برگزیده های پرشین تولز

با سرمایه 30 تا 100 میلیاردی چه کاری خوبه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behnood_merani

Registered User
لایک‌ها
205
نه بابا خوبه فقط از اواسط 98 تا الان غیر عادی شده بود
scar.gif

یه بخشیشو در رفتم ، یه بخشیشو نه با ضرر سنگین ،فک کنم الان 11 درصد شده باشه ، حضور دارم . منتظرم ریزش شارپش تموم بشه ، دوباره خورد خورد نوسان بگیریم و جلو بریم
اگه چیزی بد باشه توصیه نمیکنم . همیشه هم گفتم بازار یه سود منطقی میده . کسی که آموزش دیده باشه و کم کم بدون اینکه جوگیر باشه جلو بره و معامله داشته باشه و با دید بلند مدت میتونه انتظار سود معقول داشته باشه
قطعا سود 1000% و 2000% سود در سال معقول نیست
bav3_154fs759111.gif

تورم رو 30% فرض بکنی ، با سهامداری و سرمایه گذاری معقول و اصولی چیزی در حدود 40 تا 55% سود میکنی . یه چیز نرمال و معقول
حالا این رشدی که داشت و بعضی جاها خارج شدیم و کلا سبد رو دوباره چیدیم تهش این شد که علی الحساب سود بیشتری بردیم که برای دوران رکود بعدش میره و باز به همون بازده 40 تا 55 درصد در سال میرسیم
نمیدونم شاید یکی بتونه ماهی 10% همیشگی برآیند حسابش رشد بکنه ولی من با همین راضی ام
bav3_154fs759111.gif

من چون پایه سرمایه از رهنه ، دغدغه تورم رو هم روی بخشی از کل سرمایه ندارم
در کل کسی که علاقه داشته باشه و بتونه ریسکش رو قبول بکنه و آموزش هم دیده باشه و کم کم ضرر بکنه تا تجربه کسب بشه ، سرمایه گذاریه خوبیه
به قول یکی تو کارت اگه علاقه داشته باشی حتی سود هم نکنی باز لذت میبری ازش و این مهمه که از کارت لذت ببری حالا میخواد هرچی باشه

behnood_merani

Registered User
لایک‌ها
205
آب معدنیو خیلی دوست دارم برام جذابه . واردات و صادراتم خیلی لذت میبرم چون اگر خوب پیش بری سود وحشتناک داره
بچه خودش باید تلاش کنه پول دراره به من ربطی نداره من ماهیگیریو یادش میدم اما دستش ماهی نمیدم
ماهی بدی اونو از توانایی ماهیگیری انداختی . پس من 1000 میلیاردم باشته باشم راه و روش پول دراوردنو نشونش میدم
شاید به پول الان 50 میلیون سرمایه دادم بهش . فکر نکنید خسیسم اصلا 1000 برابرشو توی مارای خیر دوست دارم خرج کنم
اما بچه به عرضه که فقط پول منو بخوره کار بلند نباشه یا جنم و تعهد کار نداشته باشه به درد نمیخوره
یه خوبی آب معدنی اینه که از شلنگ تو حیاط هم میتونی پرش کنی ( تست شده چند تا برند که آبشون همون آب شرب هست )

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
مرسی از عزیزان بابت پاسخاشون . ببینید عزیزان چند نکترو بگم خدمتتون یکی اینکه این رقم واقعا پول زیادی نیست
متاسفانه ارزش پول ما نابود شده . قبلا همین زمین ارزشش متری 200 هزار بود تا همین 3 سال پیش یعنی جمعا میشد
مبلغ 1 میلیارد . تو سه سال 30 برابر شد . یعنی حساب کنید میبینید رقم عجیبی نیستش . این قدر آدم میشناسم که زمیناشون
اصلا قیمت نداره یعنی برو بالای 600 700 میلیارد بابت یک قطعه زمین تازه . پول خیلی بی ارزش شده
الان 30 میلیارد میشه 1 میلیون دلار حتی بخوای مهاجرت کنی یه خونه تقریبا خوب هم نمیتونی بخری . خونه خیلی معمولی بهت میدن
پس همونطور که میبینید چیزی نیست . حتی تو ترکیه هم باهاش نمیشه خونه خوب خرید .
بعضی نکاتو دوستان توجه نمیکنن خدمتتون گفتم خودم میخوام توش بیزینس کنم نه فروشگاه رفاه یا بورس یا از این دست
نظرتون راجع به راه اندازی یک باشگاه خیلی خفن چیه ؟
لطفا همه نظر بدن . باشگاهی که توش مثلا 20 تا دستگاه پی اس 5 بزاری + باشگاه بیلیارد + بدن سازی + استخر سونا جکوزی
یعنی باشگاهی که بتونه ردگیر کنه مشتریو هم قبلش بیاد پس اس بازی کنه هم بیلیارد هم ورزششو بکنه و هم استخرشو بره
حتی استخر فضای باز هم داشته باشه . شاید چیزی حدود 100 میلیارد با تجهیزو زمین خوب و دکوراسیونش هزینه بر باشه
به نظرتون خوبه ؟
این چیزی که شما میگی ، بستگی به خودتون داره
گفتم که من واس خودم ملک ، بورس و تامین سرمایه رو جلو میبرم و یه جاهایی هم حرکتای دلالانه زالو صفتی میزنم :p
شما مثلا میگی ، باشگاه خوبه ؟
من میگم آره خوبه ! پخش سیبزمینی هم خوبه ! باید ببینی تخصص چی رو داری:rolleyes:
با 100 تومن آره میشه یه باشگاه 400-500 متری محله خوب با مالکیت ( نه اجاره ) راه بندازی ولی باید کننده باشی که بازده داشته باشه وگرنه وقت تلف کنیه
شما اگه نخوای با این سرمایه مالکیت رو هم داشته باشی میتونی کسب و کارهای آماده زیادی رو که اجاره ای هستن ، برداری و بچرخونیش ولی اون چرخوندنه اصل داستانه
بهترین رستوران یا کافه ها رو میتونه اجاره بکنی ، با بهترین شرکت ها یا تولیدی ها میتونی شراکت بکنی:p

ولی تا وقتی که شما جدی جدی بلند نشی و تخصص هاتو نریزی روی کاغذ ، روابطتت رو مشخص نکنی ، تخصص های اطرافیانت رو رو نکنی بعد متناسب با اونا پیگیرش نباشی ، به نتیجه نمیرسی
بین کارخونه آب معدنی ، باشگاه ، صادرات واردات ، فروشگاه مبلمان زمییییین تا آسمون شکاف وجود داره :D
هرکدوم تقریبا یه سازی میزنه
اونی که باشگاه راه میندازه یه آدم اجتماعی و رفیق بازه و چندسالی بچه کف باشگاهه و عاشق این کاره
اونی که کارخونه و تولیدی رو شروع میکنه ، عشق تولیده . سمجه ، پیگیره و روابطی داره که خیالش راحته و اصلا نیاز نداره بیاد یه جایی مثل پی تی مشورت بخواد . باید اینقدری پیش نیازهاش رو داشته باشه که نیازی به مشورت با بقیه نداشته باشه
اونی که فروشگاه مبلمان میزنه ، قبلا شاید تجربه دکوراسیون داخلی داشته ، چندتا کارگاه تولیدی میشناسه . میدونه از کجا بخره ، آینده بازارش چیه و الی آخر
صادرات و واردات هم همینه . توی پی تی کسایی هستن که حرفه ای اینکارو میکنن ولی همشون مقیاس کوچیکه و سرمایه در گردششون زیر 5 میلیارده ! خوب اون عزیزان که نمیتونن مسیر درستی رو پیشنهاد بدن یا حتی باهاشون شراکت بکنی . شاید کارشون کشش سرمایه زیاد رو نداشته باشه:rolleyes:

تیپ شخصیتی کسایی که توی هر کدوم از اینا جدای از مسائل اقتصادی میتونن موفق بشن با هم خیلی تفاوت داره

نتیجه اینه که شما مثلا میگی کارخونه آب معدنی خوبه ؟ من میگم آره عالیه ! یا باشگاه رو همه میگن عالیه ! آیا شما انجام میدی ؟ قطعا خیر :D
شما به روش خودت میشینی تحقیق میکنی ، پرس و جو میکنی و پی این داستان رو میگیری یا نظرت جلب میشه یا نه . اینجا هزار تا پیشنهاد هم داده بشه ، شما بیشتر سر درگم میشی و فرصت هات از بین میره
شما اگه واقعا 30 میلیارد نقد تو حسابت باشه ، روزانه به خاطر تورم ایران 30 میلیون تومن ضرر میکنی ! پس باید دنبال منطقی ترین و سریع ترین فرصت باشی که بتونی اجراش بکنی هرچند که باید از چند ماه قبل از اینکه نقد بشه مسیر مشخص میشد ...
نه اینکه توی محلی مثل پی تی دنبال پیشنهاد خوب باشید :rolleyes:
واسه همین کسی که مشاوره سرمایه گذاری اصولی به شما بده ، چند صد میلیون حداقل حق مشاوره میگیره . از مشاوره های مجانی چیزی در نمیاد :p
شما هم روزی 30 تومن ضرر میکنی

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
این چیزی که شما میگی ، بستگی به خودتون داره
گفتم که من واس خودم ملک ، بورس و تامین سرمایه رو جلو میبرم و یه جاهایی هم حرکتای دلالانه زالو صفتی میزنم :p
شما مثلا میگی ، باشگاه خوبه ؟
من میگم آره خوبه ! پخش سیبزمینی هم خوبه ! باید ببینی تخصص چی رو داری:rolleyes:
با 100 تومن آره میشه یه باشگاه 400-500 متری محله خوب با مالکیت ( نه اجاره ) راه بندازی ولی باید کننده باشی که بازده داشته باشه وگرنه وقت تلف کنیه
شما اگه نخوای با این سرمایه مالکیت رو هم داشته باشی میتونی کسب و کارهای آماده زیادی رو که اجاره ای هستن ، برداری و بچرخونیش ولی اون چرخوندنه اصل داستانه
بهترین رستوران یا کافه ها رو میتونه اجاره بکنی ، با بهترین شرکت ها یا تولیدی ها میتونی شراکت بکنی:p

ولی تا وقتی که شما جدی جدی بلند نشی و تخصص هاتو نریزی روی کاغذ ، روابطتت رو مشخص نکنی ، تخصص های اطرافیانت رو رو نکنی بعد متناسب با اونا پیگیرش نباشی ، به نتیجه نمیرسی
بین کارخونه آب معدنی ، باشگاه ، صادرات واردات ، فروشگاه مبلمان زمییییین تا آسمون شکاف وجود داره :D
هرکدوم تقریبا یه سازی میزنه
اونی که باشگاه راه میندازه یه آدم اجتماعی و رفیق بازه و چندسالی بچه کف باشگاهه و عاشق این کاره
اونی که کارخونه و تولیدی رو شروع میکنه ، عشق تولیده . سمجه ، پیگیره و روابطی داره که خیالش راحته و اصلا نیاز نداره بیاد یه جایی مثل پی تی مشورت بخواد . باید اینقدری پیش نیازهاش رو داشته باشه که نیازی به مشورت با بقیه نداشته باشه
اونی که فروشگاه مبلمان میزنه ، قبلا شاید تجربه دکوراسیون داخلی داشته ، چندتا کارگاه تولیدی میشناسه . میدونه از کجا بخره ، آینده بازارش چیه و الی آخر
صادرات و واردات هم همینه . توی پی تی کسایی هستن که حرفه ای اینکارو میکنن ولی همشون مقیاس کوچیکه و سرمایه در گردششون زیر 5 میلیارده ! خوب اون عزیزان که نمیتونن مسیر درستی رو پیشنهاد بدن یا حتی باهاشون شراکت بکنی . شاید کارشون کشش سرمایه زیاد رو نداشته باشه:rolleyes:

تیپ شخصیتی کسایی که توی هر کدوم از اینا جدای از مسائل اقتصادی میتونن موفق بشن با هم خیلی تفاوت داره

نتیجه اینه که شما مثلا میگی کارخونه آب معدنی خوبه ؟ من میگم آره عالیه ! یا باشگاه رو همه میگن عالیه ! آیا شما انجام میدی ؟ قطعا خیر :D
شما به روش خودت میشینی تحقیق میکنی ، پرس و جو میکنی و پی این داستان رو میگیری یا نظرت جلب میشه یا نه . اینجا هزار تا پیشنهاد هم داده بشه ، شما بیشتر سر درگم میشی و فرصت هات از بین میره
شما اگه واقعا 30 میلیارد نقد تو حسابت باشه ، روزانه به خاطر تورم ایران 30 میلیون تومن ضرر میکنی ! پس باید دنبال منطقی ترین و سریع ترین فرصت باشی که بتونی اجراش بکنی هرچند که باید از چند ماه قبل از اینکه نقد بشه مسیر مشخص میشد ...

تخصص من رستوران داری هست ولی کلا گذاشتم کنار خستم کرد 18 سال توش بودم ولی دیگه ادامش نمیدم . این از این
پس تخصص منو الان بزار کنار . در مورد شکاف هم من علایقمو گفتم چون مدیریت خوراک منه و این کارا توش مدیریت پول مدیریت پرسنل
حرف اولو میزنه برای همینم اینجوریه . باشگاه هم منظورم یه باشگاه خاص بود که شاید به ندرت باشه اینجا که همه اینا یه جا باشه شیک هم باشه
و مثلا تو زمستون سرباز بری با آب گرم . اصلا هم ربطی به رفیق بازی نداره باشگاه در پیت زیر زمینی منظورم نبود یه چیزی تو این مایه ها :
heating-swimming-pools-eco-friendly-ways-reduce-evaporation.jpg

Aqua_Sports_fitness_Japan_5.jpg

eewee.jpg

چرا فکر میکنی انجام نمیدم ؟ اتفاقا روش خیلی نظر مثبتی دارم که یه چیز خاص که توش سالن صخره نوردی
رینگ بوکس و بیلیارد و 2 مدل استخر و گیم نت و باشگاه سوپر لاکچری داشته باشه راه بندازم

Weberi.ir

Registered User
لایک‌ها
329
تخصص من رستوران داری هست ولی کلا گذاشتم کنار خستم کرد 18 سال توش بودم ولی دیگه ادامش نمیدم . این از این
پس تخصص منو الان بزار کنار . در مورد شکاف هم من علایقمو گفتم چون مدیریت خوراک منه و این کارا توش مدیریت پول مدیریت پرسنل
حرف اولو میزنه برای همینم اینجوریه . باشگاه هم منظورم یه باشگاه خاص بود که شاید به ندرت باشه اینجا که همه اینا یه جا باشه شیک هم باشه
و مثلا تو زمستون سرباز بری با آب گرم . اصلا هم ربطی به رفیق بازی نداره باشگاه در پیت زیر زمینی منظورم نبود یه چیزی تو این مایه ها :
مشاهده پیوست 1206791

مشاهده پیوست 1206793

مشاهده پیوست 1206794

چرا فکر میکنی انجام نمیدم ؟ اتفاقا روش خیلی نظر مثبتی دارم که یه چیز خاص که توش سالن صخره نوردی
رینگ بوکس و بیلیارد و 2 مدل استخر و گیم نت و باشگاه سوپر لاکچری داشته باشه راه بندازم

این ایده یک مکان لوکس برای اسپا و ماساژ و ورزش و آرایشگاه و ... خیلی خوبه و بازدهی واقعا خوبی اگه خوب مارکتینگ روش انجام بدید و جوری باشه که افراد متوسط هم بتونن از امکانات استفاده کنن (قیمت فضایی نباشه) .

امیدوارم موفق باشید

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
این ایده یک مکان لوکس برای اسپا و ماساژ و ورزش و آرایشگاه و ... خیلی خوبه و بازدهی واقعا خوبی اگه خوب مارکتینگ روش انجام بدید و جوری باشه که افراد متوسط هم بتونن از امکانات استفاده کنن (قیمت فضایی نباشه) .

امیدوارم موفق باشید

دقیقا همچین چیزی تو ذهنمه آرایشگاه خفن ماساژ و تکمیل جوری که کسی اومد توش 6 ساعت بعد هم دلش نخواد بره بیرون
مارکتینگم اثلا نیاز نداره این قدر خودش سر و صدا میکنه که حد نداره . من خودم مدیر تیم بازاریابی مارکتینگ چندین جای معروف بودم
و تو این زمینه بلدم چی کار کنم . قدرت رو میزارم روی بازار گرم و اصلا روی بازار سرد زوم نمیکنم چون کم هزینه ترین و پر بازدهی ترین
تبلیغ بازار گرمه . در کنارش با گلزار یا نوید محمد زاده هم قرار داد میبندم باشگاه و استخر بیان اونجا همین خودش بمبه
در مورد قیمت ولی به نظرم باید بالا باشه چون کسی که میاد دوست داره ادمای خاص تر بیان و یکم فضا تو مایه های لاکچری باشه

Weberi.ir

Registered User
لایک‌ها
329
دقیقا همچین چیزی تو ذهنمه آرایشگاه خفن ماساژ و تکمیل جوری که کسی اومد توش 6 ساعت بعد هم دلش نخواد بره بیرون
مارکتینگم اثلا نیاز نداره این قدر خودش سر و صدا میکنه که حد نداره . من خودم مدیر تیم بازاریابی مارکتینگ چندین جای معروف بودم
و تو این زمینه بلدم چی کار کنم . قدرت رو میزارم روی بازار گرم و اصلا روی بازار سرد زوم نمیکنم چون کم هزینه ترین و پر بازدهی ترین
تبلیغ بازار گرمه . در کنارش با گلزار یا نوید محمد زاده هم قرار داد میبندم باشگاه و استخر بیان اونجا همین خودش بمبه
در مورد قیمت ولی به نظرم باید بالا باشه چون کسی که میاد دوست داره ادمای خاص تر بیان و یکم فضا تو مایه های لاکچری باشه

خب خیلی خوبه این شکلی و اینکه خودتون هم تجربه دارید بهترش کرده.
فکر نکنم همچین جایی تو ایران باشه به این شکل حرفه ای و لوکس. امیدوارم هر موق آماده شد بگید ما بچه های پی تی هم سر بزنیم :)

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
اصلا *
نگید بی سواده اجازه ادیت نمیده :D

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
خب خیلی خوبه این شکلی و اینکه خودتون هم تجربه دارید بهترش کرده.
فکر نکنم همچین جایی تو ایران باشه به این شکل حرفه ای و لوکس. امیدوارم هر موق آماده شد بگید ما بچه های پی تی هم سر بزنیم :)

به این شکل تو ایران نداریم که همه چیو داشته باشه . یک اشپز خوب هم میخوام بیارم غذاهای رژیمی خوشمزه درست کنه
تو پک های مخصوص برای ورزشکادا درسن کنیم که حتی بتونن خونه ببرن و بخورن . یا نوشیدنی های خاص و رژیمی اما خوشمزه
حتی توش زمین مینی گلف رو چمن مصنوعی هم نظرمه راه بندازم . همچین زمینی شاید حدود 80 تومن قیمتش باشه
20 تومن هم برای دیزاین و تکمیلاتش

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
مرسی از عزیزان بابت پاسخاشون . ببینید عزیزان چند نکترو بگم خدمتتون یکی اینکه این رقم واقعا پول زیادی نیست
متاسفانه ارزش پول ما نابود شده . قبلا همین زمین ارزشش متری 200 هزار بود تا همین 3 سال پیش یعنی جمعا میشد
مبلغ 1 میلیارد . تو سه سال 30 برابر شد . یعنی حساب کنید میبینید رقم عجیبی نیستش . این قدر آدم میشناسم که زمیناشون
اصلا قیمت نداره یعنی برو بالای 600 700 میلیارد بابت یک قطعه زمین تازه . پول خیلی بی ارزش شده
الان 30 میلیارد میشه 1 میلیون دلار حتی بخوای مهاجرت کنی یه خونه تقریبا خوب هم نمیتونی بخری . خونه خیلی معمولی بهت میدن
پس همونطور که میبینید چیزی نیست . حتی تو ترکیه هم باهاش نمیشه خونه خوب خرید .
بعضی نکاتو دوستان توجه نمیکنن خدمتتون گفتم خودم میخوام توش بیزینس کنم نه فروشگاه رفاه یا بورس یا از این دست
نظرتون راجع به راه اندازی یک باشگاه خیلی خفن چیه ؟
لطفا همه نظر بدن . باشگاهی که توش مثلا 20 تا دستگاه پی اس 5 بزاری + باشگاه بیلیارد + بدن سازی + استخر سونا جکوزی
یعنی باشگاهی که بتونه درگیر کنه مشتریو هم قبلش بیاد پس اس بازی کنه هم بیلیارد هم ورزششو بکنه و هم استخرشو بره
حتی استخر فضای باز هم داشته باشه . شاید چیزی حدود 100 میلیارد با تجهیزو زمین خوب و دکوراسیونش هزینه بر باشه
به نظرتون خوبه ؟

من به بقیه کار ندارم اما خودم در حد پولی که میتونم متصور بشم نظر دادم ، شما هم بنظرم داری اشتباه میزنی و بهتره با یکی مشورت کنی که بدونه صد میلیارد چند تا صفر داره

این زمین لعنتی که اینقدر سود داده رو نباید میفروختی ( البته با این فرض که خودت شاغلی و به پولش احتیاج نداری و وقتت باید پر باشه )

MILAD99

Registered User
لایک‌ها
201
سلام دوست عزیز.وقت بخیر
الان هرکس بتونه وارد عرصه صادرات-واردات بشه سود دهی خوبی داره. که البته کار هرکس نیست و نیاز به تجربه هست.

یکی از بیزینسهای جدید در ایران که بسیار پرسود هست پرورش ماهی در قفسهای دریایی هست که دراستانهای مجاور دریا 1-2 سالی هست که استارت زده شده و سود دهی تقریبا تضمینی و عالی ای و ریسک بسیار کمی داره و معمولا هم بازار محصولش صادراتی هست و درآمد و ارزآوری خوبی داره و بازگشت سرمایه در مدت قابل قبولی انجام میشه.
اگر اطلاعات بیشتری خواستید پیام بفرستید در خدمتم

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
بعد از تصویب سود بانکی،
بزارش بانک، بعد 3 سال درش بیار برو ارز و طلا بگیر، بعدش ماشین و ملک... در اخر دوباره بزارش بانک

میفهمی داخل 5 سال از هرکاری بهتر برات انداخته این روند

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
اتفاقا برای من پیش اومده کسی که از نظر مالی اصلا خوب نبوده پیشنهاد بیزینسی خوب داده نمونش همین زمین
یه نفر گفت من پول داشتم فلان جا که الان ارزونه زمین میخریدم چون 4 سال دیگه به این دلایل منفجر میشه
پس همونطور که دیدی مشورت میتونه این قدر سود ده باشه من الان این 30 تومنو مدیون اونم . درسته هر جا
میزاشتم سود میداد اما ممکن بود 10 برابر سود بده نه 30 برابر . مشورت خیلی خوبه حتییی اگه هیچ فایده هم نداشته
باشه چیزیو از دست نمیدی . ممکنه 4 تا پیشنهاد خوب بشه روش تحقیق کنی ببینی خوبه . مثلا همین ماهی رو که دوستمون
گفتش میشه تحقیق کرد ادم ببینه چطوره

دوستان نظرتون روی سرمایه گذاری روی استارتاپ های خاص چیه ؟ مثلا 3 تا 4 تومن رو روی استارتاپایی که به نظر خاص میرسن بزاریم
یا یه نفر گفت کل پولتو بیار جاهای بکر تو روستاهای خاص و اونجا کلبه 2 طبقه بساز و تفریحی توریستیش کن مثلا کنارش دریاچه یا رودخونه
باشه و ماهیگیری کنن و صبح شیر بدوشن حتی برای خارجیا چون میدونید تو شیراز یکی این کارو کرد مولتی میلیاردر شده

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
بعد از تصویب سود بانکی،
بزارش بانک، بعد 3 سال درش بیار برو ارز و طلا بگیر، بعدش ماشین و ملک... در اخر دوباره بزارش بانک

میفهمی داخل 5 سال از هرکاری بهتر برات انداخته این روند
عرض بندرو متوجه نشدید من میخوام کاری باهاش انجام بدم وگرنه همین الان زمین میخرم میزارم بمونه 4 سال دیگه میفروشم

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
سلام بر دوستان . اخیرا یک زمین 5000 متری فروختیم که 30 تومن دستم اومده و یک زمین 12000 متری دیگه هم هست
که مشتری داره ولی فعلا دست نگه داشتیم تا اگر بیزینس خوبی پیدا شد بفروشیم . خودم کارم جوریه که به اندازه کافی گسترش
پردا کرده و پول بیشتری توش نمیشه گذاشت فایده ای نداره و میخوام ببینم یه کار خیلی سود ده که با پول سنگین بشه
انجام داد چیه ؟ علاقه به ساخت و ساز الان ندارم و بیشتر مثلا دنبال فروشگاه مثل مبلمان یا واردات کالا یا صادرات هستم
کارخونه آب معدنی هم بدم نمیاد کسی میدونه چطوره بیزینسش ؟
علاقه اصلی که خیلی میپسندم صاردات و واردات هست نظر صاحبنظران در این باره چیه ؟ الان زمان مناسبی برای این قضیه هستش ؟
یا کار بهتر پیشنهاد دارید ؟ دقت کنید نمیخوام سرمایه گذاری کنم که دوستان بگن برو دلار مثلا بخر یا خونه بخر یا سهام بخر
میخوام باهاش کار کنم و مشغول اون کار بشم و بتونم افزایش درامد ایجاد کنم . نظر اصلیم روی صادرات واردات هست ولی
نظر دوستانو میشنوم
چقدر حاضرید هزینه کنید که بهترین ایده را به شما بدیم؟
سربسته نگید لطفا ضمنا این پیشنهادو به مولتیهایی که پولهای بادآورده و اصطلاحا نوکیسه هستند نمیدم چرا که فرهنگشون پایینتر از خط فقر است در نتیجه دنبال پول کسی نیستیم.

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
خیلی بالاتر فکر کن!نترس نمیافتی دست و پاهات چیز بشن! برو با خودت تکنولوژی و خط تولید بیار... چیزی که در ایران از نوع باکیفیتش البته, همیشه جواب داده:cool: اتفاقا همین چینیها هم در اینکار یعنی فروش و انتقال و... اصلا سختگیر نیستند. فقط به بیزینس بیکیفیت در ایران حتی فکر هم نکن!
طرف هم پول خوبی داره هم ملک خوبی اونوقت به این فکر میکنه برم در استارتآپ و الونک ساختن در دهات سرمایه بریزم:eek:

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
خیلی بالاتر فکر کن!نترس نمیافتی دست و پاهات چیز بشن! برو با خودت تکنولوژی و خط تولید بیار... چیزی که در ایران از نوع باکیفیتش البته, همیشه جواب داده:cool: اتفاقا همین چینیها هم در اینکار یعنی فروش و انتقال و... اصلا سختگیر نیستند. فقط به بیزینس بیکیفیت در ایران حتی فکر هم نکن!
طرف هم پول خوبی داره هم ملک خوبی اونوقت به این فکر میکنه برم در استارتآپ و الونک ساختن در دهات سرمایه بریزم:eek:

خوب مهم اینه خط تولید چی ؟ استارت آپ رو شما پس احتمالا اصلا آشنایی باهاش نداری اگه بدونی استارتاپ علی بابا ایرانی
چقدر داره تو ماه سود میده دیگه اینجوری حرف نمیزنی . اگه بدونی با 30 میلیون داره ماهی 2 میلیارد کم کم کمش سود میکنه
یکم روش زوم میکردی . یا خیلی استارتاپ های دیگه مثل اسنپ
درباره الونک هم باز متاسفانه دیدتون محدوده ماهی 600 میلیون پول بدی نیست که طرف تو شیراز داره راحت ماهی 20 تا 30
هزار دلار در میاره .
خواستی اسمشم در میارم ببینی چطور توریست میاد و یورو و دلار خرج میکنن .

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
چقدر حاضرید هزینه کنید که بهترین ایده را به شما بدیم؟
سربسته نگید لطفا ضمنا این پیشنهادو به مولتیهایی که پولهای بادآورده و اصطلاحا نوکیسه هستند نمیدم چرا که فرهنگشون پایینتر از خط فقر است در نتیجه دنبال پول کسی نیستیم.

منظورتون از هزینه برای سرمایه گزاری هستش یا به شما ؟

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
منظورتون از هزینه برای سرمایه گزاری هستش یا به شما ؟
به ما که بهترین ایده مناسب موقعیت و شخصیت شما ارائه بدیم.
سود پروژه/پروژه ها کاملا برای شماست چرا که مجریشون شمایید و تعهداتی نیز جهت ضمانت سوددهی میتونیم بهتون بدیم.
هزینه این کار مانند یک مشاوره رایج مبهم و همگانی ارزان نیست، خیلی بالاتره و کاملا مختص شخص شماست نه فرد دیگری ...
جزئیات بیشتر در پی وی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا