• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
دوستان ، آیا این ADSL که مخابرات داره میده محدودیت حجمی داره؟؟ یا نا محدوده؟

از افرادی که گرفتند کسی هست که راضی باشه؟
نامحدوده
اما با سرعت دانلود 14-15 همچین هم نمیشه دانلود کرد!

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
نامحدوده

ممنون از پاسختون.

به نظرم برای سرعت 128 ، دانلود 14-15 خیلی هم بد نیست . البته برای من بیشتر سرعت براوز مهمه و دانلود به صورت موردی انجام میدم . فعلا همین که سرعت براوز خوب باشه و سرویس قطعی نداشته باشه برام تقریبا راضی کنندست.

برای ثبت نام باید مستقیما مراجعه کنم به مرکز مخابراتی؟

راستی لینکی هست که بشه از طریقش چک کنم ببینم تو منطقه ما سرویس میدن یا نه؟ قربونش برم تو سایت مخابرات همه بود جز این.

mahyar2020

کاربر فعال
لایک‌ها
1
ممنون از پاسختون.

به نظرم برای سرعت 128 ، دانلود 14-15 خیلی هم بد نیست . البته برای من بیشتر سرعت براوز مهمه و دانلود به صورت موردی انجام میدم . فعلا همین که سرعت براوز خوب باشه و سرویس قطعی نداشته باشه برام تقریبا راضی کنندست.

برای ثبت نام باید مستقیما مراجعه کنم به مرکز مخابراتی؟

راستی لینکی هست که بشه از طریقش چک کنم ببینم تو منطقه ما سرویس میدن یا نه؟ قربونش برم تو سایت مخابرات همه بود جز این.

البته قیمیتش بد نیست
ولی این سرعت کافی نیست!
حداقل به کارشانسی ارشد گفته بودن میدیم که اونم نمی دن
قعلا که قرار بود هفته قبل در همه مراکز بدن ولی عمرا اگه بتونن یه وعدشون رو عملی کنن!!!
برای ثبت نام به صورت اینترنتی هم میشه اقدام کرد ولی باید اکانت داشته باشی روی Tct.ir

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18

shervin_siemens

Registered User
لایک‌ها
0
بلاخره adsl منم دیروز وصل شد (مرکز قدوسی) واقعا سرعتش مزخرفه سرعت تورنت بین 8 - 10 و سرعت دانلود از رپید شیر هم روی 9 ثابته.کسی سایت برای تست سراغ داره ؟

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24
بلاخره adsl منم دیروز وصل شد (مرکز قدوسی) واقعا سرعتش مزخرفه سرعت تورنت بین 8 - 10 و سرعت دانلود از رپید شیر هم روی 9 ثابته.کسی سایت برای تست سراغ داره ؟

الان وقت مناسبی برای مشخص شدن سرعت نیست ، خیلی از بچه ها حتی 1 مگابیت شاتل دارند ولی 1 مدته سرعتشون شده 9 کیلوبایت!!

بگذارید بعد از 23 یا شایدم بعد 25 بهمن معلوم میشه سرعت واقعی چی هست (شایدم همین 9 بمونه)

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
دوست من از مرکز مفتح تو پاسداران گرفت چند روزه بهش دادن.

Jahandar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نامحدوده

مخابرات اصفهان شیر دانلود رو باز کرده و من تا 130 کیلوبایت سرعت دانلودم میرسه اما چه فایده ؟؟؟ محدودیت حجمی رو گذاشتند روی 4 گیگ . شما با سرعت 15 کیلوبایت ، توی یک ماه میتونید بالای 38 گیگ دانلود کنید (24 ساعت شبانه روز و 30 روز ماه ) اما توی اصفهان خرابشده با این سرعت حجمت توی چشم به هم زدن تمام میشه . من هنوز چند روز نگذشته بالای 2 گیگ رو تموم کردم . تازه خیلی مواظب بودم ! صد جور نرم افزار مونیتورینگ نصب کردم که از دستم در نره اما نمیشه که ! این 4 گیگ اینطور که من در این چند روز دیدم تنها برای وبگردی کفاف میده و اصلا به درد دانلود نمیخوره ...

در هر صورت برای سرعت هم میتونید با دوستانتون هماهنگ کنید و اونقدر مخابرات رو تلفنکش کنید شاید افاقه کرد و کمی بردندش بالا . هر چند اینجا ارباب رجوع هیچگونه احترام و ارزشی نداره ...

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24
یعنی اول گفتن نامحدود و قراردادم نامحدوده بعد محدود کردند؟:eek:

mahyar2020

کاربر فعال
لایک‌ها
1
کسی خبر نداره مخابرات الغدیر پیش شماره 3 سرویس میده یا نه؟

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
فعلا فقط توی دو الی چهار مرکز ارائه میشه
توی سایت tct.ir برید ببینید ساپورت میشید یا نه

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
ip این مودم های مخابرات چیه ؟
دوم اینکه چند روز پس از تحویل مودم خط رو راه میندازن ؟ امروز صبح قطعات رو تحویل دادن ( 25 تومن تو مرکز اسدی ) ولی زمان اتصال مینویسه : error 678: the remote computer didnot respond
هنوز زوده خط راه بی افته ؟

mj_heydari

Registered User
لایک‌ها
10
ip این مودم های مخابرات چیه ؟
دوم اینکه چند روز پس از تحویل مودم خط رو راه میندازن ؟ امروز صبح قطعات رو تحویل دادن ( 25 تومن تو مرکز اسدی ) ولی زمان اتصال مینویسه : error 678: the remote computer didnot respond
هنوز زوده خط راه بی افته ؟

خواب اول باید نوع مودم رو بگی تا بشه ای پی شو گفت : معمولا 192.168.1.1. هست ولی بار بسته به مدل اش می تونه متفاوت باشه ..اگه دفترچه داره ..تو اون نوشته ..

.تو مرکز سلمان متوسط 2 روز بعد از دادن یوزر و پسورد وصل شده..بقیه جاها هم احتمالا همین حول و حوش باید باشه

از قرار معلوم تجهیزان مخابرات با لینکسیس خیلی مچ نیست ..من با مودم 602 ایسوس سر 15 ثانیه کانکت می شدم ولی با لینکسیس بالای 3 دقیقه طول میکشید تا چراغ اینترنت اش روشن بشه ..و خیلی هم ناپایدار بود ..و سریع هم دی سی میشد ..

**

PJPeyman

Registered User
لایک‌ها
1
مگه میشه با linksys کار نکنه؟

کجای سایت tct.ir نوشته ساپورت میشه یا نه؟

mj_heydari

Registered User
لایک‌ها
10
مگه میشه با linksys کار نکنه؟

کجای سایت tct.ir نوشته ساپورت میشه یا نه؟

دوست عزیز من که نگفتم با لینکسیس کار نمی کنه ..گفتم خیلی دیر وصل میشد و ارتباط هم اصلا stable نبود در حالیکه با ایسوس این مشکلان نبود..البته ممکنه مثه خیلی چیزا بعد از 11+11 ب ه م ن :cool:درست شده باشه که فعلا امارشو ندارم !

کلا سایت مخابرات تو این زمینه در حد بورکینافاسو کار کرده و حتی اطلاعات پایه ای رو هم نذاشته و طرف باید مثلا حدس بزنه مثلا vci و اینا رو باید رو 0 و 35 مثلا گذاشت ..که خوب معلومه کسی که قبلا ای دی اس ال نداشته کمتر با این مسایل برخورد کرده ..تو مرکز سلمان که یه یوزر و پسورد رو تو کاغذ 10*10 چاپ کرده بودن میدادن دست ملت و می گفتن به سلامت . !:blink:

بالا