برگزیده های پرشین تولز

بررسي سايتهاي سود ده!

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از fotocopy :
طرح خیلی خوبیه
هر کمکی از دست من بر بیاد انجام میدم.
در صورت دیدن هر تخلف یا لینک رفرال هم کافیهhttp://www.forum.persiantools.com/report.php?p=591386 report بدین.

از شما ممنونم به خاطر اين كه به طرح توجه كرديد من درخواستم اين بود كه اگه امكان داره براتون يه تاپيك خصوصي با كمك شما در همين پيتي راه بندازيم كه دسترسيش فقط براي بچه هاي گروه امكان پذير باشه و البته مديريتش هم با خودتون باشه اگر همچين چيزي ممكن بود كه هيچي ولي اگرم نشد من يا شروين (البته باز هم با مديريت شما) يه فروم ميسازيم براي اينكه بچه ها اونجا با پروژه آشنا بشند و توضيحات لازم رو اونجا براشون بدم (چون ممكنه براي بعضي ها اين طرح خوشايند نباشه) . ----- مرسي از توجه شما

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
از شما ممنونم به خاطر اين كه به طرح توجه كرديد من درخواستم اين بود كه اگه امكان داره براتون يه تاپيك خصوصي با كمك شما در همين پيتي راه بندازيم كه دسترسيش فقط براي بچه هاي گروه امكان پذير باشه و البته مديريتش هم با خودتون باشه اگر همچين چيزي ممكن بود كه هيچي ولي اگرم نشد من يا شروين (البته باز هم با مديريت شما) يه فروم ميسازيم براي اينكه بچه ها اونجا با پروژه آشنا بشند و توضيحات لازم رو اونجا براشون بدم (چون ممكنه براي بعضي ها اين طرح خوشايند نباشه) . ----- مرسي از توجه شما
در مورد تاپیک خصوصی باید با احسان صحبت کنم
ولی فکر نکنم ممکن باشه
ولی جرا باید خصوصی باشه ؟

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از fotocopy :
در مورد تاپیک خصوصی باید با احسان صحبت کنم
ولی فکر نکنم ممکن باشه
ولی جرا باید خصوصی باشه ؟

فوتوكپي جان بخاطر اينكه خيلي ها ممكنه اين كار ما اذيتشون كنه حالا بعداً ميفهميد كه من چي ميگم و در ضمن ما در اون تاپيك ميخوايم كار رو باز كنيم و اينجا براي اين كار يه خورده ناجوره ! البته اگه ميبيني نميشه خودت رو تو زحمت ننداز يه فروم ديگه راه ميندازيم به هر حال من دوست ندارم شما به خاطر اين كار رو بندازي

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از david_sh :
جو زده آره من جو زده هستم اصلاً مگه كاري بدون اينكه آدم رو جو بگيره پيش ميره ؟!!!! من دوست ندارم بگم من من هميشه دوست دارم بگم ما يعني من و بچه ها ( چون بچه ها خيلي وقته گفتند ماهم هستيم پس ميشه ما ) در ضمن من انتقاد پذيرم ولي تهمت پذير نيستم .
در ضمن ما نميخوايم سايت خوب معرفي كنيم (باز هم متأسفانه مطالب رو شما خوب نخوندي) شما هم لطفاً بار آخرت باشه به من تهمت ميزني ! من واسه مديران جول نميشم فقط احترامشون رو ميگيرم ،حالا اگه شما فكر ميكني احترام گذاشتن پاچه خواريه قضيش فرق ميكنه ، ما نيازي به مجوز پرشين تولز نداريم شايد بعدها پرشين تولز بخواد مجوز ما رو بگيره براي ارائه خدمات ، در ضمن من 5 تا فضا براي اين كار خريدم و 4 تا دومين كه يه دومين رو گذاشتم براي اينكه همه بچه ها با هم اسمش رو انتخاب كنند . در ضمن من تشكر ميكنم كه مطالب ما براتون مهم بوده --------- مرسي ولي خداييش اگه لطف كني مطالب رو خوب بخوني اين سوء تفاهما برطرف ميشه . بازم مرسي;) و خوشحال ميشم شما هم جزو گروه ما باشي (البته باز هم ببخشيد ميگم ما) و اين كار يه افتخار واسه همه بچه هاي ايرانه و فكر من هم نيست فكر همه بچه هاست در ضمن اگر كارا خوب پيش بره در يه مركز تحقيقات بين المللي به اسم همه بچه هاي گروه ثبت خواهد شد .
بابا صلح :blink: موفق باشی کار ها ت رو دنبال می کنم .:)

behzad53a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

کلیات طرح خیلی جالبه. واقعا طرحت از اون چیزی که مجسم کرده بودم خیلی گسترده تره. خیلی مایلم زود تر کارهات ردیف شه و از جزئیاتش هم مطلع بشم.

موفق باشی.

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
david جان واقا خسته نباشيد

جدا اگه موفق بشيد كمك بزرگي كرديد كه كاربران كسب درآمد رو از اين دزد بازار اينترنتي در بياريد . واقعا ديگه گندش داره در مياد .

با آرزوي موفقيت

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
پس یه خبر بده دیوید جان داری چیکار می کنی .طرح کی اماده استفاده می شه تا قبل عید؟

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
من فکر کنم یه فروم جدا بسازیم بهتره ;)

به نقل از fifty_okay :
پس یه خبر بده دیوید جان داری چیکار می کنی .طرح کی اماده استفاده می شه تا قبل عید؟

فکر نکنم تا دو سه ماه دیگه اماده بشه :) طرح خیلی گستردست ...

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اقا پس به من یاد بدین چجوری متوجه می شین سایت های هایپ چقدر دامین و فضا خریدن .این خیلی مهمه .اینو بم بگین تا انتخاب هام حداقل بهتر بشه . می ترسم ضد حال بخورم کلا بی خیال این کار ها بشم .دمتون گرم همین جا یاد بده:D

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
اگه همه دوستان موافق يه فروم مجزا هستند اوكي بدند كه فروم رو بسازيم فقط من ميتونم فروم رو بسازم اما تجربه مديريت فروم رو ندارم بايد يه نفر بهم كمك كنه فروم رو بزنيم البته شروين فكر كنم قبلا تجربه مديريت روي فروم رو داشته پس من ازش ميخوام بهم كمك كنه اين فروم رو راه بندازيم .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
چشم
من هر کاري بتونم ميکنم.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خواستم بسازم ديدم شما هاستو دومين دامين جدا گرفتي. پس بساز خودت.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
شروين اگه ميشه ايميلت رو برام بفرست توي پيغامهاي خصوصي ، تا من اسم سايت و يوزرنيم و پسوورد رو برات بفرستم تا فروم رو تو اون سايت برامون راه بندازي

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
ايميلم اينه
[email protected]
من اسکريپتشو ندارم مال من روي خود هاستم هست ميزنم نصب کنه
بزار ببينم ميتونم گيرش بيارم
شما بفرست من يکاريش ميکنم. مشکلي نيست

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
من روي هاستم برنامه هاي فانتاستيكو رو داره نيازي به اسكريپت نيست ميتوني از اونجا نصبش كني

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
نصب اينگيليسيش راحته اما نصب فارسيش نميدونم چطوريه ؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از david_sh :
من روي هاستم برنامه هاي فانتاستيكو رو داره نيازي به اسكريپت نيست ميتوني از اونجا نصبش كني
ايي؟ پيداش کردم ولي اصلا دانلود نميشد
خب خوبه اينجوري

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
شروين با اين ايميل [email protected] برات فرستادم ، اگه رسيده بود يه ندا بده

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از david_sh :
نصب اينگيليسيش راحته اما نصب فارسيش نميدونم چطوريه ؟
يوزر و پس رو بده فارسيشم يه کاريش ميکنم. اصلا شايد بعدا همين فوروم رو عمومي کرديم البته نه بخش اين بحث رو براي اصل سايت که فوروم هم داشته باشيم.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
برات فرستادم ديگه با اين ايميل [email protected] سريع چك كن به منم خبرش رو بده كه رسيده يا نه

بالا