• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

starpars

Registered User
لایک‌ها
0
من توی بندرعباس 128نامحدود رو ماهی 10 تومن گرفتم کیفیتش هم خوبه. بالاتر از 128 بهم ندادن گفتن باید شرکت یا مغازه داشته باشی
256 رو 12500 میدن
512 هم 21
1 مگ 39
2 مگ 78

هزینه هاش هم برای مودم اگه از خودشون بگیری مثلا مودم tp-link 8811 رو میدن 22 تومن
هزینه پشتیبانی 15 تومن
و دو ماه اشتراک 128 هم که میشه 20 تومن
جمعا برای دو ماه اشتراک در میاد 57 تومن
فکر میکنم قیمتا برا تمام شهر ها همین باشه

starpars

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز adsl مخابرات که نامحدوده نیازی به شبانه رایگان نداره که ؟؟؟ من خودم گرفتم

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
من توی بندرعباس 128نامحدود رو ماهی 10 تومن گرفتم کیفیتش هم خوبه. بالاتر از 128 بهم ندادن گفتن باید شرکت یا مغازه داشته باشی
256 رو 12500 میدن
512 هم 21
1 مگ 39
2 مگ 78

هزینه هاش هم برای مودم اگه از خودشون بگیری مثلا مودم tp-link 8811 رو میدن 22 تومن
هزینه پشتیبانی 15 تومن
و دو ماه اشتراک 128 هم که میشه 20 تومن
جمعا برای دو ماه اشتراک در میاد 57 تومن
فکر میکنم قیمتا برا تمام شهر ها همین باشه
هزینه پشتیبانی 15 تومن

این یعنی چی ؟
یعنی الان جایی هست زنگ بزنی وقتی مشکل پیش میاد برات ؟

سرعت دان چنده ؟
یه تست سرعت میتونی بگیری ؟

starpars

Registered User
لایک‌ها
0
یعنی الان جایی هست زنگ بزنی وقتی مشکل پیش میاد برات ؟

سرعت دان چنده ؟
یه تست سرعت میتونی بگیری ؟

در مورد پشتیبانی که یه شماره موبایل بهم دادن به نام یه آقایی گفتن هر گونه مشکلی برات پیش اومد باهاش تماس بگیر , الان 2 هفتس adsl گرفتم مشکلی نداشتم واسه همین تا حالا که زنگ نزدم نمیدونم جواب میده یا نه.
سرعت دانلود که اکثرا روی 21 هست ولی گهگاهی تا 35 هم میره از این طرف شاید تا 16 هم بیاد.
اینم تست سرعت وپینگ از speed test چند روز پیش گرفته بودم :
687589774.png

Last edited:

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
در مورد پشتیبانی که یه شماره موبایل بهم دادن به نام یه آقایی گفتن هر گونه مشکلی برات پیش اومد باهاش تماس بگیر , الان 2 هفتس adsl گرفتم مشکلی نداشتم واسه همین تا حالا که زنگ نزدم نمیدونم جواب میده یا نه.
سرعت دانلود که اکثرا روی 21 هست ولی گهگاهی تا 35 هم میره از این طرف شاید تا 16 هم بیاد.
اینم تست سرعت وپینگ از speed test چند روز پیش گرفته بودم :
687589774.png
مرسی که تست گرفتی !

تستی که گرفتی دقیقا مثل چیزیه که شاتل به عنوان ارت 1 میده ! اونم 29 تومن تقریبا !

پس میشه فهمید دلیل افزایش سرعت شاتل تو این چند روز چی بود!

- Saman -

Registered User
لایک‌ها
761
كسي يه شمارهاي چيزي ازشون نداره ؟ ... وب سايت دارن ؟ ... بر اي گر فتن سرويس با كجا تماس بگيريم ؟

mahdi8063

Registered User
لایک‌ها
56
سلام چرا اگه دقت کنین درسته از لحاظ سرعت حرف نداره ولی اگه دانلود شبانه رایگان هم براش اوکی بشه که دیگه معرکه بشه و من فکر میکنم با تعدادی میل که به دستشون برسه راضی به فعال کردن سرویس شبانه رایگان میشن

اونوقته که دیگه دانلود رایگان و بدون حجم با این سرعت واقعا غوغا میکنه

در هر صورت اگه کسی نظرش با من یکی ست هماهنگ کنه تا ببینیم چی میشه

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
كسي يه شمارهاي چيزي ازشون نداره ؟ ... وب سايت دارن ؟ ... بر اي گر فتن سرويس با كجا تماس بگيريم ؟

بايد حضوري همراه با صاحب خط بريد مركز مخابراتي منطقتون.بعد با رئيس مركز صحبت كنيد.بعد اونا ببينن شما شرايط دريافت ADSL را داريد يا خير.
ديگه اينجوريش رو نديده بوديم.

- Saman -

Registered User
لایک‌ها
761
بايد حضوري همراه با صاحب خط بريد مركز مخابراتي منطقتون.بعد با رئيس مركز صحبت كنيد.بعد اونا ببينن شما شرايط دريافت ADSL را داريد يا خير.
ديگه اينجوريش رو نديده بوديم.

نه بابا ! :blink: جدي ميگي !

مگه مي خوان موشك هوا كنن ... بريم با ريييس مركز به جلسه بشينيم . آيا ما صلاحيت داريم ؟
. حالا اون جهنم صاحب خط رو از كجا پيداش كنيم ؟ پيدا كنيد ADSL فروش را :lol:

hamed_1989

Registered User
لایک‌ها
8
دوستان کسی از شرایط گرفتن 1 مگ خبر داره؟؟ به پزشک ها اگه درخواست بدن 1 مگ میدن به نظرتون؟؟
ممنون

mahdi8063

Registered User
لایک‌ها
56
البته ببخشید فکر کنم اشتباهی رخ داده اونم اینه که من ADSL مخابرات اصفهان مد نظرم بود نه دیگر جاها

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325

xms

Registered User
لایک‌ها
387

واگذاري اينترنت پرسرعت درتمام مناطق تهران تا يک هفته ديگر
مديرکل روابط عمومي شرکت مخابرات استان تهران با اشاره به واگذاري اينترنت پر سرعت ( ADSL) درمنطقه 2 تهران از هفته گذشته ، گفت: هفته آينده ADSL در تمام مناطق مخابراتي تهران عرضه مي شود.[/SIZE]

" محمد خجسته نيا " روز يکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: هم اکنون اشتراک اينترنت پر سرعت ADSL در مناطق 2 ، 6 و 8 عرضه مي شود و متقاضيان با مراجعه به مرکز مخابراتي منطقه مربوطه مي توانند درخواست اشتراک بدهند.
وي با بيان اينکه در اين مرحله 60 هزار پورت پر سرعت از سوي مخابرات استان تهران واگذار مي شود ، افزود: برنامه اين شرکت واگذاري 600 هزار پورت تا تابستان سال آينده است .
خجسته نيا روند اداري اتصال و واگذاري ADSL به مشترکان را کوتاه عنوان کرد و افزود: بعد از تقاضا و ارايه درخواست اشتراک بين 24 تا حداکثر 48 ساعت ADSL درخواستي وصل مي شود .
گفتني است، پيش از اين مديرعامل شرکت مخابرات استان تهران قول واگذاري خدمات اينترنت پرسرعت (ADSL ) را در مهر ماه و سپس آذر ماه امسال داده بود که به دليل تاخير در تحويل تجهيزات از سوي پيمانکار مربوطه، زمان واگذاري به تعويق افتاد.
به گفته "محمدروح اللهي " ، شرکت مخابرات استان تهران سفارش خريد 80 هزار پورت پر سرعت را به پيمانکار مربوطه داده بود واز آنجايي که شرکت مخابرات اجازه خريد خارجي ندارد و نيازهاي خود را از شرکت‌هاي داخلي تامين مي‌کند، شرکت‌هاي داخلي برخي تجهيزات را از شرکت‌هاي خارجي خريداري مي‌کنند.
وي پيش از اين اعلام کرده بود، شرکت مخابرات استان تهران توان راه اندازي يک ميليون پورت پرسرعت را دارد ولي تاکنون فقط اعتبار 80 هزار پورت تامين شده است.

زمان مخابره: 1388/11/4 - 13:21:30

xms

Registered User
لایک‌ها
387
متقاضيان دريافت ADSL - اينترنت پرسرعت - با ارائه كارت شناسايي و فيش خط تلفن مورد نظر توسط مركز مخابراتي مربوطه احراز هويت شده و با پر كردن يك فرم، درخواست خود را ثبت مي‌كنند.

به گزارش خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، قيمت اينترنت كه توسط شركت ارتباطات زيرساخت در قالب STM1 به شركت‌هاي مخابراتي استاني و شركت‌هاي داراي مجوز PAP تحويل مي‌شود، صرفا جهت استفاده براي ارائه خدمات ADSL به ميزان 20 درصد كاهش مي‌يابد. يعني قيمت فروش اينترنت با ظرفيت يك STM1 كه در حال حاضر 486 ميليون ريال است به 375 ميليون و 100 هزار ريال كاهش خواهد يافت.

بر همين اساس تعرفه واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL بر اساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 به صورت پهناي باند 64 كيلو بيت بر ثانيه 59200 ريال، 128 كيلو بيت بر ثانيه 99400 ريال، 256 كيلو بيت بر ثانيه 125600 ريال، 512 كيلو بيت بر ثانيه 204800 ريال، 1024 كيلو بيت بر ثانيه 38320 ريال و 2048 كيلو بيت بر ثانيه 745600 ريال تصويب شده است.

محمد خجسته‌نيا - مدير كل روابط عمومي شركت مخابرات استان تهران - هم در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات ايسنا، درباره شرايط و ضوابط تصويب شده براي اجراي نصب ADSL براي مشتركان گفت: هزينه مودم و راه‌اندازي آن به عهده مشترك خواهد بود، بابت راه‌اندازي سرويس نيز نبايد هزينه‌اي از مشتركان دريافت شود.

به گفته او همچنين شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات موظف هستند نسبت به نصب و راه‌اندازي تجهيزات در محل مشترك اقدام و پس از تحويل پهناي باند نسبت به تنظيم صورت جلسه اقدام كنند. علاوه بر اين شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات موظف هستند نرم‌افزار لازم براي اندازه‌گيري لحظه‌اي پهناي باند را برروي پايانه كاربر نصب و راهنمايي لازم را انجام دهند.

وي اظهار كرد: كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات توصيه كرد كه به‌منظور گسترش ارائه اين خدمات در سطح كشور شركت مخابرات ايران با مشاركت شركت‌هاي PAP رعايت منافع طرفين خدمات مذكور را ارائه كند و درصورت عدم مشاركت، شركت‌هاي PAP مي‌توانند سرويس مربوط را حداكثر تا سقف 20 درصد بالاتر از اين تعرفه‌هاي مصوب ارائه كنند. همچنين شركت‌هاي ندا بايد كليه قراردادهاي خود را حداكثر ظرف مدت يك ماه از تاريخ مصوبه براساس تعرفه‌هاي مصوب فوق اصلاح كنند.

او يادآور شد: صاحبان مشاغل خاص چون اعضاي هيات علمي،‌ دانشجويان كارشناسي ارشد به بالا،‌ خبرنگاران و ديگر فعالان كه نيازمند تحقيق هستند مي توانند از پهناي باندي بيش از 128 كه به كاربران خانگي داده مي شود استفاده كنند.

وي با بيان اين‌كه در حال حاضر به دليل حجم كم امكانات خريداري شده، ‌محدوديت ارائه سرويس داريم، اما طبق برنامه 600 هزار پورت كه از سوي شركت مخابرات استان تهران ارائه خواهد شد، نيمه اول سال آينده و شايد تا تابستان راه‌اندازي و در اختيار كاربران قرار داده مي‌شود.

خجسته‌نيا با بيان اين‌كه ارائه سرويس در مناطقي كه برروي فيبر نوري نيست و برروي شبكه مسي قرار دارد، در اولويت است، درباره زمان تحويل ADSL به متقاضيان مناطق مختلف تهران اظهار كرد: بعد از ثبت‌نام به طور معمول بين 24 تا حداكثر 48 ساعت، ADSL درخواستي وصل خواهد شد.

وي تصريح كرد: تا پايان هفته‌ آينده 60 هزار پورت در تمام مناطق شهر تهران براي واگذاري به درخواست كنندگان آماده است، در شرايطي كه محدوديت ارائه سرويس ADSL در ابتداي كار از سوي شركت مخابرات استان تهران وجود دارد اما مطمئنيم با وجود شركت‌هاي PAP و نيز ارائه اينترنت پرسرعت بي‌سيم مي‌توان به خواست‌هاي متقاضيان پاسخ داد.

همچنين روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اعلام كرد كليه مشتريان درصورت داشتن هرگونه شكايت در خصوص تعرفه‌هاي خارج از چارچوب مصوب و يا عدم رعايت كيفيت خدمات مراتب را به اين سازمان و مناطق هفت گانه گزارش كنند.

انتهاي پيام

:cool:

ak313

Registered User
لایک‌ها
74
من خودم از مخابرات adsl گرفتم سرعت دانلوش همون حدود 15 - 16 کیلو بایت اما سندش افتضاحه یعنی یک چهارم ریسیو = 32kbps
مستاجرها می تونن 50 تومن بدن یه خط به اسم خودشون بخرن و هر وقت خواستن منتقلش کنن البته این راه حال ناچاریه و الا باید به مستاجرها هم بدن و مسخره هستش که به اونها ندن اما به نظرم این قضیه حل می شه.
پشتیبانی هم
88456050 شبکه مدیریت دیتاست
88294899

ye.world

Registered User
لایک‌ها
0
تو مرکز ما که 100000 نفر از 6 ماه پیش تو نوبتن بهم گفتن 128 به بالا هم تاحالا به کسی ندادیم 128 هم که مخابرات تهران بده احتمالا رو همون 128 هم می بندنش نه مثل خیلی از شرکتهای پاپ که برای تبلیغ 128 رو روی256و 512 و 192 و 160 ست می کنن. 128 مطلق هم که بیشتر از 16 دانلود نمیکنه اونم در بهترین حالت بخوره تو سرشون پس بدرد خودشون می خوره حال آدمو میگیرن آخر سر هم آیا بدن آیا ندن بدشم می بینی...

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
بچ ها من گرفتم ولی تو سايت مخابرات که ميری لينکش خرابه برا معرفی روتر/مودم سازگارا
و البت لازم به گفتن نيست که نصب و همه چيزش با خودتون هستش ،، حالا من موندم asus 602 کار ميکنه باهاش
لطفاً بگين با چه سخت افزاری وصل شدين

ak313

Registered User
لایک‌ها
74
مودم من asus 602 هستش و مشکلی هم نداره . فکر کنم با تی پی لینک و سایر مودم ها هم مشکلی نداره. فقط باید یوزر نیم پس ورد رو تعیین کنید و بقیه پیش فرض خودشون هستند.
ضمنا قیمت هم 9700 تومن 128 نامحدود

بالا