• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با چهار میلیارد و صد و دوازده میلیون چیکار میشه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

شیرازمارکت

Registered User
لایک‌ها
14
به نظر من الان بهترین جا برای سرمایه گذاری فعلا بانک ها هستند. روزشمار 20 درصد میدن.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
به نظر من الان بهترین جا برای سرمایه گذاری فعلا بانک ها هستند. روزشمار 20 درصد میدن.

20 درصد برای کسی خوبه که نمیتونه باهاش کار کنه و شغل داره، وگرنه سود پایینی هست نسبت به بازار

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
راستی یه طرح خوبی بانک مسکن گذاشته که به درد من نمی خوره ولی می گم اگه کسی نیاز داشت استفاده کنه
اسمش طرح سپرده انتظار هست.
سودش 20% هست و اوله کار می ده ولی واقعا 20% نمیده یه کم کمتر می ده.
من سوال کردم واسه 50 تومن 10 تومن موقع باز کردن سپرده سود می ده، شما میری یک سال بعد میای 50 تومنت رو هم پس می گیری.
مزیتش اینه که توی این مدت بهت ضمانت نامه بانکی میده. واسه کسی که کار پیمانکاری می کنه ضمانت حسن انجام کار می خواد به نظر من عالیه این طرح. راستی با ضمانت بانکی میشه ماشین قسطی هم از لیزینگ خرید با یهره کم.

يه كم ريزتر بگو نفهميدم چي شد داداش؟

20 درصد برای کسی خوبه که نمیتونه باهاش کار کنه و شغل داره، وگرنه سود پایینی هست نسبت به بازار

لازم ديدم توضيح بدم گفته خودم رو دوستان سوال ميكردن منظور اين نيست كه پولتون رو بديد به بازار براتون كار كنن، منظور اينه كه اگر خودتون بريد تو بازار كار كنيد باز هم نسبت به بانك سود بيشتري ميگيريد ولي خب دردسرهاي خودش رو داره بازار كار و براي كساني كه شغل دارن خوب نيست چون از هر 2 تاش ميفتن.

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
يه كم ريزتر بگو نفهميدم چي شد داداش؟

.

طرح سپرده انتظار، یه سپرده بلند مدت 20% یک ساله هست که سود رو روز اول بهتون می دن.
شما 100 تومن می برین سپرده می کنین، 20 تومن امروز می دن بهتون سال بعد می تونین بیاین اصل 100 میلیون تومنتون رو هم بگیرین.
نکتش اینجاست که تو این یک سال می تونین از محل اعتبار این 100 تومن که پیش بانک دارین، ضمانتنامه بانکی بگیرین از بانک.
به نظرم واسه کسی که به ضمانتنامه نیاز داره روش بدی نیست.
مثال: خروج از ایران واسه دانشجو نیاز به 15 تومن ضمانتنامه بانکی داره. بعضیا می رن 15 تومن نقدی می دن **** وظیفه می رن خارج. بهتره آدم ببره 15 بذاره بانک مسکن، 3 تومن بگیره بذاره تو جیبش + یه ضمانت نامه 15 تومنی. اینجوری 12 تموم میشه واسه طرف

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
طرح سپرده انتظار، یه سپرده بلند مدت 20% یک ساله هست که سود رو روز اول بهتون می دن.
شما 100 تومن می برین سپرده می کنین، 20 تومن امروز می دن بهتون سال بعد می تونین بیاین اصل 100 میلیون تومنتون رو هم بگیرین.
نکتش اینجاست که تو این یک سال می تونین از محل اعتبار این 100 تومن که پیش بانک دارین، ضمانتنامه بانکی بگیرین از بانک.
مثال: خروج از ایران واسه دانشجو نیاز به 15 تومن ضمانتنامه بانکی داره. بعضیا می رن 15 تومن نقدی می دن **** وظیفه می رن خارج. بهتره آدم ببره 15 بذاره بانک مسکن، 3 تومن بگیره بذاره تو جیبش + یه ضمانت نامه 15 تومنی. اینجوری 12 تموم میشه واسه طرف
طرح خوبیه !
یعنی 20 درصد سود سالیانه ! درسته ؟ در اصل فقط بحث ضمانتنامه اش مهم هست بقیه اش که چیزی نیست

Musso

Registered User
لایک‌ها
42

اين طرح با هر مبلغي قابل اجراست؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410

طرح جالبيه! ولي چجور ضمانتنامه هايي ميده؟
حسن انجام كار؟
انجام تعهد؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
طرح خوبیه !
یعنی 20 درصد سود سالیانه ! درسته ؟ در اصل فقط بحث ضمانتنامه اش مهم هست بقیه اش که چیزی نیست

داش علي سود رو همون روز اول ميده چرا ميگي چيزي نيست بقيش!! يعني 100 ميليون بزاري 20 ميليون ميزاري جيبت همون روز، من فكر كردم ميزاره رو حساب ولي ظاهرا اينجور كه ميثم نوشته 20 ميليون ميده به خودت! درست ميگم آق ميثم؟

hamedm2m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یه سوال تکراری اما من تازه دیدم این پست رو
این پول هارو از کجا اوردی؟
به منم بگو برم انجام بدم پول دار شم:D

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
داش علي سود رو همون روز اول ميده چرا ميگي چيزي نيست بقيش!! يعني 100 ميليون بزاري 20 ميليون ميزاري جيبت همون روز، من فكر كردم ميزاره رو حساب ولي ظاهرا اينجور كه ميثم نوشته 20 ميليون ميده به خودت! درست ميگم آق ميثم؟
اگه سپرده 5 ساله رو هم همین کارو میکرد که عالی بود
میشد 100 داد 100 سودش رو گرفت بعد 5 سال هم 100 تومن گرفت !

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68

حداقل میزان سپرده 50 میلیون هست .

طرح هم 15 ماهه با سود سالانه 20 درصد هست . چیزی که خودشون میگن برای 15 ماه سود 26/7 محاسبه میشه .

طرح جالبیه . باید در واقعیت بررسی بشه چقدر با چیزی که بیان شده همخونی داره

سپرده سرمایه گذاری منحصر به فرد 15 ماهه "طرح انتظار"

scanme

Registered User
لایک‌ها
85
الان دوستان اگر سوالی داشته باشن من در خدمت هستم و میتونم با توجه به آدمایی که دور و برم هستن اطلاعات درست بگیرم بدم ضمن اینکه خودمم تو بازارهای مختلف آپدیت میشم.

زکات علم نشر آن است. مولی علی (ع)

موفق باشید و همیشه سربلند

سلام میخواستم در صورتی که اطلاعی دارید بفرمایید در حال حاضر سرمایه گذاری توی خرید ملک در شهرستان به صرف هست ؟ آینده ملک در شهرستان ها رو چطور میبینید ؟ تورم در شهرستان ها رو چطور میبیند
منطورم شهر هایی مثل مشهد و اصفهان نیست ، شهر هایی مثل گرگان و یا ساری منظورم هست

ممنون

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
اوه دمت گرم عجب پولی اومده دستت.. یه ذره صبر کن تا حباب قیمت ها شکسته بشه بعد یا رو سکه سرمایه گذاری کن یا برو تو کار خونه سازی.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
حسین جان 20 تومن میده بهت همون روز اما پولت یکسال لاک هست و تو سایتش حرفی از ضمانتنامه نزده اینجوری میشه همون 20 درصد سالیانه
خب

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
آره درسته می ده به خودمون.
ضمانتنامه هم حسن انجام کار رو من پرسیدم، گفت آره میدیم

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
حسین جان 20 تومن میده بهت همون روز اما پولت یکسال لاک هست و تو سایتش حرفی از ضمانتنامه نزده اینجوری میشه همون 20 درصد سالیانه
خب
سایت مهم نیست، من از شعبه جردن (یه کم بالاتر از بلوار گلشهر) پرسیدم گفت می دیم

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
حداقل میزان سپرده 50 میلیون هست .

طرح هم 15 ماهه با سود سالانه 20 درصد هست . چیزی که خودشون میگن برای 15 ماه سود 26/7 محاسبه میشه .

طرح جالبیه . باید در واقعیت بررسی بشه چقدر با چیزی که بیان شده همخونی داره

سپرده سرمایه گذاری منحصر به فرد 15 ماهه "طرح انتظار"

حداقلش رو من نمی دونم شاید 50 باشه، من از شعبه 50 تومن رو پرسیدم، کمترش رو نپرسیدم

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام میخواستم در صورتی که اطلاعی دارید بفرمایید در حال حاضر سرمایه گذاری توی خرید ملک در شهرستان به صرف هست ؟ آینده ملک در شهرستان ها رو چطور میبینید ؟ تورم در شهرستان ها رو چطور میبیند
منطورم شهر هایی مثل مشهد و اصفهان نیست ، شهر هایی مثل گرگان و یا ساری منظورم هست

ممنون

كلا ملك توش ضرر نيست در بلند مدت ولي الان اگر ميخواي بخري 1 سال ديگه بفروشي يكم دست نگه دار وضعيت معلوم نيست رو ملك يكم افت قيمت بوده اين چند روزه ولي ممكنه موقت باشه.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
وقتی آقایون بودجه رو رو دلار 2500 تومنی ببندن نتیجش این میشه که وقتی دلار میاد رو 2900 از ترس افت بیشتر یه سخنرانی یه جا میکنن و دلار دوباره میکشه بالا ولی دلار سقوط میکنه خیلی از تصور دور نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا