برگزیده های پرشین تولز

بررسي سايتهاي سود ده!

behzad53a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی خوبه
احتمالا موقعی که خودت صلاح میدونی به همه توضیح میدی که چطوری این کار انجام میشه. ولی فعلا اگه لازمه کسایی که این مطالب رو میخونن اطلاعات اولیه ای داشته باشن بد نیست بگی تا دنبالش باشیم.

موفق باشی :cool:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
ميشه طرح کليتو بگي؟
کي ميخواي شروع کني/؟
ميخواي توي سايتت دقيقا چيکار کني؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
منتظريم
208.gif

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
ببينيد دوستان به طور كلي ( البته فعلا كليات هست و جزئيات كه خيلي مهم هستند بعد از بررسي براي تصميم نهاي و مشورت دسته جمعي در اين تاپيك قرار ميگيرند ) ما ميخوايم يه تيم منسجم تشكيل بديم و كار ما اين خواهد بود كه با صاحبان سايتها ارتباط برقرار ميكنيم و از اونا ميخوام مواردي رو كه تيم ما از اونها ميخواد رو رعايت كنند (اين موارد بسيار مهم هستند كه شما رو بعداً در جريان ميزارم ) البته ما از طريق فرومهاي خارجي و كانالهاي ديگه بايد با بقيه سرمايه گذاران خارجي هم در تماس داشته باشيم تا اونها هم از سرمايه گذاري در سايتهايي كه از قوانين ما اجتناب كردند پرهيز كنند در حقيقت همه بچه هايي كه اينجا هستند صاحبان سايت شناخته ميشوند و بطور كلي سايت ما نوعي گواهينامه معتبر خواهد بود كه سايتهايي كه فاقد اين گواهينامه و يا امضاي اين سايت هستند جزو سايتهاي بي اعتبار خواهند بود . البته موارد بسيار حياطي و مهمي هستند كه من خواهش ميكنم عجله نكنيد تا من موارد رو دسته بندي كنم و بعد از تايپ اونا در اينجا قرار ميدم تا همه باهم در مورد اين مباحث مشورت كنيم و مورد تصويب شده رو اجرا و پياده سازي كنيم .

نكته مهم : ببينيد بچه ها اگه همه ما با هم همكاري نكنيم مطمئن باشيد اجراي اين كار غير ممكن خواهد بود حالا دلايلش رو بعداً به تفضيل شرح خواهم داد .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
درسته اينکار کاري نيست که يه نفري بشه انجامش داد

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
يه جوري يه مونيتورينگ ولي با فرقهاي اساسي مهمترينش اينه که توي مونيتورينگ صاحب سايت درسته که داره فعاليت رو نشون مديه ولي فقط به فکر سود خودشه.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از shervinrv :
يه جوري يه مونيتورينگ ولي با فرقهاي اساسي مهمترينش اينه که توي مونيتورينگ صاحب سايت درسته که داره فعاليت رو نشون مديه ولي فقط به فکر سود خودشه.

شروين جان اگه درست مطالب رو مطالعه كني ميبيني كه هيچ شباهتي با سايتهاي مونتورينگ نداره در واقع خود سايتهاي مونيتورينگ هم اگه بخواند به كارشون ادامه بدهند بايد گواهينامه ما رو داشته باشند البته من پسوورد و يوزرنيم سايت رو در اختيار بچه هاي اين تالار ( توجه كنيد فقط همين تالار ) قرار ميدم تا كارها رو همه با هم پيش ببريم .

در ضمن شروين جان و ديگر بچه هايي كه هايپ دارند مطمئن باشند از طريق اينكار انقدر پول در بيارند كه ديگه به هايپ و اينطور چيزها فكر نكنند(البته از راه حلال نه اينكه خداي نا كرده ما بخوايم با زدن اين سايت راه حرام رو بريم ) . و البته اين قدم اول بچه هاي گروه كسب درآمد خواهد بود و ما ميتونيم كار رو گسترش فوق العاده اي بديم . من قول ميدم هيچكدوم از ما از اين به بعد وقت سر خواروندن هم نداشته باشيم . قوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول;)

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
منظورم دقيقا مونيتورينگ نبود.
به هر حال فکر عالي اي هست. فکر ميکنم اينکار ميتونه کم کم اين فوروم کسب درآمد رو جدي تر کنه. الان شده فقط تبليغ کلاهبرداري.
متاسفانه من خيلي سرم شلوغه کل روز فقط 4-5 ساعت وقت دارم اونم ميخوابم ولي حاضرم اونم بزارم روي اينکار. عاشق کاراي بزرگم.

yasaman 65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
اره منم موافقم .فعلا فقط بررسی کنید.رفرال نذارید.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
اگه همه موافق باشند من ميگم اين كار رو در يك تاپيك خصوصي دنبال كنيم چون اينكار نياز به افراد صادق و سالم و پاك داره چون ماهيت كار ما همينه و اگه يكي از بچه ها خداي نكرده بخواد از راه ناسالم اقدامي رو انجام بده مطمئن باشيد علاوه بر اينكه خودش ميره زير آب بلكه بقيه بچه هاي گروه رو هم با خودش از بين ميبره پس من از مديران محترم تالار كسب درآمد خواهش ميكنم اگه امكان داره از صاحب پرشين تولز تقاضاي يك تاپيك مجزا و كاملاً خصوصي بكنند (البته با مديريت خودشان) و فقط بچه هايي رو اجازه بدند وارد اين تاپيك بشوند كه از فعاليت سالمي در طول عضو بودنشون در " تالار كسب درآمد " پرشين تولز برخوردار بودند. البته ببخشيد كه اين رو ميگم ولي همونطور كه ميدونيد افرادي افرادي هستند كه سود جو هستند و ممكنه باعث خراب شدن كار بشوند .

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
خیلی فکر خوبیه دیوید جان;)
هر کمکی از من بر میاد میتونین رو من حساب کنین:thumbsup:
البته اینم بگما این فکر دیوید مال یکی دو هفته نیست الان یه 2 3 ماهی میشه دنبال این کاره من در جریان کاراش هستم .

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
من از آقا يا خانوم ياسمن و كليه بچه هاي كه تازه وارد اين تاپيك ميشوند خواهش ميكنم مطالب اين تاپيك رو از ابتدا بخونند و از دادن نظر قبل از خوندن كل مطالب به شدت پرهيز كنند چون روند و روال كار رو از بين ميبرند .

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
فقط مديران محترم اگه اون درخواست رو انجام بدهند شروع خواهيم كرد . البته نظر دوستان هم برام خيلي مهمه اگه دوست دارند من يه فروم خصوصي ايجاد ميكنم البته تحت مديريت دو تا مدير محترم همين تالار .

warning: ********بچه هاي كه تازه وارد اين تاپيك ميشوند خواهش ميكنم مطالب اين تاپيك رو از ابتدا بخونند و از دادن نظر قبل از خوندن كل مطالب به شدت پرهيز كنند چون روند و روال كار رو از بين ميبرند ***********

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اگه خواستي منم ميتونم يه فوروم بسازم.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
5 ديقه اي يکي ميسازم. اگه دوست داشتي بگو . بريمجدا بحث کنيم البته اگه مديران تاپيک اختصاصي بزارن که خيلي محشره

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از navdl :
خیلی فکر خوبیه دیوید جان;)
هر کمکی از من بر میاد میتونین رو من حساب کنین:thumbsup:
البته اینم بگما این فکر دیوید مال یکی دو هفته نیست الان یه 2 3 ماهی میشه دنبال این کاره من در جریان کاراش هستم .

مرسي نويد جان اتفاقاً من روي تو خيلي حساب باز كردم چون مثل خيلي از بچه هاي ديگه واقعا بچه درست و پاكي هستي اين به من ثابت شده . البته من حدوداً هفت ماهه كه روي اين كار فكر كردم ولي باز هم بدون شما و بدون كمكتون مطمئنم هيچ كاري نميتونم بكنم ( گرچه اگر هم ميتونستم ابداً اين كار رو بدون شما نميكردم) و همونطور كه گفتم خوبيه اين كار اينه كه اگه حتي يه نفر درستكار نباشه كل گروه منحل خواهد شد . ولي در كل يه چيزي رو به همه ميگم اونم اينه كه ما هيچي از بقيه كشورها از نظر فكري و كار درست گروهي كم نداريم مطمئن باشيد گروه ما كاري ميكنه كه در دنيا صدا كنه .

warning: ********بچه هاي كه تازه وارد اين تاپيك ميشوند خواهش ميكنم مطالب اين تاپيك رو از ابتدا بخونند و از دادن نظر قبل از خوندن كل مطالب به شدت پرهيز كنند چون روند و روال كار رو از بين ميبرند ***********

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از shervinrv :
5 ديقه اي يکي ميسازم. اگه دوست داشتي بگو . بريمجدا بحث کنيم البته اگه مديران تاپيک اختصاصي بزارن که خيلي محشره

مرسي شروين جان اگه مديران اين كار رو برامون كردند كه خيلي خوب ميشه اگر نشد كه زحمتش رو ممنون ميشم اگه تقبل كني.

------------------------------------------------------------------

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از david_sh :
مرسي نويد جان اتفاقاً من روي تو خيلي حساب باز كردم چون مثل خيلي از بچه هاي ديگه واقعا بچه درست و پاكي هستي اين به من ثابت شده . البته من حدوداً هفت ماهه كه روي اين كار فكر كردم ولي باز هم بدون شما و بدون كمكتون مطمئنم هيچ كاري نميتونم بكنم ( گرچه اگر هم ميتونستم ابداً اين كار رو بدون شما نميكردم) و همونطور كه گفتم خوبيه اين كار اينه كه اگه حتي يه نفر درستكار نباشه كل گروه منحل خواهد شد . ولي در كل يه چيزي رو به همه ميگم اونم اينه كه ما هيچي از بقيه كشورها از نظر فكري و كار درست گروهي كم نداريم مطمئن باشيد گروه ما كاري ميكنه كه در دنيا صدا كنه .

مرسی:blush:
100% موافقم مگه ما چیمون از بقیه کمه!!!:eek: انشاالله کارمون بگیره یه جوری بشه که همه بدون ما حتی نتونن اب بخورن چه برسه پول مردمو بخورن!!!

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از navdl :
مرسی:blush:
100% موافقم مگه ما چیمون از بقیه کمه!!!:eek: انشاالله کارمون بگیره یه جوری بشه که همه بدون ما حتی نتونن اب بخورن چه برسه پول مردمو بخورن!!!

آفرين بخدا قسم كار ما علاوه بر اينكه جلوي كلاهبرداري رو ميگيره و از نظر معنوي هممون سيراب ميشيم بلكه از نظر مادي هم همه بچه ها پيشرفت ميكنن ولي من از همه بچه ها خواهش ميكنم اگه فقط به فكر پولند دنبال اين كار نياند چون هدف گروه رو خراب ميكنند (گرچه پول و قدرت و احترام خودش دنبال ما مياد ;) ) .

---------------------------------------------------------

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خدا وکيلي اون موقع که گفتم منم هستم اصلا فکر نميردم بخواد توش پول باشه

بالا