• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
امروز رفتم بانک سامان واسه کارای نت بانک و کارتم که تاریخ انقضاش تموم شده بود
نمیدونم تو شهرای دیگه هم همینجوره یا نه اما اینجا تو بانکای خصوصی خیلی تحویلت میگیرن
تو بقیه بانکا میری اگه یه سپرده کت و کلفت نداشته باشی آدم حسابت نمیکنن!
ملت خیلی رو اعصابه
از خودپرداز نمیتونی پول بگیری
از پوز نمیتونی استفاده کنی
فقط از اینترنت بانکش راضیم

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
یه واریزی داشتم به حسابم میخام اسم واریز کننده رو در بیارم
رفتم بانک پرینت گرفتم
بعد یه شماره کارت زده
اولش 4129 هست
کسی میدونه برا کدوم بانکه؟
(البته از یکی از دوستان بامرام پرسیدم گفت همچین شماره ای تو 40 تا بانک ثبت شده نیست)
اینم کاملترشه
4129009570xxxx

Last edited:

virus69

Registered User
لایک‌ها
441
رفتم بانک پرینت گرفتم
بعد یه شماره کارت زده
اولش 4129 هست
(البته از یکی از دوستان بامرام پرسیدم گفت همچین شماره ای تو 40 تا بانک ثبت شده نیست)
اینم کاملترشه
41129009570xxxx
سلام دادا برو یه مبلقی واسش کارت به کارت کن مرحله ی آخر که بلی و خیر داره اسم صاحب حسابو نوشته بعد شما خیر بزن

virus69

Registered User
لایک‌ها
441
امروز رفتم بانک سامان واسه کارای نت بانک و کارتم که تاریخ انقضاش تموم شده بود
نمیدونم تو شهرای دیگه هم همینجوره یا نه اما اینجا تو بانکای خصوصی خیلی تحویلت میگیرن
تو بقیه بانکا میری اگه یه سپرده کت و کلفت نداشته باشی آدم حسابت نمیکنن!
ملت خیلی رو اعصابه
از خودپرداز نمیتونی پول بگیری
از پوز نمیتونی استفاده کنی
فقط از اینترنت بانکش راضیم
دقیقا همینطوره من یه حساب ملی دارم یدونه هم صادرات حالا صادراته خوبه اما ملیه میرم اونجا بلانسبت با تیپاست...!! خیلی بد صحبت میکنن
اما چند وقته پیش با دوستم رفتم بانکه پارسیان اینقدر احترام میزاشتن که کیف کنی

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
رفتم بانک پرینت گرفتم
بعد یه شماره کارت زده
اولش 4129 هست
اینم کاملترشه
41129009570xxxx
این شماره از نظر تعداد هم یه شماره کم داره !

bahadur

Registered User
لایک‌ها
21
رفتم بانک پرینت گرفتم
بعد یه شماره کارت زده
اولش 4129 هست
اینم کاملترشه
41129009570xxxx

مطمئنی این 4 رقم اولشه ؟

من فکر می کنم 4 رقم آخرش باشه

تا اونجا که من می دونم شماره کارتهای بانکهای مختلف با 5 یا 6 شروع میشه و من تا حالا کارتی که با 4 شروع بشه ندیدم :eh:

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646

سلام دادا برو یه مبلقی واسش کارت به کارت کن مرحله ی آخر که بلی و خیر داره اسم صاحب حسابو نوشته بعد شما خیر بزن

خودمم فکرشو کردم ولی کامل نیست بدبختی

این شماره از نظر تعداد هم یه شماره کم داره !

اره کامل نیست. دو رقم رو نزده تو پرینت
14 رقمه

مطمئنی این 4 رقم اولشه ؟

من فکر می کنم 4 رقم آخرش باشه

تا اونجا که من می دونم شماره کارتهای بانکهای مختلف با 5 یا 6 شروع میشه و من تا حالا کارتی که با 4 شروع بشه ندیدم :eh:

اره اولشه
من تراکنش ها قبل هم نگاه کردم این اولشه
منم تو همین موندم. سردر نمیارم

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
شماره کارت 16 رقمی هست این شماره حسابه احتمالا هم برای ملت هست

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
دوستان بین موسسه ارمان و ثامن کدامیک معتبرترند موسسه ثامن 1 ساله 25% میده و موسسه ارمان 1 ساله 27% میده من یه پولی حدود 50 میلیون دارم و کار دیگه ای به غیر از اینکه در موسسات بذارم فعلا نمیخوام انجام بدم لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این که میگن زیر نظر بانک مرکزی یعنی اینکه بانک مرکزی تعهدهاشون رو اجرا میکنه در صورت ورشکست شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
چهار طرح الکترونیکی بانک مرکزی تا آخر سال

1)راه اندازی درگاه واحد پرداخت اینترنتی از 15 آذر به صورت پایلود و از اول دی ماه به صورت کامل اولین طرح بانک مرکزی است
2)سامانه خزانه مرکزی اوراق که سامانه تابا را به پایا وصل می کند،: در راستای این طرح تا پایان سال یک یا دو سری اوراق مشارکت به صورت الکترونیکی صادر خواهد شد. این اوراق با نام بوده و ویژگی های اوراق به طور کامل برای خریدار مشخص می شود و به لحاظ امنیتی مسائل و مشکلات سایر اوراق را ندارد.
اگر انتشار این اوراق موفقیت آمیز باشد از سال آینده تمام اوراقی که منتشر می شود به صورت اینترنتی خواهد بود.
3)سومین طرح بانک مرکزی را راه اندازی گواهی امضای دیجیتال بانکی: از بهمن ماه سال جاری تراکنش‌های اینترنتی بیش از 15 میلیون تومان واجد امضای دیجیتال خواهد بود.
4)چهارمین طرح بانک مرکزی طرح چکاوک (چک و اسناد وصولی کاغذی) برای الکترونیکی کردن چک: سامانه چکاوک تا اواخر فروردین 93 و یا اوایل اردیبهشت ماه آتی در تمام شعب بانک ها راه اندازی می شود. بر این اساس دیگر لاشه چک مبادله نمی شود و تصویر چک پردازش و ارسال می شود. بر این اساس امضا دیجیتال اهمیت می یابد.
در این طرح اندازه، ابعاد چک، مشخصات و ویژگی های امنیتی چک استاندارد می شود : یک سال به طول خواهد کشید که چک های جدید جایگزین چک های متعدد در دست مردم شود البته سامانه مذکور تا دی ماه در بانک های کشور به صورت پایلود اجرا می شود.

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
دوستان بین موسسه ارمان و ثامن کدامیک معتبرترند موسسه ثامن 1 ساله 25% میده و موسسه ارمان 1 ساله 27% میده من یه پولی حدود 50 میلیون دارم و کار دیگه ای به غیر از اینکه در موسسات بذارم فعلا نمیخوام انجام بدم لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این که میگن زیر نظر بانک مرکزی یعنی اینکه بانک مرکزی تعهدهاشون رو اجرا میکنه در صورت ورشکست شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز موسسه ی ثامن اصلن قابل مقایسه با آرمان نیست

شما هر وقت خواستی وارد موسسه بشی ببین سردرش یکی از اسامی ثامن . مهر یا کوثر باشه و لاغیر

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
دوست عزیز موسسه ی ثامن اصلن قابل مقایسه با آرمان نیست

شما هر وقت خواستی وارد موسسه بشی ببین سردرش یکی از اسامی ثامن . مهر یا کوثر باشه و لاغیر

ممنون از زاهنماییتون ولی این 3 موسسه همگی تحت تایید سایت بانک مرکزی هستند میشه لطفا دلیلتون را هم بگید ایا تجربه شخصی بدی از این موسسه (ارمان) دارید؟

bahadur

Registered User
لایک‌ها
21
بانک گردشگری اینترنت بانکش رو بروز کرده یه سری امکانات اضافه کرده

من از قسمت تنظیمات امنیتیش خوشم اومد

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
کسی از این طرح‌های گنجینه سپهر بانک صادرات خبر داره؟ اونجور که من حساب کردم نسبت به سپرده گذاری عادی مشتری ضرر هم میکنه!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اسکناس 50 هزار تومنی که گوشه نداره رو ببرم بانک میگیرن؟
باید چیکارش کنم؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
پرداخت الکترونیکی و خرید غیر حضوری با مویایل به طور رسمی اجرایی شد

در الکامپ 2013 توسط شرکت اینفوتک مبنا کارت آریا

کد ussd دستوری #770*

گزینه 4 خرید

در این روش کارت بانکی خودتون در سیتم تعریف میکنید و به فروشگاهها و فروشندهایی که عضو سیستم هستند مراجعه میکنید بعد از خرید اجناس مورد نیاز ؛مبلغ و بهائ رو از طریق وارد کردن کد فوق به حساب فروشنده واریز میکنید( برای خریدار و فروشنده) یک پیامک و اس ام اس ارسال میشه از تایید و موفقیت عملیات پرداخت

لازم به ذکر است پیش از این به صورت آزمایشی خرید با موبایل توسط
پرشین سوییچ کد #733* گزینه 4 تله پرداز
بانک ملی کد #717* گزینه 1 خرید
راه اندازی شده بود
در دو روش فوق باید فروشنده دستگاه pos کارتخوان بانکی دارا بوده و شماره کد و پایانه رو میدادید
ولی در این روش پرداخت موبایل به موبایل صورت میگیرد
جیرینگ همراه اول کد #123* و بانک ملی کد #717* خرید و انتقال پول (نفر به نفر توسط موبایل) در دستور کار داشتند که هنوز به طور رسمی عملیاتی نشده است

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

دوستانی که با اینترنت بانک کار میکنند
اگر یه وقت میبینید کارت به کارت انتقال وجه کارمزد داره از حواله (پایا ) استفاده کنید
هم کارمزد نداره و هم سیستم خوبی هست
پول هم بین 1-2 ساعت بعد در ساعات اداری در حساب شخص هست
که برای اینکار باید شماره شبا رو داشته باشید
اگر یه وقت شماره شبا رو ندارید و فقط شماره حساب دارید سایتهای خود بانک ملی و سایتهای دیگر سیستمی دارند که شماره حساب و میدی و بهت شبای 24 رقمی رو میدهد
کلن حتمن با اینترنت بانک کار کنید چون مثلن همین پایا و ساتنا در شعبه ی بانک 2 تا فرم باید پرکنی و شلوغی بانک و تایید میخاد و .. اما با اینترنت بانک راحته

من اینترنت بانک بانکهایی که به شخصه دیدم بروز و خوب هست : ملی . ملت . پاسارگاد . سینا . سامان . اقتصاد نوین و پارسیان هست که خیلی خوبند بنظرم

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
پیامک آنی بانک سپه
در این سرویس همزمان با انجام تراكنشهای زیر بر روی حساب، پیامک آنی تراکنش برای مشتری ارسال خواهد شد:
- ورود به درگاه های غیرحضوری (اينترنت بانك، همراه بانك و تلفنبانك)
- واریز مبلغ به حساب
- برداشت مبلغ از حساب
https://www.ebanksepah.ir/html/onlineSms.jsp

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
دوستانی که حواله پایا میخان استفاده کنن
اینم بدونبد که حداقل در برخی بانکها، پایا حداقل مبلغی که باید بزنین 5 م تومان هست..پس اگه زیر 5 هست یا نقدی انجام بدین یا کارت به کارت...

بالا