برگزیده های پرشین تولز

ایرانسل پای میز محاکمه

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
شما کاره هستي تو ايرانسل!؟ اگر هستي 150 تومن پول سيمکارتمو پس بده بعد اين حرفو بزن! اگر هم کاره اي نيستي به شما مربوط نيست. اين شرکت با تبليغات دروغين سيمکارتو به من انداخته حالا هم حقشه هر چي بگن! من هم ميگم که بقيه نخرند و پولشون به باد نره.
شما هم حتما توی شرکت ارتباطات سیار هستی که اینجوری داری صحبت میکنی !!!
شما فقط دارید ذهنیت مردم رو نسبت به ایرانسل خراب میکنید !!! وگرنه از اینجا صحبت کردن چیزی عایدتون نمیشه !
شما گول چی رو خوردین که رفتین سیم کارت ایرانسل خریدین ؟

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
خوب حالا ایرانسل دو ماه بد کار کرده همه دارن اعتراض می کنم من نمی دونم وقتی که ما خط موبایل رو 1 میلیون خریدیم و خودشم خط موبایل نگو فاجعه بود چرا هیچ کس به این مخابرات لعنتی اعتراض نمی کرد. اصلا شماره ای بود که زنگ بزنی مشکلت رو بگی. حالا یکی دوتا از دوستان 150 تومان دادن ناراحت شدن چون نتونستم 2 ماه درست استفاده کنن ما که این همه پول دادیم و همش هم برباد رفته چی باید به مخابرات بگیم. خودشم مخابراتی که 100% اگه می خواست می تونست همه این امکانات رو بده ولی نخواسته درحالی که ایرانسل می خواد ولی فعلا که می بینیم جلوش رو هرجور شده می خوان بگیرن.

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما هم حتما توی شرکت ارتباطات سیار هستی که اینجوری داری صحبت میکنی !!!
شما فقط دارید ذهنیت مردم رو نسبت به ایرانسل خراب میکنید !!! وگرنه از اینجا صحبت کردن چیزی عایدتون نمیشه !
شما گول چی رو خوردین که رفتین سیم کارت ایرانسل خریدین ؟

نه خواستی تا صبح بشین ضد شرکت ارتباطات سیار پست بزن! این شماهایید که تا کسی از ایرانسل بد میگه میخواهید جلوی اعتراضش رو بگیرید! شاید میترسید شرکت ایرانسل بسته بشه بیکار شید!
ذهنیت مردم باید نسبتت به ایرانسل روشن بشه چون وضعیتش به طرز فجیعی افتضاح هست!

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بابا شبکه ایرانسل الان خیلی شلوغه!!!تا دلت بخاد مردم ایرانسل خریدن برای اینترنت مفتی که بعد از عید برن پسش بدن!!!!!دوما ایرانسل داره شبکش رو تست میکنه
فکر نمی کنم به خاطر چند روز اینترنت رایگان اونم با سرعت شگفت انگیزی که داره کسی افت قیمت چند ده هزار تومنی سیم کارتو متحمل بشه !

سوما GPRS اصلا اون چیزی که شما فکر میکنید نیست!!!GPRS برای کارهای ضروریه!!!بیشتر اپراتور های دنیا حجم دانلود فایل رو به 120 KB محدود کردن.باز کردن هر صفحه فقط تا 500KB مجازه...حتی اگه اپراتور اجازه بده بیشتر گوشی ها فایل های بالای 1MBرو نمیگیرند.
در این مورد میشه بیشتر اطلاعات بدین ؟

ببینید هدف کوبیدن ایرانسل و تخریب وجهه اون نیست ؛ هدف خود من انتقاد سازنده و خیرخواهانه است !
متاسافانه ایرانسل برخلاف اون تصویری که شما ازش میدید رفتارش داره روز به روز به اپراتور اول شبیه میشه !
به عملکرد تجاریش نگاه کنین ؛ اینهمه تبلیغات در حالیکه هنوز به پیمانهای آغازین خودشون عمل نکردن چع معنی داره ؟
میدونید روزانه چقدر داره برای تبلیغات هزینه میکنه ؟

مواضع ما ایرانی ها همیشه 0 و 100 است ؛ یا دشمنیم یا سینه چاک . همین باعث میشه اونی که مورد دشمنی ما قرار داره هر روز از ما فاصله بگیره و اونی که مورد عشق و ستایش ما است پیوسته در جا بزنه !!

شما به لیست مناطق زیر پوشش ایرانسل یک نگاهی بنداز ؛ پوشش اکثر شهرهای بزرگ ناقصه و یکی از مهمترین شهرهای ایران یعنی اصفهان حتی هنوز زیر پوشش هم نرفته !!! اکنون که من این پست رو میزنم باید همه مراکز استانها زیر پوشش باشه .

خوب حالا ایرانسل دو ماه بد کار کرده همه دارن اعتراض می کنم من نمی دونم وقتی که ما خط موبایل رو 1 میلیون خریدیم و خودشم خط موبایل نگو فاجعه بود چرا هیچ کس به این مخابرات لعنتی اعتراض نمی کرد. اصلا شماره ای بود که زنگ بزنی مشکلت رو بگی. حالا یکی دوتا از دوستان 150 تومان دادن ناراحت شدن چون نتونستم 2 ماه درست استفاده کنن ما که این همه پول دادیم و همش هم برباد رفته چی باید به مخابرات بگیم. خودشم مخابراتی که 100% اگه می خواست می تونست همه این امکانات رو بده ولی نخواسته درحالی که ایرانسل می خواد ولی فعلا که می بینیم جلوش رو هرجور شده می خوان بگیرن.
شاید دلیل عدم اعتراض به اپراتور اول این باشه که هیچ کس توقع انتقاد پذیری و ارزش گزاری به خواست مردم از سوی این اپراتور نداره !
اتفاقا من انتقاد می کنم چون احساس میکنم ایرانسل برخلاف ارتباطات سیار به نظر مردم و توقعات اونا اهمیت میده !

در واقع ایرانسل رو قابل انتقاد دونستم که ازش انتقاد می کنم .

اشاره کردین میخوان جلوی ایرانسل رو بگیرن ؛ به نظر من بهترین موضعگیری در برابر این مسئله جانبداری منتقدانه از ایرانسله !

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
احتمالا تو همیشه قرار نیست که اینور شهر بمونی و بالاخره به جاهای مختلف شهر میری.اونوقته که دیگه کسی نمیتونه باهات تماس بگیره.اگه قرار بود تو خونه فقط آنتن بده که تو خونه تلفن ثابت هست و نیازی به موبایل نیست.
خوب من الان اونور شهر یعنی خونمونم!

سر کوچه آنتن نمیده توی خونه هم بزور!

خوب این مشکل مربوط به اینه که این طرفا هنوز BTS نزدن و ربطی به کیفیت خود شبکه نداره.

توی خود شهر هم که بودم مشکلی نداشت و راحت کار میکرد به غیر از اون GPRS ش که فعلا لگنه.

من با اینکه الان بزور به آنتن Ozgol-Qaem-A وصلم ولی تنها چیزیش که درست کار نمیکنه همین GPRS هست و برای صحبت هم کنار پنجره خوبه.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
سوما GPRS اصلا اون چیزی که شما فکر میکنید نیست!!!GPRS برای کارهای ضروریه!!!بیشتر اپراتور های دنیا حجم دانلود فایل رو به 120 KB محدود کردن.باز کردن هر صفحه فقط تا 500KB مجازه...حتی اگه اپراتور اجازه بده بیشتر گوشی ها فایل های بالای 1MBرو نمیگیرند.

سخت در اشتباهی!

الان تو دنیا دارن 3G نامحدود میدن!

همین بقل دستمون ترکیه رو تعرفه هاشو ببین!

به عنوان مثال Telsim Vodafone داره 1 ماهه نامحدود میده 32 هزار تومان که فکنم EDGE هم باشه!

ببین: http://www.telsim.com.tr/eng/servisler/dataservisleri/gprs.php

هیچ محدودیت دانلودی هم نداره!

اون گوشی که نتونه فایل 1 مگابایت بالاترو بگیره دیگه معلوم الحاله!

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
من پستای کسی رو نخوندم اما اونطوریم نیست ! رفیقم با ایرانسل 7 تا موزیک دانلود کرد یه آهنگ 7 مگی رو توی 15 دقیقه !رفیقام که راضین بابا اینا دیدن ایرانسل ترکونده میخوان خرابش کنن از عمد بجای اینکه کمکش کنن....

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
امروز نزدیک به 3 ساعت هرچی از اپراتور اول SMS می زدیم حتی به خودش هم ارسال نمی کرد یعنی 3 ساعت شبکه اپراتور اول پر. ضمنا بعضیها می خواستم با من تماس بگیرن نمی شده ولی با چند نفر دیگه صحبت کردم کلا امروز شبکه اپراتور اول تویه تبریز یه جورایی قاطی کرده بود.
حالا هی بیاین بگین ایرانسل فلانه. نمی گم ایرانسل فوق العاده است ولی هرچی باشه از انحصارگریهای اپراتور اول خیلی بهتره.

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
عملکرد افتضاح اپراتور اول نباید توجیهی بر عملکرد ایرانسل باشه . سخن من دفاع از اپراتور اول نیست ؛ سخن من این است که ایرانسل به عنوان یک اپراتور خصوصی باید بیشتر به مشتری احترام بذاره و روی حرفی که میزنه بایسته و جا نزنه . این هم به نفع خودشه هم به نفع مردم . به وعده هایی که دادن و عمل نکردن توجه کنید !

همونطور که در پستهای قبلی گفتم ؛ عملکرد ایرانسل ذهنیت خوبی رو اذهان ایجاد نکرده .

من هم مثل شما از بابت نوآوریهای ایرانسل و عرضه خدمات نوین خوشحالم ؛ اما بر این باورم که صرف عرضه یک سرویس جدید چندان مهم نیست ، کیفیت سرویس و نوآوریهای مداوم از اهمیت بیشتری برخوردار است .

من باز هم قویا از عملکرد ایرانسل دفاع میکنم. نه اینکه نفعی از این شرکت میبرم بلکه بخاطر اینکه متوسط و برآیند خدمات و نوع سرویس دهی این شرکت از متوسط خدمات اجتماعی تکنولوژیکی و رفاهی ایران بالاتر است.
اصولا تمام کشورها همه چیزشان باید به هم بیاید!! در کشوری که هنوز مشکل اتوبوس و مترو و ساعت کار بانکها و ساعت رسمی و نرخ سود بانکها و ...... مشخص نیست و در کشوری که مشتری همیشه باید بدهکار سرویس دهنده باشد( برعکس همه دنیا) آیا میتوان عملکرد ایرانسل را ضعیف دانست؟؟

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
سخت در اشتباهی!

الان تو دنیا دارن 3G نامحدود میدن!

همین بقل دستمون ترکیه رو تعرفه هاشو ببین!

به عنوان مثال Telsim Vodafone داره 1 ماهه نامحدود میده 32 هزار تومان که فکنم EDGE هم باشه!

ببین: http://www.telsim.com.tr/eng/servisler/dataservisleri/gprs.php

هیچ محدودیت دانلودی هم نداره!

اون گوشی که نتونه فایل 1 مگابایت بالاترو بگیره دیگه معلوم الحاله!

کاملا تایید میشه. جهت اطلاع دوستان باید گفت که سرویس SMS نسل دو و سرویسهای MMS& GPRS نسل 2.5 یا به قولی 2.75 و سرویسهای کنفرانس ویدیویی و دریافت سیگنالهای دیجیتال تلویزیون و ماهواره نسل سوم است که این نسل سوم همینک در ژاپن و آمریکا و کانادا بصورت البته محدود ارائه میشود.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
همیشه بد بختی ما همین بوده! نون خشک جلوی مردم میندازند که وقتی به کسی نون و پنیر دادند دست و پای طرف رو ببوسه! همیشه ماندیم بین انتخاب بد و بدتر! هیچوقت نشد خوب رو انتخاب کنیم! در حالیکه خیلی از کشورهای جهان سومی دیگه مشکلی از این بابت ندارند ما چسبیدیم به اپراتوری که تا حالا موفق نبوده و عملکرد مثبتی نداشته و ازش هم تعریف میکنیم! به این دلیل ساده لوحانه که اپراتور اول بدتره( اگر باشه) !
الان سال 2007 هست و با 13 سال پیش کاری نداریم اینقدر به عقب برنگردید. همین الان اگر بازار ایران رقابتی بود میتونستیم بهترین کیفیت موبایل نسل سوم رو در کشور داشته باشیم! ولی حیف که جای اعتراض به نون و پنیر! از ترس نون خشک! باید دست و پای امسال ایرانسل رو ببوسیم.
متاسفم. اگر راضی هستید به این وضع اعتراض هم نکنید که یکوقت این ایرانسل که آخر خدماته از دستتون در نره!

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
ولی این روزها ایرانسل واقعا آدم رو خجالت زده میکنه جلوی دیگران.در حالی که همه دارن تند و تند sms میزنن و تبریک عید میگن شما باید وایستی و دیگران رو تماشا کنی و سرزنش هاشون رو تحمل کنی!

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
ولی این روزها ایرانسل واقعا آدم رو خجالت زده میکنه جلوی دیگران.در حالی که همه دارن تند و تند sms میزنن و تبریک عید میگن شما باید وایستی و دیگران رو تماشا کنی و سرزنش هاشون رو تحمل کنی!

من از صبح تا حالا که SMS مجانی شده تا حالا 106 تا SMS فرستاده ام می تونم بگم 100 تا هم دیلوریش برام اومده واقعا نمی فهمم شما چی میگید ؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
من که صبح یه دونه فرستادم هنوز هم نرسیده!!!

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
من از صبح تا حالا که SMS مجانی شده تا حالا 106 تا SMS فرستاده ام می تونم بگم 100 تا هم دیلوریش برام اومده واقعا نمی فهمم شما چی میگید ؟

دلیلش بی ثباتی شبکه ایرانسل هست. از BTS به BTS فرجه! من سر کار تو این هفته تقریبا موبایلم قطع بود خودم هم نمیتونستم زنگ بزنم چون میزند network busy ! ولی تو خونه تماس و اس ام اس خوب بود. یک گشتی توی شهر تهران بزنی میبینی کیفیت شبکه متر به متر عوض میشه. یک کوچه خوبه یک کوچه افتضاح و این برای موبایل خیلی بده اگر شما همیشه یکجا باشی که اصلا موبایل نمیخوای تلفن ثابت استفاده میکنی!

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
دلیلش بی ثباتی شبکه ایرانسل هست. از BTS به BTS فرجه! من سر کار تو این هفته تقریبا موبایلم قطع بود خودم هم نمیتونستم زنگ بزنم چون میزند network busy ! ولی تو خونه تماس و اس ام اس خوب بود. یک گشتی توی شهر تهران بزنی میبینی کیفیت شبکه متر به متر عوض میشه. یک کوچه خوبه یک کوچه افتضاح و این برای موبایل خیلی بده اگر شما همیشه یکجا باشی که اصلا موبایل نمیخوای تلفن ثابت استفاده میکنی!

من غرب تهران تا حالا از ایرانسل استفاده نکرده ام ولی مرکز و شرق تهران واقعا مشکل حادی رو حس نکردم .
اینا رو بی خیال من الان دارم از سایت سرزمین با سرعت 10 تا 11 اهنگ دانلود میکنم انگار یه حالی به پهنای باندشون دادن دوباره .
برای بقیه دوستان هم همین طور است یا باز مشکل از BTS محله ماست :D

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من غرب تهران تا حالا از ایرانسل استفاده نکرده ام ولی مرکز و شرق تهران واقعا مشکل حادی رو حس نکردم .
اینا رو بی خیال من الان دارم از سایت سرزمین با سرعت 10 تا 11 اهنگ دانلود میکنم انگار یه حالی به پهنای باندشون دادن دوباره .
برای بقیه دوستان هم همین طور است یا باز مشکل از BTS محله ماست :D

با سرعت 10 تا 11 ؟ :blink:
کیلوبایت یک کیلوبیت ؟

امروز صبح که یک SMS به ایرانسل زدم تا الان هنوز دلیور نشده !
توی سایتای اینترنتی هم تبلیغ میکنن ؛ من نمیدونم با این همه تبلیغات میشه گفت ایرانسل عملکرد تجاریش با عرف جهانی همخوانی داره یا نه ؟
با این حجم تبلیغات اگر کسی ندونه فکر میکنه ایرانسل همه ایران رو برده زیر پوشش !!

سوا از سابقه MTN در دیگر کشورهای جهان به نظر میاد این شرکت با ورودش به خاک پاک ایران راههای ... رو یاد گرفته !

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
من دیگه دارم قاطی میکنم
از دو سه ساعت پیش دیگه sms هام به هیچ کس نمیرسه
این مخابرات هر چقدر بد بود باز شب عیدی اینطوری ملت رو مچل نمیکرد!
127fs4585369.gif

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
منم هیچ اس ام اسی ندارم شب سال نو! یا ایراد از ایرانسله یا از همه دنیا به جز ایرانسل!

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
خوب آقایان راضی بفرمایند کجا هستند؟!
ما از تهران و مخصوصا غرب تهران هستیم و ه شدت این چند هفته مشکل داشتیم. نه فقط sms و gprs بلکه تماس هم با دشواری همراه بوده و گاهی غیر ممکن بوده.
من حوالی اتوبان شهید محلاتی هستم.اما توی کرج هم خیلی خوب آنتن میده.:p

بالا