• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL شاتل

كيفيت ADSL شاتل را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

• Total voters
    558

Vocolizive

Registered User
لایک‌ها
15
سرعت دانلود شبانه تا قبل از عید 180 بود . چند شبه 8 شده . برای همه اینجوری بوده ؟
وقتی که 180 بود شبانه من دانلود نکردم چیزی که مثلا سو استفاده نشه . عاقبتش این شد. :|

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
سرعت دانلود شبانه تا قبل از عید 180 بود . چند شبه 8 شده . برای همه اینجوری بوده ؟
وقتی که 180 بود شبانه من دانلود نکردم چیزی که مثلا سو استفاده نشه . عاقبتش این شد. :|

کلا تا میتونی باید از هر موقعیتی سوء استفاده کنی چون اگه تو نکنی بقیه میکنن ! :D

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

Msd_1374

Registered User
لایک‌ها
308
شما کدوم شهری؟
یعنی حتی چیزی هم دانلود نکردی؟
برای من از اواخر اسفند برعکس شما محدودیتم بردوشته شده و سرعتم خوبه.

Vocolizive

Registered User
لایک‌ها
15
شما کدوم شهری؟
یعنی حتی چیزی هم دانلود نکردی؟
برای من از اواخر اسفند برعکس شما محدودیتم بردوشته شده و سرعتم خوبه.

تهران . در حد 2 -3 گیگ دانلود کردم . همش هم تو یه شب بود . بقیش هم وب گردی بود که شبی 50 مگ اونورتر نرفت. من از NetWorx برای مانیتورینگ استفاده میکنم . سرعت و مقدار مصرفم رو همیشه کنترل میکنم .
میتونستم شبی 4گیگ دانلود کنم .حیف که نکردم :| ، تا چند ماه قبلش محدودیت بود ولی 3 به بعد اکی میشد . می تونستی شبی 1 گیگ لااقل دانلود کنی. الان کلا محدوده تا صبح.
40 تومن هم پول گرفتن بابت دانلود شبانه . دانلود نمیخوایم . لااقل سرعتی بشه که 4 تا پیج باز شه کافیه :| :|
تایم اوت هم خیلی زیاد شده . چند بار باید رفرش کنم تا صفحه باز شه . از چند روزه آخر اسفند افت کرده .

Msd_1374

Registered User
لایک‌ها
308
تهران . در حد 2 -3 گیگ دانلود کردم . همش هم تو یه شب بود . بقیش هم وب گردی بود که شبی 50 مگ اونورتر نرفت. من از NetWorx برای مانیتورینگ استفاده میکنم . سرعت و مقدار مصرفم رو همیشه کنترل میکنم .
میتونستم شبی 4گیگ دانلود کنم .حیف که نکردم :| ، تا چند ماه قبلش محدودیت بود ولی 3 به بعد اکی میشد . می تونستی شبی 1 گیگ لااقل دانلود کنی. الان کلا محدوده تا صبح.
40 تومن هم پول گرفتن بابت دانلود شبانه . دانلود نمیخوایم . لااقل سرعتی بشه که 4 تا پیج باز شه کافیه :| :|
تایم اوت هم خیلی زیاد شده . چند بار باید رفرش کنم تا صفحه باز شه . از چند روزه آخر اسفند افت کرده .

شما با پشتیبانی در این مورد صحبت کردی که محدود شدی؟
جوابشون چی بوده؟
اینطوری که نمیشه به بخاطر مقدار بسیار اندک محدودت بکنن!

Vocolizive

Registered User
لایک‌ها
15
تجربه نشون داده که با اینا کلا نباید بحث کرد و اعصاب و روان رو بهم ریخت . من که چیزی برای دانلود ندارم ، زندگی رو سخت نکنم با زنگ زدن به اینا.

Blue-Sky

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
دوستان پینگ سرویس های ART شاتل چطور هست با اروپا ؟ سرویس ART 5 به طور ویژه (با 4.2.2.4 به طور مثال)
و حجم دانلود شبانه تاثیر داره روی محدودیت سرعت یا نه ؟ منظورم محدودیتی هست که تو سرویس های نامحدود اعمال میشه بعد از استفاده از ترافیکی که مشخص کرده
فرق سرویس ART با ART Light چیه دقیقا ؟ تو همین رنج 60-70 تومن کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟
سوال آخر هم اینکه سرعت شبانه چطور هست به طور کلی ؟

hessam_beckham

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام به دوستان گرامی یه چمد تا سوال داشتم جواب بدین ممنون میشم:
1- من یه اینترنت نامحدود لازم دارم که سرعت دانلودش خوب باشه و همچنین به میزان دانلود در ماه گیر ندن، من تقریبا به 100 تا 150 گیگ دانلود در ماه احتیج دارم، میخواستم بدونم کدوم سریس از نظر سرعت دانلودش با IDM، از سرورای داخلی، از سرورای خارجی و علی الخصوص(از همه مهمتر) با Torrent بهتره؟ تا حدود 130-40 نهایتا 150-60 تومان هم میتونم هزینه کنم.
2- میزان قطع و وصلش چطور؟ این سیستم مصرف منصفانه شون چطوره؟؟ تا چند گیگ در ماه گیر میدن؟؟؟
3- تفاوت سرویسای ART با ART Light چیه؟؟؟
خداییش دوستان یه جواب دقیق به من بدید که آخر فروردین دیگه باید بگیرم

a1900i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1- من یه اینترنت نامحدود لازم دارم که سرعت دانلودش خوب باشه و همچنین به میزان دانلود در ماه گیر ندن، من تقریبا به 100 تا 150 گیگ دانلود در ماه احتیج دارم، میخواستم بدونم کدوم سریس از نظر سرعت دانلودش با IDM، از سرورای داخلی، از سرورای خارجی و علی الخصوص(از همه مهمتر) با Torrent بهتره؟ تا حدود 130-40 نهایتا 150-60 تومان هم میتونم هزینه کنم.
2- میزان قطع و وصلش چطور؟ این سیستم مصرف منصفانه شون چطوره؟؟ تا چند گیگ در ماه گیر میدن؟؟؟
3- تفاوت سرویسای ART با ART Light چیه؟؟؟
خداییش دوستان یه جواب دقیق به من بدید که آخر فروردین دیگه باید بگیرم
سلام
1-اینترنتی که نامحدود باشه و سرعتش بالا باشه و بدون قانون استفاده منصفانه (FUP) باشه هزینه زیادی داره .
2-سرویسی که این مشخصاتی که گفتی رو داشته باشه که قطع و وصل نداشته باشه و FUP نداشته باشه و سرعتش خیلی بالا باشه سرویس Dedicated هست

aliani.maya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان منظور از حداقل تبادل ترافیک در سرویسهای art شاتل چیه ؟ در صورتی که این سرویسها نامحدود هستند !
و اینکه از نظر سرعت آیا شاتل حداقل رو میده ؟ یعنی تو سرویس 2048 تا 6144 سرعت دانلود 256 هست یا نه ؟

ممنون

sonia.irani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان منظور از حداقل تبادل ترافیک در سرویسهای art شاتل چیه ؟ در صورتی که این سرویسها نامحدود هستند !
و اینکه از نظر سرعت آیا شاتل حداقل رو میده ؟ یعنی تو سرویس 2048 تا 6144 سرعت دانلود 256 هست یا نه ؟

ممنون

سلام
من یک بار زنگ زدم به پشتیبانی و این سوال رو پرسیدم، چون توی شرکتمون از شاتل اینترنت داریم و من مسئولشم (یه جورایی ادمینم!) :D
بهم گفتن، بسته به میزان حجمی که در ماه استفاده می کنید، می تونی با استفاده از این عدد سرویس مناسب با مصرفتون رو انتخاب کنید! :cool:
پرسیدم مگه سرویس نامحدود نیست؟! گفتن: چرا توی میزان گیگ دانلود نا محدوده و هر چقدر دانلود کنید سرویس قطع نمیشه (بر خلاف سرویس اکو که محدودیت حجم داره) ولی چون اینترنت Share میشه، بسته به میزان مصرف با هم مصرف های خودتون Share می شید و توی دانلود کردن باید بسته به اون میزان سرویس آرت مورد نظرتون رو انتخاب کنید!!! :general701:
حرفشون منطقی به نظر میاد... :general705:

sonia.irani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یاهو و جمیل باز نمیشن.سایت اصلی گوگل هم باز نمیشه
یاهو مسنجر هم بدون هیتلر باز نمیشه.بعضی وقتا حتی با هیتلر هم باز نمیشه.
ولی سرعت دانلود پایین نیومده

من که هیچ مشکلی ندارم، البته بعضی وقتا مشکل باز شدن سایتهای HTTPS مثل جیمیل، یاهو و ... هست که اونم فقط روی اینترنت شاتل نیست و از سمت زیرساخته و روی پهنای باند همه ISP ها اعمال میشه!! :mad:

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
من که هیچ مشکلی ندارم، البته بعضی وقتا مشکل باز شدن سایتهای HTTPS مثل جیمیل، یاهو و ... هست که اونم فقط روی اینترنت شاتل نیست و از سمت زیرساخته و روی پهنای باند همه ISP ها اعمال میشه!! :mad:
یه مدت یاهو مسنجر کلا باز نمیشد.بدون هیتلر شکن که کلا باز نمیشد
با هیتلر هم بعضی وقتا باز میشد بعضی وقتا نه

sonia.irani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دان استریم رو 224 محدود کردن.!
تو ایت تاپیک اسکرین شات گزاشتم.ممنون میشم اونجا راهنمایی کنید.
http://forum.persiantools.com/threads/بررسی-وضعیت-adsl-مخابرات.122373/

معمولاً به خاطر تعداد بالای مشترکای جدیده، منم قبلاً این مشکل رو داشتم، زنگ زدم چند بار، شاتل پهنای باند مرکز رو افزایش داد، دوباره مثل قبل شدم!!! :general707:
مخابرات سرعت رو فیکس می بنده روی سرویس و اصلاً بالاتر نمی ره!
:general306:

sonia.irani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من الان 512 دارم. برای دیدن ویدئو های آنلاین مشکل دارم.اگه بخوام سرعت بالا بگیرم حد اقل سرعتی که مشکل نداشته باشم چی هست ؟ می خوام پول اضافه ندم.

تا 8 مگ می تونی بگیری از شاتل! ;)

ولی چیزی که برات کافی باشه، 4 مگ اوکیه و میشه هشت برابر 512 فعلی خودت!!! :general406:

filli90

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
کسی راجع به کیفیت شاتل (هم روزانه هم دانلود شبانه) برای سرویس Eco512 تو منطقیه ابوذر تجربه یا اطلاعاتی داشته ؟
میدونم شبانش میفیته 3500میخوام کیفیتشو بدونم

m.b.z

Registered User
لایک‌ها
54
اگر تهران هستی و کارت دانلود هست و سرعت باز شدن صفحات زیاد برات مهم نیست من مخابرات رو بهت پیشنهاد میدم
من هم باهاش تورنت میگیرم و هم از دانلود منیجر استفاده میکنم
سلام
1-اینترنتی که نامحدود باشه و سرعتش بالا باشه و بدون قانون استفاده منصفانه (FUP) باشه هزینه زیادی داره .
چرا هست با قیمت 40 تومن برای یک گیگ و 80 برای 2 گیگ که مخابرات داره میده

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سرعت 8 مگابیت گرفتم از شاتل..اکثر وقت ها به زور بره رو 900 کیلوبایت....همش سرعت در نوسانه..میره بالا میاد پایین ..میره رو 300 بعد 400 بعد 700 بعد یوهو میاد رو 400و به همین شکل...زنگ میزنم بهشون میگن به خاطر ضریب اشتراک 1-8 هست..میگم این ضریب 1 به 8 که برای سرویس های نامحدود بود که قیمتش خیلی پایین بود و در قبالش میگفتید 1 به 8 هست نه این سرویسی که داریم حجمی پول میدیم میخریم..میگه نه از اولشم ضریب اشتراک 1 به 8 بود تمام سرعت هامون...میگم سرعت 2 مگ داشتم چرا هیچ وقت سرعت دانلود زیر 260 کیلوبایت نمیامد ؟ میگه نه اونم قبلا همینطوری بوده.

ایا واقعا تمام سرویس هاش ضریب اشترک 1 به 8 داره شاتل ؟؟؟ یعنی بر اساس تعداد نفراتی که دارن تو اون منطقه از سرویس شاتل استفاده میکنن سرعت 8 مگ من تغییر باید پیدا کنه ؟

طرف میگه سرویس اختصاصی باید بگیری تا سرعت فیکس 1 مگو 100 کیلوبیت بهت بده.

واقعا تمام سرویس های اینترنتی دیگه به همیشن شکل هست ؟ یعنی پارس انلاین و اسیاتک هم اینطوریه ؟ در ازای سرویس حجمی هم سرویس 1 به 8 هست ؟؟؟؟؟ یعنی سرعت نباید رو 8 مگ همیشه بالای 950 1 مگ باشه ؟

sanup2006

Registered User
لایک‌ها
107
من قبل عید با سرویس 128 تا 400 کیلو بات بر ثانیه دان میکردم جوری که هر شب 3 گیگ و خورده ای دان میشد.چند تا بازی و نرم افزار توپ گرفتم ولی بعد عید سرعت شده 10 کیلو بایت بر ثانیه.
حتی روزها هم سرعتش کمی کمتر شده.
میخوام برم سمت پارس انلاین و آسیا تک

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
سلام
دوستانی از که از سرویس های شاتل استفاده کردن !
آیا شاتل توی مرکز مخابرات پیروزی هم خوب سرویس میده ؟
سرویس ART1 که زده سرعت دریافت 1024 تا 128 یعنی چی ؟ خوب هست ؟ سرعت دانلودش چقدره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

بالا