• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

باشگاه قدیمی های پرشین تولز

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
11 سال قبل

به به! جا دارد بگوییم یادباد آن روزگاران! یاد باد! راستی صفحه صندلی داغ ایشان که در امضایشان است هم دیگر باز نمی شود. هیچ ادرسی در آن امضای با ارزششان انگار دیگر باز نمی شود.کاش پیگیری بفرمایید. با سپاس فراوان از توجه شما

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
به به! جا دارد بگوییم یادباد آن روزگاران! یاد باد! راستی صفحه صندلی داغ ایشان که در امضایشان است هم دیگر باز نمی شود. هیچ ادرسی در آن امضای با ارزششان انگار دیگر باز نمی شود.کاش پیگیری بفرمایید. با سپاس فراوان از توجه شما

این لینک میشه صندلی داغ استاد @igimax
خوشحال شدیم که دوباره برگشتند

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
این لینک میشه صندلی داغ استاد @igimax
خوشحال شدیم که دوباره برگشتند
با درود و عرض ادب خدمت شما

واقعا لطف فرمودید. سپاس فراوان.به امید اینکه استاد بزرگوار را هم به زودی یکی از همین روزها اینجا ببینیم.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ترتیبی اتخاذ کنید @igimax امکان خروج مجدد از فروم نداشته باشه اگر لازمه حکم جلبش صادر بشه
h01126.gif

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,167

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
بسیار حرکت ناجوانمردانه ای بود:LOL: فکر کردم فعال شدن و سری جدید هست و از دست دادم صندلی رو ! انشالله که دوباره حوصله کنند پست بگذارن . البته اونقدر برای هر پستی حوصله و وقت می گذاشتن که فکر کنم الان که همه "جوان قدیم" شدیم سخت باشه برگشت

7000

Registered User
لایک‌ها
76
ولی من فکر می‌کنم به این زودیا تغییری رخ نمی‌ده. هر اتفاقی که افتاد، تو دوران هم‌سن و سال‌های ما اتفاق افتاده. هم‌نسل‌های ما تو دنیا بودن که خیلی از مهاجرت‌های مجازی و تجربه‌ها رو رقم زدن.

ما از یاهومسنجر و وبلاگ تا اینستاگرام و تلگرام رو طی کردیم. با ابتدائی‌ترین امکانات شروع کردیم و همیشه دنبال این بودیم ته‌توی همه‌چی رو دربیاریم. اصلاً نوع برخورد هم‌دوره‌های ما با تکنولوژی فرق می‌کرد. شاید به این خاطره که ما قبلش دنیای بدون تکنولوژی رو تا حدودی دیده بودیم و قدر تکنولوژی رو بهتر درک می‌کردیم.

اما نسل‌های بعد، وقتی وارد شدن که همه‌چی از قبل براشون آماده بود. فقط به عنوان یه مصرف‌کننده به قضیه نگاه می‌کنن. گوشی می‌خرن که برن اینستاگرام. حتی ممکنه از مرورگرها هم استفاده نکنن. دنبال کشف چیزی نیستن. چون قبلش همه‌ی جاده خاکیا آسفالت شده براشون.

من یادمه واسه دانلود یه آهنگ، ممکن بود تا فروم‌های روسی هم برم تا بالاخره گیرش بیارم. ولی الان همه‌چی آماده‌ست. همین باعث می‌شه به فکر تغییر نیوفتن و تنبل‌تر بشن. خیلی وقته تغییر خاص یا مهاجرت به اپلیکیشن خاصی رخ نداده. مگه این‌که بازم فیلترینگ باعث بشه یه تغییراتی رخ بده.

سلام.
دقیقا. اینترنت دیال اپ که یه ساعت طول میکشید تا وصل بشه و کلی سر و صداهای عجیب و غریب توی اسپیکر میومد رو فراموش کردی بگی

F B I

Registered User
لایک‌ها
885
سلام.
دقیقا. اینترنت دیال اپ که یه ساعت طول میکشید تا وصل بشه و کلی سر و صداهای عجیب و غریب توی اسپیکر میومد رو فراموش کردی بگی
مودم کامپیوترم علاوه بر نویز و سر و صدا ؛ جالب بود که داغ میشد و بوی سوختگی میداد ! شاید زیر فشار سرعت اینترنت زایمان میکرد :دی
فقط اون اشغال شدن خط تلفن که اگه کسی زنگ میزد و کاری داشت ، خودش می اومد درب خونه و مثل شمر میگفت که الان دوساعت دارم زنگ میزنم همش مشغوله !

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
منم اصل رجیسترم مال 2002 بود اما شناسنامه رو 2003 گرفتم جوونتر باشم

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,175
igimax و آموزشای ویروس یاب و فایروال