• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
هم سرور ایران و هم خارج از ایران.
میدونم. خارجش که هیچی.
رو ایران و آی آر و سی پنل :دی

یادش بخیر دو بار سی پنل بد فرم زد تو پر وب مسترهای ایرانی....

• Like
Reactions: ap3

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
میدونم. خارجش که هیچی.
رو ایران و آی آر و سی پنل :دی

یادش بخیر دو بار سی پنل بد فرم زد تو پر وب مسترهای ایرانی....
من همون موقع هم چندتا ای ار داشتم رو سی پنل که مشکلی برای ما پیش نیومد.

ziro00

Registered User
لایک‌ها
586
دوستان راهنمایی کنید از کجا هاست خوب تهیه کنم

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
من همون موقع هم چندتا ای ار داشتم رو سی پنل که مشکلی برای ما پیش نیومد.
در پردیس هم بک آپ گیری روزانه انجام میشه و تا 30 روز در سرور جداگانه نگهداری میشه. این اتفاق و اتفاقات مشابه حتی سوختن هارد و توقیف سرور توسط پلیس و.... نهایتا مطالب سایت رو به 24 ساعت قبل برمیگردونه.

مشتری : گوشیم داغ میکنه
پشتیبان : طبیعیه

http://zooroofchi.ir/1395/03/22/3590/

:general208::general505:

خب طبیعیه دیگه :دی انتظار نداری که هم راحت از جیب در بیاد هم داغ نکنه.

دوستان راهنمایی کنید از کجا هاست خوب تهیه کنم

اگر تمایل داشتید 10 روز سرویس رایگان برای تست از هر پلنی که خواستید تقدیم میشه ، راضی بودید ادامه بدید. از هاست های پربازدید برای سایتهای پربازدید یکماه سرویس رایگان تست ارائه میشه.
portal.pardishosting.com

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
و روی سرور ایران ...
ما آخر نفهمیدیم سایتمونو بیاریم روی سرور ایران یا نه
یه سری میگن سرعتش خوبه..یه سری ها هم میگن سئوش پایینه..بدرد سایتی که از گوگل ای پی داره نمیخوره..امنیت سرور ایران پایینه و زیاد داون میشه

انا تنها چیزی که میدونم اینه که اولین مشکلی که برام پیش میاد روی سرور ایران..تموم شدن پهنای باند ماهیانه هست.. چون الان دارم راحت 600تا 700 گیگ در ماه پهنای باند مصرف میکنم

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام دوستان؛
می خواستم چند تا مسابقه بذارم، بنظرتون جایزه چی بدم؟
جایزه ها هم می خوام در سطح 10 تا 50 تومن باشن. اعضای سایت هم اکثرا دختر 15-14 ساله هستن

والا تا جایی میدونم یوتیوب کلیپ ها و ویدیو های بزرگسالان و بعلاوه هیجده رو پاک میکنه//درسته .ولی میتونن با فیلترینگ هوشمند اونا رو فیلتر کنن
در کل من که حال میکنم با موزیک ویدیو های قدیمی که توی یوتیوب هست..مرجع غنی ای از موزیک و کلیپ هاست
امیدوارم بتونن یه جوری هوشمندش کنن تا بشه استفاده بهینه ازش کرد..
فیسبوک که خوبه :) اما از زمانی که تلگرام و شبکه های موبایلی اومده کار اونم کساد شده.. کلا پیش بینی میکردن که فیسبوک افت کنه..
اون موقع یعنی چند سال قبل خیلی کاربر داشته..حدودای سال 90 ..خیلی از اشنا ها رو توش میشد پیدا کرد
به جز موزیک خیلی از فیلم ها و سریالا و حتی کارتونای قدیمی رو میشه اونجا پیدا کرد. خیلی از چیزهایی که اونجا هست هیچ جای دیگه پیدا نمیشه!
واقعا حیفه که تو ایران فیلترش کردن

کسی از ifastnet.com خرید انجام میده ؟ پیام بدید.
یه سوال اینکه با ایرانی ها مشکل ندارن ؟ دامنه .ir
این هاست رو میخوام :
مشاهده پیوست 940986

پ.ن : آنلاین سرورز 5 گیگ رو میده ماهی 18 جدیدا هم پشتیبانی وضعش خرابه!
من 6 سال و خرده ای هست باهاشون کار می کنم ولی اصلا توصیه نمی کنم. قبلا اسمشون byethost بود.
هاستینگ معتبر و قدیمی ای هستن ولی جدیدا اشکالات زیادی دارن.
اول که هیچ بک آپی از اطلاعات مشتری نمیگیرن! الان حتی درپیت ترین هاست های ایرانی حداقل ماهی یه بک آپ می گیرن. جدیدا سیستم R1Soft اومده که واقعا عالیه. فکر کنم تو ایران پردیس هاستینگ هم داشته باشه
بعدشم مشکل پشتیبانی هست! اول که برای پشتیبانی باید برین یه سایت دیگه ثبت نام کنین (جدیدا آوردنش سابدامین خودشون) بعدش که هر سری بخوایین تیکت بزنین باید شماره آخرین فاکتوری که پرداخت کردین رو بزنین! صد بار هم باید تیکت رو بفرستی تا ثبت بشه چون مدام ارور میده! از این مراحل که گذشتی میرسی به پشتیبانی گیجش!!!! من چند روز پیش یه تیکت زدم در مورد نحوه ارتقا و اینا ازشون پرسیدم، نیم ساعت بعد جواب دادن تیکت شما رو به Second line فرستادیم که کارشناسان حرفه ای بهتون جواب بدن. بعد چهار پنج ساعت اون Second lineجواب داد مشکل شما حل شده و سایتتون بالا میاد!! یعنی حتی تیکت رو نخونده بودن!!!
پورت سرورش هم 100 مگ بیشتر نیست که راحت DDos میشه
تنها خوبیش اینه که با ایرانیا مشکل ندارن. منم فقط برای این که اگه یه هاستم بخاطر تحریم و اینا تعلیق شد یه جایی داشته باشم که موقتی بیارمش اونجا و مجبور نشم از شرکت های ایرانی استفاده کنم، باهاش کار می کنم.
هاست خارجی دیگه ای خواستی نوع سایت و فضای مورد نظر رو بهم بگو، انشالله بتونم یکی پیدا کنم.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
یه سری میگن سرعتش خوبه..یه سری ها هم میگن سئوش پایینه..بدرد سایتی که از گوگل ای پی داره نمیخوره..امنیت سرور ایران پایینه و زیاد داون میشه

انا تنها چیزی که میدونم اینه که اولین مشکلی که برام پیش میاد روی سرور ایران..تموم شدن پهنای باند ماهیانه هست.. چون الان دارم راحت 600تا 700 گیگ در ماه پهنای باند مصرف میکنم
اینطور که میفرمایید باید خیلی از سایتها کله می شدند ...
در مورد ترافیک هم اگر منظورتون سرویس از ماست که تا 10 ترابایت پهنای باند هم مشکلی نداریم.

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
آره تو سایت های خارجی هم review خوندم اکثرا از پشتیبانی و آپتایم ناراضی بودن.
هاست برای دمو سایت های اتوماتیک لازم دارم. مثل hamefile.ir (بازدید خاصی نداره ولی فضا زیاد میخواد به خاطر عکس ها + تعداد پست بالا) حداقل 50 گیگ فضا. ولی پهنای باند زیاد مهم نیست اندازه همون هاست هم باشه کافیه.
و یه مشخصه دیگه هم addon domain نامحدود.
با این مقدار فضا DreamHost خوبه ولی نباید بگی ایرانی هستی (کلا تو هاستینگ های خارجی دامین ir. داشتن مثل اینه که داد بزنی من ایرانیم، منو تحریم کنین :D البته اکثر هاستینگ ها یه دامین مجانی خودشون میدن. اشکالی نداره با ip ایرانی وارد بشی ولی آدرس رو باید یه آدرس خارجی بزنی) گزینه MySQL VPS هم داره که دیتابیس رو روی یه سرور مجازی جداگانه ذخیره می کنه که هم منابع اختصاصی داشته باشی و هم امنیت بالاتر. یه مقدار اعتبار هدیه Adword گوگل هم میده.
one.com هم طرح proffesional plusش خوبه البته خود هاستینگش در حد متوسطه

ولی بنظرم شما داری راه رو اشتباه میری. برا 50 گیگ فضا هاست اشتراکی توصیه نمیشه، هاست اشتراکی نهایتا تا 30-20 گیگ فضا خوبه. همینطور دیتابیس هم اگه بخاطر پست های زیاد، سنگینتر از 4-3 گیگ میشه، باز هاست اشتراکی جوابگو نیست. از نظر میزان هارد مشکلی نیست، مشکل مصرف منابع دیگه مثل رم و I/O (میزان درگیری هارد) هست.
یه هاست معمولی بگیر. عکس ها رو می تونی بذاری تو سرور مجازی و از طریق سابدامین بهشون دسترسی داشته باشی. اسم این روش الان یادم نیست ولی شما یه سابدامین از دامین اصلیت میگیری و با A Record آی پی سرور مجازی رو بهش میدی. بعد این سابدامین رو روی سرور مجازی به عنوان دامین اصلی ثبت می کنی و مسیر بهش میدی (این همون کاری هست که سایت های دانلود برای لینک مستقیم می کنن)

سایت اتوماتیک هم خیلی از هاستینگ ها قانونی نمیدونن. قبلش در این مورد حتما باهاشون صحبت کن.

من حاضرم سایتام ته لیست گوگل باشه، بعد یه ساعت لود بشه، نمی دونم هزار تا مشکل دیگه داشته باشه ولی دست کسانی که با یه ایمیل ساده که نه تنها رسمی نیست بلکه ممکنه تقلبی هم باشه، سایتت رو می بندن و کل زندگی نامه ات رو برای فرستنده ایمیل میفرستن نباشه!
از اون بدتر اونایی که وقتی مشکل برای سرورشون پیش میاد، قدرت خدا از دیوار صدا در میاد، از اینا نه!!! وبمستر اینور داره بال بال میزنه بفهمه چی سر سایتش اومده، اونور مدیر سرور عین خیالش نیست!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
با این مقدار فضا DreamHost خوبه ولی نباید بگی ایرانی هستی (کلا تو هاستینگ های خارجی دامین ir. داشتن مثل اینه که داد بزنی من ایرانیم، منو تحریم کنین :D البته اکثر هاستینگ ها یه دامین مجانی خودشون میدن. اشکالی نداره با ip ایرانی وارد بشی ولی آدرس رو باید یه آدرس خارجی بزنی) گزینه MySQL VPS هم داره که دیتابیس رو روی یه سرور مجازی جداگانه ذخیره می کنه که هم منابع اختصاصی داشته باشی و هم امنیت بالاتر. یه مقدار اعتبار هدیه Adword گوگل هم میده.
one.com هم طرح proffesional plusش خوبه البته خود هاستینگش در حد متوسطه

ولی بنظرم شما داری راه رو اشتباه میری. برا 50 گیگ فضا هاست اشتراکی توصیه نمیشه، هاست اشتراکی نهایتا تا 30-20 گیگ فضا خوبه. همینطور دیتابیس هم اگه بخاطر پست های زیاد، سنگینتر از 4-3 گیگ میشه، باز هاست اشتراکی جوابگو نیست. از نظر میزان هارد مشکلی نیست، مشکل مصرف منابع دیگه مثل رم و I/O (میزان درگیری هارد) هست.
یه هاست معمولی بگیر. عکس ها رو می تونی بذاری تو سرور مجازی و از طریق سابدامین بهشون دسترسی داشته باشی. اسم این روش الان یادم نیست ولی شما یه سابدامین از دامین اصلیت میگیری و با A Record آی پی سرور مجازی رو بهش میدی. بعد این سابدامین رو روی سرور مجازی به عنوان دامین اصلی ثبت می کنی و مسیر بهش میدی (این همون کاری هست که سایت های دانلود برای لینک مستقیم می کنن)

سایت اتوماتیک هم خیلی از هاستینگ ها قانونی نمیدونن. قبلش در این مورد حتما باهاشون صحبت کن.

من حاضرم سایتام ته لیست گوگل باشه، بعد یه ساعت لود بشه، نمی دونم هزار تا مشکل دیگه داشته باشه ولی دست کسانی که با یه ایمیل ساده که نه تنها رسمی نیست بلکه ممکنه تقلبی هم باشه، سایتت رو می بندن و کل زندگی نامه ات رو برای فرستنده ایمیل میفرستن نباشه!
از اون بدتر اونایی که وقتی مشکل برای سرورشون پیش میاد، قدرت خدا از دیوار صدا در میاد، از اینا نه!!! وبمستر اینور داره بال بال میزنه بفهمه چی سر سایتش اومده، اونور مدیر سرور عین خیالش نیست!
یعنی در سرورهای خارجی ، با ایمیل از پلیس اون کشور و..... کاری نمی کنن و یک بیلاخ به پلیس و سیستم قضایی اون به کارشون ادامه میدن؟
اتفاقاتی مثل توقیف سرور کم نبوده ....

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
بازدید 4 تا از سایتام نصف شده :| کارنامه ها رو خراب کردن؟ یا این هفته هفته خاصیه؟ :general210:

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
دوستان دامین ir که یکماه از تاریخ انقضا گذشته , اگر یکماه دیگه هم بگذره که دوماه پر بشه و تمدید نشه , چه مدت بعدش آزاد میشه ؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
خب داداش من که نفهمیدم. الان کدومش بهتره از نظر شما؟
آخرش سرور اینور خوبه یا اونور

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستان کسی نرم افزاری میشناسه که بشه یه عکس در سایز کوچیک رو از یه تایمی روی یه قطعه فیلم گذاشت یا مثلا یه نوشته مثل همینایی که توی موزیک ویدیوها اسم خواننده و تنظیم کننده و .... اول و آخر موزیک ویدیو میارن

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
دوستان کسی نرم افزاری میشناسه که بشه یه عکس در سایز کوچیک رو از یه تایمی روی یه قطعه فیلم گذاشت یا مثلا یه نوشته مثل همینایی که توی موزیک ویدیوها اسم خواننده و تنظیم کننده و .... اول و آخر موزیک ویدیو میارن
ساده ترین نرم افزار Camtasia هستش...
امکانات خوبی هم داره...

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان دامین ir که یکماه از تاریخ انقضا گذشته , اگر یکماه دیگه هم بگذره که دوماه پر بشه و تمدید نشه , چه مدت بعدش آزاد میشه ؟
معمولا 60 تا 70 روز بعد از تاریخ انقضا آزاد میشه.

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
یعنی در سرورهای خارجی ، با ایمیل از پلیس اون کشور و..... کاری نمی کنن و یک بیلاخ به پلیس و سیستم قضایی اون به کارشون ادامه میدن؟
اتفاقاتی مثل توقیف سرور کم نبوده ....
نه! قوانین اونا برعکس قوانین ایران کاملا مشخصه و هاستینگ ها از همون اول به سایت های غیرقانونی اجازۀ استفاده از سرویسشون رو نمیدن! دنبال این نیستن که هر مشتری ای که پول داد رو جذب کنن.
البته یه چیزی دارن به اسم حقوق شهروندی که نمیذاره پلیس برای خودش قانون تصویب و اجرا کنه! هیچ شرکتی بدون دستور مستقیم دادگاه حساب مشتری رو کنسل نمی کنه و اطلاعاتش رو به کسی نمیده. اینجوری نیست که فلان درجه دار پلیس اگه با یکی مشکل داشته باشه، راحت هر بلایی بخواد سرش بیاره! 10 تا سازمان و نهاد و کمیته و ... با قوانین عجیب غریب و من در آوردی مسئول نظارت نیستن!
سه سال و خرده ای پیش کیم داتکام مؤسس مگاآپلود و چند نفر از همکاراشون توی نیوزلند با درخواست دولت آمریکا به جرم کمک به نقص کپی رایت که باعث ضرر چند میلیارد دلاری شرکت های تولید و توزیع فیلم شده بودن، بازداشت شدن. سرورهای سایتش توقیف و حساب های بانکی کیم داتکام مسدود شد ولی ماهی 95هزار پوند از اموالش رو به عنوان خرجی دریافت میکنه و نه تنها برای محاکمه به آمریکا نفرستادنش بلکه الان داره مثل یه شهروند عادی زندگی می کنه و با کمک وکیل هاش از خودش دفاع می کنه. توی این فاصله سایت مگا رو هم راه انداخته. نکته جالب اینجاست که هنوز اطلاعات روی سرورهای مگاآپلود سالمه و فرمت نشده (اخیرا به خاطر fail شدن بعضی هاردها دارن بازیابی می کنن) حالا شما مقایسه کنین با رفتاری که تو ایران با ستار بهشتی شد!!!
خب داداش من که نفهمیدم. الان کدومش بهتره از نظر شما؟
آخرش سرور اینور خوبه یا اونور
سرور خارجی بهتره، بخصوص برای شما که ترافیک بالا لازم داری.
با این اوصاف vps بگیرم بهتره.
dreamhost قیمت هاستش بالاست 11 دلار در ماه حدود 40 تومن میتونم vps خیلی خوب بگیرم مدیریتش هم کامل دست خودمه!
آره بنظر منم VPS خیلی بهتره

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
نه! قوانین اونا برعکس قوانین ایران کاملا مشخصه و هاستینگ ها از همون اول به سایت های غیرقانونی اجازۀ استفاده از سرویسشون رو نمیدن! دنبال این نیستن که هر مشتری ای که پول داد رو جذب کنن.
البته یه چیزی دارن به اسم حقوق شهروندی که نمیذاره پلیس برای خودش قانون تصویب و اجرا کنه! هیچ شرکتی بدون دستور مستقیم دادگاه حساب مشتری رو کنسل نمی کنه و اطلاعاتش رو به کسی نمیده. اینجوری نیست که فلان درجه دار پلیس اگه با یکی مشکل داشته باشه، راحت هر بلایی بخواد سرش بیاره! 10 تا سازمان و نهاد و کمیته و ... با قوانین عجیب غریب و من در آوردی مسئول نظارت نیستن!
سه سال و خرده ای پیش کیم داتکام مؤسس مگاآپلود و چند نفر از همکاراشون توی نیوزلند با درخواست دولت آمریکا به جرم کمک به نقص کپی رایت که باعث ضرر چند میلیارد دلاری شرکت های تولید و توزیع فیلم شده بودن، بازداشت شدن. سرورهای سایتش توقیف و حساب های بانکی کیم داتکام مسدود شد ولی ماهی 95هزار پوند از اموالش رو به عنوان خرجی دریافت میکنه و نه تنها برای محاکمه به آمریکا نفرستادنش بلکه الان داره مثل یه شهروند عادی زندگی می کنه و با کمک وکیل هاش از خودش دفاع می کنه. توی این فاصله سایت مگا رو هم راه انداخته. نکته جالب اینجاست که هنوز اطلاعات روی سرورهای مگاآپلود سالمه و فرمت نشده (اخیرا به خاطر fail شدن بعضی هاردها دارن بازیابی می کنن) حالا شما مقایسه کنین با رفتاری که تو ایران با ستار بهشتی شد!!!

سرور خارجی بهتره، بخصوص برای شما که ترافیک بالا لازم داری.

آره بنظر منم VPS خیلی بهتره

البته نیوزلند خیلی فرق فوکوله

اون یارو هم فک کنم الان مدیر سایت mega.co.nz هستش

بالا