برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
این محدودیت اپلود روزانه 15 ویدئو رو چجوری میشه بیشتر کرد بشه تعداد بیشتری اپلود کرد؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
من تا حالا ندیدم کسی چندتا ویدئو همزمان منتشر کنه ,
تا اونجایی که توصیه های یوتیوبرها رو دیدم ندیدم که کسی پیشنهاد بده چند ویدئو همزمان منتشر کنید
و حتی برعکسش رو توصیه میکنن و میگن حتی دو ویدئو همزمان منتشر نکنید چون الگوریتم گوگل رو برای پیشنهاد ویدئو شما به بازدیدکننده کانالتون گمراه میکنه

این محدودیت اپلود روزانه 15 ویدئو رو چجوری میشه بیشتر کرد بشه تعداد بیشتری اپلود کرد؟

جناب @GamesWorld اینکه می گفتید به شخصه ندیدید کسی چندتا ویدئو همزمان منتشر کنه؛ تحویل بگیرید!
من که فقط میخواستم پنج تا ویدیو اونم نه همزمان، فقط پشت سر هم آپلود کنم! جناب @Yossef درخواست آپلود بیشتر از پانزده ویدیو در روز دارند.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
این نظر منه: حتی اگه این محدودیت هم وجود نداشته باشه، درحال حاضر شاید به سختی بتونید همچنین کاری رو انجام بدید. چون طی شدن مراحل پابلیش ویدیو در یوتیوب، بیشتر از حد انتظار، طولانیه. پست های صفحه قبل منو بخونید، جزئیات بیشتر توضیح دادم.

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان، با شرکت خارجی برای فروش یک سری فایل های مرتبط با ویدیوهام مکاتبه کردم و آنها تایید کردند که باهاشون همکاری کنم
22 اوریل یعنی دیروز 5 صفحه قرارداد با ذکر نام من، برام ارسال کردند، داخل قرارداد باید نام و ادرس و شماره تلفن و ایمیل ارائه بدم و نمیدونم در ادامه دیگه چه مواردی ازم میخوان! حتی در ایمیل اعلام کردند که یک زمان اعلام کنید به صورت تلفنی درباره جزئیات مکاتبه کنیم
حالا مشکل اینجاست من داخل ایران هستم چه خاکی بر سرم بریزم؟ برای مانتایز یوتیوب اشنا دارم اما این مورد میخواد با من درباره جزئیات کار مکاتبه کند!
با خودم گفتم بهشون بگم داخل ایران هستم و ببینم چی میگن! خواستم مشورتی بگیرم، شما دوستان پیشنهادی ندارید؟ ممنون

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
609
دوستان، با شرکت خارجی برای فروش یک سری فایل های مرتبط با ویدیوهام مکاتبه کردم و آنها تایید کردند که باهاشون همکاری کنم
22 اوریل یعنی دیروز 5 صفحه قرارداد با ذکر نام من، برام ارسال کردند، داخل قرارداد باید نام و ادرس و شماره تلفن و ایمیل ارائه بدم و نمیدونم در ادامه دیگه چه مواردی ازم میخوان! حتی در ایمیل اعلام کردند که یک زمان اعلام کنید به صورت تلفنی درباره جزئیات مکاتبه کنیم
حالا مشکل اینجاست من داخل ایران هستم چه خاکی بر سرم بریزم؟ برای مانتایز یوتیوب اشنا دارم اما این مورد میخواد با من درباره جزئیات کار مکاتبه کند!
با خودم گفتم بهشون بگم داخل ایران هستم و ببینم چی میگن! خواستم مشورتی بگیرم، شما دوستان پیشنهادی ندارید؟ ممنون
سلام
خب با اسکایپ صحبت کنید
خیلی مرسومه

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
خودتون نمیتونید در سایت های فروش فایل خارجی، فایل رو برای فروش قرار بدید؟ این شرکت چه مزایایی براتون ایجاد کرده؟ مثلاً ترافیک خاصی می فرسته؟ بازاریابی می کنه؟ یا؟

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
اونا به قراردادشون عمل نکنن شما می تونید پیگیری انجام بدید؟!
من چند مورد در زمینه های همکاری کسب درآمد با سیستم های تبلیغاتی برام پیش اومد همرو تو قرار داد فیک امارات دادم!
ارتباطم خودشون می گفتن بیا اسکایپ یا ایمیل می دادن..

البته پیشنهاد به شما نیست، فقط به اشتراک گذاری تجربه بود...

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
سلام
خب با اسکایپ صحبت کنید
خیلی مرسومه
حقیقتش تا به حال اسکایپ استفاده نکردم، چون شماره تلفن میخواستن گفتم شاید تماس مستقیم میخوان انجام بدن
خودتون نمیتونید در سایت های فروش فایل خارجی، فایل رو برای فروش قرار بدید؟ این شرکت چه مزایایی براتون ایجاد کرده؟ مثلاً ترافیک خاصی می فرسته؟ بازاریابی می کنه؟ یا؟
اونا به قراردادشون عمل نکنن شما می تونید پیگیری انجام بدید؟!
من چند مورد در زمینه های همکاری کسب درآمد با سیستم های تبلیغاتی برام پیش اومد همرو تو قرار داد فیک امارات دادم!
ارتباطم خودشون می گفتن بیا اسکایپ یا ایمیل می دادن..

البته پیشنهاد به شما نیست، فقط به اشتراک گذاری تجربه بود...
خدمت شما: https://www.musicnotes.com/
اعتبار که دیگه معتبرتر از این Inc نیست. همه هنرمندهای معروف باهاشون کار میکنند و اینطور نیست هرکسی از راه رسید بتونه باهاشون قرارداد ببنده، من کلی خودم رو اثبات کردم و چند لایه رد کردم تا تایید شدم و قرارداد فرستادن
اینها همه هنرمندانی هستن که باهاشون کار میکنن: https://www.musicnotes.com/signatureartists/
-----
مکاتبه باهاشون مشکل اصلی نیست، مشکل اصلی من اینه من چه اطلاعاتی باید وارد کنم؟ اگر اطلاعات وارد شده نیاز به تایید داشته باشه چیکار کنم! بهشون بگم از ایران هستم؟ ...

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
609
حقیقتش تا به حال اسکایپ استفاده نکردم، چون شماره تلفن میخواستن گفتم شاید تماس مستقیم میخوان انجام بدن

خدمت شما: https://www.musicnotes.com/
اعتبار که دیگه معتبرتر از این Inc نیست. همه هنرمندهای معروف باهاشون کار میکنند و اینطور نیست هرکسی از راه رسید بتونه باهاشون قرارداد ببنده، من کلی خودم رو اثبات کردم و چند لایه رد کردم تا تایید شدم و قرارداد فرستادن
اینها همه هنرمندانی هستن که باهاشون کار میکنن: https://www.musicnotes.com/signatureartists/
-----
مکاتبه باهاشون مشکل اصلی نیست، مشکل اصلی من اینه من چه اطلاعاتی باید وارد کنم؟ اگر اطلاعات وارد شده نیاز به تایید داشته باشه چیکار کنم! بهشون بگم از ایران هستم؟ ...
به نظرم چون مسائل مالی هست و با توجه به تحریم ها، اصلا نگو که در ایران هستید
چون به دلیل ترس از مجازات، اصلا حاضر به همکاری نمی شن ( احتمالا )

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
به نظرم چون مسائل مالی هست و با توجه به تحریم ها، اصلا نگو که در ایران هستید
چون به دلیل ترس از مجازات، اصلا حاضر به همکاری نمی شن ( احتمالا )
یعنی به این سایت با این موضوع گفته شده نباید با افراد ایرانی کار کنید؟

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
609
یعنی به این سایت با این موضوع گفته شده نباید با افراد ایرانی کار کنید؟
اولا که همین الان برای ایرانیا بسته است
طبق قوانین تحریم های امریکا، هر شرکت یا سازمان یا فرد و ... با ایران و ایرانیان تبادلات مالی داشته باشه به هر روشی، مجازت میشه

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
به نظرتون اگه یه سری ویدیوهایی که مالکیت خاصی ندارند یا ویدیوهایی که آپلود مجدشون مشکلی ایجاد نمی کنه، به هدف جذب بازدیدکننده و گرفتن سابسکرایب، آپلود کنیم و بعد از چند روز حذفش کنیم؛ برای کانال مشکلی ایجاد می کنه؟ (با فرض غیرفعال کردن نمایش تبلیغات روی این ویدیوها)

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
609
به نظرتون اگه یه سری ویدیوهایی که مالکیت خاصی ندارند یا ویدیوهایی که آپلود مجدشون مشکلی ایجاد نمی کنه، به هدف جذب بازدیدکننده و گرفتن سابسکرایب، آپلود کنیم و بعد از چند روز حذفش کنیم؛ برای کانال مشکلی ایجاد می کنه؟ (با فرض غیرفعال کردن نمایش تبلیغات روی این ویدیوها)

farhad17

Registered User
لایک‌ها
328
به نظرتون روی کانال یوتیوب کار کنیم بهتره یا سایت بزنیم و با ادسنس کار کنیم؟

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
هر دو رو موازی برو جلو هر کدوم گرفت اون یکی رو ول کن بچسب به اونی که اوکی شده و بکش بالاتر بره

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
609
قطعا یوتیوب
دلیلشم اینه که بازدیدتون از اول امادست + زیرساخت و هزینه سرور و ... ندارید
دوما بازدیدتون از غیر ایران هست و بهتره

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
برای سایت، چه محتوایی مد نظر دارید؟
اگه میخواهید سایت بزنید، تاپیک زیر رو هم بخونید

بالا