برگزیده های پرشین تولز

>>انجمن طرفداران گوگل کروم<<

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
سلام

مشکل من با مرورگر Chrome اینه که موقعی که روی Tab ها کلیک میکنم

گاهی اوقات یکی از Tab ها در یک پنجره جدید باز میشه، فکر کنم وقتی Tab

کمی به پایین کشیده میشه توی یک پنجره جدید باز میشه.

راهی وجود نداره که Tab ها قفل بشن و یا اینه که با کمی بالا و پایین رفتن

اونها توی یک پنجره جدید باز نشن ؟

marmarjoon

Registered User
لایک‌ها
3
گوگل کروم رو عشق اســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــت

Youck

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
دوستان راهی هست که بشه فایل های ویدئویی رو روی کروم دانلود کرد؟؟ مثل فایرفاکس که گزینه IDM میاد بالای ویدئو و میشه راحت دانلودش کرد ولی تو کروم همچین قابلیتی نیست...میشه راهنمایی کنید !؟

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
دوستان راهی هست که بشه فایل های ویدئویی رو روی کروم دانلود کرد؟؟ مثل فایرفاکس که گزینه IDM میاد بالای ویدئو و میشه راحت دانلودش کرد ولی تو کروم همچین قابلیتی نیست...میشه راهنمایی کنید !؟

مگه IDM از کروم پشتبانی نمیکنه ؟ یه بار دیگه نصب کن

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,733

IDM رو کروم هم ست میشه

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
این کروم کِی میخواد یاد بگیره هنگام نصب نظر رو ما هم بپرسه ؟

همینطوری زرتی فایل ها رو می ریزه رو هارد . خبر نمیده

صد رحمت به ویروس

فکر کنم امار استفاده اش به همین خاطر بالاست . ملت بلد نبودن نصب کنن این انگار پرتابله :دی

البته جسارت نشه

m-535

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
راست میگی انگار میخواد خودشو بازور تحمیل کنه .... ولی خوبه برا کسانی که اولین باره با کامپیوتر کار میکنن

.................

یک بامعرفتی جواب بده :

یه سوال : عزیزان چطوری ما meno bar مثل file view tools , ... رو به کروم اضافه کنیم ؟ بیاد قسمت بالای ادرس دهی که هر بار مجبور نشویم بریم رو ستینگ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
دوستان، برنامه Chrome web store چند روزی هست که کار نمیکنه و وارد استور نمیشه ! برای شما هم اینطوری شده ؟

behnam_pr

Registered User
لایک‌ها
60
ببخشيد براي يه سيستم قديمي ( رم 256 ) كروم ورژن قديميش بهتره يا اين جديدا ؟

DVDBegir

Registered User
لایک‌ها
62
سلام دوستان
چندی پیش که اینترنت اکسپلورر مدام تو سایت های سنگین هنگ میکرد به فایر فاکس رو آوردم
بعد از چندی فایر فاکس مدام کرش میکرد و هنگ میکرد
واقعا عذاب آور بود، مخصوصا تو (فی س بوک ) و حتی همین پی تی
خلاصه به کروم رو آوردم و مشکلات بنده به شرح زیر میباشد :
1- بعضی سایت ها رو دفعه اول که میزنم همینجوری میمونه و باید دوباره یه تب جدید باز کنم و دوباره سایت رو بزنم
2- قبلا فایل های فلش رو راحت نشون میاد و الان دیگه اصن ترکیده و به هیچ عنوان نشون نمیده، فلش پلیر هم چند بار نصب کردم اما درس نشد
3- فبلا راحت فی س بوک میرفتم اما الان تا چند تا آپ دیت از دوستان رو نشون میده دیگه بیشتر لود نمیکنه ، حتی با کلیک کردن و نه میشه لایک داد نه کامنت
4- به هیچ عنوان چت فی س بوک و قسمت مسیج هارو نشون نمیده و چت رو هم نصفه میاره و همینجوری میمونه

عاجزانه کمک میخوام:D
و اگه کروم خوب نیست یه مرورگر توپ معرفی کنین :blush:
قربون همتون

mr_100_dolari

Registered User
لایک‌ها
9
سلام

دوستان یه مدت کروم قاطی کرده و هر چی sign in میکنم دفعه بعدی که باز کروم رو باز کنم از یوزرم خارج شده و کلا افزونه هایی رو هم که نصب کردم پریده باید چی کار کرد ؟

و اینکه دوستان این کروم حرف نداره ها اگر با افزونه هاش کار کنید و آشنا بشید بهترین مرورگر هستش فقط اگر یه جوون مرد پیدا میشد که افزونه های درست حسابی ترش رو معرفی و اگر میتونست آموزشم میداد که دیگه عالی میشد :)

یه نگاه به لینک زیرکنید هر چی افزونه بخوایید هستش بعضی هاش واقعا کار راه اندازه :

https://chrome.google.com/webstore/category/extensions?hl=en-US

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
من دو تا مشکل با کروم دارم اولی که خیلی مهمه اینه که من اول برنامه free download mananger روش نصب کردم اما بعد اون برنامرو به خاطر اینکه دیگه کارد نکرد پاک کردم اما هنوزم روی کروم نصبه و ارور میده که عکسش اینه :
Capture.PNG

مشکل دوم اینه کروم خودشو آپدیت میکنه.

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
یک بامعرفتی جواب بده :

یه سوال : عزیزان چطوری ما meno bar مثل file view tools , ... رو به کروم اضافه کنیم ؟ بیاد قسمت بالای ادرس دهی که هر بار مجبور نشویم بریم رو ستینگ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نا جایی که میدونم کروم اصن این حالت چن منوئه رو نداره!
افزونه هم ندیدم که براش!

دوستان، برنامه Chrome web store چند روزی هست که کار نمیکنه و وارد استور نمیشه ! برای شما هم اینطوری شده ؟

خیر! :دی

ببخشيد براي يه سيستم قديمي ( رم 256 ) كروم ورژن قديميش بهتره يا اين جديدا ؟

شما آخرین ورژن رو نصب کن...فرق زیادی از لحاظ سرعت فک نکنم بکنه!
ولی از لحاظ امنیت و سایر مسائل مطمئنّاً فرق میکنه!

اون فایرفاکسه که داره از سنگینی میترکه! :|

mohsen_rkh

Registered User
لایک‌ها
236
توی تنظیمات IDM، با گوگل کروم Integrateـش کنید.

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
این چند وقت سیستمم شدید کند شده بود . اپرا همش موقع وب گردی هنگ بوود . چون قبلا کروم نصب کرده بود و باهاش حال نکرده بودم زیاد تمایلی به نصب نداشتم ولی خوب گفتم این همه تعریفشو می کنند بزار ببینم چه تحفه ای شده !

فقط میتونم بگم وووووووووووووووووووووووووووووووووووووواووووووووووووووووووووووو ، عالییییییییی سرعت نتم 1 مگ بود ولی اپرا صفحه ها رو مثه وقتی باز میکرد که 256 داشتم ( البته فایر فاکس هم همینطور بود ) ، کروم واقعا محشررررررررره . بعد از 5 ماه اینترنت 1 مگ داشتن تازه 2 روزه دارم احساسش می کنم . :rolleyes:

بالا