• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
ولی من مرکز توحید هستم(6694) و هنوز مشکل داره و چند تا از دوستان با پیش شماره های 6694 و 6692 هم همین مشکل رو دارن :)
خوب اونجا مرکزش فرق داره.

اینجا که من رفتم خلوته خلوت بود و خیلی راحت کارم انجام شد.

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
یکی از دوستانم رفته مرکز شهید باهنر گرفته سرعت دانلودش 240-250 کیلوبایت در ثانیست ! مث اینکه یادشون رفته شیر فلکرو ببندن :دی

این بنده خدا هم تو کو*نش عروسیه :دی

تقریبا 3 روز طول کشید تا وصل شه !

اتفاقا من هم از باهنر دو روزه گرفتم و سرعتم بعد از 1 هفته هنوز 100-200 هست! اولش فکر کردم درست میشه ولی فعلا که به قوت خودش باقیه!!!

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
از اونجائي كه من 10 روزه نتونستم كه كانكت بشم و هر موضوعي ميتونه زمينه ساز مشكل ما بشه آيا كانكت نشدن من ميتونه دليلش مودم باشه؟
D-Link DSL-200
اين مشكل ما انقدر جالب و حاد شده كه به زمين و زمان شك كردم ، به قول قديمي ها شايد برام دعا نوشتن تا نتونم با adsl مخابرات به اينترنت وصل بشم

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
از اونجائي كه من 10 روزه نتونستم كه كانكت بشم و هر موضوعي ميتونه زمينه ساز مشكل ما بشه آيا كانكت نشدن من ميتونه دليلش مودم باشه؟
D-Link DSL-200
اين مشكل ما انقدر جالب و حاد شده كه به زمين و زمان شك كردم ، به قول قديمي ها شايد برام دعا نوشتن تا نتونم با adsl مخابرات به اينترنت وصل بشم
نه مودم سازگاره.
شما مودم رو روی حالت Bridge تنظیم کردی؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
اتفاقا من هم از باهنر دو روزه گرفتم و سرعتم بعد از 1 هفته هنوز 100-200 هست! اولش فکر کردم درست میشه ولی فعلا که به قوت خودش باقیه!!!
شیطونه میگه زنگ بزنم ریپورت بدم :دی

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
نه مودم سازگاره.
شما مودم رو روی حالت Bridge تنظیم کردی؟
خُب خدا رو شكر كه مودم مشكلي نداره
من قبل از اينكه از مخابرات سرويس بگيرم از فن آوا adsl گرفته بودم و هيچ مشكلي هم در راه اندازيش نداشتم ، الان هم همون تنظيماتي كه براي فن آوا داشتم رو اجرا كردم و دريغ از يك كانكت
آخه مشكل من تنها نيستم كه ، چند تا از دوستانم هم همين مشكل رو دارن ، جالبه كه امروز رفتم مخابرات و يكي از خطوط خود مخابرات هم همين مشكل رو داشت و ارور 678 ميداد ولي خط معاون فني اين مركز مشكلي نداشت
:wacko::(:wacko::(:wacko::(

Last edited by a moderator:

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
الان 2 تا مودم از دوستام گرفتم و امتحان كردم
يكيش Asus هستش و اون يكي هم TP-LINK
هر دو مودم هم سالمن و بازم مشكل بر سر جاي خود پابرجاست :(
روي لپتاپ برادرم هم امتحان كردم و بازم ارور ميده :eek: ، لپتاپ يكي از دوستان رو گرفتم و رو اون لپتاپ هم همين مشكل هستش :hmm:
يوزر و پسورد رو دادم به يكي از دوستانم(مركز حافظ) و اون به راحتي كانكت شد و داره استفاده ميكنه :wacko:
با اين تفاسير صددرصد مطمئن شدم كه مشكل از خط هستش :rolleyes:

پ.ن. : از دوستان عذر ميخوام كه اينقدر تو اين تاپيك روده درازي كردم :blush:

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
الان 2 تا مودم از دوستام گرفتم و امتحان كردم
يكيش Asus هستش و اون يكي هم TP-LINK
هر دو مودم هم سالمن و بازم مشكل بر سر جاي خود پابرجاست :(
روي لپتاپ برادرم هم امتحان كردم و بازم ارور ميده :eek: ، لپتاپ يكي از دوستان رو گرفتم و رو اون لپتاپ هم همين مشكل هستش :hmm:
يوزر و پسورد رو دادم به يكي از دوستانم(مركز حافظ) و اون به راحتي كانكت شد و داره استفاده ميكنه :wacko:
با اين تفاسير صددرصد مطمئن شدم كه مشكل از خط هستش :rolleyes:

پ.ن. : از دوستان عذر ميخوام كه اينقدر تو اين تاپيك روده درازي كردم :blush:
پس احتمالا DSLAM نصب شده توی مرکز مشکل داره.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
دوستان سمت مخابرات اشرفی اصفهانی هم میده ADSL پیش 3306 - وضعیت دانلود از تورنت چجوریاست /؟

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
دوستان سمت مخابرات اشرفی اصفهانی هم میده ADSL پیش 3306 - وضعیت دانلود از تورنت چجوریاست /؟
تو مركز اشرفي اصفهاني هم ميدن
کد:
http://www.tct.ir/pagecontent.php?rQV==wHQ2QjN0cDQ6IXZi1WduRWSldWYwxHQwAkOlBXeURnblRnbvNGfABDQ6UGc5RVZyVHdjVnc0NHfAlDOxkDQ6UGb0lGd

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
ممنون دوست عزیز فقط این تورنت چجوریه کار میکونه یا نه

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
ممنون دوست عزیز فقط این تورنت چجوریه کار میکونه یا نه
من كه تا حالا نتونستم وصل بشم و كلا پشيمون شدم از اينكه از مخابرات سرويس گرفتم چون مشكل من ذره اي براشون اهميت نداره و من رو ميفرستن دنبال نخود سياه(منظور همون 1899) ، دوستاني كه تونستن وصل بشن ميتونن راهنمائيتون كنن

bmyazdani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من از مرکز مخابرات استقلال (پیش شماره 22 ) اینترنت گرفتم، چند ساعت یک بار قطع میشه بعد دوباره وصل میشه ! گاهی اوقات که 30 دقیقه یک بار قطع میشه.!!! یک ماهی میشه که دارم استفاده می کنم از اول همین مشکلو داشتم، هیچ کس هم جواب گو نیست.:(
ازRapid و امثالهم هم که هیچی نمیشه دانلود کرد، وسطش قطع میشه:rolleyes:

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
چند نفری برین اعتراض کنین شاید جواب داد!

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
از فرد اسدی گرفتم . توررنت بازه . gmail رو باید با این نشونی برید :
http://www.google.com/ig/gmailmax
دانلود روی 13-15 هستش . قطعی توی این 10 روز 1 ساعت بوده . 10 تومن ارزشش رو داره . شرکتهای pap باید بجنبن

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
چند نفری برین اعتراض کنین شاید جواب داد!
اعتراض؟ :D
ميخواي بگم چي جواب ميدن؟
1 - سرويس ارزون گرفتي دوغورت و نيمت هم باقيه
2 - ميخواي سرويست رو قطع كنيم و برو از PAP ها بگير
3 - زنگ بزن 1899 ---> نخود سياه مخابرات
4 - زنگ بزن 190 و با بازرسي صحبت كن ---> اونا هم ميدونن پيگيري نميكنن و هيچ ترسي از بازرسي ندارن
5 - من از شما عذر ميخوام و مشكلتون هرچه سريعتر رفع ميشه ---> در اين لحظه بوق قطع شدن تلفن رو ميشنويد
و سخناني مثل همين هائي كه نوشتم
فعلا كه شده Irancell Versus Mokhaberat

veteran_omid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان با سلام
من امروز با مدارک کامل رفتم مخابرات سلمان فارسی با پیش شماره ی 2236 که برای گرفتن سرویس اقدام کنم اولا که اون دوست مسئولمون با اخلاق خیلی گ ن د خودشون ما رو به فیض رسوندن و کلی از مدارک ما ایراد گرفت بعد از کلی صحبت من گفتم اصلا اگه من تمام مدارکم کامل باشه حله؟ گفت نه شما 50 تومان برای هزینه نصب می ریزین به حساب بعد ما مسئولهای این کار رو می فرستیم برای وصل کردن و این که به خط شما بشود سرویس داد 50% است و اگر نشه 50 تومن پریده.
حالا از شما می خواستم کمک کنید ببینیم قضیه چی هست و این چیزی که این آقا می گفت درست هست یا صرفا یک بهانه ی الکی هست یا اگه درست می که چجوری خودم می تونم بفهمم خط من قابلیت سرویس دهی دارد یا نه؟
با تشکر

arash_electric

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من امروز رفتم نهری، بر خوردشون عالی بود خوب هم راهنمائی کردن و خیلی سریع کاراش تموم شد. من فک کنم چند وقت دیگه pap ها خیلی مشکل داشته باشند. من خودم روی خط دیگمون از صبا نت تازه دوباره شارژ کردم اما با این که ازش ناراضی نبودم اما محدودیت حجمیش و این که هر روز یه بامبول در میاوردن خستم کرده، مجبور می کنن سه ماهه شارژ کنی که کاملاً غیر منصفانه س یه روز دیر تمدید می کردی قطع می کردن و به نظرم کاملاً تو حجم مصرفیو بیشتر حساب می کنن. حالا دیگه باید به جنبند این papها چون هر کاری دوست داشتن می کردن. در هر صورت وقتی از pap بگیری مثل این که از دلال بگیری الان در هر صورت اونا نمی تونن سرویس بهتر از خود مرکز مخابراتی بدن.

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
دوستان با سلام
من امروز با مدارک کامل رفتم مخابرات سلمان فارسی با پیش شماره ی 2236 که برای گرفتن سرویس اقدام کنم اولا که اون دوست مسئولمون با اخلاق خیلی گ ن د خودشون ما رو به فیض رسوندن و کلی از مدارک ما ایراد گرفت بعد از کلی صحبت من گفتم اصلا اگه من تمام مدارکم کامل باشه حله؟ گفت نه شما 50 تومان برای هزینه نصب می ریزین به حساب بعد ما مسئولهای این کار رو می فرستیم برای وصل کردن و این که به خط شما بشود سرویس داد 50% است و اگر نشه 50 تومن پریده.
حالا از شما می خواستم کمک کنید ببینیم قضیه چی هست و این چیزی که این آقا می گفت درست هست یا صرفا یک بهانه ی الکی هست یا اگه درست می که چجوری خودم می تونم بفهمم خط من قابلیت سرویس دهی دارد یا نه؟
با تشکر
براي چي ميخواد 50 تومن بگيره؟
حتي هزينه ي راه اندازي هم مجانيه و يك قرون نبايد بگيرن
من جاي شما بودم ميرفتم پيش رئيس مركز و يه حال اساسي به اون آقا/خانم ميدادم

بالا