برگزیده های پرشین تولز

با سرمایه 15 میلیارد چکار میشه کرد

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
با ۱۰ تومنش ب صورت پله ای چند تا سهم بنیادی بخر توی بورس چند سال ولش کن با اون ۵تومن هم میتونی بانک بزاری سودشو بگیری

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
زمین مسکونی/خونه قدیمی قواره بزرگ خوشقیمت با بر روی عریض خیابان بخر {ورثه ای باشه ارزونتر میفته} تفکیک کن و تجاریشو بگیر چند تا مغازه از توش دربیار پولت چند برابر میشه ...
ی مقدار میبایست کانکشنهاتو تقویت بفرمایی تا بگیری چی میگم من جای شما باشم این پولو با این روش ۶ماهه ۳برابر میکنم.

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
اون ۱۵ تومن رو ۵ قسمت کن. این ۵ قسمت میتونه غیر مساوی هم باشه.
۱ قسمتش رو بذار بانک برای اوضاع اضطراری.
۱ قسمتش رو تو مسکن سرمایه گذاری کن. بخر بازسازی کن اجاره بده.
۱ قسمتش رو طلا و ارز.
۱ قسمت دیگه رو استخراج ارز دیجیتال.
۱ قسمت دیگه رو تو بورس با مشورت گرفتن از شرکت هایی که کارشون اینه سرمایه گذاری کن.
همه تخم مرغهات رو تو یه سبد نذار.

addel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
سلام.این نظر من هستش شاید درست شاید غلط!
به هیچ عنوان سمت ملک تجاری نرو! طبق آمار دو سه سال پیش به ازای هر سه چهار خانواده یک مغازه وجود داره در کشور. با این شرایط داغون فروش که کرونا فقط دامن زده
با توجه به ریسک پذیری خودت بین بازار های سهام ، طلا ، ملک مسکونی ، ماشین و مقدار خیلی کمی تو بانک تقسیم کن.
یادت نره مورد سرمایه گذاری اکازیون دیدی خریدتو انجام بده! فکر آینده هم نکن تو رمال نیستی بخای آینده رو پیش بینی کنی !
متاسفانه با توجه به شرایط فعلی تورم ادامه داره . برای طولانی مدت سرمایه گذاری کن !
سلام ممنون از توصیه شما درست میگید آینده اصلا مشخص نیست و بازار هم هیچ ثباتی نداره اینطوری که دوستان نظر دادن و با توجه به شرایط روز خرید ملک مسکونی عقلانی تره تا تجاری

addel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
زمین مسکونی/خونه قدیمی قواره بزرگ خوشقیمت با بر روی عریض خیابان بخر {ورثه ای باشه ارزونتر میفته} تفکیک کن و تجاریشو بگیر چند تا مغازه از توش دربیار پولت چند برابر میشه ...
ی مقدار میبایست کانکشنهاتو تقویت بفرمایی تا بگیری چی میگم من جای شما باشم این پولو با این روش ۶ماهه ۳برابر میکنم.
ممنونم اگرچه تجربه ای در ساخت و ساز ندارم ولی ایده خوبیه حتما راجع بهش تحقیق میکنم اگر بشه چنین کاری کرد که عالی میشه در اطرافم دیدم که حتی با ساخت مغازه زیر ملک مسکونی مغازه ها رو با قیمت نجومی فروختن

addel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
اون ۱۵ تومن رو ۵ قسمت کن. این ۵ قسمت میتونه غیر مساوی هم باشه.
۱ قسمتش رو بذار بانک برای اوضاع اضطراری.
۱ قسمتش رو تو مسکن سرمایه گذاری کن. بخر بازسازی کن اجاره بده.
۱ قسمتش رو طلا و ارز.
۱ قسمت دیگه رو استخراج ارز دیجیتال.
۱ قسمت دیگه رو تو بورس با مشورت گرفتن از شرکت هایی که کارشون اینه سرمایه گذاری کن.
همه تخم مرغهات رو تو یه سبد نذار.
ممنونم البته مسائلی مثل ارز دیجیتال نه سررشته ای دارم و نه علاقه ای ولی بخش مسکن و طلا رو حتما

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
ممنونم اگرچه تجربه ای در ساخت و ساز ندارم ولی ایده خوبیه حتما راجع بهش تحقیق میکنم اگر بشه چنین کاری کرد که عالی میشه در اطرافم دیدم که حتی با ساخت مغازه زیر ملک مسکونی مغازه ها رو با قیمت نجومی فروختن
هزینه و دردسر ساخت، نما و دکور مغازه نسبت به منزل مسکونی ناچیز

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
درسته؛ در رابطه با هزینه مجوز ساخت و این مسائل هم اطلاعی دارید؟
از شهرداری باید بپرسید منطقه به منطقه هر شهر فرق داره ضمنا یکسری خیابانها شناورند راحتتر و بمراتب ارزانتر کاربری تجاریشو صادر میکنند.

addel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
ممنونم از راهنمایی های دوستان زمین به مبلغ 12 میلیارد و 400 میلیون قیمت گذاری شده ان شاالله به زودی برای فروشش اقدام میکنم و حتما توصیه های دوستان رو به کار میبندم ممنون از کسانی که در تاپیک برای راهنمایی اینجانب شرکت کردند

ittools

Registered User
لایک‌ها
94
بزن تو کار دلالی
یکی از دوستام تو کار دلالیه برنج سالی چند برابر حقوق کارمند درآمد داره فقط میره شمال برنج رو میخره و میزنه تو گونی به اسم خودش

ashkanshirani

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,102
بيا كشور های خیلیجی مثل امارات و یا عمان ملک بگیر اقامت دریافت کن .
پولتو هم درهم کنی بهتر از ریاله !
کسب و کارتو راه بنداز .

nader22

Registered User
لایک‌ها
99
کسب و کارتو راه بنداز .
سلام
آقا شما الان عمان هستی؟
یه خرده توضیح میدی از شرایط اونجا؟

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
بورس

6 ماهه آینده سرمایه ات بین دو تا سه برابر خواهد شد
با یه تحلیل گر صحبت کن سهمای توپ معرفی کنه

addel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
بزن تو کار دلالی
یکی از دوستام تو کار دلالیه برنج سالی چند برابر حقوق کارمند درآمد داره فقط میره شمال برنج رو میخره و میزنه تو گونی به اسم خودش

ممنون اگر از کشاورز ارزون میخره و میاره به اسم خودش گرون میفروشه که کادر درستی نیست

addel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
کسب و کارتو راه بنداز .

ممنونم وضعیت درآمدی اونجا چطوره؟ فقط با خرید خونه اقامت میدن؟

ittools

Registered User
لایک‌ها
94
ممنون اگر از کشاورز ارزون میخره و میاره به اسم خودش گرون میفروشه که کادر درستی نیست

چه ربطی داره داداش ؟ این نخره یکی دیگه میخره !!! مهم اینه که هیچی قاطیش نمیکنه و خالص میده دست مشتری :D ;)

بالا