برگزیده های پرشین تولز

بحث های فنی و تخصصی و بدون تعصب

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از behnam_wk8 :
درسته ... با P990 قابل مقایسه نیستن ... ولی در کلاس Windows mobile خیلی عالیه ... اونم گوشی هایی با حجم و وزن بالا ...
SE عزیز ... نظرت در مورد سیستم عامل Linux چیه ؟ موتورولا اکثر گوشی هااشو داره با این سیستم عامل می ده ...
در کلاس سیمبیان که نیست ... فکر می کنم که در حد Windows mobile باشه .. ؟؟؟

والله نظرم زیاد نسبت به لینوکس خوب نیست البته سیتم عامل خوبی هست با رم کم بالا میاد سریع هست و...

ولی این مایکروسافت مطمین هستم آخرش زهر خودش رو میریزه به لینوکس و مثل ویندوز تو کامپیوتر های شخصی یه کاری میکنه که ویندوز موبایل هم برای این سری گوشیها به عنوان بیشترین و بهترین مطرح بشه... کما اینکه یه مقاله خوندم که توش از همکاری بیشتر لینوکس با مایکرو سافت صحبت شده بود... این بیل گیتس رو دست کم نگیرید خیلی موذی هست :blink:

کلا فکر میکنم در اینده نزدیک بساط لینوکس رو گوشیها جمع بشه:(

behnam_wk8

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Sony Ericsson!! :
والله نظرم زیاد نسبت به لینوکس خوب نیست البته سیتم عامل خوبی هست با رم کم بالا میاد سریع هست و...

ولی این مایکروسافت مطمین هستم آخرش زهر خودش رو میریزه به لینوکس و مثل ویندوز تو کامپیوتر های شخصی یه کاری میکنه که ویندوز موبایل هم برای این سری گوشیها به عنوان بیشترین و بهترین مطرح بشه... کما اینکه یه مقاله خوندم که توش از همکاری بیشتر لینوکس با مایکرو سافت صحبت شده بود... این بیل گیتس رو دست کم نگیرید خیلی موذی هست :blink:

کلا فکر میکنم در اینده نزدیک بساط لینوکس رو گوشیها جمع بشه:(

آخه می دونی ... مایکروسافت به این خاطر الآن در دنیا قدرت اول سیستم عامله که سیستم عاملش فراگیر شده ... همه نرم افزارای بزرگ تحت اون نوشته شدن ... و ...
ولی توی موبایل تنوع سیستم عامل بیشتره ... البته تنوع سری سیستم عامل ....
مثال می زنم ...
شما اگه یه Photoshop 5.5 داری ، می تونی روی Win98se - Win98 - Winme - Win2000 - WinNT - WinXP , ...
نصبش کنی ... و یا برعکس ... اگه Photoshop با ورژن بالاتر هم داری که در زمان XP نوشته شده ... با 98 هم سازگاره ... اما ما اینو تو موبایل نمی بینیم ... و خیلی ها هستن که از خیر نصب نرم افزار رو موبایلشون می گذزن ...
چرا ؟ چون دیگه حال و حوصله امتحان کردن برنامه های مختلف رو روی موبایلشون ندارن ... که آیا نصب بشه یا نشه ...
البته اینم میشه یه جوری ربط داد به جدید بودن این سیستم عامل ولی در کل شرایط الآن اینجوریه ...
حالا منظور من چی بود ..
من می گم کاربرای موبایل عادت کردن به این تنوع سیستم عامل ... مثلا من موقعی که 7710 خریدم اثلا برام کم بودن نرم افزارهای تحت اون مهم نبود و سری 90 بودن اون ... حتی دیگه به جایی رسید که تصمیم گرفتم برنامه نویسی سیمبیان رو روش کار کنم و برای سری 90 برنامه بنویسم ... ولی دیدم 7710 انقدر ارزششو نداره و فروختمش ...
بله .. کاربرای موبایل به محدودیت نرم افزار برای سخت افزار و سیستم عامل موبایلشون عادت دارن ... و حتی اگه مایکروسافت بیاد و Linux رو تحت فشار بزاره و برنامه هاشو لیمیت کنه ... بازم برای کاربرها اتفاق خاصی رخ نمیده ...
البته منکر این نشیم که همکاری این دو شرکت بزرگ در IT می تونه انقلاب بزرگی بکنه ....

behnam_wk8

Registered User
لایک‌ها
5
می دونید ... من خودم با این سایت از طریق Search آشنا شدم ... جدای SE که واقعا یکی از بزرگای اینجاست و یه جورایی آخرت گوشیه ... منم خیلی عشق گوشیم ... و آخرتش نباشه ، جا پای SE داریم می زاریم ...
ولی دوست داشتم توی اینجا واقعا بحث فنی می شد ... همه نظر می دادند ...
اگه یکی Search می کرد بهترین گوشی دنیا (دوربین) بهترین گوشی هوشمند ... یا P990 یا N80 یا ... بهترین و کامل ترین اطلاعات رو کسب می کرد ...
دوستان بیان و نظر بدن تا انشاا... همه استفاده کنند از اطلاعات هم ...;)

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
خوب من در بخش اخبار موبایل در مورد میزان و نحوه فروش گو شی های همراه تولیدی شرکت های بزرگ یه خبری زده بودم..
اینجا هم که بسیار از نظرات دوستان اسفاده کردیم...:)
برای همین سعی می کنیم بحث را از منظر فنی در بیاریم و کمی به بحث تجاری اون بپردازیم..;)
در مقایسه با برندهای بزرگ تولیدی...سونی اریکسون بیشتر به فکر کیفیت است تا تولید مدلهای مختلف در حجم انبوه...برای همین اون تنوع مدلی که مثلا در نوکیا که یک گوشیpopular است را در سونی اریکسون نمی بینیم...
ضمن اینکه کاربران سونی اریکسون خیلی حرفه ای تر از نوکیا هستن و عمل می کنند و انتظارات اونا بیشتر از طرف های مقابله...
در نتیجه خریدار این تیپ گوشی یا خودش کاربر قدیمیه یا اینکه واقعا دنبال یه چیزیه که از دید حرفه ای کمی متفاوت از دیگران باشه و البته ممکنه که چندان از قوانین بازار تاسی هم نکنه..
موتورولا خودش یه مارک بسیار معتبره و من اولین گوشی که داشتم موتورولا بود...بیشترین طیف مخاطب موتورولا در آمریکاست و مصرف کننده آمریکایی بنا به روحیات خاص مصرف کنندگی به چیزی اهمیت می ده که بیشتر جذبه داشته باشه تا اینکه کیفیت بالایی داشته باشه که اینم بیشتر برمی گرده به اینکه اونا قدرت خرید بالایی نسبت به دول دیگه دارن و بنا براین می تونن در بازاری که گزینه های فراوانی برای انتخاب دارند دست به انتخاب مجدد بزنند.
برای همین موتورولا چندان به بازار جهانی اهمیتی نمی ده چراکه بازار آمریکا را نسبتا خوب قبضه کرده...
اینم بگم که اگه مثلا یه هنرپیشه ستاره سینما یه گو شی دستش بگیره و مثلا در یه جشنواره با همون گوشی ظاهر بشه و عموما این گوشی هم موتورولا هستش ملت اونجا می ریزن همون گوشی را رو دست می برن که اینم یه روش ترفند تبلیغاتیه..;) عین این خبر را باز در بخش اخبار موبایل داشتیم..
البته موتورولا هم گوشی های خیلی خوبی به بازار داده و کلا در این رقابت فاصله ها داره کم می شه...
نوکیا یه چیزی مثل پیکان خودمونه(حالا توهین نشه ها!!!منظورم کیفیتش نیست منظورم همه گیر شدن اونه)
گارانتی های مختلف و سرویس های خوبی که به این گوشی در دنیا داده می شه باعث محبوبیت عالم گیر اون شده ..ضمن اینکه بازار یابی خوبی دارن روی اون انجام می دن..
در ضمن یادتون باشه که الان تمامی تولیید کنندگان گوشی دارند سرمایه گذاری می کنند تا جا پای خودشونو در بازار خاور میانه تثبیت کنند چون تقریبا بارارهای جهانی اشباع شده..برای همین می بینین که نمایندگی های گوشی های مختلف در دوبی این روزا دارند خیلی فعالیت می کنند.پتانسیل بازار اینجا و بخصوص ایران خیلی بالاست و خودشون هم می دونند که ما جوانان ایرانی ممکنه برخلاف یک جوان اروپایی که یه گوشی 20 دلاری داشته باشه ولی ترجیح بده بره مسافرت دور دنیا بیشتر بفکر داشتن یه گوشی هزار دلاری باشیم ...:D
اینو گفتم که بدونین خیلی روی روحیات مصرف کننده های بازارهای جهانی کار می شه و تحقیق می کنند..;)
حالا بیایید از این منظر هم این سخنان را نقد کنیم و هم اینکه از این منظر هم ضمن نگاهی به گوشی های مختلف تحقیق کنیم..

behnam_wk8

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از esfandiyar2002 :
خوب من در بخش اخبار موبایل در مورد میزان و نحوه فروش گو شی های همراه تولیدی شرکت های بزرگ یه خبری زده بودم..
اینجا هم که بسیار از نظرات دوستان اسفاده کردیم...:)
برای همین سعی می کنیم بحث را از منظر فنی در بیاریم و کمی به بحث تجاری اون بپردازیم..;)
در مقایسه با برندهای بزرگ تولیدی...سونی اریکسون بیشتر به فکر کیفیت است تا تولید مدلهای مختلف در حجم انبوه...برای همین اون تنوع مدلی که مثلا در نوکیا که یک گوشیpopular است را در سونی اریکسون نمی بینیم...
ضمن اینکه کاربران سونی اریکسون خیلی حرفه ای تر از نوکیا هستن و عمل می کنند و انتظارات اونا بیشتر از طرف های مقابله...
در نتیجه خریدار این تیپ گوشی یا خودش کاربر قدیمیه یا اینکه واقعا دنبال یه چیزیه که از دید حرفه ای کمی متفاوت از دیگران باشه و البته ممکنه که چندان از قوانین بازار تاسی هم نکنه..
موتورولا خودش یه مارک بسیار معتبره و من اولین گوشی که داشتم موتورولا بود...بیشترین طیف مخاطب موتورولا در آمریکاست و مصرف کننده آمریکایی بنا به روحیات خاص مصرف کنندگی به چیزی اهمیت می ده که بیشتر جذبه داشته باشه تا اینکه کیفیت بالایی داشته باشه که اینم بیشتر برمی گرده به اینکه اونا قدرت خرید بالایی نسبت به دول دیگه دارن و بنا براین می تونن در بازاری که گزینه های فراوانی برای انتخاب دارند دست به انتخاب مجدد بزنند.
برای همین موتورولا چندان به بازار جهانی اهمیتی نمی ده چراکه بازار آمریکا را نسبتا خوب قبضه کرده...
اینم بگم که اگه مثلا یه هنرپیشه ستاره سینما یه گو شی دستش بگیره و مثلا در یه جشنواره با همون گوشی ظاهر بشه و عموما این گوشی هم موتورولا هستش ملت اونجا می ریزن همون گوشی را رو دست می برن که اینم یه روش ترفند تبلیغاتیه..;) عین این خبر را باز در بخش اخبار موبایل داشتیم..
البته موتورولا هم گوشی های خیلی خوبی به بازار داده و کلا در این رقابت فاصله ها داره کم می شه...
نوکیا یه چیزی مثل پیکان خودمونه(حالا توهین نشه ها!!!منظورم کیفیتش نیست منظورم همه گیر شدن اونه)
گارانتی های مختلف و سرویس های خوبی که به این گوشی در دنیا داده می شه باعث محبوبیت عالم گیر اون شده ..ضمن اینکه بازار یابی خوبی دارن روی اون انجام می دن..
در ضمن یادتون باشه که الان تمامی تولیید کنندگان گوشی دارند سرمایه گذاری می کنند تا جا پای خودشونو در بازار خاور میانه تثبیت کنند چون تقریبا بارارهای جهانی اشباع شده..برای همین می بینین که نمایندگی های گوشی های مختلف در دوبی این روزا دارند خیلی فعالیت می کنند.پتانسیل بازار اینجا و بخصوص ایران خیلی بالاست و خودشون هم می دونند که ما جوانان ایرانی ممکنه برخلاف یک جوان اروپایی که یه گوشی 20 دلاری داشته باشه ولی ترجیح بده بره مسافرت دور دنیا بیشتر بفکر داشتن یه گوشی هزار دلاری باشیم ...:D
اینو گفتم که بدونین خیلی روی روحیات مصرف کننده های بازارهای جهانی کار می شه و تحقیق می کنند..;)
حالا بیایید از این منظر هم این سخنان را نقد کنیم و هم اینکه از این منظر هم ضمن نگاهی به گوشی های مختلف تحقیق کنیم..

خوب ... استفاده کردیم از صحبتهای شما ... جالب بود ... نقد بازار گوشی از دید اقتصادی ...
ولی یه نکته رو فراموش کردی .... اونم اینه که امریکا هم مثل همه کشور ها User حرفه ای داره ... که موبایل یه بازیگر و خواننده رو نخواد و فاکتورهای خودش مد نظرش باشه ... البته این موضوع که شما مطرح کردید در ایران هم صدق می کنه ... مثلا می شه گفت که نوکیا هم بازار ایران رو قبضه کرده ( به طور نسبی و در مقایسه با موتورولا در امریکا ) ... چرا چون User آماتور ... فقط اینو می دونه که نوکیا آنتن دهیش خوبه !!!! ... همین ... و روی این حساب می ره یه گوشی مطابق سلیقه خودش می خره ... و اگه User آماتور ما هم داره گوشی حرفه ای می خره اونم به خاطر حرفه ای بودنش نیست ... بلکه اونم به خاطر همون مسئوله ایست که شما مطرح کردید ( بازیگر و خواننده و فلانی و دختر فلانی و پسر فلانی و اینا ) ...
به نظر من کاربر حرفه ای توی کشور ما به نسبت کاربرای آماتورمون خیلی کمند ...
مثلا کافیه برید علائدین و ببینید کسانی که پشت ویترین مغازه ها دارند در مورد گوشی که می خوان بخرند صحبت می کنند ... چی می گن ؟؟؟؟
من یه دیالوگ براتون بگم ... ظاهرا یه عاشق و معشوق بودن !!! ( چون اگه عشق این وسط نبود پسره عمرا برا دختره گوشی نمی گرفت !!! ) بله ... داشتن تازه تو بازار تصمیم می گرفتند که چی بخرند ...

دختره می گفت P910 حرف نداره ... شهرام شبپره هم P910 داره !!!!!!!!
پسره گفت هر جور خودت دوست داری ... نمی خوای بیشتر بگردی ؟ گفت نه ... من در موردش تحقیق کردم !!! همه چی داره دیگه ... صفحه لمسی و دوربین داره .... همین خوبه !!!

یا بر فرض همین ملت که می رن P910 می خرن الآن ... من دوستم اتفاقا دیشب P910 خریده بود ... من W800i دارم ... گوشی منو که دید پشیمون شد !! گفت دوربینش آخرشه ... گفتم شما از گوشیت چی می خوای .. گوشی تو چیزایی داره که گوشی من نداره ... گفت نه من دوربین می خوام !!! گفتم در این مورد بهت بگم P910 دوربینش حتی مگا پیکسلم نیست ... اصلا نمی دونست مگاپیکسل چیه ... بنده خدا رفته بود 430 تومن هم پول بالاش داده بود ....

در کل منظور من این بود که همه جای دنیا کاربرای آماتور هستند که از گوشی زیبایی می خوان و اینکه دست فلان کسک باشه و ...
ولی شما نگاه کنید که کمپانی های امریکایی خیلی به نیاز مشتری های حرفه ایشون بها می دن ... نمونش Palm Treo 650 یه جا خوندم که به عنوان بهترین گوشی هوشمند انتخاب شده ...
به حر حال کمپانی های مختلف گوشی های مختلف تولید می کنند تا پاسخگوی نیاز سلیقه های مختلف باشه ...
اگه اینطور نبود که این همه تولید کننده گوشی نبود :

Alcatel phones
Amoi phones
Benefon phones
BenQ phones
BenQ-Siemens phones
Bird phones
BlackBerry phones
Bosch phones
Chea phones
Ericsson phones
Eten phones
Haier phones
HP phones
i-mate phones
Innostream phones
Kyocera phones
LG phones
Maxon phones
Mitac phones
Mitsubishi phones
Motorola phones
NEC phones
Neonode phones
Nokia phones
O2 phones
Palm phones
Panasonic phones
Pantech phones
Philips phones
Qtek phones
Sagem phones
Samsung phones
Sendo phones
Sewon phones
Sharp phones
Siemens phones
Sony phones
Sony Ericsson phones
Tel.Me. phones
Telital phones
Vertu phones
VK Mobile phones

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از behnam_wk8 :
SE عزیز ... نیستی ... بی تو هرگز !!!:p

هستم عزیزم ولی دوستان شرکت نمیکنن تو بحث ما هم خوب در نتیجه چیزی نداریم فعلا بنویسیم:happy:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
یه موضوع دیگه که بهش اشاره شد همون کم بودن user حرفه ای هست

ببینید یه مغازه دار باید گوشی هایی که میاره تو مغازه اش حداقل مشخصات روی جعبه اش رو بخونه که مشتری اومد سوال کرد بتونه جواب بده در صورتی که عملا اینطور نیست . در حالت بهتر مغازه دار می تونه رو گوشی های تو مغزه اش تحقیق بهتری داشته باشه دفترچه گوشی رو یه نیگا بندازه بره تو اینترنت 4 تا مشخصات ازش بخونه و.. که مشتری اومد همین طوری واینسه نیگاش کنه...

ما رفتیم برا پسر عمه امون تو کانادا از ایران یه 7710 بگیریم بدیم ببرن براش . تو مغازه یارو نمی دونست اصلا 7710 سیمبین هست یا نه... خدا شاهده من وقتی گوشی رو روشن کردم تست بکنم اومده بود بغل من وایساده بود میگفت به من هم یه چیزایی ازش رو یاد بده مشتری دیگه اومد تو من بهشون بگم :blink: :blink: در صورتی که برعکس باید باشه نه اینکه من خریدار بخوام بهش یاد بدم

البته خوب همه هم که مثل من نوعی نمیرن قبل خرید تو اینترنت 4 تا سایت رو ببینن دو تا review از گوشی بخونن همین جوری فلان گوشی رو دیده دست همسایه اشون میره میخره خوب اخه ببین به کارت میاد به دردت می خوره یا نه

الان هم که با این اینترنت خدا بده برکت خبرها از همه چی زودتر پخش میشه و کلی مطلب ادم میتونه گیر بیاره خوب باید طرز فکر ها عوض بشه

من رفتم تو یه مغازه رفیقم می خواست D600 بگیره یارو اصلا نمی دونست فوکوس اتوماتیک چیه؟؟ اتفاقا خودش هم k750 داشت

من بهش گفتم این D600 دوربینش خیلی خوبه فقط یه عیب داره اونم اینه که macro نمیگیره یارو برگشته اینجوری میکنه در حالی که دکمه دوربین رو تو D600 فشار میده( خب میدونید که حدود 2 ثانیه طول میکشه تا دوربین لود بشه):

-ایناها اینم اتو فوکوس داره:blink:

- گفتم کو؟

- اینا ها داره میاد ( منظورش لود شدن دوربین بود) :f34r:

من دیگه داشتم از خنده منفجر میشدم

یعنی ببینید تا چه حد اوضاع خرابه ها..

وایسادم کلی به یارو توضیح دادم بابا فوکوس اتوماتیک چیه.macro چی چیه. گفتم با همین k750 ات از نوشته بگیر میبینی که واضح میندازه ولی با D600 گرفتیم تار انداخت چون مثلا macro نداشت و... خلاصه یه فیلمی بود ها;)

منظور این که تا اوضاع اینجوریه تو ایران همه رو چشم شون میرن گوشی میگیرن نه با مطالعه و تحقیق

behnam_wk8

Registered User
لایک‌ها
5
کاملا درسته ... می دونی ... واقعا حیفه ... این مردم ایران با این ضریب هوشی بالا ... این همه استعداد ... بعد بازارش یه سری فقط پولدار توش باشن ... توی بازار ما جای تحصیلکرده هامون و متخصصامون خالیه ...
توی بازار کامپیوتر هم همینه ... من یه بار یه سیستم می خواستم برای کسی بخرم ... پسره مغازه داره برگشت با یه قیافه حق به جانبی گفت : مهندس ساندویجی می خوای ؟؟ گفتم ساندویچی چیه ؟؟؟ گفت پس شماها چه درسی می خونید ؟؟؟ ساندویچی یعنی Sound & VGA Onboard ... اینو گفت و خندید به ما !!! بعد گفتم این مادربرد دوال نیست ... گفت بابا دواله !!! گفتم نه من می دونم نیست ... گفت بابا تابلو ه دیگه !!! نگاه کن دو تا رم می خوره دیگه !!! براش توضیح دادم که دوال یعنی چی !!! حال کرد .. گفت دوالم خوبه ها !!!!!!!!!!!!!!!!!
موبایل که دیگه بدتر ... منم خیلی خاطره دارم ... ولی چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ؟؟؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
همش به خاطر اینه که همه چیز شده پول
یک عده فکر می کنن فروشندگی کار هر خریه ! ببخشین ولی یکی که سواد انگلیسی نداره که نمی تونه کاتالوگ و حتی
مشخصات روی جعبه رو بخونه ! قدیم هم من 2 - 3 نفر رو سراغ داشتم که واقعا وقتی جنس می فروختند کلی چیزم
حالیشون بود .
اما الآن که این همه اینترنت و اینها داریم به جای اینکه طرف بیاد این همه نوشته و اطلاعات فارسی من و شما رو بخونه
به خودش زحمت نمی ده جنساشون باز کنه حداقل واسه کیف خودشم که شده
21.gif
یک تستی روشون انجا بده

behnam_wk8

Registered User
لایک‌ها
5
سونی اریکسون عزیز ... تفاوت W810 و W800 رو می دونی ؟؟؟ اگه می شه برام بگو ...
به خودم این زحمتو ندادم برم توی سایت سونی ... :p
چون کامل توضیح می دی ;)
بعد در مورد کابل W800i چی می دونی Audio - Video هست یا فقط Audio ؟ ...
Thanks
:)

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از behnam_wk8 :
سونی اریکسون عزیز ... تفاوت W810 و W800 رو می دونی ؟؟؟ اگه می شه برام بگو ...
به خودم این زحمتو ندادم برم توی سایت سونی ... :p
چون کامل توضیح می دی ;)
بعد در مورد کابل W800i چی می دونی Audio - Video هست یا فقط Audio ؟ ...
Thanks
:)

تفاوتهای اصلی یکی قیافه ظاهری هست یکی هم این که w810i دارای EDGE می باشد که w800 نداره ( البته تو ایران فرق نمیکنه)

کدوم کابلش؟

چون تو جعبه فقط USB هست:)

اگه منظورت اون کابلی هست که تو خود سایت سونی هست عکسش , باید بگم فقط Audio هست که باید جداگانه تهیه بشه

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
W810 حالت Flight Mode کامل هم داره
دوربینشم حفاظ نداره

behnam_wk8

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از tintin :
W810 حالت Flight Mode کامل هم داره
دوربینشم حفاظ نداره

بابا مارو چه به Flight mode ... ما تا شاه عبدالعظیم بیشتر نمی ریم ... اونم با اتوبوس ...:p
W800 بهتره ... W810 هم تو بازار کمه ...

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460

behnam_wk8

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Sony Ericsson!! :
w810 که هنوز وارد بازار نشده:blink:

ا ... من فکر می کردم تو بازار باشه ... آخه وقتی می خواستم W800i رو بگیرم از هر کی پرسیدم که W810 هم دارید ... می گفت نداریم ... نمی گفت نیومده :happy:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از behnam_wk8 :
ا ... من فکر می کردم تو بازار باشه ... آخه وقتی می خواستم W800i رو بگیرم از هر کی پرسیدم که W810 هم دارید ... می گفت نداریم ... نمی گفت نیومده :happy:

خوب این برمیگرده به همون که گفتم دیگه . مغازه دار ها کلا تعطیلن!!;)

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از behnam_wk8 :
بابا مارو چه به Flight mode ... ما تا شاه عبدالعظیم بیشتر نمی ریم ... اونم با اتوبوس ...:p
W800 بهتره ... W810 هم تو بازار کمه ...
عزیز Flight Mode کاربردهای دیگری هم دارد .
مثلا وقتی که شب می خوابید و ساعت گوشی را کوک می کنید و می خواهید صدا بدهد اما نمی خواهید صدای زنگ
و SMS را بشنوید ( در مواردی مثل مزاحم شدن و شوخی شهرستانی رفقا ! ) و همچنین می خواهید سرتان از امواجی
که گوشی دریافت می کند آسیب نبیند .

behnam_wk8

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از tintin :
مثلا وقتی که شب می خوابید و ساعت گوشی را کوک می کنید و می خواهید صدا بدهد اما نمی خواهید صدای زنگ
و SMS را بشنوید ( در مواردی مثل مزاحم شدن و شوخی شهرستانی رفقا ! ) و همچنین می خواهید سرتان از امواجی

ای بابا .. گفتیم شاه عبد العظیم اون ور تر نمیریم ... ولی نگفتیم از پشت کوه اومدیم که !!!!!:blink:
Flight mode فقط برای جلوگیری از تشعشعات موبایل خوبه ...
ولی در موارد دیگه میشه با درست کردن چند تا پروفایل برای موارد مختلف مشکلو حل کرد .;)

behnam_wk8

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از tintin :

ای بابا .. گفتیم شاه عبد العظیم اون ور تر نمیریم ... ولی نگفتیم از پشت کوه اومدیم که !!!!!:blink:
Flight mode فقط برای جلوگیری از تشعشعات موبایل خوبه ...
ولی در موارد دیگه میشه با درست کردن چند تا پروفایل برای موارد مختلف مشکلو حل کرد .;)

بالا