• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
15
سلام
کسی امتحان کرده ببینه تورنت و سایت های دانلود دیگه باز هستن یا سرعتشون رو آوردن پایین؟
مخابرات...نامحدود...اونم با این قیمت...مشکوکم مشکوکم به تو!

احتمالا برای جذب مشتری تا مدت محدودی این شرایط برقرار باشه مثلا تا 6 ماه یا یه سال تا مشتری های شرکت های خصوصی رو بکشونن طرف خودشون;)

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
دوست عزیز من پرسیدم رو فیبر نوری هم می دن فقط یه تبدیل لازم داره

پ ن : شما با مراجعه به مراکز دولتی چند نکته رو باید مورد توجه قرار بدین
....

ولش کن!

حاجی ما .... بلد نیستیم آخه خوشمونم نمیاد .... کنیم . اگه روی فیبر میدادن که تا الان باید به من میدادن من 3 مرتبه رفتم بازرسی کل شکایت نوشتم (3 تا برج (شاهد) توی کردستانه ) همه کاری کردم باز هم گفته نمیشه تجهیزات نداریم . شدنش میشه تجهیزات ندارن .
اون فقط یه تبدیل هم دونه ای 600 تومن آب میخوره برای مخابرات مثل اینکه .
نمیدونم والا چی بگم .

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4

رفتم مخابرات که ببینم چی شده که یه هفته طول کشیده گفت تازه از امروز پورت هامون امده :lol: 400 تا اسم نوشتن 30 تا 30 تا زنگ میزینیم بیان اینجا!!!! فورم رو امضاء کنن! مودم هم تحویل بگیرن برن
مودم هایی که دیدم مثل کاغذ روزنامه بود ، چی چی max ، امیدوارم مودم دیگه اجباری نباشه :happy: پس منتظر تماسشون باید باشیم

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
خوب دوستان من 4 شنبه اقدام کرده بودم بنا بود 48 ساعت وصل she !!( مرکز جمران )
که زنگ زدم به تکنسين خوده مخابرات که شمارش رو از خود مخبرات گرفتم ( منزور نيستش ها 1899)
گفتش که پيش خطها يه 2229... رو دارن براشون دور برگردون ميزارن که از دارباد شروع
شده و به منطقيه ما خطم ميشه ، و گفت که شنبه ميتونی تست کنی !!

در مورده مدم ، روتر ازش پرسيدم گفتم مسلن سری سيمی asus m 602.604 و بدون سيم
رو حمايت ميکنه مثل 604g گفت خيالت تخت ، ديگه بعدش امدم نحويه بريج و ppoe و vci , vpi رو بپرسم
و يا اينکه تنظيمت خاصی لازم هستش برا استفاده که گفت اونه ميشه از خط1899 پپسری..

البته تو خوده راهنمای سايت مخابرات فقت به بريج و ساختن کنکشن ppoe رويه رايانه پرداخته
و توضيح نداده که برا اتصال چند تا رايانه به صورت همزمان بايد از چه روشی که مخبرات حمايت ميکنه استفاده کنی
و آيا نياز به dns و رنج ip هستش که من شنبه ته توش رو در ميارم ،،

پهنايه باند رو هم برا دان گفت کاملاً نامهدود هستش که خيلی بهتر از wimax هتش با اين حساب

حالا ببينيم تو ping چی از آب در ميد ديگه لول

-------------------------

يه نکته رو هم بگم بر خلاف اين isp های دزد شما رو مجبور نميکنن تجهيزات خاصی رو بگيرين و
کافيه که مدم های اصلی مخبرات سازگار باشه بقيش حال ديگه لول

Ali1441

Registered User
لایک‌ها
0
اينا ديگه کين. چقدر مسخره بازي در ميارن. ميگن بايد جزو خانواده شهدا باشين و حالا اگه کسي بگه جزو خانواده شهدا هستم لابد ميگن نه بايد جزو خانواده جانباز باشه و ... و قص علي هذا

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
اينا ديگه کين. چقدر مسخره بازي در ميارن. ميگن بايد جزو خانواده شهدا باشين و حالا اگه کسي بگه جزو خانواده شهدا هستم لابد ميگن نه بايد جزو خانواده جانباز باشه و ... و قص علي هذا

منطقيه مخبراتی و نامه مسئولی که اين حرف رو هم زده لطف کن ، چون تا اينجا که من شنيدم اين يه
طرح کلی هستش و مؤظفن به هر کی مرجه کرد خدمات بدان ، اگه پيش رييس مخابرات هم
بری ضرری ندار اگه آشنا باشين و از اين حرفا ، ولی بد نيست که نامه مخبراتی رو که ماله شماست بگين چيه منم آماری جم کنم
ببينم کدوم قسمت ها دارن بامبل در ميرن ، آخه خير سرشون اين شامل همه بايد بش!

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
منطقيه مخبراتی و نامه مسئولی که اين حرف رو هم زده لطف کن ، چون تا اينجا که من شنيدم اين يه
طرح کلی هستش و مؤظفن به هر کی مرجه کرد خدمات بدان ، اگه پيش رييس مخابرات هم
بری ضرری ندار اگه آشنا باشين و از اين حرفا ، ولی بد نيست که نامه مخبراتی رو که ماله شماست بگين چيه منم آماری جم کنم
ببينم کدوم قسمت ها دارن بامبل در ميرن ، آخه خير سرشون اين شامل همه بايد بش!

حاجی من منطقه پیروزی مراجعه کردم . خطم هم فیبره . اسم یارو یادم نیست . ولی من قبلاً هم برای موضوع فیبر مراجعه کردم اصلاً برخورد مناسب نبوده جواب ها کلا ســـــــــــــــر بالا

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
حاجی من منطقه پیروزی مراجعه کردم . خطم هم فیبره . اسم یارو یادم نیست . ولی من قبلاً هم برای موضوع فیبر مراجعه کردم اصلاً برخورد مناسب نبوده جواب ها کلا ســـــــــــــــر بالا

بیشتر از این ازشون انتظاری نمیره. هنوز که سرویس ندادن وقتی اینجور رفتار میکنند وای به حال موقعی که سرویس بگیری و مشکلی داشته باشی:blink:

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123

من خطم سيم مسی هتش و خط ماله 10 سال پيش هست و با اين اوصاف ok داد به من البته اينو من سؤال
کردم که برنامه اين بنده خدا ها که رو سيستم فيبر نوری هستن چه توری هستش ، گفت که تجهيزات فيبر
رو هنوز نخريديم و يا وارد نشده !! و فعلن به اينجور خط ها امکانات اختصاص داده نميشه !

خلاصه من که سر در نيوردم چتور خط رو ميکشند ولی از اريه تجهيزت دتا به سورت موزی رو خط اجزند
و براش برنامه ريزی نکردند !! البت اينم ممکنه با ورود تجهيزات جديد به زودی حال بشه
که ديگه من نميدونم کی از بد شانسی شما ،، من تو مورده شما wimax رو پيشنهاد ميدم
که من پينگش رو که ديدم برا مهدود 3 گيگ ok بود با مبلغ ناچيز ، مگه اينکه دان کردن برات
اهميت داشته باشه که مجبوری نمدود 128 بگيری که با توجو به خاص بودن مدم روترش
ديگه قابل استفاده برا زير 5.2 مگهرتز و رنج آدی نيست اگه يه زمانی خواستی adsl بگيری اگه پرت باز بشه از isp

در مورده برخورد هم متأسفانه تو اين مملکت همه چی سليقه هستش و اداره ميشه ، شم آگه از برخوردشون
نراضی هستين 2 تا راه کار داره ، 1 برين پيش رييس طرف تو محلی که مرجع کردين و آمارش رو بدين
2، اگه افا؟قه نکرد يه دونه فورم ابی رنگ به اندازيه کارت ملی يه خورده بزرگتر گذشتن جلويه
شخصی که پاسخ گو هستش مسلن باجيه تقاضا که شما ميتونيد شکات رو توش پر کنيد با ذکر نام
شخص و قسمتی که رفتين و پستش کنيد به ادريه مرکزی ی ابندزين تو سندوق انتقدات
که فقت تو مرکز چک ميشه و يا برين به سايت مخابرات به قمت تماس با ما و ميل بزنيد
که حتماً رسيدگی ميشه ،،

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
من که با مرکز مخابراتی محله مون تماس گرفتم کسی گوشی رو بر نداشت

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
من که با مرکز مخابراتی محله مون تماس گرفتم کسی گوشی رو بر نداشت

لول عذر خواهی بر آف تاپيک از انجمن پيشاپيش ،،
آخه نبيدم جواب شما رو بدان ^.^ 5 شنبه ساعت ادری ديگه نهايتش تا 12 ظهر هست دفيه قبل که
من مراجه کردم ،، شنبه تا 4شنب هم تا 4 بعد از ظهر ،، چه خوبه شما زودی بری بگيری تا پر نشده ، اگه
البت اپرتی تا الان تو محل شما مونده باشه :rolleyes:،،، فقت 1 کارت ملی + آخرين قبض پرداختی تلفنی که
ميخوای روش نصب بشه + اصل سند مالکيت خط + کپی از کارت ملی+صاحب خط اگه خودتی هم خوب ديگه لازم نيست کسی رو ببری

ديگه شنبه ميشه برا شما مگر اينکه برا شما جمعه هم پاسخگو باشن :D

اين نکته رو هم بگم برا افرادی که اجاره نشين هستن هم با شرايط مشابه واگزار ميکنن وقتی من
پرسيدم ، و فقت شامل مالکين نيست

Last edited:

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
لول عذر خواهی بر آف تاپيک از انجمن پيشاپيش ،،
آخه نبيدم جواب شما رو بدان ^.^ 5 شنبه ساعت ادری ديگه نهايتش تا 12 ظهر هست دفيه قبل که
من مراجه کردم ،، شنبه تا 4شنب هم تا 4 بعد از ظهر ،، چه خوبه شما زودی بری بگيری تا پر نشده ، اگه
البت اپرتی تا الان تو محل شما مونده باشه :rolleyes:،،، فقت 1 کارت ملی + آخرين قبض پرداختی تلفنی که
ميخوای روش نصب بشه + اصل سند مالکيت خط + کپی از کارت ملی+صاحب خط اگه خودتی هم خوب ديگه لازم نيست کسی رو ببری

ديگه شنبه ميشه برا شما مگر اينکه برا شما جمعه هم پاسخگو باشن :D

اين نکته رو هم بگم برا افرادی که اجاره نشين هستن هم با شرايط مشابه واگزار ميکنن وقتی من
پرسيدم ، و فقت شامل مالکين نيست

من هم دیروز تماس گرفتم و هم امروز صبح ساعت 11 (با سه شماره ی مختلف) ولی هیچکس گوشی رو برنداشت.
این مخابرات مثل اینکه صاحب نداره!:blink:
سند مالکیت خط چیه ؟ مگه تلفن مثل خونه هست که سند ماکیت داشته باشه ؟ بعد مالک رو هم مگه باید برد ؟ مگه مدارکش کافی نیست ؟ یه 128 میخوان بدن عجب جنگولک بازیهایی رو درمیارن . مرده شورشون رو ببرن با این سیاستهاشون.
کرج کی میاد ؟

منم کرجم. رجایی شهر. :blink:

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4

raptor

Registered User
لایک‌ها
2
دیروز رفتم مرکز نهری، گفت تموم کردیم بعدا بیا!
فکر کنم بتونیم چند وقت دیگه از ظرفیت مودم هامون استفاده کنیم.

مودم های adsl1 سرعتشون 8 مگه که با وجود نویز، شرکتا تو دنیا به اسم 6 مگ میدن
مودم های adsl2+ سرعتشون 25 مگه که با وجود نویز، شرکتا تو دنیا به اسم حدود 20 مگ میدن

مقایسه کنید با سرعت 0.1 مگی که تا الان داشتیم!

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
آقا کسی سلمان فارسی گرفته؟

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
دوستان کسی از مرکز شهید اکبری ÷رسیده ببینم میدن یا نه؟

petersool

Registered User
لایک‌ها
0
همین الا از مرکز مخابراتی مون امدم
اصلا همچین چیزی نشنیده بودن.................مرکز پونک اسمش نمی دونم چیه

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
فعلا پیش شماره هایی که با 2 6 8 شروع بشن خدمات میدن
پونک فکر کنم با 4 شروع میشه

مام که 2 ایم یه هفته بیشتره درخواست دادیم هنوز هیچ خبری نیست چه برسه به بقیه !

Last edited:
بالا