برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL شاتل

كيفيت ADSL شاتل را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

• Total voters
    558

ma_hasti

Registered User
لایک‌ها
20
امروز صبح دختره از شاتل زنگ زد بهم که تولدم و تبریگ بگه ،، وقتی که پرسید از سرویستون راضی هستین ؟ هرچی توو دلم بود ریختم بیرون آخرش هم هم گفتم من اینجوره ادامه پیدا کنه ماه دیگه تمدید نمی کنم ...
اونم بهم گفت من الان خودم زنگ میزنم اهواز و حتما رسیدگی میکنم ،، الان دانلود کردم دوباره ریت دانلودم برگشته روو 250 ...!!!!! یعنی من عاشقشم

بعد من میگم شاتل پیگیری هایشون خیلی عالیه میگید چرا خودتون با چشم دیدید پس؟؟؟ خدایی منم پارسال واسه هدیه تولدم زنگ زدند مثل شما تونستند باهمون تماس مشکلم را حل کنند.......... وگرنه اونا میتونن با همون اس ام ااس هم هدیه تولد را بدهند ولی فقط پیگیری بیشتر که میخوان درد و دل ما رو بشنوند.....
حالا چطور بود ؟ اون دخترخانمی که پارسال با من صحبت کرد خیلی باکلاس صحبت میکرد این خانومه چطوری بود؟

ma_hasti

Registered User
لایک‌ها
20
2001632425.png

از نظر شاتل من جمیز باند بودم و خودم نمی دونستم
N_aggressive%20%2838%29.gif

چرا جیمز باند ؟؟/؟ جیمز باند دزد بوده ؟بخشیدا من شخصیت ها زیاد یادم نمی مونه :D

jackson2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
2001632425.png

از نظر شاتل من جمیز باند بودم و خودم نمی دونستم
N_aggressive%20%2838%29.gif

چرا جیمز باند ؟؟/؟ جیمز باند دزد بوده ؟بخشیدا من شخصیت ها زیاد یادم نمی مونه :D

سلام
آخه عقل کل جیمز باند که مامور مخفی بوده:D (شاید شما هم خاله شادونه باشی:blush:):D
اگه یه زره دقت میکردی اون 007 هارو که نشونه ی جمیز بانده در تستی که گذاشتم میدیدی

ma_hasti

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
آخه عقل کل جیمز باند که مامور مخفی بوده:D (شاید شما هم خاله شادونه باشی:blush:):D
اگه یه زره دقت میکردی اون 007 هارو که نشونه ی جمیز بانده در تستی که گذاشتم میدیدی

خیلی بدی ها خوبه گفتم ببخشید :blush:
حالا چکارس ؟چکار کرده ؟ 007 چی چی هست؟ من بازم نفهمیدم ؟! :D

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
بعد من میگم شاتل پیگیری هایشون خیلی عالیه میگید چرا خودتون با چشم دیدید پس؟؟؟ خدایی منم پارسال واسه هدیه تولدم زنگ زدند مثل شما تونستند باهمون تماس مشکلم را حل کنند.......... وگرنه اونا میتونن با همون اس ام ااس هم هدیه تولد را بدهند ولی فقط پیگیری بیشتر که میخوان درد و دل ما رو بشنوند.....
حالا چطور بود ؟ اون دخترخانمی که پارسال با من صحبت کرد خیلی باکلاس صحبت میکرد این خانومه چطوری بود؟

آره اینقدر خوبه زنگ بزنن... جواب ندی، هدیه رو هاپولی میکنن!! :D دقیقا کاری که با هدیه پارسال من کردند!!! :D

jackson2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
خیلی بدی ها خوبه گفتم ببخشید :blush:
حالا چکارس ؟چکار کرده ؟ 007 چی چی هست؟ من بازم نفهمیدم ؟! :D

خب منم منظور بدی نداشتم (شوخی کردم دیگه:blush:)
از بزرگترا بپرسی اونها میدونند 007 کی بوده ولی ولش کن... بیخیال

شما اصلا آنجلینا جولی.... خوب شد:blush:

ma_hasti

Registered User
لایک‌ها
20
آره اینقدر خوبه زنگ بزنن... جواب ندی، هدیه رو هاپولی میکنن!! :D دقیقا کاری که با هدیه پارسال من کردند!!! :D

وا می خواستی جواب بدی دوست من ..... من پارسال از تجریه بچه های پی سی ورد استفاده کردم منی که شماره ناشناس جواب نمیدم 2روز قبل تولدم و 2 روز بعد تولدم هر کی می زنگید درجا جواب میدادم :D بعدشم اونا به خونه هم می زنگن یعنی تلفن ثابت ........... افراد خونتون هم جواب ندادند ؟ چه بد ولی هدیه تولد امسال بیشتر میچسبه چون از بین نمی ره! تا مصرف نشه! ;)

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
وا می خواستی جواب بدی دوست من ..... من پارسال از تجریه بچه های پی سی ورد استفاده کردم منی که شماره ناشناس جواب نمیدم 2روز قبل تولدم و 2 روز بعد تولدم هر کی می زنگید درجا جواب میدادم :D بعدشم اونا به خونه هم می زنگن یعنی تلفن ثابت ........... افراد خونتون هم جواب ندادند ؟ چه بد ولی هدیه تولد امسال بیشتر میچسبه چون از بین نمی ره! تا مصرف نشه! ;)

کلا زنگ نزدن... نه به خونه نه به گوشی. فکر کنم همون خودشون استفاده کردن!!!

آخه بدون اجازه من هم از اکانتم یه کارت طلایی صادر کردن به نام یه نفر دیگه، طرف احتمالا از دوستانشون بوده، میخواسته سرویس بگیره براش تخفیف زدن... :wacko:

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
منکه زنگ زدم گفتن هدیه تولد رندوم به کاربرا تعلق میگیره ممکنه 2سال پشت سر هم بگیره ممکنه هم یه سال تعلق نگیره

Sent from my X10S

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
آره خیلی پیگیریشون عالیه ،،
راستش این دختر خانمی که به من زنگ زدن خیلی دختر با شخصیت و خوش برخوردی بودن کلا خیلی حال کردم باهاش ....

star2009

Registered User
لایک‌ها
92
روزی نیست، شبانه مجانی اگه زیاد مصرف کنی، شب محدود میشی. روز داری پول ترافیک رو میدی، تا دلت میخواد میتوانی مصرف کنی.
عزیز منظور منم همون شبانه بود وگرنه روز که پولشو دارم میدم

star2009

Registered User
لایک‌ها
92
آره خیلی پیگیریشون عالیه ،،
راستش این دختر خانمی که به من زنگ زدن خیلی دختر با شخصیت و خوش برخوردی بودن کلا خیلی حال کردم باهاش ....
شیطون نکنه باهاش آره؟!!!
میخواستی شمارشو بگیری:D
منم وقتی زنگ زده بودن حموم بودم ولی خداروشکر داداشم جواب داد،توی حموم مجبور شدم صحبت کنم
دختره نکیر ومنکر می پرسید حالا منم کفی اعصابم خورد،هر چی میگفت میگفتم آره آره شما درست میگی،گفتن از شاتل راضی هستی؟ گفتم آره ترخدا ولکن الان حمومم چشمام سوخت البته اینو تو دلم گفتم
حالا از حموم اومده بودم بیرون گفتم خاک تو سرم چقدر انتقاد داشتم و نگفتم
جای شما خالی که نه ولی نیمه خالی ،حموم دامادیمم بود:)

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
شیطون نکنه باهاش آره؟!!!
منم وقتی زنگ زده بودن حموم بودم ولی خداروشکر داداشم جواب داد،توی حموم مجبور شدم صحبت کنم
دختره نکیر ومنکر می پرسید حالا منم کفی اعصابم خورد،هر چی میگفت میگفتم آره آره شما درست میگی،گفتن از شاتل راضی هستی؟ گفتم آره ترخدا ولکن الان حمومم چشمام سوخت البته اینو تو دلم گفتم
ایول پس متاهلی . . .
خدایی خیلی با شخصیت بود ،، خیلی هم تحویل گرفت..

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
عزیز منظور منم همون شبانه بود وگرنه روز که پولشو دارم میدم

شما هم سوالی می پرسی!!! کدوم isp توی ایران ساعت رایگان درست و حسابی به کاربران میده؟!! معلومه که در ساعات رایگان، سرعت در حداقل ممکن هست... اگرم نباشه، بعد از استفاده زیاد، محدود میشه.

star2009

Registered User
لایک‌ها
92
شما هم سوالی می پرسی!!! کدوم isp توی ایران ساعت رایگان درست و حسابی به کاربران میده؟!! معلومه که در ساعات رایگان، سرعت در حداقل ممکن هست... اگرم نباشه، بعد از استفاده زیاد، محدود میشه.
مثل اینکه از دست شاتل خیلی پری نه؟معلومه
عزیز شما نمیدونی بگو نمیدونم دیگه،من خودم الان یک ساله شاتل دارم،تا دلتم بخواد محدودم کردن
ولی این جریانشو هنوز متوجه نشدم که سقف مصرف تا چقدر برسه محدود میکنن؟میگن به نمودارت ربط داره ولی برعکسشو عمل میکنن....

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
پرواضحه که ..... :lol:

ادیت: ساعت 5 صبح ایمیل زدن که اون جریان پایین اومدن سرعت در دست بررسیه و تا چند هفته دیگه درست میشه.

پشتیبانی در حد تیم ملی که میگن همینه!!!! :D خدایی دمشون گرم... :lol: من شیفت شب باشم کار نداشته باشم میگیرم میخوابم، اینا پرونده ها رو بررسی میکنن! :blush:

Last edited:

ma_hasti

Registered User
لایک‌ها
20
شیطون نکنه باهاش آره؟!!!

الهی چه باحال !! :D خوشبخت بشی ایشالله
تولد شما کی بود مگه ؟؟ که تاریخ سالگرد ازدواجتم هست اره؟ چه باحال ؟؟!!
به شما هم همون روز تولدت زنگ زدند؟؟

ma_hasti

Registered User
لایک‌ها
20
کلا زنگ نزدن... نه به خونه نه به گوشی. فکر کنم همون خودشون استفاده کردن!!!

آخه بدون اجازه من هم از اکانتم یه کارت طلایی صادر کردن به نام یه نفر دیگه، طرف احتمالا از دوستانشون بوده، میخواسته سرویس بگیره براش تخفیف زدن... :wacko:

جدی میگی ؟؟! نه بابا هدیه تولد رندوم نیست به همه میدن من خودم تهشو در آوردم بابا!!! تولد کی بود از اهواز هستی؟

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
جدی میگی ؟؟! نه بابا هدیه تولد رندوم نیست به همه میدن من خودم تهشو در آوردم بابا!!! تولد کی بود از اهواز هستی؟
ایشون راست میگن هدیه تولد رندوم نیست ،،، من الان 3 ساله که مشترک شاتلم که هر سال هم هدیه بهم دادن...

بالا