برگزیده های پرشین تولز

اگر قطعه ی جدید خریدین اینجا در موردش بنویسین

spookykid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از M654 :
خدمت جناب استاد شعور الدوله:SonyStyle
1.لا من كه گفتم درمورد اس.ال.آي صحبت نميكنم ثانيا اي.ام.دي سياست قيمتگذاري اين رده اش رو عوض كرده ميتوني يه سرچ كني ببيني قيمتهاي اعلام شده از سايت پرايس گربر هس(مادربورد هم فقط ايسوز كه همونطوريكه كه ميبيني 216$ هس ضمنا من از موجوديت اين دو قطعه و قيمتاشون تو تهران اطلاعي ندارم)
2.استاد با شعور جان مگه رم باليستيك انتخابي كمتر از اين قيمت داره شما ميگي كاراييش كمتره خوب ممكنه ولي اگه مزاياي ديگه رو مثل دو پردازنده اي بودن و قبليت اور بالا رو در نظر بگيريم ميبينيم كه ارزششو داره (تازشم جناب محمد.ر ديگه نگران آپگريد سيستمشون نمي بودند و سيستمي رو كه بقول خودشون ميخوان سالها داشته باشن مشكلي براشون پيش نياد)
3. اتفاقا منم قبلا لينك مربوطه رو ديدم اما مطلبي رو كه ذكر كردم آناند تك طبق تجربياتشان باون اشاره كرده بود ضمنا اگه قرار باشه نتيجه اي هم گرفته بشه بايد در شرايط آزمايشي اونو نشون بده همونطور كه خودتم گقتي معماري اون با اتلون64 متفاوت پس اين مقايسه اي هم كه شما كردي بي مبناست.
4. اولا اين مشكل ممكنه بعلت كمبود پاور باشه دوما كه اگه منبع ديگه اي غير از خودتون رو وب ديدين بذارين اينطور مطمئن تره ضمنا اوركلاكر بودن اين سيستم رو مطلبي بود كه آناند تك باون اشاره كرده بود(اگه خواستي تو آرشيوش يه سرچ بزن ميبيني)
5.ضمنا سعي كنيد به سوالهايي كه مخاطبش هستين جواب بدين!!
6.جاله اگه به يه شكلي اينو بما ثابت كني خيلي خوب ميشه.
7.استاد اگه از خود جناب مهدي.اكس.پب هم سوال بفرمائيد بتون ميگن كه بنده اين كارتو ابتدان معرفي كردم و البته دو تا گارانتي داره كه ظاهرا فقط ژوبين سري هاي اخيرو داره.
8.از اينها گذشته ايسوز در سايت اصليش اينو براي ايستگاه هاي بازي و بازيكنان حرفه اي توصيه كرده تجربه هم ثابت كرده كه ايسوز يه چيز ديگست!!
9.در ضمن ساعت كامپيوتر فرستندتم تنظيم كن (اگه تو ايراني)
خدمت دوست عزيز مهدي.اكس.پي:
خوب اگه قرار بود اون امتياز تو شرايط عادي باشه كه ركرد دنيارو نميشكوند!

موفق باشيد;)
با سلام خدمت شما دوست عزیز
من تا اینجا همه پستهای شما رو خوندم
اولا اینجا بازار نیست که شما تو پست معرفی کارت گرافیک نوشتین( بهتري گزينه براي رده هاي متوسط به بالا(حرفه اي ها ميداند)) با دسته کورا که طرف نیستی:D
دوما این حرفو از کجا اوردین(گينوارد در هر بنچماركي تو اين رده ها شركت كرده بهترين بوده.)
حالا میریم سراغ بحث جدید
شما مگه نمیگی که بهترین انتخاب opteron هست پس مادربرد هم نباید اشغال بست;)
اون رمی که دوستمون بسته باس 500 هست با cl2 که اگه بخوای همچین رمی رو واسه opteron ببندی میشه حداقل 300 تومن ودر مورد نگرانی محمد عزیز هم میشه گفت برطرف نمیشد چون همونطور که میدونی سوکت جدید opteron هم ساخته شده
کیسم همونطور که sonystyle عزیز گفت زیر 200 250 نیست (البته اگه نخوای اشغال ببندی);) ودر مورد پاور هم که خیلی تابلو هست واحتیاج به اثبات نداره
رکورد هم چیزی رو ثابت نمیکنه چون فقط این یه کارتو اونجا امتحان کردن :D

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از M654 :
خدمت جناب استاد شعور الدوله:SonyStyle
1.لا من كه گفتم درمورد اس.ال.آي صحبت نميكنم ثانيا اي.ام.دي سياست قيمتگذاري اين رده اش رو عوض كرده ميتوني يه سرچ كني ببيني قيمتهاي اعلام شده از سايت پرايس گربر هس(مادربورد هم فقط ايسوز كه همونطوريكه كه ميبيني 216$ هس ضمنا من از موجوديت اين دو قطعه و قيمتاشون تو تهران اطلاعي ندارم)
2.استاد با شعور جان مگه رم باليستيك انتخابي كمتر از اين قيمت داره شما ميگي كاراييش كمتره خوب ممكنه ولي اگه مزاياي ديگه رو مثل دو پردازنده اي بودن و قبليت اور بالا رو در نظر بگيريم ميبينيم كه ارزششو داره (تازشم جناب محمد.ر ديگه نگران آپگريد سيستمشون نمي بودند و سيستمي رو كه بقول خودشون ميخوان سالها داشته باشن مشكلي براشون پيش نياد)
3. اتفاقا منم قبلا لينك مربوطه رو ديدم اما مطلبي رو كه ذكر كردم آناند تك طبق تجربياتشان باون اشاره كرده بود ضمنا اگه قرار باشه نتيجه اي هم گرفته بشه بايد در شرايط آزمايشي اونو نشون بده همونطور كه خودتم گقتي معماري اون با اتلون64 متفاوت پس اين مقايسه اي هم كه شما كردي بي مبناست.
4. اولا اين مشكل ممكنه بعلت كمبود پاور باشه دوما كه اگه منبع ديگه اي غير از خودتون رو وب ديدين بذارين اينطور مطمئن تره ضمنا اوركلاكر بودن اين سيستم رو مطلبي بود كه آناند تك باون اشاره كرده بود(اگه خواستي تو آرشيوش يه سرچ بزن ميبيني)
5.ضمنا سعي كنيد به سوالهايي كه مخاطبش هستين جواب بدين!!
6.جاله اگه به يه شكلي اينو بما ثابت كني خيلي خوب ميشه.
7.استاد اگه از خود جناب مهدي.اكس.پب هم سوال بفرمائيد بتون ميگن كه بنده اين كارتو ابتدان معرفي كردم و البته دو تا گارانتي داره كه ظاهرا فقط ژوبين سري هاي اخيرو داره.
8.از اينها گذشته ايسوز در سايت اصليش اينو براي ايستگاه هاي بازي و بازيكنان حرفه اي توصيه كرده تجربه هم ثابت كرده كه ايسوز يه چيز ديگست!!
9.در ضمن ساعت كامپيوتر فرستندتم تنظيم كن (اگه تو ايراني)
خدمت دوست عزيز مهدي.اكس.پي:
خوب اگه قرار بود اون امتياز تو شرايط عادي باشه كه ركرد دنيارو نميشكوند!

موفق باشيد;)
1. شما داری برای سیستم جایگزین سیستم MohammadR صحبت میکنی! پس main باید SLI باشه!
112.gif
تازه غیر SLI هم همچین ارزون نیست! (حداقل 400تومن). در ضمن من کاری به سیاست گذاری AMD و قیمت سایت فلان ندارم!
62.gif
اینا ملاک نیست! ملاک چیزیه که اینجا یافت میشه! اینجا main َASUS نیست! (بهترش ولی هست! Tyan!!
83.gif
) اینایی که میگی، مال اونوره، نه اینجا! پی باید قیمت های اینجارو ملاک قرار بدی!
23.gif
35.gif

2. شما داری Ballistix Tracer رو با رم DDR400 ECC REG مقایسه میکنی؟؟؟
24.gif
اصلا میشه اینارو مقایسه کرد؟؟
33.gif
تازه ECC REG از DDR400 معمولی هم کند تره! مزایای دوهسته ای بودن هم هیچی رو جبران نمیکنه! اصلا اینا چه ربطی بهم دارن که شما داری از اون برای این مایه میزاری؟؟؟
33.gif

3. لینک Anandtech رو بزار.... ولی من کلا از Cache چیزی ندیدم... نمونه اش این P4های 2MB Cache! هیچ برتری ای ندارن...
12.gif

4. نخیر، مشکلی از لحاظ PSU نبود!
32.gif
(OCZ 600watt) کاری هم به حرف anandtech ندارم! راستش من به چشمام بیشتر از anandtech اعتماد دارم!
23.gif
بعدم اینکه اصلا کدوم آدم عاقلی Server رو OC میکنه؟؟
24.gif
مهمترین رکن Server پایداری (Stability) هستش....
5. سوالی نبود اصلا که مخاطبی داشته باشه!!
24.gif

6. من اینو از بقیه که تجربه کردن شنیدم! شما اگه میخوای میتونی Search کنی ببینی! حتما یه چیزایی ازش هست!
23.gif

7. خب اینکه اصلا ربطی به حرف من نداشت!! ok، شما معرفی کردی!
90.gif

8. ASUS چی رو برای Gamer ها توصیه کرده؟؟
42.gif
Opteron Dual رو؟
100.gif
100.gif
100.gif
؟؟؟ لینک لطفا!!!
33.gif

9. من تهرانم و ساعت PC هم هیچ مشکلی نداره!
34.gif
27.gif
(کسی مشکلی میبینه؟؟)
10. یکمی ادب چیزی از آدم کم نمیکنه که هیچی، کلی هم شخصیت میاره!
23.gif

موفق باشید....;)

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
ممنون از بحث دوستان.
آقای M654 یک مقدار مودب تر باشید!
از سیستمم من کاملا راضی هستم. و دیگر نمی توان به گذشته برگشت! ضمن اینکه من سیستم خانگی می خواستم و نه سرور... و این کارتی که شما میگید قیمتش بسیار زیاده! در واقع حتی در فروم های خارجی هم اکثر افراد گفته بودند این کارت به قیمتش نمی صرفه!
من اگر کارتی با این Performance می خواستم خب برای r580 صبر می کردم. چیزی هم نمونه تا بیاد. من حداکثر Performance را نخواستم و میخواستم سیستم خانگی باشه... به دلایل متعدد!
از دوستان بسیار متشکرم.

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
کیوکوشین کارش بیاد جلو

90.gif

M654

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از MohammadR :
ممنون از بحث دوستان.
از سیستمم من کاملا راضی هستم. و دیگر نمی توان به گذشته برگشت! ضمن اینکه من سیستم خانگی می خواستم و نه سرور... و این کارتی که شما میگید قیمتش بسیار زیاده! در واقع حتی در فروم های خارجی هم اکثر افراد گفته بودند این کارت به قیمتش نمی صرفه!
من اگر کارتی با این Performance می خواستم خب برای r580 صبر می کردم. چیزی هم نمونه تا بیاد. من حداکثر Performance را نخواستم و میخواستم سیستم خانگی باشه... به دلایل متعدد!
از دوستان بسیار متشکرم.
باسلام خدمت عالیجنابان محمد.ر و سونی.ستایل
در حقیقت هدف از مطرح کردن چنین بحثی همانگونه که خود متذکر شید معرفی سیستمی کاراتر از سیستم مورد بحث بوده و انشاء الله راهنمای رهپویان حقطلب دراین عرصه خواهد بود .
وصد البته دانش جناب سونی.ستایل در این زمینه از من و امثال من بیشتر است علی ای حال مواردی راکه این حقیر ابراز داشته محدود به منابع بظاهر معتبر وب (ایسوز آناندتک تامز) بوده اساعه ی ادب قصور و الکن کلام را به بزرگواری خود ببخشایید.
منابع ذکر شده در بالا بترتیب از دیدگان مبارکتان بگذرانید:
1. “ASUS K8N-DL motherboard supports dual AMD Opteron™ CPU for servers, workstations or high-end desktops.” &” It is definitely an excellent choice of CAD/CAM Simulation, multimedia and game station for you.” Source: http://usa.asus.com/products4.aspx?l1=3&l2=17&l3=173&model=671&modelmenu=1
2.“the Opterons are kwon for their Overclockability” Suorce: http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2591 & http://forums.anandtech.com/messageview.cfm?catid=27&threadid=1761605 (There were lots of topic about this discussion in it’s forums ; this’s an ex.) &…
3.Opteron 170(OEM) vs X2 4200+ -> 365$ vs 400$​
آقا جون من كه اين لينكارو واسه عمم نذاشتم پس چرا مخالفا جواب نميدن؟:wacko: !
جناب محمد آقا
بنده كي از شماخواستم به گذشته برگرديد شما تو اولين پستتون فرموديد اين سيستم رو به افرادي كه ميخوان تو اين رده بخرن معرفي ميكنيد تا كارشون زودتر راه بيفته منم گفتم اون افراد ميتونن به چنين سيستمي (اپترون) هم فكر كنند.
حرف شما متين اما من كه نگفتم ميصرفه من گفتم نسبتا مناسبه(نسبت به براندهاي ديگه و! تو پرانتز گذاشتم كه يه وقت اشتباه نشه:اين واسه كسيه كه پول واسش مطرح نيست)

از اين بحث كه بگذريم انشاءالله سوء تفاهم ها بر طرف شده باشه
بالاخره چيزي كه باقي ميمونه همين دوستيهاست:)

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از M654 :
باسلام خدمت عالیجنابان محمد.ر و سونی.ستایل
در حقیقت هدف از مطرح کردن چنین بحثی همانگونه که خود متذکر شید معرفی سیستمی کاراتر از سیستم مورد بحث بوده و انشاء الله راهنمای رهپویان حقطلب دراین عرصه خواهد بود .
وصد البته دانش جناب سونی.ستایل در این زمینه از من و امثال من بیشتر است علی ای حال مواردی راکه این حقیر ابراز داشته محدود به منابع بظاهر معتبر وب (ایسوز آناندتک تامز) بوده اساعه ی ادب قصور و الکن کلام را به بزرگواری خود ببخشایید.
از اين بحث كه بگذريم انشاءالله سوء تفاهم ها بر طرف شده باشه
بالاخره چيزي كه باقي ميمونه همين دوستيهاست:)
خوب دوست عزیزم اگه ازجنگ خبری نیست و چپق صلح یا همون peace pipe را هم شما و هم سونی جان کشیده اید و آشتی برقرار است لطفا فیمابین جنگ جهانی بعدی و منظورم دو جنگ اینه که در صورت امکان جواب پی ام بنده را بدهید که ممنون خواهم شد.....دیدم اینجا مطرح کنم بهتر است تا دوباره پی ام بزنم.قربان شما..:happy: ;)

mehdixp

Registered User
لایک‌ها
1
شنيدم از يكي دوستان كه Viewsonic 922vx اومده توي بازار با قيمت حدود 430.نكته مهم اين مانيتور زمان پاسخ دهي حدود 2 ميلي ثانيه هست.البته كمبودهايي هم نسبت به 191b داره.مثلا قابليت چرخش نداره و كنتراست 1:650 .حالا با اين قيمت و مشخصات به نظر شما ارزش خريد داره؟

spookykid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehdixp :
شنيدم از يكي دوستان كه Viewsonic 922vx اومده توي بازار با قيمت حدود 430.نكته مهم اين مانيتور زمان پاسخ دهي حدود 2 ميلي ثانيه هست.البته كمبودهايي هم نسبت به 191b داره.مثلا قابليت چرخش نداره و كنتراست 1:650 .حالا با اين قيمت و مشخصات به نظر شما ارزش خريد داره؟
اگه واسه game میخوای واقعا عالیه:eek:
قیمتشو مطمئنی:blink:

mehdixp

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از spookykid :
اگه واسه game میخوای واقعا عالیه:eek:
قیمتشو مطمئنی:blink:

نه زياد.ولي فردا خودم ميرم بازار يك تحقيقي ميكنم ببينم چطوريه.ولي كلا viewsonicها نميدونم چطوريه يا وارد كنندش آدم با انصافيه مانيتورهاش خوش قيمتن.

بالا