• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
مودم رو که یه روز روشن میذارم بعدش با اینکه چراغ اینترنت هم روشنه و ip هم تو مودم دارم ولی تو نت نمیره تا اینکه خاموش و روشنش کنم
کسی میدونه چطور میشه درستش کرد خیلی رو اعصابه!

xboy2008

Registered User
لایک‌ها
179
اینجا مخابرات گرگان :
نامحدود از صحنه ی روزگار محو شد! :general712:

بله! تازه محدود بدون شبانه! :general208:
برا من مثل شوک 220،000 ولت بود :(
تازه مشکل فیبر نوری هم دارم دیگه ولت ضریب 5 خورد 1,000,000 ولت شد :general112:

behnovin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سایتی که می خوام معرفی کنم سایته که می تونید به راحتی به همه سایت ها دسترسی پیدا کنید.
با خرید یک اکانت به سرویس هایسو-پر-کر*یو ، اپن* وی * پ*ی ان ، تو*نل-پلا-س ، آی* نت دسترسی داشته باشید...
و دارای سه سرور قدرتمند از سه کشور مختلفه.
دیگر محاسن این سایت اینه که هر سرویس بر روی یک سرور قدرتمند قرار داره بنابراین در اوج پیک کاری افت سرعتی رو احساس نخواهید نمود، و هر زمان که تمایل داشته باشید قادر خواهید بود از سرویسی به سرویس دیگر نقل مکان پیدا کنید

در صورت تمایل می توانید بر روی تبلت و یا موبایل تون از سرویس های ما استفاده کنید. و حتی بر روی دیگر سیستم ها
خدمات مولتی یوزر هم برای شما ایجاد کرده ایم که در صورت تمایل قادر خواهید بود از این خدمات ما نیز استفاده کنید

7MilaD7

Registered User
لایک‌ها
12
بله! تازه محدود بدون شبانه! :general208:
برا من مثل شوک 220،000 ولت بود :(
تازه مشکل فیبر نوری هم دارم دیگه ولت ضریب 5 خورد 1,000,000 ولت شد :general112:
دقیقا این بدبختیه فیبر نوری رو منم دارم! اعصاب نمیذارن برای آدم!
دوستان اطلاع دارید شبانه مخابرات چطوره 2 مگ ؟ 220 میده؟

7MilaD7

Registered User
لایک‌ها
12
پس الان باید چیکار کنیم باید بریم های وب؟
اگه خطت فیبر نوری نیست که کلی ISP دیگه هم هست که میتونی سرویس بگیری ازشون. ولی در غیر اینصورت فقط مخابرات میمونه و وایمکس. البته شنیدم فن آوا هم میده. نمیدونم صحت داره یا نه.
والا ما الان 2 مگ 6 ماهه گرفتیم. باید ببینم شبانش چطوره! :general208:

nazaninfar

Registered User
لایک‌ها
18
اگه خطت فیبر نوری نیست که کلی ISP دیگه هم هست که میتونی سرویس بگیری ازشون. ولی در غیر اینصورت فقط مخابرات میمونه و وایمکس. البته شنیدم فن آوا هم میده. نمیدونم صحت داره یا نه.
من که زنگ زدم یک ماه پیش کلی دعوا گرفتم آخر زنه گوشی رو گذاشت
اینا نمیفهمن که الان سال 85 نیست که سایت ها همه html1 باشند یک سایت تا بخواد لود بشه خودش یک گیگه باید ماهی 500 هزارتومن پول بدیم اینطوری
تو خارج هم همین وضعییته؟

xboy2008

Registered User
لایک‌ها
179
پس 6 ماه به بالا رو شبانه میدن الان؟

فن آوا هم نمیتونه؛
"با سلام و احترام
متاسفانه خیر
پیش شماره 23 - 554 - 337 و 668 فقط از طریق مخابرات سرویس دهی میشود.
با تشکر
(نمایندگی گرگان)"
من که زنگ زدم یک ماه پیش کلی دعوا گرفتم آخر زنه گوشی رو گذاشت
اینا نمیفهمن که الان سال 85 نیست که سایت ها همه html1 باشند یک سایت تا بخواد لود بشه خودش یک گیگه باید ماهی 500 هزارتومن پول بدیم اینطوری
تو خارج هم همین وضعییته؟

منم همون دو روز پیش با یکی از کارمندای اون بخش صحبت کردم بهش میگم به طور معمول وبگردی روزی 500 مگ میخوره دیگه دانلود هم کنیم که بماند!!! میگه نه تو فیلم دانلود میکنی اینقدر مصرف میکنه!!! (میگفت اگه از اون فیلما نیست بیار ببینیم ما هم o_O).... آخرش هم گفت دوشنبه پیش نامه زدیم به مخابرات ایران ولی هنوز جواب ندادن! ( میگفت این دستورِ جدید از بالا اومده!) -حالا راستش یا دروغش بماند که شاید میخواسته خیالم رو راحت کنه!!! :confused: .... والا منم چیز زیادی نمیخوام حداقل 1 ماهه و 3 ماهه رو هم شبانه بدن :confused:

nazaninfar

Registered User
لایک‌ها
18

فن آوا هم نمیتونه؛
"با سلام و احترام
متاسفانه خیر
پیش شماره 23 - 554 - 337 و 668 فقط از طریق مخابرات سرویس دهی میشود.
با تشکر
(نمایندگی گرگان)"

منم همون دو روز پیش با یکی از کارمندای اون بخش صحبت کردم بهش میگم به طور معمول وبگردی روزی 500 مگ میخوره دیگه دانلود هم کنیم که بماند!!! میگه نه تو فیلم دانلود میکنی اینقدر مصرف میکنه!!! (میگفت اگه از اون فیلما نیست بیار ببینیم ما هم o_O).... آخرش هم گفت دوشنبه پیش نامه زدیم به مخابرات ایران ولی هنوز جواب ندادن! ( میگفت این دستورِ جدید از بالا اومده!) -حالا راستش یا دروغش بماند که شاید میخواسته خیالم رو راحت کنه!!! :confused: .... والا منم چیز زیادی نمیخوام حداقل 1 ماهه و 3 ماهه رو هم شبانه بدن :confused:
آره بابا یک مشت آدم بیسواد بی لیاقت اصلا نمیدونند اینترنت چی هست
دیگه مثل قدیم نیست که از صبح تا شب هم تو اینترنت بگردی 10 مگ بیشتر نشه
همین پرشین تولز خودش یک گیگه با تبلیغات فلش که داره از سر و روش میریزه

xboy2008

Registered User
لایک‌ها
179
آره بابا یک مشت آدم بیسواد بی لیاقت اصلا نمیدونند اینترنت چی هست
دیگه مثل قدیم نیست که از صبح تا شب هم تو اینترنت بگردی 10 مگ بیشتر نشه
همین پرشین تولز خودش یک گیگه با تبلیغات فلش که داره از سر و روش میریزه
من همه عکسا و فلشا رو آف کردم ( بماند که اینطوری وبگردی اصلا لذتی نداره، انگار که پلین تکستِ صد سال پیش!) و صد تا برنامه کمپرسورِ دیتا نصب کردم و ساعات استفاده از اینترنت رو هم به شدت کم کردم!!! و خب بازی آنلاین هم که تعطیل...دانلود هم که جرئت نمیکنم!!! با اینحال وضع مصرف اینطوریه؛ توی 5 روز 1.2 گیگ طبق شرایط بالا!!!

78017346097308830639.png

من که کم کم به فکر ترک کردن اینترنت هستم با این اوضاع :confused:

nazaninfar

Registered User
لایک‌ها
18
من همه عکسا و فلشا رو آف کردم ( بماند که اینطوری وبگردی اصلا لذتی نداره، انگار که پلین تکستِ صد سال پیش!) و صد تا برنامه کمپرسورِ دیتا نصب کردم و ساعات استفاده از اینترنت رو هم به شدت کم کردم!!! و خب بازی آنلاین هم که تعطیل...دانلود هم که جرئت نمیکنم!!! با اینحال وضع مصرف اینطوریه؛ توی 5 روز 1.2 گیگ طبق شرایط بالا!!!

78017346097308830639.png

من که کم کم به فکر ترک کردن اینترنت هستم با این اوضاع :confused:
حالا همه اینا بماند ضریب یک به هشت هم کردن دزدا
داداش به نظرت چیکار کنیم پیش شماره من جزو اون شماره ها نیست یعنی میتونم از شرکت های دیگه خدمات بگیرم حالا چه کنم؟

xboy2008

Registered User
لایک‌ها
179
حالا همه اینا بماند ضریب یک به هشت هم کردن دزدا
داداش به نظرت چیکار کنیم پیش شماره من جزو اون شماره ها نیست یعنی میتونم از شرکت های دیگه خدمات بگیرم حالا چه کنم؟

میری تو سایت آی اس پی هایی که نمایندگی دارن تو گرگان، مثل پارس آنلاین-های وب-فن اوا-آسیا تک و ... میری تو بخش نمایندگی ها شمارشونو گیر میاری زنگ بزنی بهت میگن خطت مشکل داره یا نه، ظرفیت داره یا نه .. ( تا 7-8 شب هستن بیشترشون)

mahdi-mo

Registered User
لایک‌ها
21
دوستان حدود 1.5 گیگ از حجمم کم شد
تو سیستمم هر کاری میکردم نه سایتی باز میکرد نه دانلودی میشد کرد!!!بعد که تو ریزکارکرد نگاه کردم دیدم همون موقع که اصلا اینترنت کار نمیکرد 1.5 گیگ از حجمم کم شده
به نظرتون کسی از یوزر پس من استفاده کرده؟؟میشه پیگیری کرد؟؟؟؟
بعد یه چیزی این که اگه مک آدرس رو بدم قفل کنن میتونم مثلا با گوشیم و لپتاپم از اینترنت وایرلس استفاده کنم؟
اصلا خوبه مک رو ببندم یا نه؟؟؟؟
فایده داره؟؟؟

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
خوب دوستان امروز که من نبودم خط رو وصل کردن یه مودم d-link n150 adsl 2 دادن با 2 ماه 1 مگ و نصب 120 گرفت

الان بخوام رمز عبور و اسم مودم رو عوض کنم چی کار کنم؟پنل کاربری هم داره؟چطور سرعت 2 مگ کنم؟چطوری پرداخت کنم؟این مودم یه انتن کوچیک داره خودم قدیم یه انتن 8b خریده بودم اون بهش وصل کنم مشکلی پیش نمیاد؟الان 1 مگم نامحدوده؟2مگ چی؟

این ایرانسل از بس دانلود کرده بودم هی اس میداد وسرعت رو کم میکرد
ق ن د ش ک ن هم کار نمیکنه چی کار کنم؟

7MilaD7

Registered User
لایک‌ها
12
آره 6 ماه و یک سال و حتما بالای 8 گیگ.:general208:
سرعت شبانه نصف میشه! بین 130 -150 نوسان داره!البته مشکل تک لینک هم پابرجاستo_O

xboy2008

Registered User
لایک‌ها
179
آره 6 ماه و یک سال و حتما بالای 8 گیگ.:general208:
سرعت شبانه نصف میشه! بین 130 -150 نوسان داره!البته مشکل تک لینک هم پابرجاستo_O
1 مگ هم میدن شبانه؟
بعد اون مودم چی؟ هنوز پابرجاست یا برداشتن؟ ( مودم سیمی برا 6 ماه و وایرلس برا 1 سال)
خطت رو چند بستن؟ همون 2048/512 ؟
بعد اون تک لینک منظورت چی بود؟

Last edited:

7MilaD7

Registered User
لایک‌ها
12
1 مگ هم میدن شبانه؟
بعد اون مودم چی؟ هنوز پابرجاست یا برداشتن؟ ( مودم سیمی برا 6 ماه و وایرلس برا 1 سال)
خطت رو چند بستن؟ همون 2048/512 ؟
1 مگ هم با همون شرایط 8 گیگ به بالا و 6 ماهه میدن.
فقط یکساله مودم میدن.
من ازشون بخاطر این طرح 6 ماه شبانه و تمدید نکردن نامحدود مشتری های قدیمی شکایت کردم. امروز باهام تماس گرفتن گفتن در حال بررسیه:general402:
دوستان گرگانی شکایت کنید شاید فرجی شد :
http://complaint.cra.ir/Pages/View/Default.aspx

miley

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان یه سوال خیلی مهم در مورد اینترنت مخابرات دارم خواهشا جواب بدید
من چند سال هستش که 256 کیلو مخابرات تهران دارم همون سیستم قدیمی نامحدود . حالا شنیدم دارن یه انگولکهایی میکنن و نامحدود رو برمیدارن که دقیقا متوجه نشدم شامل کیا میشه.
خواستم برم تو سایتش طرح رو ارتقا بدم بکنم 512 کیلو برای یه ماه . یعنی ماه دیگه برگردونم همین 256 . سوالم این بود اولا میشه این کار رو کرد و هر وقت خواستیم طرح رو عوض کنیم یا نه اگه بکنم 512 دیگه نمیشه برش گردوند 256 ؟
بعد اینکه بر فرض اگه شد و منم انجام دادم اونوقت شامل طرح جدید که دیگه محدود هستش میشه یا نه همین نامحدود فعلی میمونه ؟
شک دارم که این کار رو بکنم بره تو پاچه م . همین 256 نامحدود ی هم که دارم از دست بدم .
نظر شما چیه؟
خواستم تو این ایام تعطیلات سرعت بیشتری داشته باشم واسه دانلود فیلم ولی بعدش 512 بدردم نمیخوره آخه اصلا خونه نیستم دیگه.

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
دوستان یه سوال خیلی مهم در مورد اینترنت مخابرات دارم خواهشا جواب بدید
من چند سال هستش که 256 کیلو مخابرات تهران دارم همون سیستم قدیمی نامحدود . حالا شنیدم دارن یه انگولکهایی میکنن و نامحدود رو برمیدارن که دقیقا متوجه نشدم شامل کیا میشه.
خواستم برم تو سایتش طرح رو ارتقا بدم بکنم 512 کیلو برای یه ماه . یعنی ماه دیگه برگردونم همین 256 . سوالم این بود اولا میشه این کار رو کرد و هر وقت خواستیم طرح رو عوض کنیم یا نه اگه بکنم 512 دیگه نمیشه برش گردوند 256 ؟
بعد اینکه بر فرض اگه شد و منم انجام دادم اونوقت شامل طرح جدید که دیگه محدود هستش میشه یا نه همین نامحدود فعلی میمونه ؟
شک دارم که این کار رو بکنم بره تو پاچه م . همین 256 نامحدود ی هم که دارم از دست بدم .
نظر شما چیه؟
خواستم تو این ایام تعطیلات سرعت بیشتری داشته باشم واسه دانلود فیلم ولی بعدش 512 بدردم نمیخوره آخه اصلا خونه نیستم دیگه.

تهران هنوز نامحدود حذف نشده، شما ماهی یک بار میتونید تغییر سرعت بدید. اگه به سرویس حجمی تغییر ندید امکان برگشت دارید.

miley

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تهران هنوز نامحدود حذف نشده، شما ماهی یک بار میتونید تغییر سرعت بدید. اگه به سرویس حجمی تغییر ندید امکان برگشت دارید.
ممنون دوست عزیز
تو همون منوی انتخاب سرعت گزینه های 128 و 256 و 512 و 1 و 2 هستش که من میخوام 512 رو انتخاب کنم. چیزی در مورد حجم نگفته
پس مطمئنید دیگه؟

بالا