• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL شاتل

كيفيت ADSL شاتل را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

• Total voters
    558

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
سلام دوستان
من الان وايمكس دارم ولي ميخوام از شاتل سرويس بگيرم
ولي چون خطم فيبر نوري هست بهم سرويس نميدن
آيا چاره اي هست كه بتونم از شاتل adsl بگيرم؟ يعني امكانش هست بتونم خطمو از فيبر نوري در بيارم؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
بله، باید برید مرکز مخابراتی و ببینید آیا پورت دارن یا نه ولی به سختی میشه روی خط رو از فیبر دراورد

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
سرعتش که بدک نی فعلا برامون.
ولی من یه مشکل خیل بزرگ دارم باش.
فضیه اینه که شاتل توی منطقه ی ما نمیدونم چرا فیلــــترینگ رو اینقد جدی گرفته! سایفون که خیلی وقته جواب نمیده برام. آپدیت شده و... هیچکدوم جواب نمیدن :general107:.
با هات اسپات شیلد وصل میشه که اونم سرعت در حد حلزون میشه.

شما از چه قندشکنایی استفاده میکنید ؟

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
سرعتش که بدک نی فعلا برامون.
ولی من یه مشکل خیل بزرگ دارم باش.
فضیه اینه که شاتل توی منطقه ی ما نمیدونم چرا فیلــــترینگ رو اینقد جدی گرفته! سایفون که خیلی وقته جواب نمیده برام. آپدیت شده و... هیچکدوم جواب نمیدن :general107:.
با هات اسپات شیلد وصل میشه که اونم سرعت در حد حلزون میشه.

شما از چه قندشکنایی استفاده میکنید ؟

روی مخابرات، PN9 داره کار میکنه خیلی هم سرعتش خوبه

alibaba1111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان من پارس انلاین داشتم و تقریبا راضی بودم ازش الان می خوام شاتل حجمی سرویس های eco بگیرم کسایی که از شاتل این سرویسا رو دارن میشه راهنایی بکنن ؟سرعت دانلود روزانه و شبانه و متوسط دانلود شبانه ش فقط برام مهمه

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
سلام دوستان من پارس انلاین داشتم و تقریبا راضی بودم ازش الان می خوام شاتل حجمی سرویس های eco بگیرم کسایی که از شاتل این سرویسا رو دارن میشه راهنایی بکنن ؟سرعت دانلود روزانه و شبانه و متوسط دانلود شبانه ش فقط برام مهمه

روی دانلود شبانه حساب نکن، دانلود مداوم داشته باشی سرعت شبانه ات میشه دیال آپ. روزانه اش رو دور و بر 400 تا 500 سرعت میده البته بستگی به مرکز داره، اگه تو مرکزتون پهنای باندش کم باشه پایین تر میشه. دو دوتا، شاتل نصفِ پارس بهت جواب میده یا کمتر.

alibaba1111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ضریب اشتراک شاتل چنده؟ یک به هشته ؟

alibaba1111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
روی دانلود شبانه حساب نکن، دانلود مداوم داشته باشی سرعت شبانه ات میشه دیال آپ. روزانه اش رو دور و بر 400 تا 500 سرعت میده البته بستگی به مرکز داره، اگه تو مرکزتون پهنای باندش کم باشه پایین تر میشه. دو دوتا، شاتل نصفِ پارس بهت جواب میده یا کمتر.
ضریب اشتراک اش چنده ؟ یک به هشت ؟ من اگه سرعت1 مگ بگیرم سرعت دانلود روزانه ش چقدره 128 ؟ یا بیشتره ؟

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
از شانس همیشه فاجعه بار ما منطقه مخابراتیمون رو فقط این شغال ها سرویس میدن مگرنه داتک میگرفتیم

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
ضریب اشتراک اش چنده ؟ یک به هشت ؟ من اگه سرعت1 مگ بگیرم سرعت دانلود روزانه ش چقدره 128 ؟ یا بیشتره ؟
ضریبش 1 به 8 هست، ولی Burst اش برای سرویس های حجمی تا دو برابر سرعت سرویس است، فکر کنم میشه حدود 240 تا برای 1 مگابیت تو روز. پارس برات تا 9 مگ باز میزاره Burst رو. باز هم میگم، شاتل تو ساعات رایگان و سرویس های art اش حساب و کتاب نداره، یکی با دو گیگ دانلود محدود میشه، یکی با 100 گیگ هم محدود نمیشه.... وقتی هم محدود بشی سرعتت میشه 8 تا 16 کیلو بایت! برای شما که دانلود داری اثلاً مناسب نیست.

Alinarimanifar

Registered User
لایک‌ها
11
سلام..این شرکت چطوره؟ دانلود شبانه و قطعی و سرعت تو روز با سرعت های مختلف؟؟
درمقایسه با پارس انلاین و داتک کدوم؟ چرا؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Alinarimanifar

Registered User
لایک‌ها
11
اينترنت شركت ما از شاتل هست
ديشب وصل شد
تا الان هم مشكلي نداشته!
اپلودش هم رايگانه
چه سرویسیه دقیقا...سرعت اپلودش چجوره؟ چون من زیاد اپلود میکنم

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
دوستان شما قطعی ندارید.؟ خط من 4 روزه که گاهی پشت سر هم قطع و وصل میشه... بهشون زنگ زدم میگن از خارج از شاتل هست. من ازشون راضی هستم و مطمئنا از بیرون شاتل هست... منتها می خوام ببینم شما این مشکلو ندارید ؟

foolad1371

Registered User
لایک‌ها
183
چه سرویسیه دقیقا...سرعت اپلودش چجوره؟ چون من زیاد اپلود میکنم

سرویس اداری ۲ مگ
سرعت اپلود دقیق یادم نیست(جدیدا اپلود نداشتم!)
ولی سرعتش واقعا خوبه(نسبت به بقیه ISp ها)

Alinarimanifar

Registered User
لایک‌ها
11

mj_heydari

Registered User
لایک‌ها
10
سرویس رو از ازت 2 به ارت 5 ارتقا دادم
راضی ام ازش
دانلود با دانلود منیجر متوسط 330

pejii

Registered User
لایک‌ها
724

دوستان چرا تاپیک ها و پست های قدیمی رو بررسی نمیکنید؟ سه چهار تا پست بالاتر توضیج دادم، تو هر صفحه هم حد اقل یک کاربر هست که محدود شده و داره شکایت میکنه. شاتل برای دانلودرها نیست، دانلود سنگین داشته باشی سرعتت میشه 64 کیلوبیت = دیال آپ! 6 تا 8 کیلوبایت در ثانیه دانلود خواهی داشت (روی سرویس های آرت و دانلود های شبانه). میزان مصرف هم برای محدودیت اصلاً معلوم نیست، کاربرهایی هستند که با 10 گیگ دانلود محدود شدند، بعضی ها یک شب فقط دانلود سنگین کردند محدود شدند، بعضی هم دوره های متعددی دانلود داشتند و بعد از چند هفته محدود شدند.

Alinarimanifar

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان شاتلی که این همه مینالید.....مبین نت رو امتحان کنید اونوخ شاتل رو حلوا حلوا میکنید
مبین نت سرعت 512 4 گیگ 25 تومان و سرعت دانلودش 80 حداکثر و شبانه هم که در حد دایل اپ
سرعت دانلود 1 مگ هم 160 حداکثر
سرعت 128 هم که در حد دایل اپه

alibaba1111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ضریبش 1 به 8 هست، ولی Burst اش برای سرویس های حجمی تا دو برابر سرعت سرویس است، فکر کنم میشه حدود 240 تا برای 1 مگابیت تو روز. پارس برات تا 9 مگ باز میزاره Burst رو. باز هم میگم، شاتل تو ساعات رایگان و سرویس های art اش حساب و کتاب نداره، یکی با دو گیگ دانلود محدود میشه، یکی با 100 گیگ هم محدود نمیشه.... وقتی هم محدود بشی سرعتت میشه 8 تا 16 کیلو بایت! برای شما که دانلود داری اثلاً مناسب نیست.
بسیار ممنون از توضیحات کاملتون من از پارس انلاین راضی بودم تنها عاملی که باعث میشد برم سراغ شرکتای دیگه این بود که دیگه نت بهم نمیدادن چون پورتشون پر شده بود

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
بسیار ممنون از توضیحات کاملتون من از پارس انلاین راضی بودم تنها عاملی که باعث میشد برم سراغ شرکتای دیگه این بود که دیگه نت بهم نمیدادن چون پورتشون پر شده بود

یه کاری کن، با تک تک بخش ها تماس بگیر، بگو که مشترک بودی قبلاً دوباره میخوای سرویس بگیری، شاید برات یه کاری کردند. اگر هم نه ببین اگه تونستی تو لیست انتظار بگو بگزارند شما رو، معمولاً برای کاربرهای سابق یه امتیازاتی تو سرعت رسیدن به بالای لیست قائل میشند.

بالا