برگزیده های پرشین تولز

با سرمایه 30 تا 100 میلیاردی چه کاری خوبه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
بدون کد بورسی میشه؟
خیر
باید حتما اول سجام و بعد کارگزاری ثبت نام داشته باشید

قیمت ها و اهداف سهم قطعی و 100% نیست
میتونه درست باشه و میتونه غلط باشه ، اگه قصد ورود دارید :
1 - تخصص و وقت ندارید ، خرید اوراق صندوق سهامی یا مختلط یا درآمد ثابت
2 - تخصص کسب کردید و وقت کافی هم داشتید ، مستقیما خودتون معامله بکنید

IDINARASH

Registered User
لایک‌ها
93
بدون کد بورسی میشه؟
نه عزیز کد بورسی هم یه روزه میتونی کارگزاری بگیری مثلا کارگزاری های آزاد و مفید و آگاه هم که دو سه روزه میشه گرفت آنلاین بگیر الانم با این عرضه این هفته میتونید با 500 هزار تومن در عرض یه ماه 500 تومن سود کنید ینی صد درصد
تقریبااااااااااااااااااااااااااااا

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
حالا من از شما سوال دارم ، با حدود 200-300 میلیون به نظرتون چیکار میشه کرد؟؟؟ اگر زمین پیشنهاد میکنید واسه خرید کجا رو پیشنهاد میدید؟
به نظر من فقط بچسب به فروشگاه اینترنتی . زمین که اصلا نگم برات با 300 تومن الان 100 مترم نمیتونی بخری کلا قید زمینو بزن

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
استارتر شانس اوردی دلار افزایشی نیست وگرنه هر روز پولت بی ارزش تر میشد

خودت نظرت روی چه کاریه بیشتر تا اینجای کار؟

خدا با ماست :cool:
صادرات پرتقالو خیلی دارم روش تحقیق میکنم با پک اختصاصی و تناژ بالا کار کنیم . کلا یک برند بزنیم و محصولات درجه یک رو پک کنیم مثل زرشک و ...
روی پرورش میگو سایز درشت و صادراتشم دارم باز بررسی های بیشتر میکنم ( پیشنهاد یکی از بچه های پی تی بود ) که دستش درد نکنه سود خوبی توش هست

موضوع جدیدی که یک نفر استاد دانشگاه بهم گفت و به نظرم جالب اومد پرورش زنبور عسل و تولید عسل درجه 1 برای صادرات هستش . میگن قطر و کویت و عمان
خریدارای خیلی خوبی هستن با قیمت بالا به شرط درجه 1 بودن و خالصی و یه سری هزینه های زیاد داره مثلا خرید یک سری زمین جاهای خاص برای بردن اوردن کندو
تو فصول مختلف و خود جابجاییش تو بیزینس سنگین داستانای خودشو داره . حتی وارد کردن زنبور ملکه از کانادا و ...
دوستان زنبور دار کسی اینجا بود خوشحال میشم نظرشو بده

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
خیر
باید حتما اول سجام و بعد کارگزاری ثبت نام داشته باشید

قیمت ها و اهداف سهم قطعی و 100% نیست
میتونه درست باشه و میتونه غلط باشه ، اگه قصد ورود دارید :
1 - تخصص و وقت ندارید ، خرید اوراق صندوق سهامی یا مختلط یا درآمد ثابت
2 - تخصص کسب کردید و وقت کافی هم داشتید ، مستقیما خودتون معامله بکنید
شما مثل اینکه از همه وارد تری تو بورس ( البته فعلا نمیخوام توش بیام ولی دارم کلی سوال میکنم ) آیا میشه توش سودای بالا کرد ؟
مثلا سهامهای هستن که 200-300 % تو دو ماه سود مطمین بدن ؟ یعنی طرف بدون 99 % این میره بالا تا 200 300 % ؟ یا نه ممکنه ضرر شه اصلا
البته باز میگم من نمیخوام فعلا بیام توش برای آگاهی دارم سوال میکنم

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
شما مثل اینکه از همه وارد تری تو بورس ( البته فعلا نمیخوام توش بیام ولی دارم کلی سوال میکنم ) آیا میشه توش سودای بالا کرد ؟
مثلا سهامهای هستن که 200-300 % تو دو ماه سود مطمین بدن ؟ یعنی طرف بدون 99 % این میره بالا تا 200 300 % ؟ یا نه ممکنه ضرر شه اصلا
البته باز میگم من نمیخوام فعلا بیام توش برای آگاهی دارم سوال میکنم
نه با این قطعیت سهمی نداریم
دیگه طرف خیلی خفن باشه با احتمال 70% اینطورا تحلیل بکنه
یعنی از هر 10 تا پوزیشن ، 7 تاش درست باشه
سودای 200-300 درصدی هر 4 یا 5 سال یکبار اتفاق میوفته ، همیشگی نیست
رشد منطقی سهم ها با تورم 30% ای سالیانه ، در بلند مدت چیزی در حدود 40 الی 45 درصده . با یکی دوتا نوسان در سال میشه به 50 تا 55 درصد در سال رسوند . با فرض اینکه همیشه سهامداری بکنی

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
داداش بیا یک سیستم واسطه مثل separex.ir راه اندازی کن

البته با این تفاوت که ابتدا فرستنده کالا را ارسال می نماید و کالا ابتدا بیاد تو شهر گیرنده توسط خود گیرنده در مکان سیستم واسطه (که پرسنل شما در اون شهر هستند) تست بشه، سپس با تایید گیرنده درصد کم بشه و پول فرستنده ارسال بشه

پول آنچنانی هم نمی خواد، پرسنل واسطه هر شهر می تونه نمایندگی باشه و صرفا به ازای هر کالا پورسانت بگیره

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
داداش بیا یک سیستم واسطه مثل separex.ir راه اندازی کن

البته با این تفاوت که ابتدا فرستنده کالا را ارسال می نماید و کالا ابتدا بیاد تو شهر گیرنده توسط خود گیرنده در مکان سیستم واسطه (که پرسنل شما در اون شهر هستند) تست بشه، سپس با تایید گیرنده درصد کم بشه و پول فرستنده ارسال بشه

پول آنچنانی هم نمی خواد، پرسنل واسطه هر شهر می تونه نمایندگی باشه و صرفا به ازای هر کالا پورسانت بگیره
خدا پدرتو بیامرزه خودت میگی سرمایه زیاد نمیخواد . یه کاری که سرمایه تقریبی که نوشتمو بخواد و سودآوریش مناسب باشه
ولی پیشنهادتون خوبه برای کسایی که اینجا گفتن با سرمایه 200 300 چی کار کنن

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
خدا پدرتو بیامرزه خودت میگی سرمایه زیاد نمیخواد . یه کاری که سرمایه تقریبی که نوشتمو بخواد و سودآوریش مناسب باشه
ولی پیشنهادتون خوبه برای کسایی که اینجا گفتن با سرمایه 200 300 چی کار کنن
منظورم از زیاد نمی خواد این بود که از سرمایه شما بیشتر نمی خواد
می خواستم فکر شما نره به سمتی که تو 1000 شهر بالای 50 هزار نفر، 3000 تا دفتر و انبار خریداری کنید

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
آقا همچین چیزی صحت نداره. طرف الان 5 ساله بغل شهرک صنعتی پرورش شترمرغ انجام میده، هیچکدوم از شترمرغ هاش هم نمردن :D مگه قناریه که صدای بلند بشنوه بره تو لک:D
بجای این حرفا یوزر اصلیتو بگو. من حدس میزنم همون اریجینال فیلم باشی:D
بابای دوست من 10 12 سال پیش شترمرغ داری داشت
دوستم میگفت شترمرغ خیلی موجود قوی ای و کلا بیماری نمیگیره، یعنی میگفت برو با آمپول میکروب بهش تزریق کن نمیگیره ولی خیلی ترسوئه و اگه بترسه زود میمیره
حالا این شهرکی که شما میگی رو من نمیدونم ولی حتما طرف یه چیزایی تعبیه کرده برای این مشکل

سلام
اگر در مورد شترمرغ سوالی داشتید درخدمت هستم
بیش از ۵ سال پرورش دهنده شترمرغ
بازرس جهاد در سایر ماکیان
و . . .

اما استارتر

تاپیک مطالعه نکردم
اما اگر واقعا ۳۰ میلیارد داری در صنعت کارتن و کاغذ و مقوا و . . . براتون کار مناسب سراغ دارم

تشریف بیارید شرکت بازرگانی درخدمت خواهم بود

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
اما استارتر

تاپیک مطالعه نکردم
اما اگر واقعا ۳۰ میلیارد داری در صنعت کارتن و کاغذ و مقوا و . . . براتون کار مناسب سراغ دارم

برادر خودم تو کار صنعت بسته بندی کارتن هست، درآمدش آنچنانی نیست چون به شدت اشباع شده و صد البته که ۳۰ میلیارد سرمایه هم نمی خواد

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
برادر خودم تو کار صنعت بسته بندی کارتن هست، درآمدش آنچنانی نیست چون به شدت اشباع شده و صد البته که ۳۰ میلیارد سرمایه هم نمی خواد
شما مشتری عمده با حاشیه سود اندک داشته باشید حتی مارکت کاغذ که سل-پرینت و کپی-مکس مافیا کردند بعلت تقاضای بسیار بالا، سوددهی کافی دارد اتفاقا تنها با سرمایه سنگین میتونید سود جذاب بگیرید چونکه عمده فروشها هر روز سفارش کلان دارند.
همیشه سود بالا ملاک نیست بلکه تقاضا و حجم مارکت مهمتره وگرنه اقتصاد کویت و عمان و بحرین از امریکا قوی تر میشد!!!
در واقع دوره بازگشت سود سرمایه هر چقدر کوتاهتر باشد سوددهی بالاتر است.

Last edited:

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
سلام
اگر در مورد شترمرغ سوالی داشتید درخدمت هستم
بیش از ۵ سال پرورش دهنده شترمرغ
بازرس جهاد در سایر ماکیان
و . . .

اما استارتر

تاپیک مطالعه نکردم

سلام دوست عزیز اتفاقا هفته پیش یکی از بزرگترین تولید کننده های جعبه کارتنی که از دوستان دور هست رو دیدم و قراره باهاش جلسه داشته باشم
از 15 سال پیش تو این صنعت رفت و خیلی قوی داره کار میکنه برای چند تا شرکت بزرگ میدونم داره کارتن تولید میکنه و خوبی کارش اینه از راه دور
کنترل میکنه . میگفت مثلا تو 8 ساعت با این مقدار مواد فلان قدر کارتن باید زده شه برای همین کسی از زیر کار نمیتونه در بره و وقت آزاد خیلی خوبی
برای خودش فراهم کرده بود . حالا اخر هفته باهاش جلسه دارم و ببینیم چی میشه

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73
به نظر من فقط بچسب به فروشگاه اینترنتی . زمین که اصلا نگم برات با 300 تومن الان 100 مترم نمیتونی بخری کلا قید زمینو بزن
فروشگاه اینترنتی میتونم راه بندازم یعنی تا حدی فنی بلدم
ولی اینکه چی بفروشم و تامین محصول از کجا پیدا کنم شرطه

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
فروشگاه اینترنتی میتونم راه بندازم یعنی تا حدی فنی بلدم
ولی اینکه چی بفروشم و تامین محصول از کجا پیدا کنم شرطه

پول تو
لپتاپ استوک
مینی کیس استوک
کارت گرافیک استوک
مانیتور ابعاد 23 به بالای استوک
پردازنده استوک
هست

کلید واژه استوک هست، چون هیچ آدم عاقلی دیگه پیدا نمیشه که لپتاپ یا مانیتور نو بخره
و صدالبته که تمایل افرادی که کامپیوترهای DDR2 با جعبه کیس بزرگ دارند، به سمت مینی کیس های کوچک رفته
تمام اطرافیان بنده تمایل به لپتاپ و مینی کیس دارند

البته باید صبر کنید تا قیمت دلار به کف برسه، بعدا اقدام به واردات کنید

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73
پول تو
لپتاپ استوک
مینی کیس استوک
کارت گرافیک استوک
مانیتور ابعاد 23 به بالای استوک
پردازنده استوک
هست

کلید واژه استوک هست، چون هیچ آدم عاقلی دیگه پیدا نمیشه که لپتاپ یا مانیتور نو بخره
و صدالبته که تمایل افرادی که کامپیوترهای DDR2 با جعبه کیس بزرگ دارند، به سمت مینی کیس های کوچک رفته
تمام اطرافیان بنده تمایل به لپتاپ و مینی کیس دارند

البته باید صبر کنید تا قیمت دلار به کف برسه، بعدا اقدام به واردات کنید
حاجی با این پولی که من دارم نمیشه این کارا رو کرد که

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,256
بریز تو بانک و هر ماه یک پنجم سودش تقسیم کن بین فقرا و مستمندان
هم کمک کردی هم استرس سرمایه ت نداری هم وقت کافی واسه صفا داری

bozorg2015

Registered User
لایک‌ها
63
شراکت با تجار چینی مقیم ایران به منظور واردات یا صادرات به چین، می تواند بسیار پرسود باشد، من افرادی را می شناسم که بعد از کار با چینیها به ثروت هنگفتی رسیدند.

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
شراکت با تجار چینی مقیم ایران به منظور واردات یا صادرات به چین، می تواند بسیار پرسود باشد، من افرادی را می شناسم که بعد از کار با چینیها به ثروت هنگفتی رسیدند.
میدونید چه چیزایی وارد و صادر کردن ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا