برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

chama

Registered User
لایک‌ها
241
بانک ملی برای خرید اینترنتی محدودیت حداقل 50.000 ریال اعمال کرده،یعنی با کارت بانک ملی و یا از درگاه بانک ملی امکان خرید با مبلغی کمتر از 50.000 ریال وجود ندارد.
یعنی مشتریان حق خرید مبلغ زیر 5000 تومان را ندارند،اصلا مگه حق و جایگاه مشتری برای بانک ملی اهمیتی داره!!!

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
25516319629247105278.jpg

با اتمام تاریخ کارت
میتوانید از بانک پاسارگاد کارت جدید و آنی با همان شماره کارت قبلی دریافت کنید
این هفته کارت پارسیانمو عوض کردم؛متوجه شدم شماره کارت همونی هست که قبلا داشتم؛بدون اینکه خودم بهشون بگم؛
پس این کار چیز عجیبی نیست؛ممکنه بقیه بانک ها هم انجام بدن و ما بی اطلاعیم!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815
این هفته کارت پارسیانمو عوض کردم؛متوجه شدم شماره کارت همونی هست که قبلا داشتم؛بدون اینکه خودم بهشون بگم؛
پس این کار چیز عجیبی نیست؛ممکنه بقیه بانک ها هم انجام بدن و ما بی اطلاعیم!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

در سالیان نه چندان دور :D
همه بانکها موقع تعویض کارت ، شمارت کارت تغییر میدادن

اما جدیدا مثل اینکه تصمیم گرفتن ، مثل شماره حساب بانکی ، ثابت نگهش دارند
فقط cvv و تاریخ انقضا فرق میکنه در صدور کارتهای جدید

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
بانک ملی برای خرید اینترنتی محدودیت حداقل 50.000 ریال اعمال کرده،یعنی با کارت بانک ملی و یا از درگاه بانک ملی امکان خرید با مبلغی کمتر از 50.000 ریال وجود ندارد.
منبعش رو میشه بگین ؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دوستان من یه حساب کوتاه مدت 18 درصدی ایران زمین دارم اما خب مبلغش یجوری هست که با این کلاهبرداریهایی که از طریق POS ها و درگاه های پرداخت اینترنتی انجام میدن واقعا جرئت نمیکنم برای خرید روزمره ( چه حضوری چه اینترنتی ) از کارتش استفاده کنم.
به غیر از ملی و ملت، کارت چه بانکی رو پیشنهاد میدین که هم اینترنت بانک قوی داشته باشه هم برای حسابهای کوتاه مدت یا قرض الحسنه یا جاری بدون دسته چکش هیچ مبلغی رو مسدود نکنه ؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
دوستان من یه حساب کوتاه مدت 18 درصدی ایران زمین دارم اما خب مبلغش یجوری هست که با این کلاهبرداریهایی که از طریق POS ها و درگاه های پرداخت اینترنتی انجام میدن واقعا جرئت نمیکنم برای خرید روزمره ( چه حضوری چه اینترنتی ) از کارتش استفاده کنم.
به غیر از ملی و ملت، کارت چه بانکی رو پیشنهاد میدین که هم اینترنت بانک قوی داشته باشه هم برای حسابهای کوتاه مدت یا قرض الحسنه یا جاری بدون دسته چکش هیچ مبلغی رو مسدود نکنه ؟
بانک صدارت

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
خب همون ايران زمين 18 درصد يه حساب ديگه باز كن بدون كارت و اينترنتي و هيچي و توي اون حسابي كه كارت و اينترنتي داري فقط در حد استفاده روزانت پول بزار. انفاقا اگه ميخواي حساب كارت و اينترنت دار با پول كم داشته باشي بهتره جايي باشه كه خيلي دنگ و فنگ رمزساز و اين چيزا رو نداشته باشه كه لزومي هم نداره.

مثلا صادرات و اينده رو ميدونم اينترنتيش حتما رمز ساز ميخواد.
البته بانك سامان هم خوبه و رمزساز نميخواد

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815

کارت مجازی برای خرید اینترنتی( بعضی از بانکها صادر میکنند)

نمونه اش اینجا

https://www.bpi.ir/virtualcard

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815
سايتي كه گذاشتي واسه من كه بالا نيومد!!!

بانک پاسارگاد، قسمت کارت مجازی
هرجند که نوشته الان بانک مرکزی جلوی صدور این کارتها رو گرفته( برای نمونه و مثال است)

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
ترجیح من پاسارگاد
البته هر بانکی حساب باز کردی حواست باشه میزان انتقال آنلاین رو تعیین کنی. پیش فرض ممکنه کم باشه (پایا و کارت به کارت و ...)
تجربه من نشون داد حسابی که باهاش زیاد خرید و انتقال میدم، اصلا نباید محدودیتش کم باشه

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
بانک صدارت

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک
صادرات توکن میخواد حوصله این جینگولک بازیا رو ندارم :D
خب همون ايران زمين 18 درصد يه حساب ديگه باز كن بدون كارت و اينترنتي و هيچي و توي اون حسابي كه كارت و اينترنتي داري فقط در حد استفاده روزانت پول بزار. انفاقا اگه ميخواي حساب كارت و اينترنت دار با پول كم داشته باشي بهتره جايي باشه كه خيلي دنگ و فنگ رمزساز و اين چيزا رو نداشته باشه كه لزومي هم نداره.

مثلا صادرات و اينده رو ميدونم اينترنتيش حتما رمز ساز ميخواد.
البته بانك سامان هم خوبه و رمزساز نميخواد
بخوام ایران زمین 18 درصدی جدید باز کنم عملا فایده ای نداره چون نهایت سودی که طی یک ماه بهم بده شاید 1000 تومنم نشه :D پس سودش مدنظر نیست. اینترنت بانکشم خوب هست اما عالی نیست.برای مبالغ زیر 10 تومن هم sms نمیده ( با اینکه بابت فعالسازی ارسال پیامک 10 تومن میگیره )
سامان بدک نیست. پارسیان هم شنیدم خوبه اما نمیدونم مسدودی داره یا نه.
کارت مجازی برای خرید اینترنتی( بعضی از بانکها صادر میکنند)

نمونه اش اینجا

https://www.bpi.ir/virtualcard
ظاهرا که فعلا نمیشه ازش استفاده کرد
معمولا زیر مبلغ 5000 ریال ( پانصد تومان) ، چون برای شرکتهای پرداخت الکترونیک ضرر است به خاطر کارمزد و هزینه هاش
آخه اون دوستمون گفته بودن 50.000 ریال
ترجیح من پاسارگاد
البته هر بانکی حساب باز کردی حواست باشه میزان انتقال آنلاین رو تعیین کنی. پیش فرض ممکنه کم باشه (پایا و کارت به کارت و ...)
تجربه من نشون داد حسابی که باهاش زیاد خرید و انتقال میدم، اصلا نباید محدودیتش کم باشه
ممنون
اینترنت بانکش چطوره ؟ مسدودی هم داره یا نه ؟
برای فعالسازی ارسال پیامک ایا مبلغی رو بعنوان هزینه ارسال میگیرن ؟

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
.برای مبالغ زیر 10 تومن هم sms نمیده ( با اینکه بابت فعالسازی ارسال پیامک 10 تومن میگیره )
يعني چي؟! خريد زير 10هزار تومن پيامك نميده؟؟؟؟!!!!

بعد اينترنت بانك ايران زمين واسه چي عالي نيست يعني چي كم داره؟!

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
يعني چي؟! خريد زير 10هزار تومن پيامك نميده؟؟؟؟!!!!

بعد اينترنت بانك ايران زمين واسه چي عالي نيست يعني چي كم داره؟!
خیر
واریز/برداشت زیر 10 هزار تومن پیامک نمیده
دلیل اینکه میگم اینترنت بانکش عالی نیست اینه که از پرتال قدیمی بقیه اینترنت بانکها استفاده میکنه
البته برای کارای روزمره هیچ مشکلی نداره و کاملا جوابگو هست اما خب من کلا این قالب قدیمی رو نمیپسندم

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
خوب اینترنت بانک و کارت این حسابتو مسدود کن و دفترچه درخواست بده و کارای این حساب رو حضوری انجام بده؛
البته اینترنت بانک اگه رمز خوب بزاری براحتی هک نمیشه و امن هست؛یوقت هم خواستی انتقال بدی با پایا راحتی
یه حساب قرض الحسنه باز کن؛حالا هر بانکی که دوست داری و راحتی؛
جاری بدون دسته چک رو بانک ها دارن اما خوب همون شرایط جاری رو داره بدون دسته چک اگه میتونی یه جاری باز کن که بدردت میخوره
اکه اس ام اس مجانی میخوای مسکن و سپه و گردشگری مجانی هستن؛اما مسکن فکر کنم یه ۱۰۰۰تومنی مسدود کنه؛سپه رو نمیدونم؛گردش نمیکنه
اینترنت بانک مسکن خیلی خوبه،سپه هم بد نیست،گردشگری هم قالب قدیمی داره
پارسیان هم شنیدم خوبه اما نمیدونم مسدودی داره یا نه.
آره خوبه؛من قرض الحسنه قدیمی دارم که مسدودی نداره؛اینترنت بانکش خیلی خوبه و قالب شیکی داره؛همراه بانکش ظاهر جذابی نداره اما خوب تقریبا کامله و سریع
ممنون
اینترنت بانکش چطوره ؟ مسدودی هم داره یا نه ؟
برای فعالسازی ارسال پیامک ایا مبلغی رو بعنوان هزینه ارسال میگیرن ؟
اینترنت بانکش خیلی خوبه،اما انتقال وجه پیش فرضش کمه؛2 میلیون در هر روز و 20 میلیون در ماه برای پایا
پیامکش هزینه داره
ترجیح من پاسارگاد
کارت به کارت ها که همه 3 میلیون در روز هست و معمولا اینترنت بانک ها کارت به کارت همون بانک رو تا سقف مجاز انتقال حساب دارن
ظاهرا که فعلا نمیشه ازش استفاده کرد
یه ایمن کارت کارآفرین هست؛اما خوب کار شما با افتتاح هر نوع حسابی در هر بانکی راه میافته

ختم کلام........هر جا رو دوست داری انتخاب کن

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
خیر
واریز/برداشت زیر 10 هزار تومن پیامک نمیده
دلیل اینکه میگم اینترنت بانکش عالی نیست اینه که از پرتال قدیمی بقیه اینترنت بانکها استفاده میکنه
البته برای کارای روزمره هیچ مشکلی نداره و کاملا جوابگو هست اما خب من کلا این قالب قدیمی رو نمیپسندم

شما ايران زمين داري دوتا سوال راجبه اينترنت بانكش:
رمز اينترنت بانك و همراه بانكش يكي هست يعني اينترنت بانكو عوض كنيم همراه بانك هم عوض ميشه؟
و آيا رمز اينترنت و همراه بانكش ميتونه علائم هم داشته باشه؟ چون يه متخصص نرم افزار ميگفت وجود علائم در رمز از طولاني بودنش هم مهمتره

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
شما ايران زمين داري دوتا سوال راجبه اينترنت بانكش:
رمز اينترنت بانك و همراه بانكش يكي هست يعني اينترنت بانكو عوض كنيم همراه بانك هم عوض ميشه؟
و آيا رمز اينترنت و همراه بانكش ميتونه علائم هم داشته باشه؟ چون يه متخصص نرم افزار ميگفت وجود علائم در رمز از طولاني بودنش هم مهمتره
بلی؛حتما رمزشون یکی هست
یک رمز ورود داره و یک رمز انتقال
حروف عدد و نماد قابل استفاده هست

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
دوستان نظرشون روی بانک شهر چیه؟؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
خوب اینترنت بانک و کارت این حسابتو مسدود کن و دفترچه درخواست بده و کارای این حساب رو حضوری انجام بده؛
البته اینترنت بانک اگه رمز خوب بزاری براحتی هک نمیشه و امن هست؛یوقت هم خواستی انتقال بدی با پایا راحتی
یه حساب قرض الحسنه باز کن؛حالا هر بانکی که دوست داری و راحتی؛
حضوری انجام دادن حوصله و وقت میخواد :D
من رو این حساب ایران زمینم همه چیزش فعاله اما خب نمیخوام واسه کارای روزمره ازش استفاده کنم بخاطر همین تصمیم دارم یه حساب تو یه بانک دیگه باز کنم
جاری بدون دسته چک رو بانک ها دارن اما خوب همون شرایط جاری رو داره بدون دسته چک اگه میتونی یه جاری باز کن که بدردت میخوره
آخه جاری بعضی بانکا مثه بانک ملت 10 تومن مسدودی داره
اینترنت بانکش خیلی خوبه،اما انتقال وجه پیش فرضش کمه؛2 میلیون در هر روز و 20 میلیون در ماه برای پایا
پیامکش هزینه داره
میشه تو شعبه موقع افتتاح حساب درخواست افزایش سقف بدیم ؟
هزینه پیامک واسه یکسالش چقدره ؟
بعد ایا برای تمام تراکنشهایی که انجام میشه پیامک میده یا مثه ایران زمین زیر 10 هزار تومن پیامک نمیده ؟

بالا