برگزیده های پرشین تولز

اگر قطعه ی جدید خریدین اینجا در موردش بنویسین

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
Sony جان پست spookykidجون ميده واسه كت كردن . بسم الله... !! ;)

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
هان؟؟ کدوم پست؟؟ :blink: منظورت چیه؟؟ :wacko:
(تا حالا آدم به این بیقی دیده بودی؟؟؟؟:wacko:)

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
هان؟؟ کدوم پست؟؟ :blink: منظورت چیه؟؟ :wacko:
(تا حالا آدم به این بیقی دیده بودی؟؟؟؟)

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
تبريك ميگم .
14.gif

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا این sisoft ما چی شد ؟
:)

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از SonyStyle :
آقا من کم کم دارم وسوسه میشم بجای Sony HS95P اینو بگیرم... البته مشخصات فنی HS95P بهتره... ولی خب 80تومن هم گرونتره!:D اصلی ترین فرقشون هم یکی در Brightness اش هست که مال شما 250 هستش، HS95P ولی فکر کنم 450 باشه!:happy: یکی هم Contrast Ratio که مال شما 700:1 هستش، HS95P ولی 1000:1 هستش!:happy:
حالا شما ازش راضی هستی کاملا؟؟ میزان نورش کم نیست؟ (چون 250 هستش میپرسم!;) ) مثلا تو روز که آفتاب میفته تو اتاق، همچنان تصویرش واضحه؟ :rolleyes: مخصوصا براس فیلم و اینا... اصلا یه توضیح کلی در مورد performance اش بده دیگه!:D :D :happy:
من دیگه دارم دیوونه میشم سر این مونیتور خریدن!:wacko: :wacko: :( یک ماهه هر روز میرم ایران رهجو، میگن هنوز نیومده! شما فردا سر بزن!!:hmm: :( ببین دیگه چقدر رفتن رو اعصاب من، که من که جونم هم یره، به غیر از Sony راضی نمیشم، الان می خوام ViewSonic بگیرم!!:wacko: :blink: اینهمه کشتم خودمو پولش رو جور کردم، حالا بازم باید صبر کنم!!:( :( :wacko: :hmm:

brightness مانتیور سونی که شما گفتی 500nits :blink: هست.... والا من که خیلی راضی هستم... مخصوصا در بازیها... brightness تصویر هم خیلی خوبه... یعنی حداقل برای من کافیه در ظهر هم هیچ مشکلی پیدا نمی کنه... و اینکه از هر جهت هم تصویر به یک میزان واضحه...
از لحاظ contrast ratio مال من 800:1 هست... و مانیتور جدیدی که ViewSonic جایگزین این مانیتور کرده 1000:1 هست که البته تو ایران نیست...
در مورد مانیتور هم میدونم چی میگی... منم سر خرید مادربرد خیلی تحقیق کردم و خیلی اعصابم خورد شد!:blink:
من که خیلی راضیم... اما تعریف شما از یک مانیتور ممکنه با من فرق داشته باشه.. ضمن اینکه این مانیتور سونی برای بازیها خیلی خیلی مناسب نیست... چون 12ms سرعت پاسخدهی آن هست... و Viewsonic 8 میلی ثانیه.... نمی دونم چه سری هست بین این 4 میلی ثانیه اما با وجود اومدن مانیتورهای 6ms,4ms,3ms,2ms همچنان 8ms ها به خوبی فروش میرن... مخصوصا این مدل Viewsonic خیلی خیلی خوب فروش رفت...
من سایت Tomshardawre رو هم خیلی قبول دارم... اینجارو ببین
o The New 19" LCDs Pass Muster?

مانیتور شما رو معرفی کرده... اما در آخر گفته )final thoughts :
Even after this new spate of tests, we continue to recommend the ViewSonic VP191b. Few monitors currently available have as wide a range of uses. The Overdrive MVA panel is still the best 19" we've seen so far.
خلاصه کلام اینکه من تا حالا ندیدم Tomshardware از مانیتوری این قدر تعریف کرده باشه! یک موضوع دیگه هم اینکه کیفیت ساخت ViewSonic و جنس آن بسیار مرغوب هست و پانل آن در هر 3 راستا قابل چرخش هست.
همین تست Toms اومده Vp191B Redux رو مورد بررسی قرار داده و Contrast ratio ان 600:1 هست اما مانیتور Vp191b عادی که مورد بحث ما هست 800:1 هست.
موضوع بعدی تعداد رنگ ها هست که viewsonic 16.7 million و سونی 16.2million هست...
موضوع دیگه :
H/V viewing angles :
Sony 160/160
ViewSonic 170/170
یک چیز دیگه هم نمی دونم چه سریه که خیلی از فروم های خارجی مخصوصا این فروم Xoxideforums خیلیهاشون Viewsonic میگیرن. علتش ممکنه این باشه که Viewsonic آمریکایی هست و ممکنه فروشش برای همین بیشتر باشه (؟) به هر حال در آمریکا هر مانیتوری که اونا بخوان راحت پیدا میشه!

مشخصات کامل http://www.viewsonic.com/support/desktopdisplays/lcddisplays/proseries/vp191b/
البته ممکنه در صفحه ی اصلی سایت پیدا نکنی چون VP930B جایگزین این مانیتور شده.
اما من مقاله ی تامز رو که در مورد این مانیتور خواندم به این نتیجه رسیدم که تفاوت این دو مانیتور خیلی زیاد نیست... و به عبارتی این مانیتور جدید در مقابل Vp191B حرف تازه ای برای گفتن نداره به اون صورت!
حالا نتیجه گیری و تصمیم با خودته!
در مورد سیستم و sisoft هم چشم من یادم هست... اما یک مشکل کوچک برای سیستم به وجود اومده به زودی میذارم....
Sonystyle جان اگه فکر می کنی بهتره عکسهای بیشتری از مانیتور بگیرم بگو تا بتونی انتخاب بهتری داشته باشی.

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از MohammadR :
Sonystyle جان اگه فکر می کنی بهتره عکسهای بیشتری از مانیتور بگیرم بگو تا بتونی انتخاب بهتری داشته باشی.

مرسی و ممنون از اینکه کمک کردی! من اون مقاله THG رو هم خونده بودم... ولی خب ایاداتی که از HS95P گرفته بود، (مثل Latency) برای من مهم نبود...با قیافه این Viewsonic هم بدجوری مشکل داشتم!!:hmm: :wacko: (مخصوصا پایه اش!! :wacko: )
ولی خب از اونجایی که من اهل بازی نیستم، و جونم هم واسه Sony میره(!!!!)، و بالاخره هم ایران رهجو این HS95P رو آورد،، رفتم دیشب یکی گرفتم!:happy: :rolleyes: ;)
کیفیتش فوق العاده است! کلا خیلی راضیم!
بازم از راهنمایی هات و کمکت ممنون...:happy: :blush:

spookykid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از SonyStyle :
مرسی و ممنون از اینکه کمک کردی! من اون مقاله THG رو هم خونده بودم... ولی خب ایاداتی که از HS95P گرفته بود، (مثل Latency) برای من مهم نبود...با قیافه این Viewsonic هم بدجوری مشکل داشتم!!:hmm: :wacko: (مخصوصا پایه اش!! :wacko: )
ولی خب از اونجایی که من اهل بازی نیستم، و جونم هم واسه Sony میره(!!!!)، و بالاخره هم ایران رهجو این HS95P رو آورد،، رفتم دیشب یکی گرفتم!:happy: :rolleyes: ;)
کیفیتش فوق العاده است! کلا خیلی راضیم!
بازم از راهنمایی هات و کمکت ممنون...:happy: :blush:
تبریک میگم
93.gif

یه چندتا عکس ازش بذار ما هم حال کنیم

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از spookykid :
تبریک میگم
93.gif

یه چندتا عکس ازش بذار ما هم حال کنیم

مرسی! :blush:
راستش فعلا دوربین ندارم!!:blink: :wacko: مثلا دلمون خوش بود K750 داریم که دوربینش اساسیه، که اونم به Fuck دادم رفت!! دوربینش پرید!!:wacko: :( :f34r:
حالا در اسرع وقت یه چند تا عکس میزارم! ;) :happy:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,347
به نقل از artin :
آقا این sisoft ما چی شد ؟
:)

محمد جان سيسافت ارتين جان رو گذاشتي اين HD Tach رو هم بزار كه ببينم راپتور 36 با 74 چه فرقي داره..

mehdixp

Registered User
لایک‌ها
1
سوني جان تبريك ميگم.موقع خريد برات پيكسل سوخته را هم تست كرد و كلا گارانتي سوني رو چند تاست؟
و در نهايت مانيتور را چند گرفتي ؟
ممنون

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از mehdixp :
سوني جان تبريك ميگم.موقع خريد برات پيكسل سوخته را هم تست كرد و كلا گارانتي سوني رو چند تاست؟
و در نهايت مانيتور را چند گرفتي ؟
ممنون

نه همون موقع که تست نکرد... البته منم حال نداشتم اونجا بازش کنم:blink: !!! (واقعا که!!:hmm: :blink: ) گارانتی Internation اش رو من تو سایتش خوندم که یکیه!! یعنی با یه Pixel سوخته هم عوض میکنن برات! ;)
ولی رو برچسب گارانتی فارسی که رو جعبه مال من هست، نوشته تا 3 pixel شامل گارانتی نیست! (که البته فکر کنم یه جا خوندم که استانداردش هم همینه...:) )
به هر حال خدا رو شکر مال من حتی یه دونه Pixel سوخته هم نداشت....:happy: :D خریدم 575! البته قابل شما رو هم نداره! :rolleyes:

راستی! من کی کاربر فعال شدم؟؟؟:blink: :blink: :lol: :lol: :D
اصلا چجوری آدم کاربره فعال میشه؟؟ یعنی به چه حسابیه؟؟:wacko:
ولی ایول! خیلی حال داد یهو دیدم!!:lol: :lol: :happy:

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
محمد جان ميدونم كه براي تهيه مادربورد زياد تحقيق كردي
ميخوام برا پسر عموم 1 سيستم توپ جمع كنم
سوال اينه كه فرق اين مدلي كه شما گرفتي با مدلLANPARTY UT nF4 SLI-D به جز اين كه اون مدل 8 تا sata ساپورت ميكنه چيه؟
و با توجه به اختلاف قيمت حدود 30 هزار كه با هم دارن صرفه به كدومه؟
مرسي:)

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از spookykid :
همونیه که تو امضام هست
DELL 2405FPW
24inch widescreen
1220000تومن
spookykid جان دست شما درد نکنه....خیلی ممنونم از زحمتی که برایم کشیدید...واقعا دست مریزاد و لذت داشتن یک تصویر خوب را از آن ببرید...دعا از این بهتر نمی شد..:lol: ;)

به نقل از SonyStyle :
آقا من کم کم دارم وسوسه میشم بجای Sony HS95P اینو بگیرم... البته مشخصات فنی HS95P بهتره... ولی خب 80تومن هم گرونتره!:D اصلی ترین فرقشون هم یکی در Brightness اش هست که مال شما 250 هستش، HS95P ولی فکر کنم 450 باشه!:happy: یکی هم Contrast Ratio که مال شما 700:1 هستش، HS95P ولی 1000:1 هستش!:happy:
حالا شما ازش راضی هستی کاملا؟؟ میزان نورش کم نیست؟ (چون 250 هستش میپرسم!;) ) مثلا تو روز که آفتاب میفته تو اتاق، همچنان تصویرش واضحه؟ :rolleyes: مخصوصا براس فیلم و اینا... اصلا یه توضیح کلی در مورد performance اش بده دیگه!:D :D :happy:
من دیگه دارم دیوونه میشم سر این مونیتور خریدن!:wacko: :wacko: :( یک ماهه هر روز میرم ایران رهجو، میگن هنوز نیومده! شما فردا سر بزن!!:hmm: :( ببین دیگه چقدر رفتن رو اعصاب من، که من که جونم هم یره، به غیر از Sony راضی نمیشم، الان می خوام ViewSonic بگیرم!!:wacko: :blink: اینهمه کشتم خودمو پولش رو جور کردم، حالا بازم باید صبر کنم!!:( :( :wacko: :hmm:
بابا شما هم که عین منی!!!:lol: البته این مشخصات که شما در نظر داری نمی توان روی این دومدل سونی و دل یکسان در نظر گرفت...ببین عزیزم اینچ یکی 24 و یکی 19 هستش...حتی در سی نت هم اینچ بالای 19 را در گروهی کاملا مجزا از اینچ 19 قرار داده و به این مدل هم با ابنکه 24 اینچ هستش ولی امتیاز خوبی داده...;)
در ضمن خیلی مبارکه...:rolleyes:
انگاری این وسط فقط من موندم..:blink:

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
اسفندیار جان! یه اشتباه کوچیک کردی! :blink: من مانیتورم رو با مانیتور MohammadR مقایسه کردم! نه با مانیتور فوق حرفه ای SpookyKid! مانیتور من که رقمی نیست با اون بشه مقایسه اش کرد! رقیب اون Apple HD Cinema Display 30inch هستش!! نه من بیچاره 19 اینچ!!! :wacko:

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
این از HD TUNE
inzvgk.jpg

Sisoft هم به زودی می ذارم... شرمنده که یک کم دیر شد...

spookykid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از esfandiyar2002 :
spookykid جان دست شما درد نکنه....خیلی ممنونم از زحمتی که برایم کشیدید...واقعا دست مریزاد و لذت داشتن یک تصویر خوب را از آن ببرید...دعا از این بهتر نمی شد..:lol: ;)
مرسی از دعا :D
راستی DELL یه مانیتور 30inch widescreen هم داده به نام 3007WFP که به نظر میرسه قیمتش خیلی کمتر از apple 30 inch باشه (یه جا شنیدم حدودا 1700$ :wacko: ) که دربرابر 2499$ apple واقعا خوبه:lol:
اینم مشخصاتش
Display Size: 30in
Response Time: 14ms
Brightness: 400cd/m2
Contrast: 700:1
Viewing Angle: 178/178
Native Resolution: WQXGA (2560 x 1600)
PC Connectivity: DVI-D (Dual Link) x 1 HDCP
Others: 4-Port USB Hub, 9-in-1 Multimedia Card Reader/Slots, Height Adjustable Stand, Swivel & Tilt. (No Pivot).

بالا