• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

payman1

Registered User
لایک‌ها
117
من اس ام اس بانک ملت رو فعال کردم اما تو 3 روز که 21 تومن از حسابم برداشت کردم اصلا اس ام اس نیومده (حسابتو خالی هم کنن اصلا نمیفهمی!!!) فقط هر روز 8 صبح صورت حساب میفرسته!

کار خاصی باید بکنم جریان چیه؟ من سامان دارم به محض لاگین و برداشت اس ام اس میاد اکثرا زیر 5 ثانیه !!!

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
من اس ام اس بانک ملت رو فعال کردم اما تو 3 روز که 21 تومن از حسابم برداشت کردم اصلا اس ام اس نیومده (حسابتو خالی هم کنن اصلا نمیفهمی!!!) فقط هر روز 8 صبح صورت حساب میفرسته!

کار خاصی باید بکنم جریان چیه؟ من سامان دارم به محض لاگین و برداشت اس ام اس میاد اکثرا زیر 5 ثانیه !!!

اس ام اس حساب من خودم فعالش نکردم، خودش فعالش شد، اما هر واریز یا برداشتی رو می فرسته.
شاید گزینه دیگری رو فعال کرده باشید...

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
چک یه بانک رو که در شهرستان شعبه ندارد می شه در حساب یه بانک دیگه خوابوند؟

پایونیر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چک یه بانک رو که در شهرستان شعبه ندارد می شه در حساب یه بانک دیگه خوابوند؟

میتونن پستی برات وصول کنن...ولی همه بانگها این کار رو نمیکنن و معمولا از زیرش در میرن

پایونیر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کی بود اینجا طرفداری بانک سینا میکرد؟ بی در و پیکر و بی صاحب تر از این بانک ندیدم و نشنیدم.

پایونیر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با این قضیه شاپرک سر پوزها خیلی گل کاشتند الان میخوان درگاه ها رو هم بگیرن زیر نظرشون.......مشکلات بانکها چندین برابر شده از وقتی این شاپرک رو راه انداختن.

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
دوستان امروز کرمان, صاحب بانک پشتیبان با اختلاصی جانانه, کشور را به مقصد گرجستان ترک کرد و کنون مال باختگان در یکی از بزرگترین خیابان های شهر, مقابل این بانک تحصن اعلام داشته اند!
حقیر لختی پیش با جمعیت عزادار بودم
باشد که خداوند مال بندگان خدا را برایش آتش گرداند!

What the hell are you talking about ?

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
با این قضیه شاپرک سر پوزها خیلی گل کاشتند الان میخوان درگاه ها رو هم بگیرن زیر نظرشون.......مشکلات بانکها چندین برابر شده از وقتی این شاپرک رو راه انداختن.

شاپرک سه فاز بوده

فاز 1) دستگاه پوز و کارتخوان قروشگاهها (اجرایی شده)

فاز 2) درگاهها و پرداخت اینترنتی از اول آذرماه 1392

فاز 3) موبایل بانک ؛ پرداختهای موبایلی کدهای ussd و پرداخت nfc سه ماهه آخر سال 1392

پایونیر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شاپرک سه فاز بوده

فاز 1) دستگاه پوز و کارتخوان قروشگاهها (اجرایی شده)

فاز 2) درگاهها و پرداخت اینترنتی از اول آذرماه 1392

فاز 3) موبایل بانک ؛ پرداختهای موبایلی کدهای ussd و پرداخت nfc سه ماهه آخر سال 1392

اینا باید همه کارها رو در اختیار خودشون بگیرن. همه چیز رو میخوان دولتی کنن. فقط و فقط بازگشت به عقب هست. حتی درجا هم نمیزنن

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
دولت میخواد دوباره همه چیرو پس بگیره از جمله همین مخابرات و اینا!

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
اینا باید همه کارها رو در اختیار خودشون بگیرن. همه چیز رو میخوان دولتی کنن. فقط و فقط بازگشت به عقب هست. حتی درجا هم نمیزنن

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

عجب تازه ترین خبری که از عقب گرد کردن اینا شنیدم اینه که می خوان پیکان تولید کنند!! با اسم و مشخصات جدید! کسی اطلاعاتی داره؟

Last edited:

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
حواله ساتنا و پایا توی تمام بانکها بدون کامزد و رایگان هست یا هر بانک فرق داره؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
حواله ساتنا و پایا توی تمام بانکها بدون کامزد و رایگان هست یا هر بانک فرق داره؟

در حال حاظر برای تمامی بانکها رایگان و مجانی است

فقط ساعت فبولش(در حالت غیر حضوری و الکترونیکی واینترنتی) قرق میکنه یعضی از بانکها تا ساعت 16 عصر بیشتر قبول نمیکنند

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
این شاپرک واقعا سوء استفاده از پول مردم هست
آخه بانکهای خصوصی هی تلاش میکنن رقابت میکنن اینا یه شبه همه معادلات رو خراب کردن دیگه رقابت چه معنی میده؟
از اون طرف نرخ سودها یا کارمزدها سقف گذاشته شده
از این طرف شاپرک و...
پس بانک خصوصی و رقابت چه معنی میده با این همه محدودیتی که هست؟

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام خدمت دوستان ! امروزمیخواستم وارد قسمت خدمات بانک داری اینترنتی بانک ملت بشم یعنی اینجا
https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/

هرچی رمزعبورمو زدم مینوشت رمز عبور اشتباهه ( از روشن بودن caps lock و زبان انگلیسی ) مطمئن بودم !

به جایی رسید که که اول 3 دقیقه بعد 7 دقیقه بعد 40 دقیقه و حالا هم 1 روز دیگه میتونم پسوورد وارد کنم !

برای بازیابی رمز عبور باید چیکار کنم ؟

Last edited:

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
سلام خدمت دوستان ! امروزمیخواستم وارد قسمت خدمات بانک داری اینترنتی بانک ملت بشم یعنی اینجا
https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/

هرچی رمزعبورمو زدم مینوشت رمز عبور اشتباهه ( از روشن بودن caps lock و زبان انگلیسی ) مطمئن بودم !

به جایی رسید که که اول 3 دقیقه بعد 7 دقیقه بعد 40 دقیقه و حالا هم 1 روز دیگه میتونم پسوورد وارد کنم !

برای بازیابی رمز عبور باید چیکار کنم ؟

24 ساعت بعد تست کنید اگه وارد نشد باید برید از شعبه رمز جدید بگیرید.

امکانی هم برای بازیابی رمز وجود نداره و ختما باید به شعبه مراجعه کنید.

xms

Registered User
لایک‌ها
387
[h=2]مدیر اداره نظامهای پرداخت بانک مرکزی اعلام کرد
[/h][h=1] انتقال سه وجهی از سوی 29 بانک/دستورالعمل پرداخت هزینه تراکنش‌های مغایر در مرحله نهایی

[/h]

در حالی که در بسیاری از بانک‌ها امکان انتقال سه وجهی فراهم نیست، مدیر اداره نظامهای پرداخت بانک مرکزی اعلام کرده که در حال حاضر، 29 بانک عضو شتاب می توانند خدمت انتقال سه وجهی را انجام دهند و سه بانک دیگر هم درحال انجام آزمون های مورد نیاز هستند.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) داوود محمدبیگی اظهار کرد: قبلاً برای انتقال وجه لازم بود از خودپرداز متعلق به کارت مبدا یا کارت مقصد استفاده شود. برای مثال اگر دارنده کارت سامان خواهان انتقال وجه به کارت بانک ملی ایران بود، باید از خودپرداز بانک سامان یا از خودپرداز بانک ملی ایران استفاده می کرد این در حالی است که در انتقال سه وجهی می توان بدون درنظرگرفتن بانک‌های صادرکننده کارت‌ها، از هر خودپرداز دیگر وابسته به شبکه شتاب استفاده کرد.
محمدبیگی تصریح کرد: سه بانک صادرات ایران، صنعت و معدن و ملی ایران به عنوان اولین بانکهای ارایه دهنده خدمت انتقال سه وجهی از تاریخ نهم شهریور 1390 ارایه این خدمت را آغاز کرده‌اند و هم اکنون، این خدمت در 29 بانک آینده، اقتصاد نوین، انصار، ایران زمین، پارسیان، پاسارگاد، تجارت، توسعه صادرات، توسعه تعاون، حکمت ایرانیان، دی،رفاه کارگران، سامان، سپه، سینا، شهر، صادرات ایران، صنعت و معدن، قرض الحسنه رسالت، قرض الحسنه مهر ایران، قوامین، کارآفرین، کشاورزی،گردشگری، مرکزی، مسکن، ملت، ملی ایران و موسسه اعتباری توسعه ارایه می شود.
مدیراداره **** های پرداخت با ارائه این مطلب که درحال حاضر، فقط بانکهای خاورمیانه، سرمایه و پست بانک این خدمت را ارایه نمی دهند، گفت : این سه بانک در حال انجام آزمون های مورد نیاز هستند.
بر این اساس انتقال سه وجهی خدمتی است که در آن دارنده کارت می تواند از خودپردازهای وابسته به شبکه شتاب، وجه مورد نظر خود را به صورت آنی به هر کارت دیگری انتقال دهد.

[h=4]سقف انتقال وجه از طریق خودپرداز، سه میلیون تومان[/h] مدیر اداره **** های پرداخت ضمن اشاره به این مطلب که سقف انتقال وجه از طریق خودپرداز به هر روشی سه میلیون تومان در روز برای هر کارت است، گفت: برای ارایه این خدمت کارمزدی بیش از انتقال قبلی دریافت نمی شود.

[h=4]دستورالعمل اجرایی پرداخت هزینه تراکنش‌های مغایر در مرحله نهایی[/h] وی درباره نحوه برطرف کردن مشکلات در صورت بروز مغایرت اعلام کرد: کلیه افرادی که در حوزه بانکداری الکترونیکی و خدمات شتابی با مغایرت مواجه می شوند، ضروری است پس از گذشت 72 ساعت از زمان تراکنش، ضمن تماس با مرکز امداد شتاب به شماره 29911 یا مراجعه به مرکز امداد شتاب تحت وب به آدرس میز امداد شتاب در تمام ساعات شبانه روز مغایرت خود را ثبت کرده و با دریافت کد رهگیری، نتیجه اقدامات انجام شده را پیگیری کنند.
وی در پایان افزود: دستورالعمل اجرایی پرداخت هزینه تراکنش‌هایی که با مغایرت مواجه شده‌اند، در مرحله نهایی بوده و به زودی این خدمت هم به عموم مشتریان ارایه خواهد شد.
انتهای پیام

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
پولی که برای صدور ضمانت نامه بانکی به بانک پرداخت میشه شامل سود میشه ؟
کدوم بانکها ؟
اگر اشتباه نکنم بانک مسکن طی سپرده انتظار به سپرده شما 20 درصد سود میده که در لحظه افتتاح حساب به شما داده میشه نقدا و تا یکسال مبلغ شما بلوکه میشه و از این مبلغ برای شما ضمانت نامه بانکی هم صادر می کنه

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
اگر اشتباه نکنم بانک مسکن طی سپرده انتظار به سپرده شما 20 درصد سود میده که در لحظه افتتاح حساب به شما داده میشه نقدا و تا یکسال مبلغ شما بلوکه میشه و از این مبلغ برای شما ضمانت نامه بانکی هم صادر می کنه
سود بالاتر بانکهای دیگه ندارند ؟

بالا