برگزیده های پرشین تولز

>>انجمن طرفداران گوگل کروم<<

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743

totia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من از اپرا استفاده میکنم و اگر کروم این سه تا کار را انجام بدهد میخواهم از کروم استفاده کنم :

قسمتی برای note یعنی هر جمله‌ایی را جالب دیدم بتونم کپی کنم (برای جملات فارسی که قابلیت راست‌چین داشته باشد و بشود مثل اپرا برای مطالب folder در نظر گرفت و note ها را در folder های جداگانه گذاشت)

بشود نمایش و عدم نمایش عکس را با یک دکمه تنظیم کرد (در اپرا این امکان وجود دارد و لازم نیست مرتب رفت تو منو و این کار را کرد)

فید خوان داشته باشد و با فیدهای فارسی مشکل نداشته باشد و راست چین باشد!

آیا افزونه ای برای گوگل کروم هست که از طریق اون بتونیم قسمتهای مهم یک مطلب یا مقاله یا عکس در یک سایت رو

با دسته بندی در یک فضای ابری ذخیره کنیم تا بتونیم بعدا و در هر کجا به این مطالب علامت گذاری و ذخیره شده دسترسی

پیدا کنیم ؟
از این افزونه استفاده کنید:

Last edited:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
اگر تب های گوگل کروم مثل موزیلا بود یقینا از کروم استفاده می کردم . متاسفانه کروم بعد اینه چند تا تب باز کردی تب ها میره تو هم اصلا معلوم نمیشه کجایی و کجا رو میخوای باز کنی . حیف واقعا .

totia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اگر تب های گوگل کروم مثل موزیلا بود یقینا از کروم استفاده می کردم . متاسفانه کروم بعد اینه چند تا تب باز کردی تب ها میره تو هم اصلا معلوم نمیشه کجایی و کجا رو میخوای باز کنی . حیف واقعا .
اینجا ده افزونه مناسب برای مدیریت تب ها در کروم معرفی شده:
کد:
http://www.maketecheasier.com/10-chrome-extensions-for-efficient-tabs-management/

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
اگر تب هاش مثل موزیلا میشد ما هم از موزیلا استفاده نمی کردیم . عادت کردیم به موزیلا . . .
منم خودم تا ورژن ۴ که وزرژن‌ها ۳.۱، ۳.۲، ... بود جزو تیفوسی‌های فایرفاکس بودم، چون واقعاً سبک و عالی بود. ولی از وقتی که سنگین و پر از باگ شد و هفته‌ای یه ورژن داد و شد ۵ و ۶ و ۷ و ۸ و ... دیگه قیدشو زدم!

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
یادمه قبلاً توی کروم وقتی داشتم به طور مثال فیلد ایمیل رو پر میکردم، با زدن چند حرف ابتدایی ایمیل، آدرس کامل

اون رو که قبلا و توی یک سایت دیگه وارد کرده بودم به من نشون میداد و میتونستم سریع اون را انتخاب کنم و از تایپ

دوباره تمام آدرس ایمیل خلاص بشم. اما الان ظاهراً این گزینه غیرفعاله و نمیدونم از کجا میتونم اون رو فعال کنم ؟

مثل زمانی که توی نوار آدرس کروم چند حرف رو تایپ میکنیم و گوگل یکسری پیشنهاد نمایش میده تا از بین اونه عبارت

مورد نظر رو انتخاب کنیم.

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
درود بر شما

آیا افزونه ای برای گوگل کروم وجود داره که از طریق اون بشه عکسهای وب سایتها

رو با کیفیت پایین نمایش داد و هر کدوم رو که خواستیم با کیفیت بالا ببینم روی اون

کلیک کنیم تا پهنای باند کمتری مصرف بشه ؟

A-L pc

Registered User
لایک‌ها
180
فعلا که فایرفاکس داره ، داره از کروم کپی می کنه .

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
با سلام خدمت دوستان
من با هر وقت با کروم وارد فيس ميشم با اسکرول کردن صفحه چيزي لود نميشه و همچنين دکمه هاي لايک و کامنت و شير هم کار نميکنه برام
فقط هم با کروم و فقط هم با همين سايت اين مشکل رو دارم
کسي ميدونه مشکل از چي مي تونه باشه و چطور رفع ميشه؟

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
با سلام خدمت دوستان
من با هر وقت با کروم وارد فيس ميشم با اسکرول کردن صفحه چيزي لود نميشه و همچنين دکمه هاي لايک و کامنت و شير هم کار نميکنه برام
فقط هم با کروم و فقط هم با همين سايت اين مشکل رو دارم
کسي ميدونه مشکل از چي مي تونه باشه و چطور رفع ميشه؟
احتمالا یکی از دلایلش ssl هستش

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
سلام دوستان دو تا سوال داشتم؟

1- میشه برای تعویض ویندوز از برنامه ها بک آپ گرفت و بعد از تعویض ویندوز بازگردانی کنم برنامه ای وجود داره که این کارو بکنه؟

2-چطور از گوگل کروم بک آپ بگیرم برای تعویض ویندوز اطلاعات مهمی روش دارم راه حل تست شده رو نسخه 35 جدیدترین نسخه؟

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
ممنون از جوابتون

راهي براي بر طرف کردم اين مشکل هست؟
قبلا از تنظیمات فیسبوک میشد ssl رو غیر فعال کرد البته احتمالا الان هم بشه ، اگر اطلاعات مهمی تو پروفایل دارید پیشنهاد میدم این گزینه رو غیر فعال نکنید.

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
سلام دوستان دو تا سوال داشتم؟

1- میشه برای تعویض ویندوز از برنامه ها بک آپ گرفت و بعد از تعویض ویندوز بازگردانی کنم برنامه ای وجود داره که این کارو بکنه؟

2-چطور از گوگل کروم بک آپ بگیرم برای تعویض ویندوز اطلاعات مهمی روش دارم راه حل تست شده رو نسخه 35 جدیدترین نسخه؟
این فکر کنم مشکل شما رو حل کنه
http://juan2geek.com/how-to-backup-and-restore-entire-google-chrome-setting/

بالا