• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

PJPeyman

Registered User
لایک‌ها
1
فعلا که بالای 128 نمیده به درد نمیخوره.

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205

این خودشه این همونیه که منو 4 ساله پیش معتاد کرد:blink:
منو اغفال کردی رفتم داتک 512 گرفتم الان 4 ساله از کارو زندگی افتادم:p
حالا یادت اومد تایپیک داتک رو اون اوایل:lol:

shervin_siemens

Registered User
لایک‌ها
0
دیگه دارم کلافه میشم سرعت دانلودم ار تورنت به 1 kb/s رسیده از دایل آپ هم کمتر شده.بهتون پیشنهاد میکنم adsl مخابرات رو اگه مجانی دادن نرید سراغش.

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
سلام .
من امروز پا رو حرف خودم گذاشتم (به خودم گفته بودم من دیگه گ.. بخورم پامو تو مخابرات بزارم ) و رفتم مخابرات از مسوول امور مشترکین که حتی ظاهراً هم متشخص به نظر نمیرسید پرسیدم کجا میتونم درخواست ADSL بدم ایشون هم با کمال پررویی فرمودند که "ADSL به شرکت ها میدیم" :blink::blink::blink::blink: و تازه یه چیز دیگه فرمودند که واقعا منو به وجد آورد گفت که شمــــــا باید از شرکت ها بگیرید . یکی نیست بگه آخه آدم حسابی بلانسبت من خودم ...خلم شرکت ها رو ول کنم بیام از تو اینترنت بگیرم حتما یه مشکلی تو کارم هست دیگه . بهش گفتم خب شرکت ها میگن فیبر نوریه باز هم یه جواب دندان شکن دیگه تا حالا نشنیده بودم گفت که خب پس نمیشه یگه . ما هم خب با توجه به قانون مجازات اسلامی ادارات دولتی گفتیم الان به یارو یه چیزی بگیم میان شلاق میزنن و 50 تومنم جریممون میکنن . اومدم بیرون از هوای آزاد لذت بردم .
خلاصش اینکه آقا ADSL کلا چیز خاصیه که به درد ملت عادی نمیخوره .
----------
پ.ن : مرکز مخابرات مورد نظر من : پیروزی .

تایید می شه با من هم همین برخورد رو داشتن ،کلا مرکز پیروزی برخورد کارمنداش خیلی بده .شیطونه میگه برم بازرسی مخابرات ازش شکاین کنم ها

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
از قرار معلوم تجهیزان مخابرات با لینکسیس خیلی مچ نیست ..من با مودم 602 ایسوس سر 15 ثانیه کانکت می شدم ولی با لینکسیس بالای 3 دقیقه طول میکشید تا چراغ اینترنت اش روشن بشه ..و خیلی هم ناپایدار بود ..و سریع هم دی سی میشد ..

**
با D-Link هم چند دقیقه طول میکشه وصل بشه ولی کانکشن پایداره.
این خودشه این همونیه که منو 4 ساله پیش معتاد کرد:blink:
منو اغفال کردی رفتم داتک 512 گرفتم الان 4 ساله از کارو زندگی افتادم:p
حالا یادت اومد تایپیک داتک رو اون اوایل:lol:

:D

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24
دیگه دارم کلافه میشم سرعت دانلودم ار تورنت به 1 kb/s رسیده از دایل آپ هم کمتر شده.بهتون پیشنهاد میکنم adsl مخابرات رو اگه مجانی دادن نرید سراغش.

مرکز مخابراتتون کجاست

شاید ایراد از مودم یا کابل شماست یا ویندوزتون حتی
آخه 1 کیلوبایت خیلی عجیبه
آهان راستی گفتید تورنت ، خوب تورنت ها معمولا کند هستند ، شما از یه جای درست حسابی یه چیزی دانلود کنید مثلا برید از سایت mozilla فایر فاکس رو دانلود کنید ببینید سرعتتون چنده موقع دانلودش

Reza666666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از مركز تندگويان با پيش شماره 2 adsl گرفتم- ظرف 3 روز خطم وصل شد و الان يك هفته است اينترنت دارم- برخورد مسوول مربوطه عالي بود و حتي نام كاربري و رمز عبور را تلفني به من اعلام كرد و گفت لازم نيست حضوري مرجعه كنيد.
تورنت و ايميول هم بازه
سرعت دانلود با تورنت و ايميول نوسان داره
با تورنت تا 27k هم دانلود داشتم.

متوسط دانلود حدود 14k است و قطع و وصلي هم نداشتم و الان حدود يك هفته است كه استفاده مي كنم.

1240

Registered User
لایک‌ها
28
میکگم
شما ها جی میل باز هست براتون؟

hzcompany

Registered User
لایک‌ها
0
خدا شانس بده
حتما پارتي بازي شده براي ما كه gmail باز نمي شه

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24
به جز چیز پی ان چطوری میشه رفت جیمیل

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
دوستان error 678 به نظر شما از چی میتونه باشه ؟
error 678 : the remote computer did not respond
چراغ های act چند تا چشمک میزنه و این ارور رو میده . receive هم روی شبکه صفر بایت نوشته .
یک هفته هست قطعات رو گرفتیم هیچی به هیچی .

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
دوستان error 678 به نظر شما از چی میتونه باشه ؟
error 678 : the remote computer did not respond
چراغ های act چند تا چشمک میزنه و این ارور رو میده . receive هم روی شبکه صفر بایت نوشته .
یک هفته هست قطعات رو گرفتیم هیچی به هیچی .
ارور 678 يعني نميتونه به كامپيوتر مركزي وصل شه
ببينم چرا status مودمت اومده؟
يوزر و پسورد رو بهت دادن؟
vpi,vci رو تنظيم كردي سر 0 و 35؟

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
ارور 678 يعني نميتونه به كامپيوتر مركزي وصل شه
ببينم چرا status مودمت اومده؟
يوزر و پسورد رو بهت دادن؟
vpi,vci رو تنظيم كردي سر 0 و 35؟
نمیتونم مودم رو پینگ کنم . ip رو روی 192.168.1.2 دستی میدم ولی به مودم دسترسی ندارم .
بله user & pass رو بهم دادن ولی زمان اتصال این error رو میده .

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
دوستان ، شماها که از مخابرات ADSL گرفتید به کجا مراجعه کردید؟

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
مرکز الغدیر پیش شماره 3302 سرویس میدن ؟؟

xms

Registered User
لایک‌ها
387
مشفقی به مهر خبر داد:
ارائه اینترنت پرسرعت توسط مخابرات/ رقیب شرکتهای PAP نیستیم
مدیرکل رایانه شرکت مخابرات استان تهران در حالی که ارائه خدمات اینترنت پرسرعت به شرکتهای PAP واگذار شده بود از آغاز واگذاری اینترنت پرسرعت ADSL خبر داد و گفت: واگذاری این سرویس در مناطق 2 و 8 آغاز شده است و به زودی در سایر مناطق نیز واگذار می شود.

مهندس بهروز مشفقی در گفتگو با خبرنگار مهر ارائه اینترنت پرسرعت ADSL از سوی مخابرات را از سرویسهای جدید این شرکت نام برد و افزود: ارائه سرویس ADSL یکی از خدماتی است که شرکت مخابرات تهران به سرویسهای خود اضافه کرده است.

وی به نحوه ارائه این خدمات اشاره کرد و ادامه داد: واگذاری اینترنت پر سرعت ADSL از طریق ثبت نام به صورت حضوری و غیر حضوری صورت می گیرد و پیشنهاد ما این است که مشترکان برای ثبت نام و دریافت سرویس ADSL از سیستم های غیر حضوری استفاده کنند چرا که نوبت دهی برای واگذاری این خدمات بهتر و قابل پیگری است.

مشفقی این اقدام شرکت مخابرات را در راستای خصوصی سازی دانست و اظهار داشت: با توجه به روند خصوصی سازی شرکت مخابرات، تصمیم گرفته شد شرکت مخابرات خدمات اینترنت پر سرعت را به مردم ارائه دهد. این اقدام می تواند بازار رقابتی ایجاد کند و مردم از منافع آن بهره مند شوند.

وی اضافه کرد: در این راستا شرکت مخابرات تهران تعداد زیادی پورت قابل واگذاری را در استان تهران آماده کرده است که به متقاضیان ارائه می شود. خدمات اینترنت پرسرعت در ماه جاری در مناطق 2 و 8 آغاز شده است و به زودی در سایر مناطق نیز ارائه می شود.

مدیرکل رایانه شرکت مخابرات استان تهران در خصوص نقش شرکتهای PAP در ارائه اینترنت پرسرعت به مهر گفت: شرکتهای PAP سرویسهایی که به مردم می دهد با همکاری مخابرات است زیرا این شرکتها برای ارائه خدمات خود از خطوط مخابراتی استفاده می کنند. همچنین این شرکتها پهنای باند خود را از مخابرات خریداری می کنند و فقط توزیع آن از طریق شرکتهای PAP انجام می شود.

مشفقی همچنین به تعرفه های اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات اشاره و خاطرنشان کرد: تعرفه هایی برای خدمات اینترنت ADSL در نظر گرفته شده است. طبق این تعرفه برای پهنای باند 128 کیلو بیت به صورت نامحدود ( unlimited) حدود 9 هزار و 600 تومان دریافت می شود.

وی با بیان اینکه خدمان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات دارای انواع مختلف با سرعتهای مختلف است، یادآور شد: سرعت های بالاتر از 128 کیلو بیت نیز ارائه می شود.

xms

Registered User
لایک‌ها
387
فیضی در گفتگو با مهر:
ارائه اینترنت پرسرعت توسط مخابرات غیرقانونی نیست/PAP ها متضرر نمی‌شوند
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اینکه طبق برنامه چهارم توسعه برای شرکت مخابرات در زمینه واگذاری پورت پرسرعت سهمی در نظر گرفته شده است گفت: شرکتهای PAP از واگذاری اینترنت پرسرعت توسط مخابرات متضرر نخواهند شد.

صابر فیضی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در گذشته مخابرات در جهت ارائه خدمات اینترنت پرسرعت اقدام کرده است ادامه داد: بر اساس برنامه چهارم توسعه سهم شرکت مخابرات در ارائه اینترنت پرسرعت 275 هزار پورت است.

وی افزود: طبق این برنامه سهم شرکتهای PAP در واگذاری پورت های پرسرعت یک میلیون و 225 هزار پورت پرسرعت است.
فیضی با ابراز بی اطلاعی از سهم شرکتهای خصوصی و مخابرات از واگذاری پورت پرسرعت در برنامه پنجم اظهار داشت: شرکت مخابرات بر اساس برنامه چهارم توسعه اقدام به واگذاری اینترنت پرسرعت ADSL کرده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: شرکتهای PAP از واگذاری اینترنت پرسرعت توسط شرکت مخابرات متضرر نخواهند شد و هیچ اتفاقی برای آنها رخ نخواهد داد.

demon hunter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمیتونم مودم رو پینگ کنم . ip رو روی 192.168.1.2 دستی میدم ولی به مودم دسترسی ندارم .
بله user & pass رو بهم دادن ولی زمان اتصال این error رو میده
سلام ip هارو به صورت اتوماتیک بزار بهتره اینتری به مودم هم دسترسی داره بعد که تغییر دادی سیستمت رو با مودم رو خاموش روشن کن درست میشه بعد توی مودمت یه کانکش بساز تا هر وقط که مودمت رو روشن میکنی 1 2 3 میری توی اینترنت و دیگه نمیخواد همی از طریق ویندز خود رو کانکت کنی انیترری سیستمت هم که خواموش باشه توی اینترنتی !!!!

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24
سلام ip هارو به صورت اتوماتیک بزار بهتره اینتری به مودم هم دسترسی داره بعد که تغییر دادی سیستمت رو با مودم رو خاموش روشن کن درست میشه بعد توی مودمت یه کانکش بساز تا هر وقط که مودمت رو روشن میکنی 1 2 3 میری توی اینترنت و دیگه نمیخواد همی از طریق ویندز خود رو کانکت کنی انیترری سیستمت هم که خواموش باشه توی اینترنتی !!!!

آقا من الان تو کانفیگ مودم هستم ، چطوری این کارو کنم که تا مودم روشن شد وصل بشه به اینترنت؟

مودم Asus AM602

از Quick Setup قسمت ATM PVC Configuration من DSL Auto-connect رو تیک زدم و تا آخر رفتم ولی فایده نداد یوزر پسوردی ازم نگرفت :(

بالا