• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
منم مخابرات دارم خونه
ولی حالا که بحث سرعت و ایناس
فقط محض پز دادن یه تست سرعت میزارم براتون از یه سرویس دیگه :D:D:p
ضمنا نا محدوده .مادر آی اس پیرو به عزاش نشوندم :general606:

3538287024.png

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
اهان از اون لحاظ :general406: حیف عراقی ها اونقدر پیشرفت کردن ما هنوز کجاییم :general107::general111::general208::general503:

mrxmh

Registered User
لایک‌ها
15
نه عزیز دلم اینطوریام نیست که میگی من خودم انلاین میخرم

هزینش نسبت به بقیه زیاده و کارایی نداره اکثر سرعت که میتونی بگیری 10 مگ هست
اینرتنت ایران هم سرعتش خوبه کابلی رو میگم
ولی همین ایران من خودم برای یک دیتاسنتری 860 مگ استیبل بستیم دانلود از سورس فورج 194 مگ درثانیه بود :| دانلود از سایت هایی که تست زدیم از جمله گوگل درایو بعضی وقت ها روی 500 مگ استیبل داشتیم

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
نه عزیز دلم اینطوریام نیست که میگی من خودم انلاین میخرم

هزینش نسبت به بقیه زیاده و کارایی نداره اکثر سرعت که میتونی بگیری 10 مگ هست
اینرتنت ایران هم سرعتش خوبه کابلی رو میگم
ولی همین ایران من خودم برای یک دیتاسنتری 860 مگ استیبل بستیم دانلود از سورس فورج 194 مگ درثانیه بود :| دانلود از سایت هایی که تست زدیم از جمله گوگل درایو بعضی وقت ها روی 500 مگ استیبل داشتیم
خب من حرف شما رو قبول دارم، توی ایران هم سرعت های فوق بالایی وجود داره، ولی هزینه های میلیونی داره که افراد معمولی نمیتونن از اون استفاده کنن، از یه طرف دیگه شرکت های خدماتی اینترنت سرعت واقعی رو ارائه نمیدن، از طرف دیگه سرعت برای خانگی 128 باید باشه :| داشتن اینترنت ماهواره ای هم گاهی اوقات جرمه :| پهنای پاند 25 برابر گرونتر فروخته میشه :| یک باند به 10 نفر یا بیشتر فروخته میشه که اصلا به نظر من قانونی نیست :| فی**ر هم جای خود داره، بازم بگم :)
فقط هم یکسری محدودیت ها باعث این مشکلات هستند، چیزی هم نمیشه گفت فقط تاسف :(

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اهان از اون لحاظ :general406: حیف عراقی ها اونقدر پیشرفت کردن ما هنوز کجاییم :general107::general111::general208::general503:
نه بابا پیشرفت کجا بود .
شاید ظاهرو سعی کنن نگه دارن ولی هیچیییی زیر ساخت ندارن .
اینجا اصلا زیر ساخت نیست ینی کابل تلفنو ... (کردستان عراق)
بعد همه چون خط تلفن ندارن وایمکس استفاده میکنن . وایمکس نهایت 1 مگ میدن با قیمت بالا (حدودا ماهی صد هزار به پول ما) تازه حجمی
فوق العاده هم کیفیتش پایینه چون همه ریختن رو وایمکس جواب نمیده
بعد خط تلفن هم که ندارن
ما چون شرکت داریم رفتیم درخواست دادیم از رو درخت و پشت بوم همسایه و رو سر عابر پیاده یه سیم از پنجره دادن تو گفتن این خط تلفنه
حالا رو این ما ای دی اس ال گرفتیم
چون اینجا کسی خط تلفن نداره که ای دی اس ال بگیره شبکه خلوته و کیفیتش بالاس
وگرنه این چیزی که من میبینم که خودشون میگن دوبی دومه تا 30 سال دیگه به الان تهران نمیرسه

mrxmh

Registered User
لایک‌ها
15
توی خارج هم بیشتر از 10 مگ نمیدن بعضی جاها هستن نامحدودشون 64 هست
ولی بیشتر کارمند هاشون به اینترنت گیگی متصل هستن مثل شرکت تبیان
بعدشم توhttp://www.submarinecablemap.com اینجا رو نیگاه بکن پرسرعت ترین اینترنت های دنیا از روی ایران رد شدن :| البته از پنل بقل بیار تنظیمات کابل اینترنت نشونت میده
جالبه اینم بدونید میخوان اون 128 رو بکنن 2 مگ :دی یعنی به کاربر خونگی 2 مگ بدن کیفیتش هم خوبه
تازه نامحدود مخابرات به اینترنت ماهواره ای 12 مگ وصله :|||| اگه داشته باشین میبین که این هفته فیلشر نداشت و الان هم ریدایرکت میشه و صفحه شیلترینگ در یک Iframe کد html قرارداره و هیچگونه فایروالی برای شیلترینگ نداره :دی ایپی هم چک کنید زده ;)

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
آب در کوزه و ما دور جهان میگردیم o_O اگه 2مگ بشه خوبه اما در عوض کیفیت هم بالاتر ببرن والا 2مگ بشه ولی روی همین کیفیت باشه بدرد نمیخوره، داداش اون دو خط اخرو بیشتر توضیح بده ما نفهمیدی :general705: خب من الان 512 نامحدود مخابراتو دارم الان چی میشه ؟ :general711:

mrxmh

Registered User
لایک‌ها
15
آب در کوزه و ما دور جهان میگردیم o_O اگه 2مگ بشه خوبه اما در عوض کیفیت هم بالاتر ببرن والا 2مگ بشه ولی روی همین کیفیت باشه بدرد نمیخوره، داداش اون دو خط اخرو بیشتر توضیح بده ما نفهمیدی :general705: خب من الان 512 نامحدود مخابراتو دارمالان چی میشه ؟ :general711:

ببین ولش کن اون مبحث رو یه کار خلافی دوستان کردن اونم این بود پهنای باند فشار زیاد اورده تو تهران خط نت رو وصل کردن به اینترنت ماهواره ای تا دوروز تمام سایت ها باز میشد :|
الانم به همون وصله فقط صفحه فیلترینگ رو نیگاه کنی میخندی صفحه الکیه از کادر صفحه معلومه

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
ببین ولش کن اون مبحث رو یه کار خلافی دوستان کردن اونم این بود پهنای باند فشار زیاد اورده تو تهران خط نت رو وصل کردن به اینترنت ماهواره ای تا دوروز تمام سایت ها باز میشد :|
الانم به همون وصله فقط صفحه فیلترینگ رو نیگاه کنی میخندی صفحه الکیه از کادر صفحه معلومه
HTML:
<html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1256"><title>B4-8
</title></head><body><iframe src="http://10.10.34.34?type=Invalid Site&policy=MainPolicy " style="width: 100%; height: 100%" scrolling="no" marginwidth="0" marginheight="0" frameborder="0" vspace="0" hspace="0"></iframe></body></html>

:general304:

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
پس به بچه ها بگیم فشار رو بیشتر کنن :general711::general711::general711:

از نطرات فیض میبرم :general707:
vps رو درست کردی ؟ :confused:

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
اره صفحه پیوندها روی یه پنجرس فک کنم دوستان زیاد به سایت های فی**ر رفتن پیوندها ترکیده :)

بالا