برگزیده های پرشین تولز

با چهار میلیارد و صد و دوازده میلیون چیکار میشه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
كلا ملك توش ضرر نيست در بلند مدت ولي الان اگر ميخواي بخري 1 سال ديگه بفروشي يكم دست نگه دار وضعيت معلوم نيست رو ملك يكم افت قيمت بوده اين چند روزه ولي ممكنه موقت باشه.

من فکر میکنم اگه الان بخره ضرر میکنه چون قیمتا به شدت داره میاد پایین!

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
من فکر میکنم اگه الان بخره ضرر میکنه چون قیمتا به شدت داره میاد پایین!

الان بخره که چیکار کنه؟ هدف مهمه.
خب میخره اجاره میده در آمد داره بعد هم میفروشه ولی برای سرمایه گذاری صبر کنه بهتره در کوتاه مدت نه در بلند مدت

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
الان بخره که چیکار کنه؟ هدف مهمه.
خب میخره اجاره میده در آمد داره بعد هم میفروشه ولی برای سرمایه گذاری صبر کنه بهتره در کوتاه مدت نه در بلند مدت

که سرمایه گذاری کنه دیگه!
داداش اصلا خرید و اجاره داد انوقت قیمتا اومد پایین انوقت چه خاکی تو سرش کنه ؟ مگه پول اجاره میتونه جبران ضررش شه؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
که سرمایه گذاری کنه دیگه!
داداش اصلا خرید و اجاره داد انوقت قیمتا اومد پایین انوقت چه خاکی تو سرش کنه ؟ مگه پول اجاره میتونه جبران ضررش شه؟
دوست عزیز چرا حرف رو نمی خونید؟
ایشون گفتن در بلند مدت الان خرید بکنه خوبه لی برای کوتاه مدت خیر.

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674

من حرفو خوندم.
اگه در بلند مدت قیمت ها همینطور نزولی باشه چی؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
من حرفو خوندم.
اگه در بلند مدت قیمت ها همینطور نزولی باشه چی؟

امکان نداره قیمتها نزولی باشه در بلند مدت (حداقل 3 سال) ، مگر در شرایط فورس ماژور مثل جنگ و زلزله و .... وگرنه همیشه صعودی بوده نه در ایران در کل جهان همینطوره.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
امکان نداره قیمتها نزولی باشه در بلند مدت (حداقل 3 سال) ، مگر در شرایط فورس ماژور مثل جنگ و زلزله و .... وگرنه همیشه صعودی بوده نه در ایران در کل جهان همینطوره.
بدبختی اینه تو ایران در حالت جنگ هم صعودیه ! چرا چون دلار میکشه بالا ، سازنده به بهانه دلار میکشه بالا ، همه نگاه می کنن میگن نوساز ایکس تومن رفته بالا برای من ایکس منهای یک که میره بالا ! در این صورت پس میره بالا در هر صورتی.

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674

فعلا که داره افت میکنه ما هم کلی ضرر کردیم:wacko:

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
بدبختی اینه تو ایران در حالت جنگ هم صعودیه ! چرا چون دلار میکشه بالا ، سازنده به بهانه دلار میکشه بالا ، همه نگاه می کنن میگن نوساز ایکس تومن رفته بالا برای من ایکس منهای یک که میره بالا ! در این صورت پس میره بالا در هر صورتی.

متاسفانه همیشه اینجوری بوده ..

ehsan329

Registered User
لایک‌ها
222
آق مايي كه هيچي تو پرو بالمون نيست و ميخوايم از صفر شروع كنيم چيكار كنيم؟بشينيم تاپيك شمارو نيگا كنيم؟:D

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
متاسفانه همیشه اینجوری بوده ..

دوره موشک بارون تهران ، قیمت خونه تو تهران یک چهارم شد. تو جنگ همه چی تصاعدی بالا رفت غیر از خونه. یک پیکان 10 سال کارکرده 500 هزار تومن بود ، یک خونه بزرگ تو تهران که الان بالای 1.5 میلیارده ، اون موقع 5 میلیون تومن بود.دلار هم 100 تومن. خودت مقایسه کن

farajoon

Registered User
لایک‌ها
131
دوره موشک بارون تهران ، قیمت خونه تو تهران یک چهارم شد. تو جنگ همه چی تصاعدی بالا رفت غیر از خونه. یک پیکان 10 سال کارکرده 500 هزار تومن بود ، یک خونه بزرگ تو تهران که الان بالای 1.5 میلیارده ، اون موقع 5 میلیون تومن بود.دلار هم 100 تومن. خودت مقایسه کن

احسنتم! احسنتم! احسنتم پيرمرد. خوب يادته وا!!!

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
آق مايي كه هيچي تو پرو بالمون نيست و ميخوايم از صفر شروع كنيم چيكار كنيم؟بشينيم تاپيك شمارو نيگا كنيم؟:D

برو دم تک تک مغازه های محلتون بگو میخوام کار کنم البته فکر نکنم تلاشت به نتیجه برسه.

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674

افکت جان بنده یه سوالی از شوما داشتم؟؟ عایا زمانی که پیکان 500 هزار تومن بوده درامد ها هم میلیونی بوده؟ یکم واقع بینانه به قضیه نگاه کن

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
افکت جان بنده یه سوالی از شوما داشتم؟؟ عایا زمانی که پیکان 500 هزار تومن بوده درامد ها هم میلیونی بوده؟ یکم واقع بینانه به قضیه نگاه کن

خب این چه ربطی به حرف من داره . من گفتم در دوره جنگ قیمت خونه خیلی کمتر از اجناس و دلار و ماشین بالا رفت و حتی در مقاطعی هم شدیدا نزولی بود.همین...

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410

عزیز جان همیشه که معادله اش یکسان نیست!!!
اگر دلار بره بالا دلیل نمیشه که خونه هم تو شرایط جنگ بره بالا، تو شرایط جنگی به این علت میاد پایین که همه فروشنده میشن برای تبدیل مسکن به پول نقد و الفرار!! ضمنا وقتی کسی نیست تو این شرایط خونه بخره یا بسازه، قیمتها به شدت سقوط میکنه.(مثل دلار که وقتی تو بازار همه فروشنده میشن آقای سیف هم بیاد بگه دلار از این پاین تر نمیاد [چون میخوان با ما به التفاوت قیمت کاسبی کنن و ضررهای بودجه رو تامین کنن] دلار سیر نزولی پیدا میکنه، ولی خب دولت همیشه برنده این قضیه خرید و فروش دلار هست چون قدرت در دست دولت هست و اگر بخواد دلار رو بیاره پایین کار جیک ثانیه است.

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
در مورد بستنی فروشی و فست فود اطلاعات دارین؟تو شهر کم جمعیت جواب میده اگه هر دوتاش با هم باشه؟

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
در مورد بستنی فروشی و فست فود اطلاعات دارین؟تو شهر کم جمعیت جواب میده اگه هر دوتاش با هم باشه؟

همه جا جواب میده به شرطی که رقیبت کم و کارت خوب باشه.:happy:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410

والا سوالت سخته تو شهر كم جمعيت منظورت با چقدر جمعيته؟
اسم شهرتون رو نميشه بگي؟
مغازه بايد جايي باشه كه به اصطلاح ميگن پاخورش زياد باشه يعني رفت و آمد در طول روز زياد باشه اونجا، حالا ممكنه كم جمعيت باشه ولي به دلايلي اون منطقه پاتوق شده و پر از فروشگاه و مغازه است اونجوري ميگيره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا