برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
سلام
یک مدتی با اینترنت بانک ملت خیلی کار نداشتم. امروز اومدم پول انتقال بدم، دیدم به طرز مسخره ای محدود شده. انواع انتقال محدود شده!!!

سقف مبلغ حواله اينترنتى از تمامي حسابهاي شما در مجموع ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال بين حسابهاي متمركز بانك ملت براى شما تعيين شده است
سقف مبلغ حواله سحاب از کارتهاي بانک ملت به کارتهاي بانک ملت ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال ميباشد.
سقف مبلغ حواله سحاب از کارتهاي بانک ملت به ساير کارتهاي عضو شتاب ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال ميباشد.
سقف مبلغ حواله اینترنتی بین بانکی( پایا) بدون امضاي الکترونيک از تمامي حسابهاي شما در مجموع ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال براى شما تعيين شده است.
براي انجام حواله بين بانکي ساتنا ، امضاي الکترونيک مورد نياز است!
space_fa.gif

یعنی رسما مسخره کردن!!! خوب بگن نمی خوایم پولتون رو از بان خارج کنید دیگه
آیا میشه این مشکل رو حل کرد و سقف رو عدد معقولی گذاشت یا حتما برای انتقال باید بریم شعبه و اونا برامون واریز کنن؟

silvercat

Registered User
لایک‌ها
107
بايد پانزده هزار تومان ناقابل تو حلقوم بانک ملت فرو کنيد تا فعال شه يکي براي فعال شدن اس ام اس و اون يکي برا يکبار رمز اونوقت سقف پايا تا پنجاه ميره بالا

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
بايد پانزده هزار تومان ناقابل تو حلقوم بانک ملت فرو کنيد تا فعال شه يکي براي فعال شدن اس ام اس و اون يکي برا يکبار رمز اونوقت سقف پايا تا پنجاه ميره بالا

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk
ممنون دوست عزیز
فهمیدم چرا اینطوری شده. من یکبار رمزم رو تمدید نکرده بودم. نیازی نداشتم. قبلا این بوده و به این صورت بیش از یک میلیون حواله میکردم!!!
واقعا مشکل همین پوله بود :)))

chama

Registered User
لایک‌ها
241
ممنون دوست عزیز
فهمیدم چرا اینطوری شده. من یکبار رمزم رو تمدید نکرده بودم. نیازی نداشتم. قبلا این بوده و به این صورت بیش از یک میلیون حواله میکردم!!!
واقعا مشکل همین پوله بود :)))
بهتره در مقابل این موضوع حساب بانک ملت را خالی و از بانک دیگری استفاده کنید،اگر مشتری ها کوتاه بیان و این کارمزد ها را پرداخت کنند بانک های دیگر هم بدشون نمیاد برای خدماتشون کارمزد بگیرند،و اگر مشتریان زیر بار این کارمزد ها نروند در نهایت بانک مجبور به رایگان کردن این خدمات می شود.
البته بانک ملت در همراه بانک نسخه جدید حواله پایا با سقف روزانه 5 میلیون تومان فعال کرده که باید به شعبه مراجعه و رمز جدید دریافت کنید.

ali354

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
الان کارت به کارت چند تومن از بانکی یه بانک کم نمی کنه؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
کارت بکارت هر مبلغی تا به تومن ۵۰۰ کارمزد داره و هر میلیون بالای یک میلیون ۲۰۰

Sent from my MI 5 using Tapatalk

chama

Registered User
لایک‌ها
241
اگر داخل بانکی باشد رایگان است و سقف بالایی دارد،یعنی کارت بانک مبداء و مقصد و دستگاهی که عملیات را انجام می دهد از یک بانک باشد.(به جز بانک ملت که 250 ریال کارمزد دارد)
اما اگر بین بانکی باشد تا یک میلیون تومان 500 تومان کارمزد دارد و به ازا هر میلیون بیشتر 200 تومان به کارمزد افزوده می شود،که سقف انتقال سه میلیون تومان هست برای درگاه های الکترونیک و اگر حضورا به شعبه مراجعه کنید سقف 15 میلیون هست که برخی بانک ها در چندین مرحله چند بار 15 میلیون هم منتقل می کنند.
اما در کل برای انتقال بین بانکی از حساب مقصد شماره شبا بگیرید و حواله پایا یا ساتنا بزنید که رایگان هست،محدودیت هم نداره.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
بهتره در مقابل این موضوع حساب بانک ملت را خالی و از بانک دیگری استفاده کنید،اگر مشتری ها کوتاه بیان و این کارمزد ها را پرداخت کنند بانک های دیگر هم بدشون نمیاد برای خدماتشون کارمزد بگیرند،و اگر مشتریان زیر بار این کارمزد ها نروند در نهایت بانک مجبور به رایگان کردن این خدمات می شود.
البته بانک ملت در همراه بانک نسخه جدید حواله پایا با سقف روزانه 5 میلیون تومان فعال کرده که باید به شعبه مراجعه و رمز جدید دریافت کنید.

همراه بانک ملت هم فعال کردنش کارمزد داره؟چقدر؟اگر رمز یکبارمصرف فعال نباشه برای همراه بانک باید فعالش کرد؟

chama

Registered User
لایک‌ها
241
همراه بانک ملت هم فعال کردنش کارمزد داره؟چقدر؟اگر رمز یکبارمصرف فعال نباشه برای همراه بانک باید فعالش کرد؟
خیر،نیازی به رمز یک بار مصرف و پیامک بانک نیست.
از من کارمزدی برای فعال سازی دریافت نکردند.

take

Registered User
لایک‌ها
100
دوستان عزیز سوال در مورد رفع سواثر از چک داشتم
من ۵ تا چکم برگشت خورده مبلغ رو دادم به کسی که چک دستش بود و چکها رو ازش گرفتم
۱:برای رفع سو اثر چک رو ببرم بانک کافیه و اینکه تو بانک چه مواردی رو باید رعایت کنم؟
۲:چک من برای بانک ملی برای رفع سو اثر حتما باد برم شعبه ای که دسته چک گرفتم یا هر شعبه بانک ملی برم کافیه؟؟
۳:سوال اخر بعد چند مدت از سیستم بانک مرکزی حذف میشه و اینکه من میتونم درخواست دسته چک بکنم؟

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
آشغالترین خدمات اینترنتی بانک قوامین هست،اصلا موبایل بانک باز نمیشه،اینترنت بانک همینطور
یک سوال هم در مورد حواله پایا داشتم،پنجشنبه ها تا ساعت چند میشه حواله پایا زذ؟

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
سلام من یه کارت بانک ملی دارم که چند روزه برای خرید و پرداخت اینترنتی مشکل داره ولی با خودپرداز که تست کردم مشکلی نداشت. یه شارژ هم با رمز دوم خریدم که مطمئن شدم رمز دوم هم درسته . کس دیگه ای به همچین مشکلی برنخورده؟!

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
من ميخوام از همراه بانك استفاده كنم ولي مبايلم هيچ نرم افزار امنيتي نداره. چه نرم افزار امنيتي رو براي سيستم عامل اندرويد پيشنهاد ميديد؟!
ممنون ميشم دوستان مطلع راهنمايي كنن.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,842
من ميخوام از همراه بانك استفاده كنم ولي مبايلم هيچ نرم افزار امنيتي نداره. چه نرم افزار امنيتي رو براي سيستم عامل اندرويد پيشنهاد ميديد؟!
ممنون ميشم دوستان مطلع راهنمايي كنن.

بهترین امنیت خودتون هستید
رمز قوی رو گوشی و رمز قوی روی نرم افزار موبایل بانک بگذارید و در ذهنتون حفظ کنید
و هیچوقت در هیچ جا برای کسی بازگو و بیان نکنید
احتیاجی به هیچ نرم افزار اضافی رو گوشی نیست

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,842
آشغالترین خدمات اینترنتی بانک قوامین هست،اصلا موبایل بانک باز نمیشه،اینترنت بانک همینطور
یک سوال هم در مورد حواله پایا داشتم،پنجشنبه ها تا ساعت چند میشه حواله پایا زذ؟

مثل اینکه جدیدا پنجشنبه ها تا ساعت 16 میشه پایا زد

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام
یه حساب +50 تو بانک سرمایه دارم که چند روز دیگه میخوام برم بگیرمش و تو قوامین حساب باز کنم. اصولا تو بانکها دهنت رو صاف میکنن بابت پول دادن و میخوان یجوری منصرفت کنن که پولت رو همونجا نگه داری ؛ بخاطر همین میخوام یه خالی ببندم که پول لازمم و میخوام خونه بخرم :D
پول نقدی که نمیشه گرفت ، چک بین بانکی هم بخوام بگیرم ضایع میشه که میخوام پولم رو ببرم یه بانک دیگه چون تو اون فرم مخصوص چک بین بانکی که پر میکنیم باید ذکر کنیم چک رو واسه چه حسابی و به نام چه کسی میخوایم.
حالا با این اوصاف بهترین راه حل چیه ؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,842
سلام
یه حساب +50 تو بانک سرمایه دارم که چند روز دیگه میخوام برم بگیرمش و تو قوامین حساب باز کنم. اصولا تو بانکها دهنت رو صاف میکنن بابت پول دادن و میخوان یجوری منصرفت کنن که پولت رو همونجا نگه داری ؛ بخاطر همین میخوام یه خالی ببندم که پول لازمم و میخوام خونه بخرم :D
پول نقدی که نمیشه گرفت ، چک بین بانکی هم بخوام بگیرم ضایع میشه که میخوام پولم رو ببرم یه بانک دیگه چون تو اون فرم مخصوص چک بین بانکی که پر میکنیم باید ذکر کنیم چک رو واسه چه حسابی و به نام چه کسی میخوایم.
خیلی راحت میرید بانک میگید پولتون لازم دارید
حساب بلند میبندید، مبلغش واریز میکنند به حساب پس انداز کوتاه مدت
میرید بانک قوانین یک حساب کوتاه مدت پس انداز باز میکنید
پولتون از حساب کوتاه مدت پس انداز بانک سرمایه بصورت اینترنتی ( پایا یا ساتنا) میزنید به حساب کوتاه مدت قوانین به همین راحتی
در اونجا یک حساب بلند مدت باز میکنید
بدون هیچ ترس و واهمه ای :D
بعد از چند روز باز میگن بانک فلان xدرصد سود بیشتر میده، همین کار دوباره تکرار میکنید :D

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
بهترین امنیت خودتون هستید
رمز قوی رو گوشی و رمز قوی روی نرم افزار موبایل بانک بگذارید و در ذهنتون حفظ کنید
و هیچوقت در هیچ جا برای کسی بازگو و بیان نکنید
احتیاجی به هیچ نرم افزار اضافی رو گوشی نیست

من یه همراه بانک ایمن ندیم؛رمز های عددی که اونچنان ضریب امینت ندارن؛بازکردن با اثر انگشت تنها هم بنظرم بدتر هست؛تو خواب یا وقتی مردی میشه راحت باز کرد؛

سلام

راست میگی اذیت میکنن؛الان اینترنت بانکا تا 15 تومن رو روزانه پایا میزنن؛یکم پایا میکنی یکمشم کارت به کارت تو بانک مقصد
اما در کل باید بدن اما مقاومت میکنن

بالا