برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL شاتل

كيفيت ADSL شاتل را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

• Total voters
    558

Infernus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام من سرویس آرت 6 از شاتل دارم(بیش از سه ساله)ماهی 96000:wacko: تومان و از تورنت هم بعضی وقتها استفاده میکردم از هفته پیش بعد از دانلود حدود 2 گیگ در یک روز دیگر نمیتونم از تورنت دانلود کنم ولی دانلود بدون تورنت محدوذ نشده آیا این کار شاتل است؟

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
بهتره دوستان قید کنن از کدوم شهر هستن ...
من خودم از اهوازم و مشترک شاتلم Echo 128
تا همین یک ماه پیش سرعت دانلودم روی 240 بود...!!!
اما الان تقریبا 1 ماهه هم قطعی زیاد داره هم سرعتش به شدت افت کرده اومده روی 20-30 ...
حالا نمیدونم موقتیه یا دلیل خاصی داره؟؟؟

ma_hasti

Registered User
لایک‌ها
20
دوست عزیز
از مخابرات بگیر از شاتل نگیر
این چیزی که شما میخوای و اصلا از سرویس شاتل نمیشه انتظار داشت.
کدوم منطقه هستین؟
من این سه شرکت و پیشنهاد میدم.
آسیاتک
پارس آنلاین
وایمکس ایرانسل

ببخشیدا اشتراک 1 به 8 همه جایی من خودم که پارس داشتم اشتراکش 1 به 8 بود تازه می گفتن تو ساعت شلوغی 1به 10 هم میرسه وقتی هم اعتراض کردم گفتن طبق مصوبه سازمان تنظیمات و مقرراته چی میگی!! من با شاتل هم صحبت کردم گفتن تو روز سرعت سرویس ها را روی 1 و 2 مگ میبندند و مشکلی پیش نمیاد و بستگی به ترافیک مرکز مخابرات محل سکونتتون هم داره البته بله بهتر با هم محلی و هم مرکز مخابراتیتون مشورت کنید نه با ..............

mahta72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.من سرویس art7 دارم و دانلودم خیلی زیاده.ماهه اردیبهشت 188 گیگ مصرف کردم اما تا آخرای ماه مشکل سرعت نداشتم.از آخر اردیبهشت تا الان افت شدید سرعت دانلود دارم.البته فقط با تورنت.در حالی که تورنت سیدرهای خیلی زیادی داره و اینترنت ۱ مگه حدود ۲ هفته اس سرعت دانلود تورنتم از ۱۵ اینطورا بالا نمیره!دیوونه ام کرده!چون من خیلی دانلود دارم!این مشکل تقصیره شاتله؟پورت تورنت و بستن؟درست می شه یا نه؟اگه مشکل شاتله شما شرکتی رو می شناسین که نامحدود با سرعت ۱ مگ بده؟(تهران)خیلی قیمتش برام مهم نیست!تورو خدا بجوابین سرعت دانلود منو روانی کرده!

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
بهتره دوستان قید کنن از کدوم شهر هستن ...
من خودم از اهوازم و مشترک شاتلم Echo 128
تا همین یک ماه پیش سرعت دانلودم روی 240 بود...!!!
اما الان تقریبا 1 ماهه هم قطعی زیاد داره هم سرعتش به شدت افت کرده اومده روی 20-30 ...
حالا نمیدونم موقتیه یا دلیل خاصی داره؟؟؟

سلام دوست عزیز . من هم اهواز هستم . و اشتراک eco 128 دارم . سرعتم توی روز 250 . شب هم 50-60 . من با ایرسانت نمایندگی شاتل صحبت کردم . گفت اونایی که مشکل نویز خط دارن سرعتشون واقعی شده ! من مشکل نویز ندارم . نه قطعی ندارم نه سرعتم واقعی شده !

Infernus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مشکل دانلود تورنت برای همه وجود داره ؟ من در تهران هستم مرکز آزادگان

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
سلام دوست عزیز . من هم اهواز هستم . و اشتراک eco 128 دارم . سرعتم توی روز 250 . شب هم 50-60 . من با ایرسانت نمایندگی شاتل صحبت کردم . گفت اونایی که مشکل نویز خط دارن سرعتشون واقعی شده ! من مشکل نویز ندارم . نه قطعی ندارم نه سرعتم واقعی شده !
واقعااااااااااااااااااااا؟ جان من راست میگی؟؟؟
آخه من قبلا سرعتم همین 250 بود ولی بعد خود به خود اینجور شد...
حالا راهی داره درستش کنم ؟؟؟

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
واقعااااااااااااااااااااا؟ جان من راست میگی؟؟؟
آخه من قبلا سرعتم همین 250 بود ولی بعد خود به خود اینجور شد...
حالا راهی داره درستش کنم ؟؟؟

داداش والا از صحت موضوع مطلع نیستم . دقیقا جمله ای رو که نماینده شاتل در اهواز به من گفت به شما گفتم . راست و دروغ پای آن ها :D ولی شما جهت اطمینان زنگ بزن ایرسانت . بگو تا جند روز پیش خط من تا 2 مگ باز بود الان سرعت خیلی اومده پایین ببین چی بهت میگن . اگر گفت درسته سرعتتون . بگو دوستام همین سرویس خودم رو دارن ولی سرعتشون 250 !!!

m.b.z

Registered User
لایک‌ها
54
سلام.من سرویس art7 دارم و دانلودم خیلی زیاده.ماهه اردیبهشت 188 گیگ مصرف کردم اما تا آخرای ماه مشکل سرعت نداشتم.از آخر اردیبهشت تا الان افت شدید سرعت دانلود دارم.البته فقط با تورنت.در حالی که تورنت سیدرهای خیلی زیادی داره و اینترنت ۱ مگه حدود ۲ هفته اس سرعت دانلود تورنتم از ۱۵ اینطورا بالا نمیره!دیوونه ام کرده!چون من خیلی دانلود دارم!این مشکل تقصیره شاتله؟پورت تورنت و بستن؟درست می شه یا نه؟اگه مشکل شاتله شما شرکتی رو می شناسین که نامحدود با سرعت ۱ مگ بده؟(تهران)خیلی قیمتش برام مهم نیست!تورو خدا بجوابین سرعت دانلود منو روانی کرده!

سلام
منم آرت 7 دارم.
به غیر از ساعت 1 تا 3 صبح من مشکلی با تورنت ندارم.
شاید مشکل از سیدرها باشه یا شایدم اگر از سایت های اختصاصی تورنت گرفتی
دارن سرورشونو عوض میکنن و از این دست اتفاقا...

mahta72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل از سیدرها یا سایت نیست!هم سید داره هم چندین تورنت مختلف از سایتهای مختلف گرفتم!حتی مشکل کامپیوتر یا نرم افزار دانلود تورنتم نیست.با همه امتحان کردم!واسه همین خیلی برام عجیبه!

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
داداش والا از صحت موضوع مطلع نیستم . دقیقا جمله ای رو که نماینده شاتل در اهواز به من گفت به شما گفتم . راست و دروغ پای آن ها :D ولی شما جهت اطمینان زنگ بزن ایرسانت . بگو تا جند روز پیش خط من تا 2 مگ باز بود الان سرعت خیلی اومده پایین ببین چی بهت میگن . اگر گفت درسته سرعتتون . بگو دوستام همین سرویس خودم رو دارن ولی سرعتشون 250 !!!
ببخشید شما کجای اهوازی ؟ که من رفتم اونجا بگم .. به خدا دیگه عصبی شما شدم اگه ردیف بشه نوکریتو میکنم که بهم خبر دادی..

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
سلام
منم آرت 7 دارم.
به غیر از ساعت 1 تا 3 صبح من مشکلی با تورنت ندارم.
شاید مشکل از سیدرها باشه یا شایدم اگر از سایت های اختصاصی تورنت گرفتی
دارن سرورشونو عوض میکنن و از این دست اتفاقا...
ببخشید میتونم بپرسم شما ماهی چقدر میدید؟ ریت سرعت دانلودتون چنده ؟

m.b.z

Registered User
لایک‌ها
54
مشکل از سیدرها یا سایت نیست!هم سید داره هم چندین تورنت مختلف از سایتهای مختلف گرفتم!حتی مشکل کامپیوتر یا نرم افزار دانلود تورنتم نیست.با همه امتحان کردم!واسه همین خیلی برام عجیبه!
دوست عزیز از چه نرم افزاری استفاده میکنی؟

ببخشید میتونم بپرسم شما ماهی چقدر میدید؟ ریت سرعت دانلودتون چنده ؟
قیمت رو میتونی اینجا ببینی
سرعت برای دانلود 170

mahta72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
vuze-bittorent-utorrent رو ویندوز vista -7 و رو mac هم امتحان کردم همه اینارو....پاکم کردم دوباره ریختم-آپدیت کردم....هیچ کدوم جواب نداد....معمولا این جوریه که شبها از یه ساعتی به بعد شروع به دانلود می کنه صبح هم تا یه ساعتایی(رندوم) دانلود میکنه بعد همه قطع می شن و دیگه هیچی دانلود نمی شه و باید دوباره شب بذارم...خیلی عجیبه!

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
دیشب سرعت بدجوری افت کرده بود... زیر 10 کیلوبایت بود! امیدوارم اختلال بوده باشه وگرنه اگه اکو آفیس که ترافیک رایگان نداره رو محدود کرده باشن از فردا خودم پای ثابت این تاپیکم! :D

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
ببخشید شما کجای اهوازی ؟ که من رفتم اونجا بگم .. به خدا دیگه عصبی شما شدم اگه ردیف بشه نوکریتو میکنم که بهم خبر دادی..

داداش من مرکز مخابراتی رجایی هستم . ببین اکثر جاها همینطوری رو 2 مگ میبندن . لازم نیست حتما مرکز مارو بگی .:blush:

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
دو ساعتی میشه که پینگ رفته بالای 1000 میلی ثانیه و سرعت شده در حد فرغون!! :D

توی چت با پشتیبانی تماس گرفتم... چقدر مودب و خوش برخورد بودن... خدایی دمشون گرم. :cool: گفتن مشکل از سمت مخابراته داریم پیگیری میکنیم. :rolleyes: انشاالله که همینطور باشه و مارو قاطی مرغا نکرده باشن! :D

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
داداش من مرکز مخابراتی رجایی هستم . ببین اکثر جاها همینطوری رو 2 مگ میبندن . لازم نیست حتما مرکز مارو بگی .:blush:
امروز زنگ زدم ایرسانت اولش گفت که آره سرعت بعضی وقتا افت میکنه و میپیچوند بعد وقتی بش گفتم بعضی جاها هنوز 250 ، دقیقا حرف شما رو زد و گفت اگه خط نویز داشته باشه اینجوری میشه ...
بعد گفت که همه چیزو از داخل خونه چک کن، مودم - اسپلیتر - سیم مودم - پریز تلفن - خط تلفن و . . .
حالا نمیدونم از کدوم شروع کنم اصلا نمیدونم درست میشه یا نه...

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
آقا عجب پشتیبانی ای داره این شاتل... دمشون گرم!! :cool:

بعد از مشکلاتی که چند شب متوالی برای سرعت پیش اومد که سرعت شده بود در حد دایل آپ، دیگه امروز گیر دادم که چون snr پایینه (بین 10 تا 20) و attenuation روی 60 هست، حتما مشکلی در مودم طرف مخابرات یا نویز گیر هست... یک بار من زنگ زدم و چند بار پشتیبان محترم زنگ زدن... فکر کنم مجموعا" بیشتر از 40 دقیقه من وقتشون رو گرفتم... آخرش به این نتیجه رسیدن که سرعت روی 2 مگ وقتی بسته بشه، خط نویز دار میشه... سرعتو آوردن روی 512، درست شد... گفتن خب درست شد برو با همین 512 دانلود کن! :blush:بعد من به غلط کردن افتادم! :D گفتم همون 2 مگ نویز دار رو بدین!! :D البته خداییش هم مشکلی نداشتم به غیر از این چند شب گذشته، ولی فکر آینده رو میکردم و با توجه به تجربه ای که از دوستانم در پارس دارم و تجربه ای که شبدیز پارسال برای خودم بوجود آورد، احتمال میدادم به زودی خطم قطع بشه و 3-2 هفته منتظر رفع خرابی در مرکز مخابراتی باشم!

خلاصه اینکه پشتیبانی فنی در حد AOL بود :D تا چند دقیقه بعد از قطع آخرین تماس، احساس میکردم توی آمریکا هستم! :lol:

Last edited:
بالا