برگزیده های پرشین تولز

ایرانسل پای میز محاکمه

soroush1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما ظاهرا علاقه به پسرفت داری! همون سایتها wap هم کم کم داره از دور خارج میشه.

قطعی mms و gprs هیچ ربطی به گوشی من نداره کلا تهران اکثر نقاطش این مسئله رو داره و بقیه دوستان هم بهش اشاره کردند! ضمنا ایراد sms هم لابد از گوشی منه که هی fail میشه!؟

بروید جای این حرفهای خلاف واقع یک آماری از بچه های سایت که ایرانسل دارند بگیرید و ببینید برای چند نفر mms و gprs کار میکنه. خالی بندیهای ایرانسل دیگه رو شده بهتره این شرکت تبلیغات و دورغگویی رو کنار بگذاره و روی کیفیت شبکه تمرکز کنه.

سایت wap چه ربطی به پسرفت داره؟؟؟
بله داره از رده خارج میشه چون gprs داره از رده خارج میشه.سایت wap رو برای gprs ساختن نه برای 3G.الان همه ی دنیا از edge و 3g و ... استفاده میکنن و دیگه به wap احتیاجی ندارن.
الان ایرانسل مجبوره gprs ارایه بده و سرعت gprs هم نسبت به تکنولوژی روز دنیا خیلی پایینه و با gprs تقریبا فقط میشه سایت های wap رو باز کرد.....حالا من به پسرفت علاقه دارم؟

والا من که تو شیرازم هم gprs دارم هم mms هم sms.
همین الان دوستم به من sms زد منم جوابش دادم و بعد از 10 ثانیه deliver شد.

soroush1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
www.irancell.ir
مشترکین ایرانسل از 1 میلیون گذشت!!
عجب کیفیت بدی داره که توی 6 ماه 1 میلیون مشترک جذب کرده!!
راستی تعرفه ی gprs هم 30 ریال به ازای هر کیلو بایته.هنوز هم می خای با gprs تلوزیون نگاه کنی و رادیو گوش بدی و ....
دیدی فقط برای کارهای ضروری باید ازش استفاده کنی؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
www.irancell.ir
مشترکین ایرانسل از 1 میلیون گذشت!!
عجب کیفیت بدی داره که توی 6 ماه 1 میلیون مشترک جذب کرده!!
راستی تعرفه ی gprs هم 30 ریال به ازای هر کیلو بایته.هنوز هم می خای با gprs تلوزیون نگاه کنی و رادیو گوش بدی و ....
دیدی فقط برای کارهای ضروری باید ازش استفاده کنی؟
30 ریال بدرد کار ضروری هم نمیخوره!

بری کافی نت 1ساعت کار کنی بهتره تا با GPRS کار کنی!

soroush1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
30 ریال بدرد کار ضروری هم نمیخوره!

بری کافی نت 1ساعت کار کنی بهتره تا با GPRS کار کنی!

اگه میخواین مثل اقای dariush تلویزیون نگاه کنید و رادیو گوش بدید یا باید برید امریکا از شبکه های 3g استفاده کنید یا برید یه کافی نت یا adsl بگیرید.
تعرفه ی gprs همه جای دنیا همینه...یعنی اگر باهاش سایت غیر از wap باز کنی هم طول میکشه و هم باید پول زیادی رو بدی.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
سایت wap چه ربطی به پسرفت داره؟؟؟
بله داره از رده خارج میشه چون gprs داره از رده خارج میشه.سایت wap رو برای gprs ساختن نه برای 3G.الان همه ی دنیا از edge و 3g و ... استفاده میکنن و دیگه به wap احتیاجی ندارن.
الان ایرانسل مجبوره gprs ارایه بده و سرعت gprs هم نسبت به تکنولوژی روز دنیا خیلی پایینه و با gprs تقریبا فقط میشه سایت های wap رو باز کرد.....حالا من به پسرفت علاقه دارم؟

والا من که تو شیرازم هم gprs دارم هم mms هم sms.
همین الان دوستم به من sms زد منم جوابش دادم و بعد از 10 ثانیه deliver شد.

روزهایی که gprs آزمایشی بود من بیشتر سایتها رو جز سایتهای فلش باز میکردم. همون رادیوی اینترنتی رو هم با همون سرعت داشتم. نمیدونم کی به شما گفته gprs مال کار ضروریه یا حتما باید گرون باشه و بیشتر موقع ها هم قطع باشه!؟!؟! میشه بگید این رو از کجا آوردید که اینقدر ههم روش اصرار دارید!؟ gprs برای کار ضروری!؟ تازه چه کار ضروری ایه که هر وقت لازم داری قطعه!؟ تعرفه gprs ترکسل رو هم قبلا یکی از دوستان گذشته بود یک ششم این مبلغ هم نبود. حتی تعرفه خود mtn هم کمتر از اینه ولی خوب ایرانسل در این مورد هم مثل محاسبه مکالمات به دقیقه داره دزدی میکنه.

بعد هم شما شیراز هستی. ما از تهران صحبت میکنیم که پایتخت کشور هست. اگر تو شیراز و مشهد خوبه خوش به حالتون! فعلا ایرانسل در تهران و مخصوا غرب تهران تقریبا غیر قابل استفاده است. پس از چیزی که خبر نداری دفاع نکن.

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
ایرانسل از نظر آنتن دهی و کیفیت صدا ( کلاً بحث مکالمه ) تو تبریز فعلاً خوبه :)

MSsoftCO

Registered User
لایک‌ها
0
من امروز میخوام برم یه دونه از این ایرانسلها بخرم
من که هر چه قدر از این تاپیک به اون تاپیک شدم آخر نفهمیدم که این ایرانسل بده یا خوب
یکی میگه بده یکی میگه خوبه
ماکه امروز میریم تا یه دونه بخریم تا از دو دلی بیرون بیایم
انشاالله که تو شیراز خوب جواب بدن

soroush1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روزهایی که gprs آزمایشی بود من بیشتر سایتها رو جز سایتهای فلش باز میکردم. همون رادیوی اینترنتی رو هم با همون سرعت داشتم. نمیدونم کی به شما گفته gprs مال کار ضروریه یا حتما باید گرون باشه و بیشتر موقع ها هم قطع باشه!؟!؟! میشه بگید این رو از کجا آوردید که اینقدر ههم روش اصرار دارید!؟ gprs برای کار ضروری!؟ تازه چه کار ضروری ایه که هر وقت لازم داری قطعه!؟ تعرفه gprs ترکسل رو هم قبلا یکی از دوستان گذشته بود یک ششم این مبلغ هم نبود. حتی تعرفه خود mtn هم کمتر از اینه ولی خوب ایرانسل در این مورد هم مثل محاسبه مکالمات به دقیقه داره دزدی میکنه.

بعد هم شما شیراز هستی. ما از تهران صحبت میکنیم که پایتخت کشور هست. اگر تو شیراز و مشهد خوبه خوش به حالتون! فعلا ایرانسل در تهران و مخصوا غرب تهران تقریبا غیر قابل استفاده است. پس از چیزی که خبر نداری دفاع نکن.

قطع بودن شبکه رو یکی از دوستان توی همین فروم مطرح کرده بود و یه نفر که توی یه شرکت مخابراطی کار میکرد گفته بود که این قعطی بدلیل آزمایشی بودن شبکست که دارن لینک های شبکه رو تغییر میدن.

به نظر شما 30 ریال گرونه؟؟خب بله اگر بخواید با gprs تلوزیون نگاه کنید و رادیو گوش بدید معلومه که گرون در میاد.ولی اگر باهاش سایت های wap رو باز کنید ارزون میشه.سایت های wap تقریبا عین سایت های http هستند با این تفاوت که عکس ندارند.برای همین هم شما به کارتون میرسید و هم هزینه ای رو براتون نداره.(max هر سایت 1 کیلو بایته)
باز هم میگم که این رادیو و تلوزیون ها برای gprs طراحی نشدن.حتی اگر با gprs و نرخ های همون شبکه های ارزون قیمت هم از این برنامه ها استفاده کنید یا سایت های http رو باز کنید که هر کدوم مینیمم 100kb هستند اونوقت برای پرداخت هزینش باید خونه ی خودتونو بفروشید تا 1 دقیقه تلوزیون ببینید که البته چون سرعت gprs از 60kb/s (کیلو بیت در ثانیه نه کیلو بایت)بیشتر نمیشه و گوشی ها هم سرعت recieve شون از 50kb/s بیشتر نمیشه برای همون 1 دقیقه باید نیم ساعت منتظر باشید تا load بشه.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
قطع بودن شبکه رو یکی از دوستان توی همین فروم مطرح کرده بود و یه نفر که توی یه شرکت مخابراطی کار میکرد گفته بود که این قعطی بدلیل آزمایشی بودن شبکست که دارن لینک های شبکه رو تغییر میدن.

به نظر شما 30 ریال گرونه؟؟خب بله اگر بخواید با gprs تلوزیون نگاه کنید و رادیو گوش بدید معلومه که گرون در میاد.ولی اگر باهاش سایت های wap رو باز کنید ارزون میشه.سایت های wap تقریبا عین سایت های http هستند با این تفاوت که عکس ندارند.برای همین هم شما به کارتون میرسید و هم هزینه ای رو براتون نداره.(max هر سایت 1 کیلو بایته)
باز هم میگم که این رادیو و تلوزیون ها برای gprs طراحی نشدن.حتی اگر با gprs و نرخ های همون شبکه های ارزون قیمت هم از این برنامه ها استفاده کنید یا سایت های http رو باز کنید که هر کدوم مینیمم 100kb هستند اونوقت برای پرداخت هزینش باید خونه ی خودتونو بفروشید تا 1 دقیقه تلوزیون ببینید که البته چون سرعت gprs از 60kb/s (کیلو بیت در ثانیه نه کیلو بایت)بیشتر نمیشه و گوشی ها هم سرعت recieve شون از 50kb/s بیشتر نمیشه برای همون 1 دقیقه باید نیم ساعت منتظر باشید تا load بشه.

اولا که الان اتصال EDGE هست نه gprs ضمنا نباید یک اتصالی که کیفیت نداره و قدیمیتره قیمتش هم گروئن باشه این قیمتی که ایرانسل برای اینترنت گذاشته اصلا منطقی نیست.

کلا با حرفهای شما موافق نیستم و لی حتی اگر حرف شما درست باشه معنایش اینست که اینترنت ایرانسل بود و نبودش فرقی نخواهد داشت. با اینحساب خرید ایرانسل با این همه ایراد و گرانی توجیهی ندارد.

باز تاکید میکنم دوستانی که قصد خرید سیمکارت دارند فعلا به هیچوجه طرف ایرانسل نروند.

hasanh

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من هم تحت تاثیر تبلیغات بعضی از دوستان متعصب , یک سیمکارت ایرانسل قبل از عید گرفتم .
تنها نکته مثبتش این بود که در عرض 10 دقیقه سیمکارت را خریدم و فعالش کردم.
اما متاسفانه آنتن دهی و وضعیت sms در تهران راضی کننده نیست.
توی مترو آنتن نمیده و دو سه روز اول عید , اکثر sms هایی که فرستادم یا برام فرستادن نرسید و این خیلی منو نا امید کرد. فکر کنید که دوستاتون چی فکر می کنند وقتی که جواب sms که فرستادنو ندید ؟ یک وقت نمیاد , یک وقت هم جوابتون نمیرسه بهش.
برای این مسابقات تلوزیونی هم اصلا نتونستم sms بفرستم.
خلاصه شده مایه شرمندگی من بین دوستام. یکی به شوخی میگفت برو توی این سه شنبه بازار بفروشش !

اگر کسی میخواد سیمکارتی الان بگیره , فقط مخابرات بگیره. ایرانسل تا چند ماه دیگه تکلیفش معلوم میشه. یا این بدقولیهاشو ادامه میده و دیگه کسی سراغش نمیره یا مجبور میشه یه تکونی به خودش بده و اون حداقلهایی که انتظار داریم را براورده میکنه که در اونصورت با توجه به هزینه ها و تعرفه ها , هر کدام که مناسبتون بود را انتخاب می کنید.
این gprs mms به نظرم آفتابه لگن هستش. اصل شام و نهاره ( آنتن دهی و sms ) که متاسفانه ضعیفه.

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من هم تحت تاثیر تبلیغات بعضی از دوستان متعصب , یک سیمکارت ایرانسل قبل از عید گرفتم .
تنها نکته مثبتش این بود که در عرض 10 دقیقه سیمکارت را خریدم و فعالش کردم.
اما متاسفانه آنتن دهی و وضعیت sms در تهران راضی کننده نیست.
توی مترو آنتن نمیده و دو سه روز اول عید , اکثر sms هایی که فرستادم یا برام فرستادن نرسید و این خیلی منو نا امید کرد. فکر کنید که دوستاتون چی فکر می کنند وقتی که جواب sms که فرستادنو ندید ؟ یک وقت نمیاد , یک وقت هم جوابتون نمیرسه بهش.
برای این مسابقات تلوزیونی هم اصلا نتونستم sms بفرستم.
خلاصه شده مایه شرمندگی من بین دوستام. یکی به شوخی میگفت برو توی این سه شنبه بازار بفروشش !

اگر کسی میخواد سیمکارتی الان بگیره , فقط مخابرات بگیره. ایرانسل تا چند ماه دیگه تکلیفش معلوم میشه. یا این بدقولیهاشو ادامه میده و دیگه کسی سراغش نمیره یا مجبور میشه یه تکونی به خودش بده و اون حداقلهایی که انتظار داریم را براورده میکنه که در اونصورت با توجه به هزینه ها و تعرفه ها , هر کدام که مناسبتون بود را انتخاب می کنید.
این gprs mms به نظرم آفتابه لگن هستش. اصل شام و نهاره ( آنتن دهی و sms ) که متاسفانه ضعیفه.

شما باید می دونستی که به شماره هایی که صداو سیما اعلام می کنه برای Sms فقط با سیم کارت مخابرات می تونید Sms بزنید و این دیگه ایراد ایرانسل نیست . Sms ایرانسل به ایرانسل هم اصلا مشکلی نداره و فقط به خط های مخابرات مشکل داره یا بر عکس و معلوم نیست مشکل از کدام هست ، پس ایرانسل را نمیشه مقصر دونست . آنتن دهی در مترو تهران هم که خودشون گفته بودند فعلا نداره آنتن دهی . البته من قصدم اصلا دفاع از ایرانسل نیست و 100 درصد ایرانسل فعلا پر از ایرادهای مختلف هست ولی دیگه بعضی از این ایرادهایی که شما می گیرید درست نیست .

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
شما باید می دونستی که به شماره هایی که صداو سیما اعلام می کنه برای Sms فقط با سیم کارت مخابرات می تونید Sms بزنید و این دیگه ایراد ایرانسل نیست . Sms ایرانسل به ایرانسل هم اصلا مشکلی نداره و فقط به خط های مخابرات مشکل داره یا بر عکس و معلوم نیست مشکل از کدام هست ، پس ایرانسل را نمیشه مقصر دونست . آنتن دهی در مترو تهران هم که خودشون گفته بودند فعلا نداره آنتن دهی . البته من قصدم اصلا دفاع از ایرانسل نیست و 100 درصد ایرانسل فعلا پر از ایرادهای مختلف هست ولی دیگه بعضی از این ایرادهایی که شما می گیرید درست نیست .
من به شماره هایی مثل 1000 ، 2000 ، 3000 با ایرانسل sms فرستادم، فقط کافیه از شماره مسیج سنتر مخابرات استفاده کنید ! کار هم میکنه ! مثل همون 5 ساعت اینترنت مجانی !

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به شماره هایی مثل 1000 ، 2000 ، 3000 با ایرانسل sms فرستادم، فقط کافیه از شماره مسیج سنتر مخابرات استفاده کنید ! کار هم میکنه ! مثل همون 5 ساعت اینترنت مجانی !

من تست کردم نشد ... میشه مسیج سنتر را که استفاده می کنید بگویید من از : +989110500 , +099110510 استفاده کردم نشد . :(

hasanh

Registered User
لایک‌ها
1

انتظار نداشتم ایرانسل تافته جدابافته باشه ! یعنی با ایرانسل فقط به ایرانسل میشه sms بدون مشکل زد و با بقیه جاها قبول کنیم که این وضعیت باشه ؟
در ضمن من مترو را جزو تهران حساب میکردم و اونطور که میگفتن , قبل از عید باید تحت پوشش میرفت.
تعرفه هاشو هم که به سلامتی داره یکی یکی میبره بالا.
به هر حال , این سیمکارت بیخ ریشمون آویزونه اما خواهشا بگذارید دوستانی که قصد خرید دارند , انتخاب آگاهانه کنند.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
این پستهایی که در دفاع از ایرانسل زده میشه هم در راستای همون تبلیغات ایرانسله! اون آقایی که در شیراز بود و ز ایرانسل تعریف میکرد احتمالا اصلا نمیدونه موبایل یعنی چی! موبایل که فقط توی خونه شما آنتن بده به درد نمیخوره خوب تلفن ثابت که هست! امروز نقشه پوشش در شیراز رو نگاه میکردم شما هم ببینید:
http://irancell.ir/images/maps/large/Shiraz_large.gif
سر جمع 5 تا خیابان اصلی! نمیدونم با این حرفها کی رو قراره گول بزنیم! آیا این تعریف شما از آنتن دهی موبایل است!!!؟

soroush1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
oon 5 ta khiabun nisto nesfe shahre,cinema sadi ke markaze shahre mokhaberat antendehie mozakhrafi dare dar hali ke irancell alie.tooye tehran hagh ba shomast man nemitunam ghezavat konam.in jaro bahsa faydei nadare.bayad 1 sal be irancell forsat dad ta bebinim che kar mikone.vali hanuz ham migam ke tooye shiraz alie.hata alan ke man in message ro mifrestam sorate gprs az hamishe bishtare.toye in 2 ruze akhari 5-6 kb/s bude.

soroush1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
age edge bud tooye tablighateshoon migoftan edge ya egprs na gprs...vali nagoftan pas gprse.sorate edge 230kb/s hast ke inja ejaze rah andazie chenin interneti nist.rasti tooye poste ghabli manzooram 5-6 kilobyte bud na kilobit.

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
oon 5 ta khiabun nisto nesfe shahre,cinema sadi ke markaze shahre mokhaberat antendehie mozakhrafi dare dar hali ke irancell alie.tooye tehran hagh ba shomast man nemitunam ghezavat konam.in jaro bahsa faydei nadare.bayad 1 sal be irancell forsat dad ta bebinim che kar mikone.vali hanuz ham migam ke tooye shiraz alie.hata alan ke man in message ro mifrestam sorate gprs az hamishe bishtare.toye in 2 ruze akhari 5-6 kb/s bude.
سلام دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنین

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
کسی با اعتراض موافق نیست؟

بالا