• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بت های روزانه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
تیم دومی که نوشتم که می بازه . دو بازی اخیر خودش را برده است. و تیمی که گفتم می بره از دو تا بازی . یک بازی به اخر
مانده باخته و بازی اخرش را نیز برده است.
یعنی عملا هر دو تیم بازی اخرشان را با برد پشت سر گذاشته اند.

mortezairan

Registered User
لایک‌ها
66
بازی بنفیکا 6 دلار به جیب زدیم ..... 7 دلار هم سر بازی منچستر
حیفه بازی ها رو زنده دنبال کنید از این بازی ها با این شرایط کم پیش میاد....

kingt

Registered User
لایک‌ها
83
لامصب م..... خراب شده:general208:

mortezairan

Registered User
لایک‌ها
66
خدایی عجب هفته ای شده اکثر بزرگا خراب کردن خوشحالم رو هیچ کدوم نبستم
لیورپول بایرن دورتموند اتلتیک بیلبائو اتلتیکو مادرید منچستر تاتنهام اورتون ....
خدا بارسا رو بخیر کنه

mortezairan

Registered User
لایک‌ها
66
خدایی عجب هفته ای شده اکثر بزرگا خراب کردن خوشحالم رو هیچ کدوم نبستم
لیورپول بایرن دورتموند اتلتیک بیلبائو اتلتیکو مادرید منچستر تاتنهام اورتون ....
خدا بارسا رو بخیر کنه
ناپولی هم باخت ...

mortezairan

Registered User
لایک‌ها
66
دوستان بازی لهستان برزیل فینال رو هم داشته باشین ضریب لهستان 2.4 هست .... هر کسی والیبال کارشه میتونه سود خوبی کنه . من خودم نمیبندم اگه باخت نگین چرا باخت ولی لهستان میزبانه و با چهل هزار تماشاگر بازی میکنه . بازی قبلی برزیل رو برده .....

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
منظورم به یه بازی دیگست که خودت انتخاب کردیو آنالیز کردی

اگه خراب نكنه
Spain. LIGA Adelante
Albacete
Numancia
برد نومسيا
ضريب نومسيا 3
من برداشتم اين بازي بوده هر كسي هم اين بازي رو بزنه باخت شد به من ربطي نداره بعدا نگيد نگفت چون بازي هست و غير قابل پيش بيني اتفاقات كه تو بازي ميفته

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
اگه خراب نكنه
Spain. LIGA Adelante
Albacete
Numancia
برد نومسيا
ضريب نومسيا 3
من برداشتم اين بازي بوده هر كسي هم اين بازي رو بزنه باخت شد به من ربطي نداره
خوب بر چه اساسی اینو انتخاب کردی ؟

kingt

Registered User
لایک‌ها
83
من از نت در اوردم همین جا زدم موقعی هم که 2باخت بدم دیگه نمیرم چون به خاطره برگشت میرم هر چی که هست رو میدم میره

SiNA H

Registered User
لایک‌ها
129
نرم افزار Soccer Stats Tracker برنامه ای هست که تقریبا دارای بانک اطلاعاتی کامل تیم ها به همراه نتایج مربوطه هستش که میتونین جهت پیدا کردن موارد مورد علاقه خود از آن استفاده کنید.

برای پیدا کردن بازیهای آور - آندر - هالف تایم - فول تایم - نیمه اول - زوج و فرد بازیها - نتیجه دقیق - هندی کپ و کلی چیزهای مفید دیگه میتونید از این نرم افزار بهره بگیرید.

همچنین نرم افزار دارای قابلت آپدیت خودکار هست که بلافاصله میتواند نتایج اخیر تیم ها رو به بانک اطلاعاتیش اضافه کند.

http://www.mitrevski.com/Setup_SST_52.exe

سایت اصلی برنامه هم آدرس زیر هست .

http://www.soccerstatstracker.com/index.html

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
امروز چند تا دوستان درباره تنيس ازم سوال كردم تو پ.خ من اطلاعات خاصي در مورد تنيس ندارم ولي سود خوبي در تنيس هست ضرايب بالاتري هم ميده ولي شناخت كامل اگر تينسور ها بايد داشته باشي تا بتوني سود كني از يكي از دوستانم كه تنيس ميزنه پرسيدم اين كتاب رو دادن براي اموزش تنيس كتاب خوبي هست اموزش قواعد كلي تنيس رو ياد ميده
خودم هم بايد بخونم كتاب خيلي جالبي هست
لينك
اين دوستم كه ميگم تنيس ميزنه خيلي شاخ هست چند بار لاين داده بهم در عوض لاين ضرايب فوق العاده ي ميده سود توپي هم داره ولي حيف من با تنيسور ها اشنا نيستم اگه بچه هاي اين تاپيك با هم كار كنند هر كسي رو يه رشته ورزشي تخصص داشته باشه با هم كار كنيم ميشه سود خوبي كرد هر كس يك لاين خوب بزاره هر روز ميشه ميكس هاي خوب زد

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
امروز چند تا دوستان درباره تنيس ازم سوال كردم تو پ.خ من اطلاعات خاصي در مورد تنيس ندارم ولي سود خوبي در تنيس هست ضرايب بالاتري هم ميده ولي شناخت كامل اگر تينسور ها بايد داشته باشي تا بتوني سود كني از يكي از دوستانم كه تنيس ميزنه پرسيدم اين كتاب رو دادن براي اموزش تنيس كتاب خوبي هست اموزش قواعد كلي تنيس رو ياد ميده
خودم هم بايد بخونم كتاب خيلي جالبي هست
لينك
اين دوستم كه ميگم تنيس ميزنه خيلي شاخ هست چند بار لاين داده بهم در عوض لاين ضرايب فوق العاده ي ميده سود توپي هم داره ولي حيف من با تنيسور ها اشنا نيستم اگه بچه هاي اين تاپيك با هم كار كنند هر كسي رو يه رشته ورزشي تخصص داشته باشه با هم كار كنيم ميشه سود خوبي كرد هر كس يك لاين خوب بزاره هر روز ميشه ميكس هاي خوب زد

ممنون از شما
کاملا موافقم با پیشنهادت
پیشنهاد جالب و موفقی میتونه باشه

Sent from my bell & sebastian

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
خوب بر چه اساسی اینو انتخاب کردی ؟

اقا اساس برداشتن لاين رو بي خيال شو من لاين رو بردارم بدون تحليل بر نميدارم نومسيا 1 صفر برد ضريب بازي 3 بود چند دلار رفته بودي روش من 100 دلار روش رد كرده بودم 200 دلار سود خالص شد برام
اينم هديه من به شما با اوميدوارم استفاده كرده بودي

wolf iran

Registered User
لایک‌ها
113
اگه خراب نكنه
Spain. LIGA Adelante
Albacete
Numancia
برد نومسيا
ضريب نومسيا 3
من برداشتم اين بازي بوده هر كسي هم اين بازي رو بزنه باخت شد به من ربطي نداره بعدا نگيد نگفت چون بازي هست و غير قابل پيش بيني اتفاقات كه تو بازي ميفته
اگه خراب نكنه
Spain. LIGA Adelante
Albacete
Numancia
برد نومسيا
ضريب نومسيا 3
اگه خراب نكنه
Spain. LIGA Adelante
Albacete
Numancia
برد نومسيا
ضريب نومسيا 3

داداش با وجود اخراجی برد

لعنت به این وبمانی

من نتونستم هنوز برا خودم ردیف کنم ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا