15 استفاده میکنم که عین نور صفحاتم رو لود میکنه با سرعت خیلی بیشتر نسبت که کروم 27

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
new tab ـه من اینجوری شده

8-1.jpg

وقتی کرومو باز میکنم یا نیوتب میزنم رو اعصابه. چجوری میشه برگردونمش به حالت قبلی؟

محسن یه اکستنشن خاصی نصب کردی پاکش کن...

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
Disableـش کن خوب
باز enable میشه
hwcculykj03ho08d78uk.jpg

طبق نوشته‌های اجانب، به احتمال زیاد توسط یه برنامه‌ی ثانویه نصب میشه رو مرورگرتون

اینو بخونید:
Default-tab Extension (Google Chrome) won't go away? - Yahoo! Answers
شاید حل بشه
انگلیسی بلد نیستم. خلاصشو نمیشه بگی؟

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
باید از تو کنترل پنل > نرم افزارهای نصب شده پاکش میکردم. حل شد. ممنون

afshar62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
مشکلی که من با مرورگر کروم دارم ولی با اپرا ندارم اینه که وقتی تازه نصبه خیلی عالی و سریع عمل میکنه ولی بعد یه مدت سنگین میشه و حتی بعضی موقع که تعداد تب ها زیاد میشه cpu usage به 100 درصد میرسه. یه بار که به صد درصد رسیده بود و تو task manager نگاه کردم دیدم گوگل کروم در حال update زده بود. هرچی هم تو setting مرورگر نگاه کردم گزینه ای برای غیرفعال کردن آپدیت اتوماتیک وجود نداشت.
کسی میدونه بهترین راه برای غیرفعال کردن آپدیت اتوماتیک کروم کدومه؟

ariyadownload

Registered User
لایک‌ها
48
من از کروم 25 به 27 اومدم ولی خیلی پشیمون شدم کروم 27 به جای اینکه پیشرفت کنه بیشتر پسرفت کرد
الان بیشتر به جای کروم از اپرا 12.15 استفاده میکنم که عین نور صفحاتم رو لود میکنه با سرعت خیلی بیشتر نسبت که کروم 27

کروم 27 زیاد مشکل داره .
دوستانی که تمایل به استفاده از گوگل کروم بی دردسر دارن حتما نسخه dev دانلود کنند
این لینک زیر کلیه نسخه های موجود رو داره :

Chrome Release Channels - The Chromium Projects

Last edited:

ariyadownload

Registered User
لایک‌ها
48
مشکلی که من با مرورگر کروم دارم ولی با اپرا ندارم اینه که وقتی تازه نصبه خیلی عالی و سریع عمل میکنه ولی بعد یه مدت سنگین میشه و حتی بعضی موقع که تعداد تب ها زیاد میشه cpu usage به 100 درصد میرسه. یه بار که به صد درصد رسیده بود و تو task manager نگاه کردم دیدم گوگل کروم در حال update زده بود. هرچی هم تو setting مرورگر نگاه کردم گزینه ای برای غیرفعال کردن آپدیت اتوماتیک وجود نداشت.
کسی میدونه بهترین راه برای غیرفعال کردن آپدیت اتوماتیک کروم کدومه؟

آپدیت گوگل کروم رو نمی شه غیر فعال کرد. البته یک پلاین گوگل کروم داره واسه آپدیت خودش هست من اونم غیر فعال کردم بازم خوش آپدیت می شه.
تو سایت های مختلف گشتم یه راه حل پیدا کردم ولی باید registry ویندوز رو دستکاری می کردی که بیخیالش شدم

Last edited:

ariyadownload

Registered User
لایک‌ها
48
دوستان، برنامه Chrome web store چند روزی هست که کار نمیکنه و وارد استور نمیشه ! برای شما هم اینطوری شده ؟

از Proxifire با HTTPS بهش وصل بشید، مشکلتون حل می شه.

Last edited:

ariyadownload

Registered User
لایک‌ها
48

ممنون

دوستانی کروم اون ها مشکل داره و زیاد کرش می شه و یا فریز می شه حتما این مطلب رو بخونن ( پس از تحقیقات فراوان راه کار تقریبی واسش پیدا کردم :D )

1) از بوکمارک های کروم فعلی تون بک آپ بگیرید تا روی کروم جدید بتونید ازش استفاده کنید . برای بک آپ گرفتن کافیست تو گوگل کروم new tab باز کنید و عبارت " chrome://bookmarks " ( بدون کوتیشن ) رو بنویسید و اینتر رو بزنید. حالا از اون بالا روی Organize کلیک کنید و بوکمارک هاتون رو Export کنید.

2) حالا هر کرومی که روی سیستمون نصب هست رو به طور کامل ( به همراه پروفایل ها، کوکی های، کش ها و ... ) پاک کنید . اگر اطلاعات کروم رو نگه دارید بعد از نصب ارور های زیادی می گیرید ( اطلاعات کروم قبلی روی کروم جدید قابل استفاده نیست )

3) خوب حالا کروم نسخه dev مطابق سیستم عاملتون رو از " Chrome Release Channels - The Chromium Projects " دانلود کنید.

4) بعد از نصب یک new tab باز کنید و عبارت " chrome://settings " ( بدون کوتیشن ) رو تایپ کنید و از بخش[FONT=Consolas, Lucida Console, monospace] [/FONT]Users ، حتما واسه خودتون یک یوزر بسازید و از این به بعد کروم رو با این یورز استفاده کنید. ( باعث افزایش سرعت اجرا کروم می شه )

5) حالا وارد تنظیمات سخت کروم می شیم. توجه داشته باشید که حتما کرومی که اجرا می کنید مربوط به یوزری که می سازید باشه ( آیکونش روی دسکتاپ می یاد )

تنظیمات مربوط به بخش پلاگین ها :

برای ورود به بخش پلاگین ها یک new tab باز کنید و عبارت " chrome://plugins " ( بدون کوتیشن ) رو بزنید . حالا از اون گوشه سمت راست روی Details کلیک کنید.

1) هر دو تا پلاگین مربوط به Adobe Flash Player رو که با نام های Shockwave Flash نمایش داده می شه رو غیرفعال کنید ( روی Disable کلیک کنید ) البته دوستانی که تمایل به غیر فعال کردن این پلاگین ندارند مشکلی نیست ولی توجه داشته باشید که یکی از پلاگین هایی که نقش بسزایی در فریز شدن گوگل کروم داره همین هست.

2) حالا با آخر صفحه رفته و پلاگین Google Update رو هم غیر فعال کنید . ( تو سرعت اجرا و فرمان پذیری گوگل کروم تاثیر داره ) البته دوستان توجه داشته باشند که این پلاگین رو هم غیر فعال کنند باز هم می تونن گوگل کروم رو آپدیت کنند و با غیرفعال کردن این مشکلی بوجود نمی یاد.

توجه : لطفا به بقیه پلاگین دست نزنید. حالا گوگل کروم رو ببنید و مجدد اجرا کنید ( همون Relaunch خودمون :D )

تنظیمات حرفه ای گوگل کروم :

دوستان این بخش از حساس ترین بخش های گوگل کروم هست، لطفا به دقت مطالبی که گفته می شه رو اجرا کنید و از دستکاری اضافی جدا خودداری کنید چون ممکنه گوگل کروم دیگه براتون اجرا نشه . برای ورود به این بخش یک new tab باز کنید و عبارت " chrome://flags " ( بدون کوتیشن ) رو وارد کنید.

حالا موارد زیر رو فعال کنید ( بر روی Enable زیرش کلیک کنید ) :

GPU compositing on all pages
Accelerated overflow scroll
Disable accelerated 2D canvas
Disable accelerated CSS animations
GPU Accelerated SVG Filters
Smooth Scrolling

آن دسته از دوستانی که صفحه نمایش اون ها لمسی نیست موارد زیر رو غیر فعال کنن ( بر روی Disable زیرش کلیک کنید ) :

Enable touch events
Touch Optimized UI
Enable touch initiated drag and drop

توجه 1 : پس از انجام همه تغییرات آخر صفحه از شما می خواد که Google Chrome رو Relaunch کنید. برای Relaunch شدن کافیست روی دکمه Relaunch پایین صفحه کلیک کنید .
توجه 2 : منتظر بمونید تا خوده گوگل کروم اجرا بشه و از اجرا کردن گوگل کروم توسط خودتون جدا خودداری فرمایید.

تنظیمات معمولی گوگل کروم :

مجدد وارد بخش " chrome://settings " بشید . در آخر صفحه روی Show advanced settings کلیک کنید. تنظیماتی که تاثیر مثبت روی عملکرد گوگل کروم رو می گذارند رو اینجا خدمتتون می گم بقیه تنظیمات هم دلخوهی هست .

تنظیمات مربوط به Privacy :

تنظیمات این بخش شامل دو دسته می باشد. تظیمات مربوط به Content Setting و تنظیمات عمومی ( موارد ذکر شده در زیر دکمه Content Setiing )

1) تنظیمات مربوط به Content Setting :

بر روی دکمه Content Setting کلیک کنید و موراد زیر رو برای بخش های گفته شده انجام دهید ( انتخاب کنید ) :

Handlers ===> Do not allow any site to handle protocols
Location ===> Do not allow any site to track my physical location ( نیاز به Relaunch توسط خودتون داره )
Notifications ===> Do not allow any site to show desktop notifications
Mouse cursor ===> Do not allow any site to disable the mouse cursor
Media ===> Do not allow sites to access my camera and microphone
Unsandboxed plug-in access ==> Do not allow any sites to use a plug-in to access my computer

گزینه مربوط به Protected content یعنی " Allow identifiers for protected content (computer restart may be required) " غیر فعال ( تیکش رو بردارید ) کنید و بر روی دکمه Done کلیک کنید. این مورد آخری نیاز به Restart کامپیوتر داره ولی فعلا Restart نکنید، بعد از انجام تنظیمات زیر Restart کنید .

2 ) تنظیمات عمومی ( موارد ذکر شده در زیر دکمه Content Setiing ) :

مواردی را که در زیر خدمتتون عرض می کنم رو فعال کنید و بقیه موارد این بخش رو غیر فعال کنید :

Use a prediction service to help complete searches and URLs typed in the address bar
Predict network actions to improve page load performance
Enable phishing and malware protection
Send a ‘Do Not Track’ request with your browsing traffic

بقیه موارد هم به صورت پیشفرض درست هست .
امیدوارم این مطلب به دردتون خورده باشه.

بالا