• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

veteran_omid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان با سلام
من امروز با مدارک کامل رفتم مخابرات سلمان فارسی با پیش شماره ی 2236 که برای گرفتن سرویس اقدام کنم اولا که اون دوست مسئولمون با اخلاق خیلی گ ن د خودشون ما رو به فیض رسوندن و کلی از مدارک ما ایراد گرفت بعد از کلی صحبت من گفتم اصلا اگه من تمام مدارکم کامل باشه حله؟ گفت نه شما 50 تومان برای هزینه نصب می ریزین به حساب بعد ما مسئولهای این کار رو می فرستیم برای وصل کردن و این که به خط شما بشود سرویس داد 50% است و اگر نشه 50 تومن پریده.
حالا از شما می خواستم کمک کنید ببینیم قضیه چی هست و این چیزی که این آقا می گفت درست هست یا صرفا یک بهانه ی الکی هست یا اگه درست می که چجوری خودم می تونم بفهمم خط من قابلیت سرویس دهی دارد یا نه؟
با تشکر

دوستان این قضیه ی 50% چی هست؟درسته یا نه؟! :(

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
مرکز باهنر که هیچی پول نگرفت، 100% هم 2 روزه وصل کرد! اصلا جزو ویژگی های سرویس مخابرات اینه که هزینه نصب و راه اندازی نداره.

mj_heydari

Registered User
لایک‌ها
10
دوستان با سلام
من امروز با مدارک کامل رفتم مخابرات سلمان فارسی با پیش شماره ی 2236 که برای گرفتن سرویس اقدام کنم اولا که اون دوست مسئولمون با اخلاق خیلی گ ن د خودشون ما رو به فیض رسوندن و کلی از مدارک ما ایراد گرفت بعد از کلی صحبت من گفتم اصلا اگه من تمام مدارکم کامل باشه حله؟ گفت نه شما 50 تومان برای هزینه نصب می ریزین به حساب بعد ما مسئولهای این کار رو می فرستیم برای وصل کردن و این که به خط شما بشود سرویس داد 50% است و اگر نشه 50 تومن پریده.
حالا از شما می خواستم کمک کنید ببینیم قضیه چی هست و این چیزی که این آقا می گفت درست هست یا صرفا یک بهانه ی الکی هست یا اگه درست می که چجوری خودم می تونم بفهمم خط من قابلیت سرویس دهی دارد یا نه؟
با تشکر

من 2 تا از دوستام تو این مرکز گرفتن و ظرف 4 روز خطشون وصل شده و 50 تومنی در کار نبوده شاید خطتون پی سی ام یا قیبر هست ...

veteran_omid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه فیبر یا پی سی ام باشه هیچ امیدی نیست؟! چجوری می شه فهمید فیبر یا پی سی ام هست یا مسی؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
از منم هیچ پولی گرفته نشد!

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
اعتراض؟ :D
ميخواي بگم چي جواب ميدن؟
1 - سرويس ارزون گرفتي دوغورت و نيمت هم باقيه
2 - ميخواي سرويست رو قطع كنيم و برو از PAP ها بگير
3 - زنگ بزن 1899 ---> نخود سياه مخابرات
4 - زنگ بزن 190 و با بازرسي صحبت كن ---> اونا هم ميدونن پيگيري نميكنن و هيچ ترسي از بازرسي ندارن
5 - من از شما عذر ميخوام و مشكلتون هرچه سريعتر رفع ميشه ---> در اين لحظه بوق قطع شدن تلفن رو ميشنويد
و سخناني مثل همين هائي كه نوشتم
فعلا كه شده Irancell Versus Mokhaberat
:wacko:
دوستان با سلام
با تشکر

شما باید در اسرع وقت به تیمارستان معرفیش میکردی!:D

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
این تعرفه قیمت ها کی اعلام شده ؟؟
اگه اینجوری بشه که خیلی باحال میشه:
ضمناً‌ كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات توصيه نمود كه به منظور گسترش ارائه اين خدمات در سطح كشور شركت مخابرات ايران با مشاركت شركت‌هاي PAP‌ و رعايت منافع طرفين، خدمات مذكور را ارائه نمايد. بديهي است در صورت عدم مشاركت،‌ شركت‌هاي PAP‌ مي‌توانند سرويس‌ مربوطه را حداكثر تا سقف 20%‌ بالاتر از اين تعرفه‌هاي مصوب ارائه نمايند. همچنين شركت‌هاي PAPمي‌بايستي كليه قراردادهاي خود را حداكثر ظرف مدت يك ماه از تاريخ مصوبه براساس تعرفه‌هاي مصوب فوق اصلاح نمايند.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
این تعرفه قیمت ها کی اعلام شده ؟؟
اگه اینجوری بشه که خیلی باحال میشه:
1ماه پیش ولی هنوز شرکتها تو خوابن!

هزینه پهنای باند هر STM1=37M
STM1=155.52 Mbit/s

هزینه 1مگابیت پهنای باند اختصاصی = 237911 تومان

اشتراک x10 روش اعمال بشه میشه 23791 تومان

پس با این حساب قیمت واقعی پهنای باند با اشتراک 10 میشه:
64K = 1487T
128K = 2974T
256K = 5948T
512K = 11896T
1M = 23791T
2M = 47582T

حالا سود خودشونم بکشن روش میشه اون قیمتهای مصوب تازه 20% هم میتونن بالاتر بدن!

حالا ببینید که این ISP ها چقدر دارن گرون فروشی میکنن!

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62

STM1=155.52 Mbit/s

64K = 1487T
128K = 2974T
256K = 5948T
512K = 11896T
1M = 23791T
2M = 47582T

اگر واقعا قانون مصوب شده كه ظرف مدت 1 ماه بايد قانون و تعرفه جديد را اعمال كنند پس چرا شركتها هيچ تغييري در قيمتهاشون ندادند؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

STM1=155.52 Mbit/s

64K = 1487T
128K = 2974T
256K = 5948T
512K = 11896T
1M = 23791T
2M = 47582T

لول ! همه قیمتا رو انگار isp ها یه صفر گذاشتن جلوش :دی

البته فراموش نشه که هزینه های کارمند و متخصص و هزینه های جاری و غیره هم زیاد دارن isp ها ! ولی خوب بازم گرون میدن نامردا !

xms

Registered User
لایک‌ها
387
مدير عامل شركت مخابرات تهران:
:wacko:الزامي به ارائه اينترنت پرسرعت در نقاط كم‌سود استان نداريم:blink:

خبرگزاري فارس: مدير عامل شركت مخابرات تهران گفت: در حال حاضر شركت مخابرات خصوصي است و بايد تابع مسائل اقتصادي خود باشد كه بر اين اساس، الزامي به ارائه اينترنت پرسرعت در نقاط كم‌سود استان نداريم.:eek:

به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، محمد روح الهي در يك نشست خبري افزايش استقبال مردم از خريد تلفن ثابت را قابل توجه خواند و گفت: در سال گذشته 368 هزار و 620 فيش ثابت فروخته شد كه اين رقم در سال 88 به 470 هزار و 862 فيش افزايش يافت.
وي ادامه داد: در سال 87 به طور متوسط يك هزار فيش در روز فروخته مي‌شد كه اين رقم در سال 88 به طور متوسط روزانه به يك هزار و 400 فيش تلفن ثابت افزايش يافت.
مدير عامل مخابرات استان تهران افزود: در سال جاري 6 ميليون و 440 شماره داير و مشغول به‌كار شده كه در زمان مشابه سال گذشته تعداد شماره‌هاي دايري و 6 ميليون و 100 شماره بوده است.

* ضريب نفوذ تلفن ثابت تهران يك واحد افزايش يافت

مديرعامل مخابرات استان تهران همچنين ضريب نفوذ تلفن ثابت تهران را 44.7 درصد عنوان كرد و اظهار داشت: به اين ترتيب ضريب نفوذ تلفن ثابت در استان تهران نسبت به سال گذشته يك واحد افزايش يافته است.
روح الهي در مورد همكاري شركت تكتا با شركت مخابرات گفت: تكتا به عنوان نماينده صدا و سيما در حوزه ارتباطات به شركت مخابرات معرفي شده و ما اولين شركتي هستيم كه با تكتا قرارداد امضا كرده‌ايم و اين قرارداد در زمينه ارائه سرويس‌هاي محتواي مختلف است.
وي توضيح داد: براي ارائه محتوي به مردم، محتوي ابتدا بايد به ديجيتال شود كه شركت تكتا در حال انجام اين كار و تهيه آرشيو ديجيتال است و و جزييات بيشتر پس از آماده شدن محتوي و در موقع ارائه سرويس ارائه خواهد شد.

* الزامي به ارائه سرويس اينترنت مخابرات در مناطق كم سود نيست

مديرعامل شركت مخابرات استان تهران در خصوص برنامه‌هاي واگذاري ADSL اين استان گفت: طبق برنامه‌اي كه قبلا تنظيم شده، در سال گذشته 100 هزار پورت خريداري و از اول بهمن ماه سال جاري در مناطق دو و هشت تهران ارائه سرويس ADASL آغاز شد و تا پايان سال جاري نيز دو تا سه منطقه ديگر نيز به صورت عمومي سرويس ADSL ارئه كنيم و به مرور 100 هزار پورت نصب شده به مردم ارائه شود.
وي همچنين موضوع واگذاري‌ اينترنت مخابرات فقط به برخي افشار خاص و عدم ارائه سرويس در تمام مراكز اعلام شده را رد كرد و گفت: ممكن است در ابتداي اعلام عمومي براي ارائه سرويس به دليل برخي ناهماهنگي‌ها مشكلاتي وجود داشت اما در حال حاضر چنين مسائلي وجود ندارد و در مناطقي كه اعلام عمومي شده سرويس به متقاضيان عرضه مي‌شود.
روح الهي در خصوص اينكه چه تعداد از پورت‌هاي ADSL ارائه شده به شهروندان تهراني داير شده، گفت:‌ در منطقه دو ، ده هزار پورت و در منطقه 8 نيز 4هزار پورت‌ داير شده است.
وي در خصوص ارائه سرويس ADSL مخابرات در كرج گفت: منطقه كرج جزء مناطقي است كه تجهيزات در آن نصب شده و آماده واگذاري است اما تلاش ما بر اين است كه همزمان با راه اندازي سرويس، پشتيباني فروش را نيز مهيا كرده باشيم.
روح الهي در خصوص اينكه چرا مخابرات ارائه ADSL خود را از مناطق تحت پوشش PAPها آغاز كرده است، گفت: در حال حاضر شركت مخابرات خصوصي است و بايد تابع مسائل اقتصادي خود باشد، علاوه بر اين تجهيزات در تمام مناطق در حال نصب است و تمام مناطق به تدريج تحت پوشش قرار خواهد گرفت و ADSL‌ نيز مانند تلفن در هر منطقه‌ي مخابراتي ارائه خواهد بود.
وي در خصوص اصل حضور مخابرات در مناطق كم‌توسعه گفت: برنامه‌اي كه براي استان تهران تنظيم شده بود در زمان دولتي بودن مخابرات بود كه باتوجه به خصوصي شدن مخابرات الزامي وجود ندارد كه در مناطق كم‌سود سرمايه گذاري كنيم.
وي ادامه داد: طبق برنامه چهارم سه ميليون پورت در كشور بايد راه اندازي مي شد كه از اين ميزان 1.5 ميليون پورت سهم استان تهران بود.
مديرعامل مخابرات استان تهران خاطر نشان كرد: صدهزار پورت نصب و واگذار شده و 650 هزار پورت نيز سفارش داده شده و براي سال آينده نيز در حال مذاكره با مجمع استان‌ها هستيم تا اگر نياز به سرمايه گذاري بيشتر در اين زمينه است ارائه كنيم.

* ورود به سرويس‌هاي شبكه هاي IP، مهمترين برنامه مخابرات تهران در سال آينده

روح الهي در خصوص پاسخ‌گويي به تقاضاي تلفن ثابت با بيان اينكه تقاضاي مانده مهمي وجود ندارد، گفت: اما اين به اين معنا كه نقاطي كه درخواست انجام نشده نداشته باشند، وجود ندارد نيست، بلكه اطلاع داريم اندك نقاطي در اطراف تهران هست كه تقاضاي پاسخ نداده تلفن دارند و تلفن به روز دريافت نمي‌كنند كه بايد مشكل اين مناطق را برطرف كنيم.
وي همچنين با رد موضوع طولاني‌شدن برخي عمليات‌هاي كابل برگردان‌ در استان گفت:‌ كابل برگردان براي به روز نگه داشتن شبكه و حفظ كيفيت دسترسي لازم الاجراست و عمده كابل برگردانها در مدت يك هفته به پايان مي‌رسد و كابل‌برگردان‌هاي طولاني مدت و دو تا سه ماه در استان وجود ندارد.
مديرعامل مخابرات استان تهران در خصوص امكان تغيير شماره تلفن‌ ثابت و الزام به داشتن دليل كافي و كسب اجازه از مقامات منطقه براي استفاده از اين امكان گفت: به طور طبيعي نمي‌توان شماره‌ها را تغيير داد اما در صورت وجود شرايط خاص مثل مزاحمات، مخابرات تغيير شماره براي مشترك را مي‌پذيرد و اين امكان را فراهم مي‌كند.
وي همچنين در خصوص ارائه تلفن ثابت اعتباري افزود: مخابرات براساس پروانه خود مجاز به ارائه اين سرويس است و در حال حاضر نيز امكان عرضه اين سرويس بر روي شبكه IN وجود دارد اما در صدد هستيم كه تلفن ثابت اعتباري را روي بستر ADSL عرضه كنيم.
وي همچنين در خصوص برنامه هاي مركز 118 گفت: ترافيك 118هميشه بالا نيست بلكه در ايامي تشديد مي‌شود، اما شيفت اپراتورهاي اين مركز به صورت شناور تنظيم شده تا بيشتر اپراتورها در ساعات اوج ترافيك سر كار باشند.
وي خاطرنشان كرد: تا زماني كه 118 صرفا هزينه بر باشد برنامه اي براي افزايش تعداد مراكز و اپراتورهاي مركز نداريم.
وي همچنين مهمترين برنامه شركت مخابرات در سال را ورود به سرويس‌هاي شبكه هاي IP عنوان كرد و اظهار داشت: باتوجه به رقابتي شدن بازار و قابل توجه بودن بازار خدمات ارزش افزوده، مهمترين برنامه ما در سال آينده تمركز بر اين مهم خواهد بود.
انتهاي پيام/ح
A0806361.jpg

xms

Registered User
لایک‌ها
387
مدير عامل شركت مخابرات استان تهران در بيان مهمترين برنامه‌ي سال 1389 اين شركت گفت: با توجه به رقابتي شدن بازار ورود به سرويس‌هاي شبكه IP عمده‌ بحث و برنامه شركت مخابرات را به خود اختصاص خواهد داد.

به گزارش خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، محمد روح‌الهي در نشست خبري اظهار كرد: از آنجا كه پيش‌تر در زمينه سرويس‌هاي شبكه IP اقداماتي توسط ديگر شركت‌ها انجام شده است فعلا در مرحله رقابت نيستيم اما بايد شبكه‌ها را آماده كنيم تا سرويس مطلوب و باكيفيتي به مردم ارائه دهيم.

وي تاكيد كرد: مخابرات در حال حاضر خصوصي است و بايد تابع مسائل اقتصادي باشد، در اين راستا ورود به رقابت در حوزه‌ ارتباطات مي‌تواند به كيفي شدن خدمات كمك كند.

او با بيان اين كه در 11 ماهه نخست سال 88، علي‌رغم مطالب عنوان شده مبني بر اشباع شدن درخواست تلفن ثابت، 470 هزار فيش فروخته شده كه نسبت به سال گذشته 100 هزار فيش افزايش داشته است.

وي با بيان اين كه روزانه هزار و 400 فيش به فروش مي‌رسد، تعداد تلفن‌هاي ثابت مشغول به كار استان را 6 ميليون و 440 هزار عنوان كرد كه در مقايسه با تعداد 6 ميليون و 100 هزار شماره مشغول به كار سال گذشته افزايش داشته است. مانده‌ تعهدات سال گذشته 7 هزار و امسال 7 هزار و 100 درخواست است. اين يعني به عمده‌ي درخواست‌ها پاسخ داده شده است.

او ضريب نفوذ تلفن ثابت در استان تهران را 7/44 عنوان و اظهار كرد: اين عدد نسبت به سال گذشته يك واحد افزايش نشان مي‌دهد.

قرارداد براي ارائه سرويس‌هاي ويديويي

وي درباره قرارداد شركت مخابرات استان تهران با شركت تك‌تا توضيح داد: اين شركت به نمايندگي از صدا و سيما براي همكاري در حوزه‌ي ارتباطات با شركت مخابرات استان تهران قراردادي منعقد كرده است كه اين قرارداد براي ارائه‌ سرويس‌هاي ويديويي مختلف است كه محتواي آن را صدا و سيما توليد كرده و ما نقش انتقال آن را به عهده داريم.

به گفته روح‌الهي اين طرح بسترسازي فني قابل توجهي نياز دارد و در ابتدا بايد آرشيو صدا و سيما به صورت ديجيتال توسط تك‌تا ايجاد شود. بيش از اين راجع به اين اطلاع‌رساني نمي‌كنيم و اگر صدا و سيما صلاح بداند خود در اين باره صحبت خواهد كرد.

نصب 100 هزار پورت اينترنت پرسرعت

روح‌اللهي درباره اينترنت پرسرعت استان تهران كه توسط شركت مخابرات اين استان راه‌اندازي خواهد شد نيز گفت: طبق برنامه صد هزار پورت خريداري و نصب شده است كه در مناطق مخابراتي دو و هشت تهران در حال واگذاري به عموم است، به طوري كه در منطقه دو بيش از دو هزار پورت و در منطقه هشت بيش از 4 هزار پورت تاكنون داير شده است.

وي افزود: اميدواريم تا پايان امسال در دو تا سه منطقه ديگر از تهران نيز ADSL به صورت عمومي واگذار شود، در حال حاضر در تمام مناطق به مشاغل خاص همچون هيات علمي دانشگاه‌ها و نيز خبرنگاران اين سرويس با سرعت بيش از 128 k واگذار مي‌شود اما درباره سرعت 128k و واگذاري آن به عموم سخت‌گيري نمي‌كنيم و اميدواريم بتوانيم همه‌ي درخواست‌ها را پاسخ دهيم.

او با بيان اين كه سال آينده 600 هزار پورت ديگر را وارد شبكه مي‌كنيم خاطرنشان كرد: تلاش اين است كه با ارائه‌ي سرويس ADSL بتوانيم پشتيباني‌هاي لازم از آن را به انجام برسانيم. در اين راستا در حال حاضر نمي‌توان زمان ارائه‌ اين سرويس در شهرستان كرج را اعلام كرد.

روح‌الهي با بيان اين كه در برخي از مناطق كه امكان ارائه ADSL به دليل نوع كابل‌كشي وجود دارد، بعد از دريافت تقاضا و بررسي آن پس از 48 ساعت اعلام مي‌شود كه توان ارائه وجود دارد يا خير گفت: برخي از شركت‌هاي ندا در نقاطي خاص امكان ارائه‌ي اين سرويس را ندارند، به طور مثال در مركز بعثت اين موضوع ديده مي‌شود ولي عمده‌ي مشكلات را با راه‌اندازي 650 هزار پورت مي‌توان حل كرد.

پيامك تلفن ثابت به ثابت فعال است

مديرعامل مخابرات استان تهران دربارهِ‌ي سرويس پيامك از تلفن ثابت و اينكه آيا اكنون ارائه مي‌شود يا بعد از گذشت حدود يك سال از راه‌اندازي آن قطع شده است؟ گفت: پيامك تلفن ثابت به ثابت فعال است.

به گفته او پيش‌بيني مي‌شود كه اين امكان بين ثابت و همراه نيز در آينده فراهم شود، دليل به وجود نيامدن چنين امكاني تاكنون عمدتا مسائل فني است كه به توافق نرسيدن مخابرات در حوزه‌ي تلفن ثابت و همراه را موجب شده است. اما از نظر تجهيزات مشكلي وجود ندارد.

وي درباره واگذاري به روز تلفن ثابت در استان تهران گفت: اندك نقاطي در استان تهران وجود دارد كه به روز تلفن ثابت دريافت نمي‌كند كه مشغول رفع مسائل فني آن هستيم و درباره تعرفه‌ها نيز قدرت تغيير نداريم و تمام افزايش اين تعرفه‌ها به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي بستگي دارد.

او با اشاره به موضوع كابل برگردان در برخي مناطق مخابراتي تهران گفت: كابل برگردان اقتضاي دائمي براي بهينه‌سازي شبكه است تا بتوانيم دسترسي خود را به روز نگهداريم، در اين راستا پيش از انجام كابل‌برگردان به مشتركان محدوده خاص اطلاع‌رساني مي‌شود و اين كار بيش از يك هفته طول نمي‌كشد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود به موضوع تغيير شماره كه از سوي برخي مشتركان درخواست مي‌شود، اشاره و اظهار كرد: تغييرات شماره در شرايط خاص و با تعرفه‌ي خاص خود انجام و بيش‌تر در پي مزاحمت‌هاي تلفني صورت مي‌گيرد.

به گفته روح‌اللهي در حال حاضر مي‌توان تلفن ثابت اعتباري را برروي شبكه‌ي IN ارائه كرد اما برنامه‌ي اصلي ما ارائه‌ي اين سرويس روي ADSL است كه طبق پروانه مخابرات ايران امكان آن وجود دارد.

او افزود: بستر اينترنت پرسرعت سرويس‌هاي متفاوتي دارد كه تلفن اعتباري يكي از آن‌هاست و با همين نامبرينگ انجام خواهد شد. سرويس‌هاي IN سرويس‌هاي ارزش افزوده ماست كه تقاضاي زيادي نيز داشته است.

وي با بيان اينكه 118 هيچ درآمدي براي مخابرات نداشته و تماما هزينه است گفت: در ايام تعطيلات نوروز كه ميزان تماس با اين مركز افزايش مي‌يابد تنها با جابه‌جايي شيفت‌ اپراتورها و قرار دادن تعداد بيش‌تري از آن‌ها در اوج ترافيك قصد پاسخگويي بهتر به تماس‌گيرندگان را داريم و افزايش اپراتور در برنامه‌ي ما نيست.

او تصريح كرد: البته براي درآمدزا كردن مركز 118 تبليغات و تهيه ليست فهرست مشاغل را در حال انجام داريم كه از اين طريق مي‌توانيم بخشي از هزينه‌هاي آن را جبران كنيم.

انتهاي پيام

Multimedia%5Cpics%5C1386%5C5%5CIT%5C32.jpg

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24
میشه یه نفر بگه دوست من با پیش شماره 44 میتونه بگیره یا نه بنده خدا با هیچی نمیتونه وصل شه
من که از همین شاتل راضی هستم ولی برا اون میگن ظرفیت پره و نمیدن

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
اگر واقعا قانون مصوب شده كه ظرف مدت 1 ماه بايد قانون و تعرفه جديد را اعمال كنند پس چرا شركتها هيچ تغييري در قيمتهاشون ندادند؟
چون گردنشون اندازه ي گردن كرگدن كلفت شده و همچنين پوستشون :)

xms

Registered User
لایک‌ها
387

واگذاري 650 هزار پورت اينترنت پرسرعت (ADSL) در سال آينده

2010%5C3%5C9%5Cimg634037399498906250.jpg

تهران - مديرعامل شرکت مخابرات تهران از واگذاري اينترنت پرسرعت (ADSL) بصورت انبوه در سال آينده خبر داد و ابراز اميدواري کرد: سال آينده بتوانيم تعداد 650 هزار پورت اينترنت پرسرعت (ADSL) وارد شبکه استان تهران کنيم.

"محمد روح اللهي" روز سه شنبه در يک نشست خبري افزود: برنامه کلان شرکت مخابرات
استان تهران واگذاري يک ميليون پورت ADSL است، براي شروع امسال 100 هزار پورت واگذار مي کنيم، سال آينده 650 هزار پورت که در صورت امکان آن را به يک ميليون پورت خواهيم رساند.
وي افزود: واگذاري ADSL توسط مخابرات از اوايل بهمن ماه سال جاري در استان تهران آغاز
شده و تاکنون 10 هزار پورت در منطقه 2 و چهار هزار پورت در منطقه هشت تهران داير شده ولي تقاضا براي اين سرويس در بازار بسيار بالا است.
روح اللهي در مورد مشکل برخي مراکز مخابراتي در زمينه واگذاري اينترنت پرسرعت به متقاضيان، گفت: در آغاز هر کاري مشکلاتي پيش مي آيد که اميدواريم بتدريج اين مسايل رفع شود و بتوانيم تا پايان سال جاري 100 هزار پورت اينترنت پرسرعت را در استان تهران به متقاضيان واگذار کنيم.
وي تاکيد کرد: هيچگونه محدوديتي در واگذاري اينترنت پرسرعت اعمال نمي شود.

** واگذاري 470 هزار خط تلفن ثابت در استان تهران
مديرعامل شرکت مخابرات استان تهران با اشاره به واگذاري 470 هزار خط تلفن ثابت در يازده ماهه سال جاري در استان تهران، گفت: تعداد تلفن ثابت واگذار شده در سال جاري 100 هزار خط بيش از سال گذشته (يازده ماهه سال گذشته)بود و بطور متوسط روزانه 1400 هزار شماره پيش فروش شده است.
روح اللهي افزود: مخابرات در سال جاري به اکثر درخواست هاي تلفن ثابت پاسخ داده و تعهدات مانده امسال هفت هزار خط است.
وي ضريب نفوذ تلفن ثابت در استان تهران به 44/7 درصد رسيده و هم اکنون شش ميليون و 440 هزار شماره تلفن ثابت در تهران داير است.
به گفته ي مديرعامل شرکت مخابرات استان تهران، واگذاري تلفن ثابت در تهران به روز است و فقط در نقاط اندکي واگذاري تلفن ثابت يکي دو ماه طول مي کشد.

** پيامک تلفن ثابت به ثابت فعال است
روح اللهي با اشاره به فعال بودن پيامک تلفن ثابت به ثابت، گفت: عمده بازار پيامک تلفن ثابت براي پيامک تلفن ثابت به تلفن همراه پيش بيني شده بود که به دليل مشکل در تامين تجهيزات اين سرويس راه اندازي نشد.
وي افزود: در صورت توافق با اپراتور اول و دوم و حل مشکلات فني، تلاش مي کنيم سال آينده اين سرويس راه اندازي شود.

** سامانه پاسخگويي 118 درآمدزا مي شود
مديرعامل شرکت مخابرات استان تهران گفت: در زمان حاضر 118 براي شرکت مخابرات فقط هزينه است ولي چنانچه برنامه هاي مربوط به پخش تبليغات از 118 و تبليغات مشاغل راه اندازي شود و اين سامانه به درآمدزايي برسد، امکان توسعه اين سامانه و جذب نيروي انساني بيشتر براي آن فراهم مي شود.
روح اللهي تاکيد کرد: شرکت مخابرات الان خصوصي است و در برنامه ريزي هاي خود تابع اصول اقتصادي است.
وي در مورد برنامه هاي سال آينده اين شرکت، گفت: مهمترين برنامه شرکت مخابرات تهران براي سال آينده ورود به شبکه مجازي IP است.
مديرعامل مخابرات تهران با اشاره به فعاليت اپراتورهاي وايمکس (اينترنت بي سيم)گفت: اين بازار کشش زيادي دارد و پيش بيني چند ميليون تقاضا براي اين بازار در تهران شده است ، بنابر اين ورود به اين بازار را در برنامه داريم.

amir.teta

Registered User
لایک‌ها
0
کرج خبری نیست ؟

معلوم نیست کی میاد ؟

bagbagoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه یه نفر بگه دوست من با پیش شماره 44 میتونه بگیره یا نه بنده خدا با هیچی نمیتونه وصل شه
من که از همین شاتل راضی هستم ولی برا اون میگن ظرفیت پره و نمیدن

من مرکز پیام نور هستم.(4447) دو بار رفتم مرکز گفتن برای ما هنوز تجهیزات نصب نکردن یعنی فعلا نمیدن.برای اطمینان هر بار از دو نفر کارمند پرسیدم که احیانا سر کار نرفته باشم.:lol:

در ضمن بگم بعضی پیش شماره ها تو این مرکز فیبر هستند مثل 4449 که اصلا بهشون نمیدن.

این اطلاعات من بود.امیدوارم مفید باشه.

veteran_omid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستانی که موفق به دریافت این سیستم از مخابرات شدند
پینگ این سرویس هاشون چجوری هست در حدی هست که بشه online gaming کرد؟

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
دوستانی که موفق به دریافت این سیستم از مخابرات شدند
پینگ این سرویس هاشون چجوری هست در حدی هست که بشه online gaming کرد؟

نه game رو فراموش کنین لتنسی بالاست 70 تا 100 ه بالاترین پینگ تو cs ماله من بود :happy:
من با داتک 30-40 بودم
سرعت هم امروز به سلامتی امده 11 (بالای 11 رو نمیبینم!)

بالا