• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24
آقا خودم اوکی کردم
در واقع اون تیک رو نباید میزدم بعد 2 تا عدد میخواد که اولی رو باید 8 میزدم و دومی رو 35 تا یوزر و پسوردم رو بگیره

فقط وقتی کابل رو میکشم و دوباره وصل میکنم اتوماتیک وصل نمیشه میشه یکی بگه چیکار کنم تا اتوماتیک وصل شه الان باز باید دستی از ویندوز وصل بشم

مودم asus am602

Last edited:

demon hunter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من الان تو کانفیگ مودم هستم ، چطوری این کارو کنم که تا مودم روشن شد وصل بشه به اینترنت؟

مودم Asus AM602

از Quick Setup قسمت ATM PVC Configuration من DSL Auto-connect رو تیک زدم و تا آخر رفتم ولی فایده نداد یوزر پسوردی ازم نگرفت :(

نوع ip که بهتون میدن استاتیکه چیه ؟؟؟

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
سلام ip هارو به صورت اتوماتیک بزار بهتره اینتری به مودم هم دسترسی داره بعد که تغییر دادی سیستمت رو با مودم رو خاموش روشن کن درست میشه بعد توی مودمت یه کانکش بساز تا هر وقط که مودمت رو روشن میکنی 1 2 3 میری توی اینترنت و دیگه نمیخواد همی از طریق ویندز خود رو کانکت کنی انیترری سیستمت هم که خواموش باشه توی اینترنتی !!!!

برادر من میگم به مودم دسترسی ندارم . یعنی 192.168.1.1 که میزنم request timed out میده شما میفرمایید bridge کن . اون روش خودکار هم ip مزخرف میده و میزنه : status : limited or no connectivity
کلا پشتیبانی که فرت هست . یک هفته هست پیغام گذاشتم هر بار زنگ میزنم میگه در حال پیگیری هست . فردا صبح برم مخابرات ببینم چی میشه

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
آقا خودم اوکی کردم
در واقع اون تیک رو نباید میزدم بعد 2 تا عدد میخواد که اولی رو باید 8 میزدم و دومی رو 35 تا یوزر و پسوردم رو بگیره

فقط وقتی کابل رو میکشم و دوباره وصل میکنم اتوماتیک وصل نمیشه میشه یکی بگه چیکار کنم تا اتوماتیک وصل شه الان باز باید دستی از ویندوز وصل بشم

مودم asus am602
منم همین مودم شما رو دارم و می خوام بعد از بالا اومدن ویندوز خودش وصل شده باشه.
میشه یه راهنمایی بکنی که چه بکنم؟

ممنون

mj_heydari

Registered User
لایک‌ها
10
آقا خودم اوکی کردم

مودم asus am602

NV قسمت Connection Type گزینه PPP over Ethernet (PPPoE) انتخاب می کنید ..NEXT ..یه صفحه میاد که میتوننین یوزر و پسورد رو وارد کنین ...با بقیه گزینه ها هم کاری نداشته باشید بذارید پیش فرض بمونه بجز KEEP ALIVE ..
و ...ادامه ماجرا..:rolleyes:

**
پیشنهاد می کنم اگه با یک سیستم کانکت میشی و به اکسس پوینت و اینا وصل نکردی ..از همون کانکشن دستی ویندوز بری بهتره... از نظره امنیتی البته
**
ضمن اینکه اگه تو تاپیک مربوطه مطرح کنی حتما زودتر به نتیجه میرسی ..

Last edited:

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24
منم همین مودم شما رو دارم و می خوام بعد از بالا اومدن ویندوز خودش وصل شده باشه.
میشه یه راهنمایی بکنی که چه بکنم؟

ممنون

تو browser آی پی 192.168.1.1 رو بزن ، بعد یوزر پس که خواست هر 2 رو admin بزن
بعد برو Quick Setup اونجا تیک DSL Auto رو بردار و بعد 2 تا مقدار خواسته اولی رو 0 بده دومی رو 35
تو قسمت بعدی PPP over Ethernet (PPPoE) رو بزن و تو صفحات بعدی تیک NAP و Keep Alive رو هم بزن
برای من کار نمیکرد تا اینکه مجبور شدم همه رو پاک کنم و فقط این یدونه بمونه و الان وصل میشه خودش اتوماتیک

برو اینجا فایلت رو انتخاب کن و بگیر راهنمای کامل رو
http://www.shatel.ir/fa/support/docs/

ضمنا یادت باشه بری Gateway رو 192.168.1.1 بگذاری حتما ، آی پی رو هم فکر نکنم زیاد فرقی داشته باشه ولی من 192.168.1.2 گذاشتم که همش تو اون فایل راهنما هست

فقط من بعد از همه اینها باز برام کار نکرد ، رفتم از قسمت Advanced Setup و بخش WAN همه رو پاک کردم ، بعد از اول یه دونه طبق راهنمای شاتل ساختم کار کرد این بار

باز کمک خواستی همینجا بگو چون درباره اینترنت شاتل هست و فایلهای راهنما هم درباره شاتله فکر نکنم مشکل داشته باشه اینجا بحث کنیم

راستی آقای حیدری از شما هم ممنون ، فکر کنم مشکل اینجا بود که من 3 تا WAN داشتم چون وقتی همه رو پاک کردم و از اول یک دونه ساختم مشکل حل شد

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24
برادر من میگم به مودم دسترسی ندارم . یعنی 192.168.1.1 که میزنم request timed out میده شما میفرمایید bridge کن . اون روش خودکار هم ip مزخرف میده و میزنه : status : limited or no connectivity
کلا پشتیبانی که فرت هست . یک هفته هست پیغام گذاشتم هر بار زنگ میزنم میگه در حال پیگیری هست . فردا صبح برم مخابرات ببینم چی میشه

آقا این فایل که بالا گذاشتم رو شما هم دانلود کن منم با این آی پی نمیتونستم برم ، رفتم آی پی دادم طبق اون راهنما

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
آقا این فایل که بالا گذاشتم رو شما هم دانلود کن منم با این آی پی نمیتونستم برم ، رفتم آی پی دادم طبق اون راهنما

سباسگزارم برای راهنماییتون ولی اون هم کارساز نبود . از ubuntu تونستم با دو تا فرمان درستش کنم . به هر روی از تو ویندوز که نتونستم

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
شنبه با داییم رفتم مرکز حافظ
1-فرم ADSL رو پر کردم.
2-آخرین قبض پرداخت شده تلفن رو دادم + کپی کارت ملی.

اونا هم 1 دفترچه راهتمای نصب مودم که زرد رنگه+فرم تعهدات+CD+یوزر و پسورد بهم دادن.

امروز هم ساعت 12 تست کردم وصل شده بود.

به همین سادگی! :happy:

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
دانلود:
کد:
:::.. Download Stats ..:::
Download Connection is:: 108 Kbps about 0.1 Mbps (tested with 512 kB)
Download Speed is:: 13 kB/s
Tested From:: http://testmy.net/ (Main)
Test Time:: 2010/02/21 - 1:12pm 
Bottom Line:: 2X faster than 56K 1MB Download in 78.77 sec 
Tested from a 512 kB file and took 38.952 seconds to complete
Download Diagnosis:: May need help : running at only 9.76 % of your hosts average (41.237) 
D-Validation Link:: http://testmy.net/stats/id-3Z58NQMPD
User Agent:: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; en-US; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6 [!]
آپلود:
کد:
:::.. Upload Stats ..:::
Upload Connection is:: 25 Kbps about 0 Mbps (tested with 97 kB)
Upload Speed is:: 3 kB/s
Tested From:: http://testmy.net/ (Main)
Test Time:: 2010/02/21 - 1:14pm 
Bottom Line:: 0X faster than 56K 1MB Upload in 341.33 sec 
Tested from a 97 kB file and took 31.105 seconds to complete
Upload Diagnosis:: May need help : running at only 6.14 % of your hosts average (41.237) 
U-Validation Link:: http://testmy.net/stats/id-OJMV9CBXF
User Agent:: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; en-US; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6 [!]

نوع IP:
Invalid

mhsnrah

Registered User
لایک‌ها
41
1-فرم ADSL رو پر کردم.

اونا هم 1 دفترچه راهتمای نصب مودم که زرد رنگه+فرم تعهدات+CD+یوزر و پسورد بهم دادن.

کدوم منطقه مخابراتی؟

/

چرا با دایی؟ بی دایی نمیدن؟!
آخه من رفتم گفتن فقط به افراد خاص! میدن

SASAN-BSE

Registered User
لایک‌ها
167

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
1-فرم ADSL رو پر کردم.

مبارکه . پس بگو چرا به من گفتن سرویس نمیدیم چون با داییم نرفته بودم . ایول . اونوقت یکی دایی نداشته باشه چیکار کنه بیچاره میخواستی بپرسی عمو خاله قبول میکنن یا نه :D:D (شوخی)
راستی من مشکلم با مرکز پیروزیه اگه کسی با این مرکز مشکل داره یه پیغام خصوصی بده که جمع بشیم با هم بریم اونجا رییس رو خفت کنیم ببینیم داستان چیه .

Last edited:

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
کدوم منطقه مخابراتی؟

/

چرا با دایی؟ بی دایی نمیدن؟!
آخه من رفتم گفتن فقط به افراد خاص! میدن

حافظ دیگه!

چون برای داییم گرفتم ، خودم که ADSL دارم!:p

مبارکه . پس بگو چرا به من گفتن سرویس نمیدیم چون با داییم نرفته بودم . ایول . اونوقت یکی دایی نداشته باشه چیکار کنه بیچاره میخواستی بپرسی عمو خاله قبول میکنن یا نه :D:D (شوخی)

:D
شما هم با عمو برو شاید کارت راه افتاد:rolleyes:

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
حافظ دیگه!

چون برای داییم گرفتم ، خودم که ADSL دارم!:p

:D
شما هم با عمو برو شاید کارت راه افتاد:rolleyes:

دهنم سرویس شده 320 تا تلفن دارم از مرکز پیروزی هیچ کدوم پاسخ گو نیستن . عمو هم ندارم . ولی اگه بدن من کل فامیل رو میبرم براشون میگیرم :D . 60 دفعه رفتم اونجا یارو امور مشترکین در حد قبض تلفن پاسخ گو هست و ...
5 دفعه رفتم بازرسی کل شکایت نوشتم اون ها هم جواب ندادن . هنوز که هنوز رو فیبریمو هزار تا مشکل دیگه

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
دهنم سرویس شده 320 تا تلفن دارم از مرکز پیروزی هیچ کدوم پاسخ گو نیستن . عمو هم ندارم . ولی اگه بدن من کل فامیل رو میبرم براشون میگیرم :D . 60 دفعه رفتم اونجا یارو امور مشترکین در حد قبض تلفن پاسخ گو هست و ...
5 دفعه رفتم بازرسی کل شکایت نوشتم اون ها هم جواب ندادن . هنوز که هنوز رو فیبریمو هزار تا مشکل دیگه
من این مرکز حافظ که رفتم خیلی خلوت بود رفتم با یکیشون صحبت کردم خیلی راحت کارمو انجام داد!

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24

آقا 60 دفعه خیلی زیاده چه اعصابی داری ، وایمکس بگیر خوب ، 13 گیگ دانلود ماهیانه ، با سرعت 128 برات در میاد ماهیانه 22 تومن

Last edited:

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
آقا 60 دفعه خیلی زیاده چه اعصابی داری ، وایمکس بگیر خوب ، 13 گیگ دانلود ماهیانه ، با سرعت 128 برات در میاد ماهیانه 22 تومن

آقا دمت گرم دیگه یعنی ما خودمون اینقدر شاسمخ به نظر میرسیم ؟ خب قربونش وایمکس که میبینیم فعلا وضعش چه جوریه در ضمن از شانس گل و بلبل من اینجایی که من هستم وایمکس ایرانسل هم درست حسابی آنتن نمیده زنگ زدم 707 (گرامی!) خانوم محترمی! گفتن که فقط آنتن خارجی جواب میده که اونم 200 تومنه که اگه من این پولو داشتم دیگه تو اینترنت هم نمیومدم :D:D
البته اگه مجبور بشم دیگه خونه آخرش همین وایمکس رو میگیرم . چون مطمئن هستم این خط من که فیبره تا 100 سال دیگه درست نمیشه

بالا